تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 102 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1019

نام تاپيک: Test Drive Unlimited 2

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

11 Test Drive Unlimited 2

شناسنامه بازی

عنوان ویدئو گیم : Test Drive Unlimited 2
    ژانر : ریسینگ
    پلتفورم ها : PS3 , XBOX360 , PC
    سازنده : Eden Studios
    ناشر : Namco Bandai Partners - Atari
    قابلیت بازی آنلاین : دارد
    تاریخ انتشار رسمی : 21 سپتامبر 2010
    رتبه سنی

باکس شات بازی

اسکرین شات های بازی

لینک های بزرگ نمایی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ویدیوی آنونس بازی

بازی تست نامحدود رانندگی 2 با ارائه یک مسابقه ریسینگ سنتی و در فضای Open World به گیمر اجازه می دهد به طور آزادانه در محیط بازی به حرکت در آید. و البته این تنها بخشی از این بازیست یعنی مود سینگل پلیر و تکنفره. مود آنلاین پلی و مولتی پلیر یا چند نفره بازی بسیار گسترده طراحی شده به طوری که گیمر ها در طول مود های آنلاین و چند نفره می توانند با رقبای خود به مسابقه بپردازند و با ملحق شدن به جمع رقابت دهندگان جزوی از شرکت کنندگان در ریس های مختلف باشند.

برخلاف سایر بازی های ریسینگ بازی TDU 2 با داشتن فضای باز و برخورداری از محیط Open World آزادی عمل خاصی به گیمر می دهد و البته جزئیات محیط از جمله زمین آسمان و آب و هوای دینامیک بازی جلوه بصری خاصی در داخل گیم ایجاد می کند به طوری که گیمر تمامی خصوصیات و جزئیات یک بازی ریسینگ را با تمام وجود حس می نماید. جزئیات و دقت طراحی و شبیه سازی ماشین ها و تمامی جزئیات اشیا و رفلکس نور و تفاوت ها در شب و روز و نوع آبو هوا همگی با دقت خاصی در بازی گنجاده شده. گیمر در این نسخه قادر است حتی به کشف جزیره جدید نیز بپردازد. که صد البته این به لطف OW بودن نوع بازیست.

اما شاید یکی از چیزهای منحصر به فردی که می شود به آن اشاره کرد شکل تغییر یافته مود های تکنفره و چند نفره و آنلاین است کسانی که نسخه پیشین این بازی را تجربه کرده اند. با شکل تغییر یافته ای از مود سینگل پلیر و مولتی پلیر مواجه خواهند شد و همینطور سرمایه گذاری جالب سازنده در مورد بخش آنلاین بسیار خیره کننده قابل تحسین است. (بیش از یک میلیون اکانت پلیر برای آنلاین پلی این بازی برآورد شده!) البته خدمات آنلاین بازی فقط محدود به این موارد نیست خدمات آپدیت بازی از طریق اتصال به اینترنت و دریافت اتوماتیک آپدیت های رسمی از داخل بازی یکی دیگر از خدمات سازنده بازی به گیمر هاست.

استودیو ادن سازنده بازی به گیمر ها و عشق اتومبیل ها وعده داده که با تجربه بازی TDU 2 می توانند ماشین هایی که شاید آرزوی سوار شدن آنها را دارند را در دستانشان حس کنند. گرچه تمامی اوتمبیل هایی که قرار است در بازی استفاده شوند به طور کامل معرفی نشده است ولی وعده های سازنده و همینطور شات هایی که از بازی در دست است نوید یک بازی ریسنگ با غنای اتومبیل بالا را به گیمر ها و علاقمندان به سبک ریسنگ را می دهد.

سیستم پیشرفته ای از نحوه آپگرید و تیونینگ اوتمبیل های موجود در بازی نیز به گیمر ها مژده داده شده که با استفاده از مهارت های خود گیمر می تواند ماشین مورد علاقه خود را تیون و آپگرید کرده و جهت شرکت در مسابقات و رانندگی هایش در طول بازی مورد استفاده قرار دهد همینطور گیمر در بخش آنلاین می تواند با نام کاربری ویژه اش ماشینی را که به دلخواه آماده سازی کرده در بازی مورد استفاده قرار دهد.

ترجمه و تالیف : Spaniuly

لطفا در صورت کپی برداری از مطالب حتما منبع forum.p30world.com را ذکر کنید.

منابع مورد استفاده

gamespot
    ign
    tothegame
    Last edited by Spaniuly; 20-01-2011 at 20:13.

آخر فروم باز Mostafa NBA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

وای خدای من ! من با نسخه ی 1 یک بازی خیلی حال کردم و به نظر من رئال ترین بازی اتومبیل موجوده. این بازی فقط صرفاً RACE نیست و خیلی ماموریت های گوشه و کناری هم دارید. میتونید توی شهر حرکت کنید و پشت چراغ قرمز بایستید و خیلی خیلی امکانات دیگه که همه ی اینها این بازی رو بیشتر به واقعیت نزدیک میکنه.
    ممنون آرمین جان به خاطر اینکه به درخواست من عمل کردی و تاپیک این بازی رو ردیف کردی کاش میشد بیشتر از یک باز ازت تشکر کنم

3. 14 کاربر از Mostafa NBA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    یه جایی تو زمین سبز خداوند

پيش فرض

منم کاملا موافقم.نسخه یکش واقعا جذاب و جالب بود.ماموریت هاشم خیلی باحال بود.
    از آرمین جان هم واسه تاپیک تشکر میکنم.

5. 8 کاربر از sinak3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

البته مصطفی جان شما لطف داری همین طور شما سینا جان نمی دونم چرا از ایجاد تاپیک توسط خودت موافقت نکردی من همونطور که بهت گفتم معتقدم بهتره کسی تاپیک یک بازی رو بزنه حقیقتا عاشق اون سبک هست البته نمی گم من اهل ریسینگ نیستم ولی نسخه یک بازی رو بازی نکرده بودم ولی از اونجایی که شما خیلی عاشق این بازی هستی بهتر بود تاپیک رو می زدی من هم که گفتم اطلاعات کاملی از این بازی در اختیارم بود و گفتم که همه این ها رو در اختیارت می ذارم. به هر حال بگذریم... شاید این باعث بشه رفتن توی بحر این بازی من رو هم به سمت خودش بکشونه البته موقعی که داشتم متون مختلفی رو که از سایت ها گرفته بودم رو ترجمه می کردم خیلی خوشم اومد از نو آوری هایی که توی ساخت بازی به کار گرفته شده از طرفی این بازی ساخت یک شرکت ژاپنی هست پس نمی تونه بد باشه. به هر حال سعی می کنم کار ترجمه پیش نمایش رو هر چه زود تر تموم کنم تا هم خودم آشنایی بیشتری پیدا کنم با این بازی جالب و هم بتونم دوستان علاقمند رو خوشحال کنم.

قربون همتون برم موفق و گیمر باشید

7. 9 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال namber_one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Nice!!!!!
    نسخه 1 بازی بسیار زیبا و جذاب بود
    منتظر نسخه 2 هستیم

ممنون به خاطر تایپیک

جزئیات بیشتر بدی ممنون میشیم

9. 5 کاربر از namber_one بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

نسخه ی 1 فکر کنم به صورت پیش فرض رویه 360 نصبه موقعی که میگیرین! ( البته Trial )
    من یکم بازی کردم دیدم خیلی قدیمیه دیگه بازی نکردم

11. 5 کاربر از 779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

Nice!!!!!
    نسخه 1 بازی بسیار زیبا و جذاب بود
    منتظر نسخه 2 هستیم

ممنون به خاطر تایپیک

جزئیات بیشتر بدی ممنون میشیم
    اوکی حتما احتمالا فردا سر ظهری توی شرکت سرم خلوت باشه ترجمه می کنم. خودمم شدید مشتاق شدم.

13. 4 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز night lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

آقا فک کنم یه حماسه دیگه مثل گرید تو راه داریم....

15. 3 کاربر از night lord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز smallfrank's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

آقا فک کنم یه حماسه دیگه مثل گرید تو راه داریم....
    فکر نکنم هیچ کدوم بتونن مثل CodeMaster بازی ریسینگ بسازن
    GRID و Dirt واقعا عالی بود......

17. 2 کاربر از smallfrank بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mostafa NBA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

البته مصطفی جان شما لطف داری همین طور شما سینا جان نمی دونم چرا از ایجاد تاپیک توسط خودت موافقت نکردی من همونطور که بهت گفتم معتقدم بهتره کسی تاپیک یک بازی رو بزنه حقیقتا عاشق اون سبک هست البته نمی گم من اهل ریسینگ نیستم ولی نسخه یک بازی رو بازی نکرده بودم ولی از اونجایی که شما خیلی عاشق این بازی هستی بهتر بود تاپیک رو می زدی من هم که گفتم اطلاعات کاملی از این بازی در اختیارم بود و گفتم که همه این ها رو در اختیارت می ذارم. به هر حال بگذریم... شاید این باعث بشه رفتن توی بحر این بازی من رو هم به سمت خودش بکشونه البته موقعی که داشتم متون مختلفی رو که از سایت ها گرفته بودم رو ترجمه می کردم خیلی خوشم اومد از نو آوری هایی که توی ساخت بازی به کار گرفته شده از طرفی این بازی ساخت یک شرکت ژاپنی هست پس نمی تونه بد باشه. به هر حال سعی می کنم کار ترجمه پیش نمایش رو هر چه زود تر تموم کنم تا هم خودم آشنایی بیشتری پیدا کنم با این بازی جالب و هم بتونم دوستان علاقمند رو خوشحال کنم.

قربون همتون برم موفق و گیمر باشید
    بله درسته ولی به نظر من 2 تا شرط برای ایجاد تاپیک وجود داره اولیش وجود وقت برای ترجمه, بررسی تریلر ها و ... و دوم علاقه به اون بازی ! من اولی رو ندارم ولی دومی رو دارم. البته امیدوارم همون تاریخ که بهت گفتم وقتم آزاد بشه در هر صورت ممنون آرمین جان

فکر نکنم هیچ کدوم بتونن مثل CodeMaster بازی ریسینگ بسازن
    GRID و Dirt واقعا عالی بود......
    این بازی به هیچ وجه با اونها قابل مقایسه نیست. GRID و Dirt صرفاً ریسینگ بود اونم با ماشین های رالی ولی Test Drive اصلا اینطور نیست چون شما شاید نصف ماموریت های بازی رو به انجام ریس بپردازی و بقیه رو به انجام کارهای متفرقه و زیبا ! در ضمن ریسینگ های این بازی در پیست نیست بلکه در خیابون ها شهر هست و لذت بخش ترین بخش بازی همینه و بعضی مواقع وارد قسمت هایی از خیابون که بشی خیلی ترافیک میشه و باید لایی بکشی و اینجاست که بهت حس واقعی مسابقه رو میده مخصوصا اگر از نمای داخل ماشین باشی و با گیم پد فرمون ماشین تفاوت دیگه ای که این بازی با گرید و این سبک بازی ها داره, ماشین های شرکت هایی مثل فراری, استون مارتین , مک لارن, سالین, لامبورگینی, نیسان, آلفا,شورلت و خیلی شرکت هایی که ماشینی های اونا رو در کشورهای خارجی توی خیابون میبینی و در واقع جزو ماشین های توشهری به حساب میان نه مسابقه ای و صرفاً ریسینگی در صورتی که در گرید و دِرت و... فقط باید با یک سری ماشین های عجیب غریب مسابقه بدی !
    اگه بخوام از حٌسن های این بازی بگم گوشتون سوت میکشه

19. 8 کاربر از Mostafa NBA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •