تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 102 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1019

نام تاپيک: Test Drive Unlimited 2

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض بخش اول پیش نمایش بازی

خوب به دلیل گرفتاری های بیش از اندازه و گرفتاری زیاد من این پیشنمایش رو به سه بخش تقسیم کردم. بخش اول رو براتون آماده کردم که می تونید اون رو مطالعه کنید. فقط خودم فکر می کنم این بخش بخش شدن بیش تر می تونه شما رو به خوندنش وا بداره چون ملال آور و طولانی نیست. بخش دوم و سوم رو سعی می کنم تا آخر این هفته آماده کنم. ولی واقعا لذت بردم از خصوصیات بی نظیر این بازی!

این سری بازی ریسینگ شامل بهترین خوشی های زندگی می باشد : یک جزیره بهشتی زیبا , غروب دل انگیز , ویلا های مجلل و ماشین های خفن.
    بازی TDU اصلی بسیار گسترده بود. چراکه با دارا بودن فضای اوپن ورلد و ریسینگ آنلای در محیط جذاب جزیره زیبای اوهایو که گیمر ها را در محیط یکپارچه آنلاین خود به چالش و هوس می کشاند.
    به طور کلی هدف اصلی بازی بدست آوردن پول جهت خرید لوکس ترین و گران قیمت ترین ماشین های جهان بود. و این دنباله در بازی نسخه جدید نیز برقرار است و این ایده کمافی السابق وجود دارد. اما این بار بازی بسیار گسترده تر شده و شما بازی را در یکی از جزایر دلکش مدیترانه ای واقع در ایبیزا شروع می کنید.

اکنون شما می توانید بازی را به چهار منظور مختلف پیگیری کنید:
    1- مسابقه
    2- اجتماعی
    3- اکتشاف
    4- جمع آوری

جنبه اجتماعی بازی این بار با گستردگی بیشتری همراه می باشد در واقع در این جنبه بیشترین هدف کسب در آمد در محیط مجازی (و البته آنلاین) برای افزایش کلاس و لول اجتماعی می باشد. شما می توانید در گروه هایی عضو شده و با فعالیت در آن میزان اجتماعی خود را بهبود داده و افزایش دهید.
    با شرکت در چالش های مختلف و حتی خلق چالش هایی برای انجام باعث افزایش میزان مهارت شما در مورد جنبه مسابقه می شود. شما با عضویت و فعالیت در گروه و کلاب اجتماعی که عضوی از آن هستید موقعیت ها و دوستانی را کسب کرده اید پس به لطف این می توانید رقبایی نیز برای خود پیدا کنید تا بتوانید به مسابقه با آنها بپردازید. همچنین گیمر ها با قرار گرفتن در جزیره ای که بالغ بر 380 کیلومتر مربع مساحت دارد. شانس کشف چیزهای مختلفی را خواهند داشت پس با یافتن مکان ها و چیزهای با ارزش گیمر به پاداش هایی دست خواهد یافت و بدین ترتیب میزان توانایی اکتشافش را افزایش می دهد. همچنین با کشف و جمع آوری هر آنچه که می تواند شما را در ارتقای اتومبیل یاری دهد می توانید علاوه بر افزایش میزان قدرت اکتشاف پیشنهاد های خوبی را در هر جایی که به اتومبیل منحصر به فرد و انحصاری شما داده می شود مواجه شوید. و همه اینها به معنی افزایش درجه و لول شما در بازیست.

گیمر ها در بازی های ریسینگ به خریدن وسایل جانبی و تزئینی و ارتقائی برای تقویت و هرچه شیک ساختن اتومبیل اختصاصی شان توجه ویژه ای دارند. بنابراین در محیط بازی بنگاه ها کاراژ ها و لابی هایی در نظر گرفته شده تا گیمر به همه این ها دسترسی داشته باشد. البته چیزی که در این بین قابل تحسین است نحوه اضافه کردن و استفاده از آنهاست به طوری که رئالیتی بیش از حد تصوری برای این کار ها در نظر گرفته شده. من باب مثال می توان به این اشاره کرد که شما برای انتخاب یک رنگ می توانید با طرف معامله به گفتگو بپردازید و رنگ انتخابی را قبل از عملی شدن تست کنید و در زیر نور های مختلف تشعش و کیفیت آن را بررسی کنید این قابلیت برای تمامی آپگرید ها وجود دارد که در نوع خود ایده جالبیست که از سوی سازنده بازی به اجرا در خواهد آمد.

پایان بخش اول پیش نمایش

2. 14 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض لیست ناقص ماشین های تائید شده!

همونطور که می بینید لیست ناقصی وجود داره که به تعدادی از ماشین های موجود اشاره شده. طبق گفته سازنده تعداد زیادی از ماشین های لوکس وجود داره که فعلا اونها رو رو نمایی نکرده ولی به هفت مورد اونها اشاره شده:

Gumpert Apollo Sport
    Dodge Viper SRT10
    Dodge Charger SRT8
    Aston Martin DBS
    Ford Mustang GT
    Koenigsegg CCXR Edition
    Audi TT RS Roadster

به محض اینکه از لیست کامل ماشین های موجود اطلاعاعی به دستم برسه در اختیار علاقمندان قرار می دم

4. 13 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mostafa NBA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خوب به دلیل گرفتاری های بیش از اندازه و گرفتاری زیاد من این پیشنمایش رو به سه بخش تقسیم کردم. بخش اول رو براتون آماده کردم که می تونید اون رو مطالعه کنید. فقط خودم فکر می کنم این بخش بخش شدن بیش تر می تونه شما رو به خوندنش وا بداره چون ملال آور و طولانی نیست. بخش دوم و سوم رو سعی می کنم تا آخر این هفته آماده کنم. ولی واقعا لذت بردم از خصوصیات بی نظیر این بازی!

این سری بازی ریسینگ شامل بهترین خوشی های زندگی می باشد : یک جزیره بهشتی زیبا , غروب دل انگیز , ویلا های مجلل و ماشین های خفن.
    بازی TDU اصلی بسیار گسترده بود. چراکه با دارا بودن فضای اوپن ورلد و ریسینگ آنلای در محیط جذاب جزیره زیبای اوهایو که گیمر ها را در محیط یکپارچه آنلاین خود به چالش و هوس می کشاند.
    به طور کلی هدف اصلی بازی بدست آوردن پول جهت خرید لوکس ترین و گران قیمت ترین ماشین های جهان بود. و این دنباله در بازی نسخه جدید نیز برقرار است و این ایده کمافی السابق وجود دارد. اما این بار بازی بسیار گسترده تر شده و شما بازی را در یکی از جزایر دلکش مدیترانه ای واقع در ایبیزا شروع می کنید.

اکنون شما می توانید بازی را به چهار منظور مختلف پیگیری کنید:
    1- مسابقه
    2- اجتماعی
    3- اکتشاف
    4- جمع آوری

جنبه اجتماعی بازی این بار با گستردگی بیشتری همراه می باشد در واقع در این جنبه بیشترین هدف کسب در آمد در محیط مجازی (و البته آنلاین) برای افزایش کلاس و لول اجتماعی می باشد. شما می توانید در گروه هایی عضو شده و با فعالیت در آن میزان اجتماعی خود را بهبود داده و افزایش دهید.
    با شرکت در چالش های مختلف و حتی خلق چالش هایی برای انجام باعث افزایش میزان مهارت شما در مورد جنبه مسابقه می شود. شما با عضویت و فعالیت در گروه و کلاب اجتماعی که عضوی از آن هستید موقعیت ها و دوستانی را کسب کرده اید پس به لطف این می توانید رقبایی نیز برای خود پیدا کنید تا بتوانید به مسابقه با آنها بپردازید. همچنین گیمر ها با قرار گرفتن در جزیره ای که بالغ بر 380 کیلومتر مربع مساحت دارد. شانس کشف چیزهای مختلفی را خواهند داشت پس با یافتن مکان ها و چیزهای با ارزش گیمر به پاداش هایی دست خواهد یافت و بدین ترتیب میزان توانایی اکتشافش را افزایش می دهد. همچنین با کشف و جمع آوری هر آنچه که می تواند شما را در ارتقای اتومبیل یاری دهد می توانید علاوه بر افزایش میزان قدرت اکتشاف پیشنهاد های خوبی را در هر جایی که به اتومبیل منحصر به فرد و انحصاری شما داده می شود مواجه شوید. و همه اینها به معنی افزایش درجه و لول شما در بازیست.

گیمر ها در بازی های ریسینگ به خریدن وسایل جانبی و تزئینی و ارتقائی برای تقویت و هرچه شیک ساختن اتومبیل اختصاصی شان توجه ویژه ای دارند. بنابراین در محیط بازی بنگاه ها کاراژ ها و لابی هایی در نظر گرفته شده تا گیمر به همه این ها دسترسی داشته باشد. البته چیزی که در این بین قابل تحسین است نحوه اضافه کردن و استفاده از آنهاست به طوری که رئالیتی بیش از حد تصوری برای این کار ها در نظر گرفته شده. من باب مثال می توان به این اشاره کرد که شما برای انتخاب یک رنگ می توانید با طرف معامله به گفتگو بپردازید و رنگ انتخابی را قبل از عملی شدن تست کنید و در زیر نور های مختلف تشعش و کیفیت آن را بررسی کنید این قابلیت برای تمامی آپگرید ها وجود دارد که در نوع خود ایده جالبیست که از سوی سازنده بازی به اجرا در خواهد آمد.

پایان بخش اول پیش نمایش
    از همین اول کار معلومه خیلی روی این نسخه کار کردن چون در نسخه ی قبلی, نمیتونستی خیلی به ظاهر ماشین دست بزنی و فقط موقع خرید ماشین از نمایشگاه میشد رنگ ماشین و رینگ و یک سری رنگ های داخلی رو تغییر داد ! امیدوارم قابلیت تیونینگ کردن هم اضافه بشه
    منتظر قسمت های بعدی پیش نمایش هستم

6. 2 کاربر از Mostafa NBA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز titanium_zarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    خوزستان / شوش دانيال

پيش فرض

تصاویر جدید از Test Drive Unlimited 2
    استودیوی نامکوباندای تصاویر جدیدی از عنوان دردست ساخت خود Test Drive Unlimited 2 منتشر کرده است. تصاویر بسیار زیبا به نظر می‌رسند، همان‌طور که قسمت اول این عنوان در بخش گرافیک بسیار خوب عمل کرده بود، به نظر می‌رسد قسمت دوم این بازی هم حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.
    عنوان TDU2 در فصل پاییز پیش‌رو برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن3، ایکس‌باکس360 و رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

- Test Drive Unlimited 2
    سازنده: Eden Games
    ناشر: Atari
    سبک: مسابقه‌ای - MOOR
    پلت‌فرم: PC - Xbox360 - PS3
    تاریخ انتشار: احتمالا 2010 میلادی
    به نقل از VG247

تصاویر منتشر شده از Test Drive Unlimited 2:

منبع :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ببخشيد .... من مثل شماها انگليسيم خوب نيست كه بتونم دست اول پيدا كنم....انشالله كه ميبخشيد

8. 12 کاربر از titanium_zarin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال pedramgolchin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

گرافیکش محشره و جزییات ماشین و محیط خوب کارشده
    یادش بخیر آخرین بار که تست درایو رو بازی کردم ps1 داشتم

10. این کاربر از pedramgolchin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دومین Trailer بازی که جدیدا منتشر شده:
    کد:

12. 8 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زیر خط فقر

پيش فرض

از محیط تست درایو آنلیمیتد خوشم میاد.
    یه جزیره زیبا با جو آروم و انواع و اقسام اتومبیل.

یه نکته خوبش به نظر من اینه که بر خلاف خیلی از بازی های ریسینگ و اتومبیل رانی همه بازی تو مسابقه دادن خلاصه نمیشه.
    تصور کنید یه بازی ریسنیگ رو باید برید تو منو مسابقه مربوطه رو انتخاب کنید انجام بدید (تو مراحل بالا هم که بعضی بازی ها سختی مسابقات و .. و اینکه کار دیگه ای برای انجام دادن نیست واقعا کلافه کننده میشه) امتیاز بگیرید ماشین جدید آزاد کنید وقتی هم تموم شد انگیزه خاصی برای بازی دوبارش نیست.

ولی این بازی تو یه محیط زیبا و آروم هستید به نمایشگاه های اتوموبیل و موتور سیکلت سر میزنید. وسایل نقلیه رو قبل از خرید تست میکنید. تو محیط زیباش رانندگی میکنید (خواستید به قوانین هم احترام میزارید ) به موقعش هم هر وقت خواستید مسابقه میدید.
    اضافه کنید بهش مراحل جانبی رو مثل رسوندن اشخاص به محل مورد نظرشون (اون هم بعضی ها که فقط سوار یه ماشین خاص میشن) و قابلیت کاستومایز کردن کارکتر و ... این نسخه هم که قراره تیونیگ قرار داده بشه.

یه نکته جالب هم داره که توش ماشین کلاسیک مثل ریسینگ های دیگه بی ارزش نیست. قیمت های بالایی که دارن و آنتیک بودنشون باعث میشه به سراغ این ماشین ها هم برید.
    Last edited by Big-Boss; 08-05-2010 at 00:28.

14. 7 کاربر از Big-Boss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

از محیط تست درایو آنلیمیتد خوشم میاد.
    یه جزیره زیبا با جو آروم و انواع و اقسام اتومبیل.

یه نکته خوبش به نظر من اینه که بر خلاف خیلی از بازی های ریسینگ و اتومبیل رانی همه بازی تو مسابقه دادن خلاصه نمیشه.
    تصور کنید یه بازی ریسنیگ رو باید برید تو منو مسابقه مربوطه رو انتخاب کنید انجام بدید (تو مراحل بالا هم که بعضی بازی ها سختی مسابقات و .. و اینکه کار دیگه ای برای انجام دادن نیست واقعا کلافه کننده میشه) امتیاز بگیرید ماشین جدید آزاد کنید وقتی هم تموم شد انگیزه خاصی برای بازی دوبارش نیست.
    دقیقا همینطوره. من همین نسخه ی قبلی رو 2 بار بازی کردم و هربار هم لذت بردم چون واقعا بهم آرامش میده این بازی

16. 2 کاربر از Mostafa NBA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    یه جایی تو زمین سبز خداوند

پيش فرض

محتوای مخفی: بزرگنمایی 

کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:

18. 13 کاربر از sinak3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض New Shot

3 شات جدید بازی که البته چیز جدیدی رو ارائه نداده:

کد:
    کد:
    کد:

20. 4 کاربر از Mostafa NBA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •