تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 25 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 245

نام تاپيک: ▓ تاپیک اختصاصی محصولات F-Secure ---> ،معرفی، دانلود ،سریال ، کرک ▓

آخر فروم باز AlexanderMahone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

12

دوستان . حجم اولیه آپدیت این برنامه چند مگابایته ؟؟؟
    میشه فایل های آپدیت رو ذخیره کرد و روی سیستم دیگه ای نصب کرد ؟
    ورژن 2011 اینترنت سیکرتی رو دانلود کردم و میخوام یه مدت هم این سوئیت رو تست کنم
    حدود 130 تا 160 مگ اپدیتشه ولی مث هر انتی ویروسی اپدیت اولیش حجمش بالاس ولی بعد از اپدیت اولیه حجم اپدیت ساعتی اون به 2 مگابایت هم نمیرسه ضمنا تو این وبلاگ میتونید اپدیت افلاین هفتگی و ماهیانشو از سایت اصلی اون دانلود کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. این کاربر از AlexanderMahone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بی خانمان

پيش فرض

آیا واقعا آنطوری که این آنتی ویروس تو سایت فوق الذکر برنده جایزه طلای 2010 شده در عمل هم مورد مطلوب کاربران هستش؟

4. این کاربر از Help118 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال kaivanika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

ماهون جان میگم من آپدیت آفلاین رو از وبلاگی که دادی بگیرم و بعد از آپدیت کردن برنامه
    بخوام آپدیت روزانه انجام بدم . همون نهایتا 2 مگابایت رو انجام میده ؟؟؟؟؟؟
    یا
    باید از اول یه بار آنلاین انجام بدیم ؟

مثلا کمودو اگه یه هفته از تاریخ فایل آپدیت آفلاین گذشته باشه دوباره باید 110 مگ رو آپدیت کنی آنلاین

متوجه منظورم شدید ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

12

ماهون جان میگم من آپدیت آفلاین رو از وبلاگی که دادی بگیرم و بعد از آپدیت کردن برنامه
    بخوام آپدیت روزانه انجام بدم . همون نهایتا 2 مگابایت رو انجام میده ؟؟؟؟؟؟
    یا
    باید از اول یه بار آنلاین انجام بدیم ؟

مثلا کمودو اگه یه هفته از تاریخ فایل آپدیت آفلاین گذشته باشه دوباره باید 110 مگ رو آپدیت کنی آنلاین

متوجه منظورم شدید ؟
    سلام دوست عزیز متوجه منظورتون شدم افلاین اپدیتش رو انجام بدی خیلی بخواد بعد افلاین اپدیت انجام بده 20 تا 30 مگابایته ضمنا این صفحه که تو اون وبلاگ هست هر روز اپدیت جدیدرو قرار میده خوبیش اینه.
    راستی برای کسایی که از اینترنت با تلفن منزل استفاده میکنن اف سیکیو به صرفه تره مثلا 182 مگ اپدیت اولیه داره شما 175 مگ رو دانلود میکنی کارتت میزنه پایان در نگاه اول میگی بیچاره شدم باز باید 175 مگ رو از اول دانلود کنم جواب من به شما اینه نه چون اف سیکیور این خاصیت رو داره اگر حتی بعد دیس شدنتون سه روز بعد بتونین وصل بشین اف سیکیور برا اپدیت از اونجایی که قطع شدید یعنی از 175 مگ شروع بع اپدیت میکنه این خصوصیت اونو یکی از برترین ابزار امنیتی برای کسایی که از دیال اپ استفاده میکنن بدل میکنه که خودش کلی ارزش داره چون از زیاد شدن پول تلفن جلوگیری میکنه

7. این کاربر از AlexanderMahone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

f-scure همین یه تاپیکو داره دیگه؟ یعنی دانلود/آپدیت و کرک در کنار مباحث کلی دیگه؟(اینو برای این میگم تو اکثر تاپیک باقیAVها این 3 بتفکیکن)

9. این کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

دوستان من برنامه رو نصب کردم و با یه سریال فعال کردم . این سریال تا چه تاریخی کار میکنه ؟
    در ضمن این کرکی که گذاشتید تروجانه . کدوم سایت سریال معتبر ارائه میده برای این سوئیت امیتی ؟

کسی سریال این برنامه رو نداره ؟؟؟؟؟؟
    فعلا تا 1.2.2011 فعالش کردم با یه سریال .
    نمیخوام از کرک استفاده کنم ( اگر استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد )
    Last edited by kaivanika; 22-01-2011 at 05:09.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

دوستان علاوه بر پست بالا میشه چند سوال زیر رو هم جواب بدید

1 - وقتی پوشه های System Volume Information که مخفی هستن رو میخوام اسکن کنم . هیچ فایل رو اسکن نمیکنه

2 - یه درایو رو که حدود 16 هزار فایل رو داره رو وقتی سرچ میکنه . سریع تموم میکنه و میزنه 439 فایل رو اسکن کرده ( خیلی عجیبه ها )

3 - قسمت فایروال وقتی میزنم رو costum دیگه ملا اینترنت رو قطع میکنه .

در کل یکی از دوستان که از این برنامه استفاده کرده میشه راهنمایی کنه که تنظیمات این برنامه رو چیکار کنیم ؟؟؟

اگر هم کسی نیست یکی از دوستان drhinbale - santmove - karkas و دوستان عزیز دیگری که وارد هستن اجازه بدن که با وب کم یا عکس و به کمک اونها بتونیم تنظیمات و جواب سئوال های من و دوستانه دیگه ای هم که بخوان از این سوئیت استفاده کنند رو داشته باشیم

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

1 - وقتی پوشه های System Volume Information که مخفی هستن رو میخوام اسکن کنم . هیچ فایل رو اسکن نمیکنه

سیستم ریستور خاموشه یا روشن؟ اگه خاموشه معمولن سیستم ولوم اینفورمیشن خالیه.

2 - یه درایو رو که حدود 16 هزار فایل رو داره رو وقتی سرچ میکنه . سریع تموم میکنه و میزنه 439 فایل رو اسکن کرده ( خیلی عجیبه ها )

در این موردبه طور حتم فقط داره فایلهای رو سرچ میکنه که توی دیفالتش معرفی شده (اجراییها و مهمتر ها مثل exe-bat-dat و... )
    خیلی از آنتی ها برای سرعت بخشیدن به سرچشون از این متد پیروی میکنند.
    اما شما توی ستینگ حتمن گزینه all file رو میتونی پیدا کنی ،که بهش معرفی میکنه همه فایلها رو موقع اسکن مد نظر بگیره ...

من امشب میخام نصبش کنم و اگه پیداش نکردی آدرس دقیقشو بهت میگم.(وهمینطور مورد3 رو)
    ----
    پ.ن: راستی دقت کردی خیلی امضات داره شلوغ میشه، بابا تو چند تا آنتی میخای؟-البته هرچی هم انتخاب کردی از بهترینهاست..
    Last edited by Arash4484; 22-01-2011 at 15:01.

13. 2 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

12

دوستان من برنامه رو نصب کردم و با یه سریال فعال کردم . این سریال تا چه تاریخی کار میکنه ؟
    در ضمن این کرکی که گذاشتید تروجانه . کدوم سایت سریال معتبر ارائه میده برای این سوئیت امیتی ؟

کسی سریال این برنامه رو نداره ؟؟؟؟؟؟
    فعلا تا 1.2.2011 فعالش کردم با یه سریال .
    نمیخوام از کرک استفاده کنم ( اگر استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد )
    سلام کرک سالمه فقط انتی ویروسا به کدای کرک حساس هستن چون از این راه میخوان کپی رایت رعایت بشه من تا نصب کردم با همین کرکی که خودم معرفی کردم کرکش کردم بعد فول اپدیت ضمنا برای اسکن همه فایلها تو قسمت اسکن حتما گزینه Scan All File تیک خورده شده باشه و تیک گزینه Scan Know File رو بردارید تا همه جای سیستم رو اسکن کنه چون اگر تیگ گزینه دوم برداشته نشه برای سرعت بخشیدن به اسکن و کم نکردن سرعت پردازش فایلهای Dll ,exe.bat و اینگونه فایل ها رو سریع اسکن میکنه ولی با برداشتن تیک گزینه دوم همه فایل ها مثل عکس ها و فایل های نوت پد و فایل های مخفی سیستمی رو راحت اسکن میکنه اما یکم زمان میبره ولی اسکنش دقیق تر میشه و ایمنی سیستم شما زیاد تر ضمنا با خیال راحت کرکش کنید فقط یه سریال به قسمت رجیستر اضافه میکنه و اون فایلی رو که باعث چک کردن سریال میشه غیرفعال میکنه که اونم لطمه ای به خود نرم افزار وارد نمیکنه خیالت راحت رفیق دقیق عمل میکنهو در اخر از نظر هوش مصنوعی و قدرت فایروال و سطح امنیت اف سیکیور از نود32 خیلی بالاتر قرار میگیره و با شرکت بیتدفندر هم قرار داد همکاری امضا کرده پس با اپدیتش هم دیتا بیس اف سیکیور رو دارین هم بیت دفندر دلیل حجیم بودن اپدیت اولیش همینه چون قبل از اپدیت حجم فایل نصبی 150 مگ هست ولی زمانی که اپدیت شد تا 450 مگ هم میرسه باور ندارید امتحان کنید

15. این کاربر از AlexanderMahone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

سیستم ریستور خاموشه یا روشن؟ اگه خاموشه معمولن سیستم ولوم اینفورمیشن خالیه.
    ربطی به این نداره چون همه سوئیت های دیگه که دارم راحت اون پوشه رو اسکن میکنه با انواع فایل های

من امشب میخام نصبش کنم و اگه پیداش نکردی آدرس دقیقشو بهت میگم.(وهمینطور مورد3 رو)
    ----
    خوشحال میشم سریع نصب کنید . که از راهنمایی هاتون استفاده کنیم

پ.ن: راستی دقت کردی خیلی امضات داره شلوغ میشه، بابا تو چند تا آنتی میخای؟-البته هرچی هم انتخاب کردی از بهترینهاست..
    یکیشون رو حذف کردم که شما گیر ندید

سلام کرک سالمه فقط انتی ویروسا به کدای کرک حساس هستن چون از این راه میخوان کپی رایت رعایت بشه من تا نصب کردم با همین کرکی که خودم معرفی کردم کرکش کردم بعد فول اپدیت ضمنا برای اسکن همه فایلها تو قسمت اسکن حتما گزینه Scan All File تیک خورده شده باشه و تیک گزینه Scan Know File رو بردارید تا همه جای سیستم رو اسکن کنه چون اگر تیگ گزینه دوم برداشته نشه برای سرعت بخشیدن به اسکن و کم نکردن سرعت پردازش فایلهای Dll ,exe.bat و اینگونه فایل ها رو سریع اسکن میکنه ولی با برداشتن تیک گزینه دوم همه فایل ها مثل عکس ها و فایل های نوت پد و فایل های مخفی سیستمی رو راحت اسکن میکنه اما یکم زمان میبره ولی اسکنش دقیق تر میشه و ایمنی سیستم شما زیاد تر ضمنا با خیال راحت کرکش کنید فقط یه سریال به قسمت رجیستر اضافه میکنه و اون فایلی رو که باعث چک کردن سریال میشه غیرفعال میکنه که اونم لطمه ای به خود نرم افزار وارد نمیکنه خیالت راحت رفیق دقیق عمل میکنهو در اخر از نظر هوش مصنوعی و قدرت فایروال و سطح امنیت اف سیکیور از نود32 خیلی بالاتر قرار میگیره و با شرکت بیتدفندر هم قرار داد همکاری امضا کرده پس با اپدیتش هم دیتا بیس اف سیکیور رو دارین هم بیت دفندر دلیل حجیم بودن اپدیت اولیش همینه چون قبل از اپدیت حجم فایل نصبی 150 مگ هست ولی زمانی که اپدیت شد تا 450 مگ هم میرسه باور ندارید امتحان کنید
    میشه دقیقا اشاره کنید که کدوم کرک رو در چه خالتی استفاده کنم ؟؟ ( Safe mode لازمه . به اینترنت وصل باشیم یا نه )

این سوئیت تریال ریستری نداره ؟ اگه راهشو میدونید چند تا سریال بزارید . هنوزم از کرک متنفرم

راستی هروقت ویندوز رو خاموش میکنم یا log off قبل از اینکه صدای shutdown ویندوز بیاد ( گاهی اوقات هم بعد از صدای shutdown ) ، یه صدای میاد که فکر میکنم یا کسی منو -- کرده یا کیلاگری چیزی نصبه رو سیستم .
    log سوئیت f-secure رو خاموش کردم .
    نمیدونم واسه شما هم این صدا در موقع خاموش کردن ویندوز ایکس پی هست یا نه
    الان یه کاربر دیگه واسه ویندوز ساختم . تو اون کاربر این مشکل و این صدا نیست . ( عجیبه برام )

صدا شبیه اینه وقتی با نرو یه سی دی رو رایت میکنی پیغام کمپلیت رو میده

الان که سیستم رو ریستارت کردم . به محض بالا اومدن ویندوز پنجره c\programfiles هم باز میشه
    تو مسیر msconfig تو run چیزی مشکوکی رو نمیبینم

حتما این مورد رو هم توضیح بدید و تست کنید که شما این صدا رو دارید یا نه ؟
    Last edited by kaivanika; 23-01-2011 at 02:11.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •