تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 24

نام تاپيک: آموزش Crystal Report

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض آموزش Crystal Report

با سلام به همه
    آقا اينجا مثل اينكه خبري از crystal Report نيست. خوب اگه موافق باشين خودم آموزش رو شروع كنم. لطفاَ اگه نظري داشتين بگين. من مشتاق خواندن نظرات شما هستم. اگه موافق بوديد شروع ميكنم. البته من حرفه اي نيستم. ولي در حد كار راه انداختن مي دونم. بقيه هم منو كمك كنن.
    منتظرات نظرات هستم.
    به اميد ديدار.

پروفشنال Admiral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خیلی خوبه

شروع کن!

پروفشنال vandu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    کامبادن

پيش فرض

شروع کن منتظریم!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض بازم اومدم

با سلام خدمت همه
    من از همين الآن شروع به آموزش crystal report مي كنم. خوب اول احتياجات:
    1- برنامه كريستال ريپورت نسخه 10 حالا نسخه ي پائين تر هم خوبه ولي يه كم دردسرش بيشتره.
    2- رفتن به آدرس زير و گرفتن يه فايل .exe رو دانلود كنيد:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پس از دانلود فايل را اجرا كنيد تا برنامه فايلهاي كامپوننت كرستال رو توي مسير دلخواه شما extract كنه.
    براي امروز بسه. اگه مشكلي بود در خدمتم.
    به اميد ديدار

پروفشنال MasterData's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    مشهدالرضا

پيش فرض

ببخشيد قصد جسارت ندارم .
    ولي كريستال ريپورت با بورلند زياد سازگاري نداره علي اللخصوص وقتي ابزاري مثل FastReport رو داشته باشيم كه الان حتي .Net رو بخوبي ساپورت ميكنه.
    البته اين آموزش جنما براي بچه هايي كه با محصولات مايكروسافت كار ميكنن خيلي ثمر بخش خواهد بود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض خیلی تند می ری

با سلام خدمت masterdata جان و بقیه
    اولاً ما که نمی خواهیم گزارش رو در محیط دلفی درست کنیم، بلکه فقط با دلفی فایل گزارش رو لود می کنیم.
    دوماً کریستال ریپورت از نسخه ی 9 به بعد بجز خود کریستال ریپورت نسخه ی .NET اون رو هم منتشر می کنه که کار کرد اون دقیقاً مانند کریستال ریپورت نسخه ی معمولی است.
    سوماً شما گفتی مایکروسافت در حالی که نه دلفی و نه کریستال ریپورت هیچ کدام محصول مایکروسافت نیستند.
    با تشکر برای دادن نظر.
    به امید دیدار

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    مشهدالرضا

پيش فرض

ببخشيد قصد جسارت ندارم .
    ولي كريستال ريپورت با بورلند زياد سازگاري نداره علي اللخصوص وقتي ابزاري مثل FastReport رو داشته باشيم كه الان حتي .Net رو بخوبي ساپورت ميكنه.
    البته اين آموزش جنما براي بچه هايي كه با محصولات مايكروسافت كار ميكنن خيلي ثمر بخش خواهد بود
    دوست دارم یه بار دیگه متنی که من نوشتم بخونی ببینی کجا همچین چیزی گفتم من
    اولاً ما که نمی خواهیم گزارش رو در محیط دلفی درست کنیم، بلکه فقط با دلفی فایل گزارش رو لود می کنیم.
    کلا کامپوننتهای کریستال توی دلفی مشکل دارند و کاملا ساپورت نمیشن
    دوماً کریستال ریپورت از نسخه ی 9 به بعد بجز خود کریستال ریپورت نسخه ی .NET اون رو هم منتشر می کنه که کار کرد اون دقیقاً مانند کریستال ریپورت نسخه ی معمولی است.
    کی این موضوع رو انکار کرد؟ من خودم با دات نت هم کار میکنم و از کریستال ریپورت هم استفاده میکنم و از نسخه های Professional هم استفاده می کنم
    سوماً شما گفتی مایکروسافت در حالی که نه دلفی و نه کریستال ریپورت هیچ کدام محصول مایکروسافت نیستند
    من نمی دونم کجا همچین مطلبی به عرضتون رسوندم. من منظورم اینه که کریستال با محصولات مایکروسافت سازگاری بیشتری داره

مدیر انجمن برنامه نویسی Payman_62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    نام تاپیک ویرایش شد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض مثل اینکه خودم خیلی تند می رم

با سلام خدمت MasterData ی عزیز
    خیلی ممنون که تذکر دادین. فکر می کنم خیلی پرت و پلا نوشتم.
    خوب ببین این روشی که من می خوام بگم اون مشکلات عدم سازگاری که قبلاً بود رو نداره.
    حالا یه قسمت دیگه:
    1- دلفی رو باز کنین و با استفاده از File->Close All تمامی پنجره های باز رو ببندید.
    2- از منوی Tools گزینه ی Environment Options رو انتخاب کنید و وارد سربرگ (تب) Library بشین.
    3- حالا مسیر اکستراکت فایل رو به اینصورت در قسمت Library Path وارد می کنیم که پس از رفتن به آخر آن (با کلید end) یه سمی کولن ( گذاشته و مسیر کپی شده رو paste می کنیم و پنجره رو می بندیم.
    4-حالا با استفاده از File->Open فایل dcl7cr10.dpk رو از مسیر فایل اکستراکت پوشه ی Delphi باز می کنیم.
    5-پس از باز کردن فایل دلفی یه پنجره نشون می ده که پس از زدن کلید compile در گوشه ی سمت چپ بالا فایل رو کامپایل می کنیم.
    6-اگه پیغام خطائی نبود یعنی کامل کامپایل شده، حالا کلید Install رو می زنیم. اگه بازم پیغام خطائی نبود و پیغام نصب کامل رو داد با زدن دکمه × پنجره رو می بندیم و پیغام ذخیره ی تغییرات رو تأئید می کنیم.
    7- در خاتمه کریستال ریپورت نصب شده و دو آیکن در سربرگ Data Access قرار میده که در قسمت بعدی طرز استفاده شونو می گم.
    بازم از Master Data جان تشکر و معذرت خواهی می کنم. اگه مشکلی بود بگین.
    به امید دیدار.

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    مشهدالرضا

پيش فرض

اولا خواهش ميكنم من قصد جسارت ندارم
    دوما از آموزشتون خيلي ممنون
    سوما اگه لطف كنيد و آموزش رو به طور تصويري ارائه بدين مطئنم كه كارايي بيشتري داره و خيلي بهتر ميشه
    ممنون

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •