تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: نصب ویندوز اکس پی و ام ای (XP & ME)

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض نصب ویندوز اکس پی و ام ای (XP & ME)

سلام دوستان عزیز

من یه سیستم قدیمی دارم با این مشخصات :

پینتویم 3 تری 733 مگاهرتز
    ماردبرد نمیدونم ولی اون موقع از بهترین مدلها بوده
    رم هم 256+ 128
    هارد 20
    کارت گرافیک انویدیا 32 مگابایت
    پاور به مزان لازم

میخام این دو ویندوز رو روش نصب کنم 3تا پارتیشن هم دارم که حجم رو هارد خیلی برام مهم نیست مهم نصب جفتشونه

(اکس پی بارها نصب کردم و میکشه و مشکلی نیست )

میخوام با اکس پی کار اینترنتی کنم و با ام ای فقط درایور بازی کنم

نگید جستجو کن بعد تاپیک بزن! جستجو.گر اصلا کلمه ی نصب را ینمگشت که خب معضلیه! و وقات خیلی مناسب و کافی ای نداشتم که تاپیک زدم

لطفا دقیق بگید با چه ترتیبی و با رعایت چه نکاتی نصب کنم این 2ویندوز را !

ممنون از همه ی دوستان که راهنمایی میکنند

(اگر کسی آدرس تاپیک مناسبی در این زمینه داره بهم بده ممنون)
    Last edited by mostafaeshghi; 01-05-2010 at 13:46.

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

کي به شما گفته که ويندوز ملنيوم يا ME براي بازي بهتر از اکس پي هست ؟!
    شما براي نصب بايد ابتدا ويندوز ME رو نصب کني و حتما بايد فرمت درايو Fat32 باشه چون قابليت شناسايي NTFS رو نداره . بعد از داخل ويندوز ملنيوم ويندوز اکس پي رو با انتخاب گزينه New Installation و مسير دهي به درايواي ديگه نصب کني . براي اکس پي هر دو فرمت Fat32 و Ntfs قايل شناسايي هست . پس شما همه درايواتون رو بصورت Fat32 فرمت کنين تا داخل ويندوز ME مشکل عدم شناسايي درايواي ديگه رو نداشته باشين .

و اما پيشنهاد من اينه که همون يه ويندوز Xp رو نصب کنين و سعي کنين از SP2 استفاده کنين که براي اينترنت و بازي بهترين گزينه هست . در ثاني مگه شما چقدر جا رو هارد داري که بعد نصب دو ويندوز بخواي بازي کني اونم با اين گرافيک !!

3. این کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

کي به شما گفته که ويندوز ملنيوم يا ME براي بازي بهتر از اکس پي هست ؟!
    شما براي نصب بايد ابتدا ويندوز ME رو نصب کني و حتما بايد فرمت درايو Fat32 باشه چون قابليت شناسايي NTFS رو نداره . بعد از داخل ويندوز ملنيوم ويندوز اکس پي رو با انتخاب گزينه New Installation و مسير دهي به درايواي ديگه نصب کني . براي اکس پي هر دو فرمت Fat32 و Ntfs قايل شناسايي هست . پس شما همه درايواتون رو بصورت Fat32 فرمت کنين تا داخل ويندوز ME مشکل عدم شناسايي درايواي ديگه رو نداشته باشين .

و اما پيشنهاد من اينه که همون يه ويندوز Xp رو نصب کنين و سعي کنين از SP2 استفاده کنين که براي اينترنت و بازي بهترين گزينه هست . در ثاني مگه شما چقدر جا رو هارد داري که بعد نصب دو ويندوز بخواي بازي کني اونم با اين گرافيک !!
    دوست عزیز خیلی خیلی ممنون از لطف بیکرانتون

شما دقت نکردید من نگفتم ام ای بهتره برای بازی کردن بلکه مثالشو دقیق گفتم بازی درایور! این بازی روی ویندوزهای بالای ام ای اجرا نمیشه وقتی اکس پی اومد همه غمشون گرفت نمیدونم به خاطر چی بود ولی با اکس پی اجرا نمیشد اصلا و تا اونجا که من دنبال کردم هیچ کس راحلشو پیدا نکرد اگر کسی راه حلی میدونه بگه و منو یه دنیا خوشحال کنه اون موقع با هممین سیستم درایور بازی میکردیم زندگی بود همون اندازه که 2تا ویندوز و این بازی روش جا بشه برام کافیه

راستی من این سیستم که ازش استفاده کینم سومی هست که استفاده میکنم و اون اولین سیستمم هست که میخوام یه جا دیگه ازش استفاده کنم وگرنه در مورد ویندوزها و اینها این اندک اطلاعات را دارم

باز هم مرسی که لطف کردید

منتظر نظر دوستان گلم هستم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •