تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: بوق های خطای مادربرد گیگابایت

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

من به شخصه واژه فلش کردن را فقط برای گوشی های همراه شنیدم و بس...

اما در مورد آپدیت بایاس شما چند گزینه داری که در سایت گیگابایت هم به شما توضیح داده

اول از همه همون برنامه EZ-FLASH هست که راحتترین راه هست و با یک کول دیسک به راحتی بایاس آپدیت میشه

مورد بعدی یک فایل ISO به شما میده که با رایت کردنش می تونید بایاس را آپدیت کنید

گزینه آخر هم از طریق DOS هست که فایل را روی فلاپی میریزی و آپدیت می کنی

ضمنا برنامه داخل CD مادربرد هم تاجایی که من اطلاع دارم فقط درایور ها را آپدیت می کنه و به بایاس کاری نداره

داره خودمونی میشه amir hesam-s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من به شخصه واژه فلش کردن را فقط برای گوشی های همراه شنیدم و بس...

اما در مورد آپدیت بایاس شما چند گزینه داری که در سایت گیگابایت هم به شما توضیح داده

اول از همه همون برنامه EZ-FLASH هست که راحتترین راه هست و با یک کول دیسک به راحتی بایاس آپدیت میشه

مورد بعدی یک فایل ISO به شما میده که با رایت کردنش می تونید بایاس را آپدیت کنید

گزینه آخر هم از طریق DOS هست که فایل را روی فلاپی میریزی و آپدیت می کنی

ضمنا برنامه داخل CD مادربرد هم تاجایی که من اطلاع دارم فقط درایور ها را آپدیت می کنه و به بایاس کاری نداره
    در مورد من که این طور نیست داخل cd مادربورد من نرم افزار آپدیت داره که وقتی اکتیو شه بصورت اتوماتیک بایواس رو از سایت مربوطه آپدیت می کنه (آخرین ورژن).. تقریبا مثل آپدیت یه آنتی ویروس اما نه بروز ..

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سپاس از دوستان ولی ظاهرا با برنامه ی داخل DVD بایاس اپدیت شد.
    قبلا نسخه ی F2 بود الان شده F5 .فقط تعجب میکنم که چرا به نسخه ی F6 که اخرین نسخه ی پایدار بایاس هست اپدیت نکرد. و اینکار رو خود برنامه اتوماتیک کرد و نپرسید کدوم نسخه رو برای اپدیت کردن میخوام.
    درباره ی فلش کردن هم گیگابایت اینطوری گفته:
    Because BIOS flashing is potentially risky, if you do not encounter problems using the current version of BIOS, it is recommended that you not flash the BIOS. To flash the BIOS, do it with caution. Inadequate BIOS flashing may result in system malfunction.
    درمورد مشکلی هم که داشتم الان نمیشه متوجه شد که اون مشکل برطرف شده یا نه چون همونطور که گفتم اون مشکل درموارد خیلی کمی رخ داده و اخرین بار حدود یکماه پیش بوده. حالا فکر میکنین مشکل برطرف شده یا نه؟

سوال دیگه یی که دارم اینه که من الان یک ram kingmax 2Gb دارم و میتونم یک رم دیگه با همین مشخصات اضافه کنم؟ مشکلی در عملکرد پیش نمیاد؟
    پردازندم athlon 2 x II 240 هست و کارت گرافیک هم همون گرافیکه انبورد هست.
    و منظور از Dual Channel Memory Config چی هست؟ چه مزیتی داره؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنین.

داره خودمونی میشه amir hesam-s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قبلا نسخه ی F2 بود الان شده F5 .فقط تعجب میکنم که چرا به نسخه ی F6 که اخرین نسخه ی پایدار بایاس هست اپدیت نکرد. و اینکار رو خود برنامه اتوماتیک کرد و نپرسید کدوم نسخه رو برای اپدیت کردن میخوام.
    Because BIOS flashing is potentially risky, if you do not encounter problems using the current version of BIOS, it is recommended that you not flash the BIOS. To flash the BIOS, do it with caution. Inadequate BIOS flashing may result in system malfunction.
    درمورد مشکلی هم که داشتم الان نمیشه متوجه شد که اون مشکل برطرف شده یا نه چون همونطور که گفتم اون مشکل درموارد خیلی کمی رخ داده و اخرین بار حدود یکماه پیش بوده. حالا فکر میکنین مشکل برطرف شده یا نه؟

سوال دیگه یی که دارم اینه که من الان یک ram kingmax 2Gb دارم و میتونم یک رم دیگه با همین مشخصات اضافه کنم؟ مشکلی در عملکرد پیش نمیاد؟
    می خواستم بدونم این مشکل بوق ها با آپدیت بایواس حل شده یا باز هم هست ؟
    به نظر من اگر این مشکل حل شد که هیچ اگه نشد برای اطمینان رم رو از روی مادربورد جدا کن و پایه مسی اون تمیز کن و مطمئن شو جای رم ها هم عاری از گرد و غبار باشه و بعد رم رو جا بزن می تونی جای رم هم عوض کنی این کارو برای گرافیک هم انجام بده ، با یو اس هم دی فالت کن ببین مشکلت حل می شه ..

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

می خواستم بدونم این مشکل بوق ها با آپدیت بایواس حل شده یا باز هم هست ؟
    به نظر من اگر این مشکل حل شد که هیچ اگه نشد برای اطمینان رم رو از روی مادربورد جدا کن و پایه مسی اون تمیز کن و مطمئن شو جای رم ها هم عاری از گرد و غبار باشه و بعد رم رو جا بزن می تونی جای رم هم عوض کنی این کارو برای گرافیک هم انجام بده ، با یو اس هم دی فالت کن ببین مشکلت حل می شه ..
    دوست عزیز من این مشکلو همینطور هم که قبلا گفتم الان نداشتم اخرین بار حدود 1 ماه پیش بود که این اتفاق افتاد اونم بعد از یک system restore ناموفق بود . خیلی وقته که این مشکل رو ندارم حتی نمیدونم دلیلش چی بود و مشکل از کجا بود.
    الان هم نمیدونم اون مشکل هنوز هست یا نه.
    با سیستم هم مشکلی ندارم تا حالا حتی یک بار هنگ هم نکرده در صورتی که روزی تقریبا 16 ساعت روشن هست.

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

کسی از دوستان اطلاعی نداشت؟

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

خوب در مورد CD مادربرد قبلا هم گفتم که بهتره مستقیم از سایت دانلود کنید

در مورد رمها هم بهتر هست از همون مارک با همون فرکانس و همون تایمینگ و همون مدل بگیرید تا به راحتی بتونید از DUAL CHANEL استفاده کنید

ضمنا دوال چنل قابلیتی هست که مسیر رمها با پردازنده را از یک مسیر 128 بیتی به دو مسیر 64 بیتی تبدیل میشه که موجب افزایش کارایی و سرعت سیستم میشه

8. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

خوب در مورد CD مادربرد قبلا هم گفتم که بهتره مستقیم از سایت دانلود کنید

در مورد رمها هم بهتر هست از همون مارک با همون فرکانس و همون تایمینگ و همون مدل بگیرید تا به راحتی بتونید از DUAL CHANEL استفاده کنید

ضمنا دوال چنل قابلیتی هست که مسیر رمها با پردازنده را از یک مسیر 128 بیتی به دو مسیر 64 بیتی تبدیل میشه که موجب افزایش کارایی و سرعت سیستم میشه
    پس با مشخصاتی که سیستمم داره اضافه کردن یک ram ddr 800 2gb مشکلی پیش نمیاره؟

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

راحت ترین برنامه برای اپ دیت بایوس مادربردهای گیگا @BIOS میباشد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من 1سیستم قدیمی اومده دستم پنتیوم3 واسه زمان قلاب سنگه
    خلاصه دوستان من وقتی سیستموروشن میکنم شروع میکنه یه دم بوق بزنه،بوق بوق بوق بوق بوق تافردا شبم میزته
    موندم چیکار کنم همه قطعاتم دونه دونه بازکردم کردم اما فایده نشد.
    دوستان باتجربه نظربدن
    ممنون از همتون

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •