تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 66

نام تاپيک: کدام سیستم عامل: ویندوز موبایل یا آندرویید؟

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

علی جان ، تا اونجایی هم که من اطلاعات کسب کردم قابلیت ارتقا رو نداره و با فرض اینکه هم داشته باشه بازم اون کارایی رو که باید داشته باشه نخواهد داشت ...
    من هم با ویندوز موبایل و هم با اندروید کار کردم و قطعا اندروید بهتر از ویندوز موبایل 6.1 و 6.5 هست ... ویندوز موبایل 7 رقیب اندروید خواهد بود ... شما بهتر تا اونجایی که می تونی هزینه کنی و اندروید بگیری و طرف ویندوز موبایل نری ... تا اونجایی هم که می دونم گوشی X10 افت قیمت زیادی داشته و الان خوب ارزون شده ...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شيــراز

پيش فرض

علی جان ، تا اونجایی هم که من اطلاعات کسب کردم قابلیت ارتقا رو نداره و با فرض اینکه هم داشته باشه بازم اون کارایی رو که باید داشته باشه نخواهد داشت ...
    من هم با ویندوز موبایل و هم با اندروید کار کردم و قطعا اندروید بهتر از ویندوز موبایل 6.1 و 6.5 هست ... ویندوز موبایل 7 رقیب اندروید خواهد بود ... شما بهتر تا اونجایی که می تونی هزینه کنی و اندروید بگیری و طرف ویندوز موبایل نری ... تا اونجایی هم که می دونم گوشی X10 افت قیمت زیادی داشته و الان خوب ارزون شده ...

اره محمد جان .. من خودم خیلی اندروید دوست دارم و x10 هم افت زیادی داشته اما کلا دل خوشی از سونی اریکسون ندرام ..

اگه نباشه جاش خالی می مونه AKBAR132's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

این واقعا صحت داره که میشه روی گوشی دارای ویندوز ، در آینده آندروید هم نصب کرد ؟؟؟ ...

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

چون بحث آیندست نمیشه قطعی چیزی اعلام کرد ! من که تا حالا چیزی در این مورد نشنیدم گرچه همین الان هم با هر دو سیستم عامل بر روی گوشیم کار می کنم ... یعنی هم اندروید و هم ویندوز موبایل ! اما این بیشتر به گوشی بر می گرده .

5. این کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه AKBAR132's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

چون بحث آیندست نمیشه قطعی چیزی اعلام کرد ! من که تا حالا چیزی در این مورد نشنیدم گرچه همین الان هم با هر دو سیستم عامل بر روی گوشیم کار می کنم ... یعنی هم اندروید و هم ویندوز موبایل ! اما این بیشتر به گوشی بر می گرده .
    اگه پایه گوشیتون ویندوز بوده این آندروید که ازش استفاده میکنید دقیقا همون آندرویدی هست که روی خیلی از گوشی ها پایه است ؟

آخر فروم باز LiverBarca's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Tab

پيش فرض

اندروید بهتره به نظر من...

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

اگه پایه گوشیتون ویندوز بوده این آندروید که ازش استفاده میکنید دقیقا همون آندرویدی هست که روی خیلی از گوشی ها پایه است ؟
    بله دقیقا همون هست و اتفاقا ورژن 2.2 ! اسکرین شات تویه تاپیک X1 هست . به هر حال واسه تجربه ای هرچند اندک هم خیلی خوب بود .

9. این کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز rawen.west69's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    کلوپ گوشی ها

پيش فرض

درسته ميشه آندرويد روي ويندوز موب نصب كرد

ولي طبق تجربه و پاسخ سوال هاي خودم درايم مورد..يابد بگم كيفيت آندرويد فابريك رو نداره

و لذت كار با آندرويد تجربه نميشه

حـــــرفـه ای MasterGeek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

میشه چون این امکان وجود داره که لینوکس رو کنار ویندوز نصب کرد....ولی برعکس نه
    در مورد اندروید و ویندوز موبایل که بر پایه لینوکس و ویندوز هستند باز همین مسئله است...
    اما مشکل اینه که حتی در صورتی که شما به خوبی نصبش کنین.....در حین آپگرید کردن ویندوز موبایل یا حتی آپدیت برخی اپلیکیشنهای ویندوز، مایکروسافت اجازه نصب بوت لودر نمیده و آندرویتون میپره...(البته اینو توی گوشی تجربه نکردم...حدسی بود...)

دوستانی که اندروید رو کنار ویندوز نصب کردند آیا از همون برنامه GRUB یا مشتقاتش به عنوان بوت لودر استفاده میکنند؟

آخر فروم باز tanatos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

بله اگه این مورد رو در نت سرچ کنید میبینید که تست های زیادی بر روی گوشیهای مختلف انجام شده و سیستم عاملهای مختلفی روی این گوشیها نصب شده به طور مثال میشه نصب آندرویید رو روی N900 و HD2 ذکر کرد.
    اما این به این معنا نیست که شما فکر میکنید.
    اگه اینطور بود سونی اریکسون با اون همه مهندسین حرفه ای خودش این همه مدت ساپورت اندرویید 2.1 رو برای X10 عقب نمینداخت.
    و نصب این سیستم عامل بر روی گوشیهایی که ذکر کردم همواره با مشکلات زیادی همراه بوده و این یعنی اینکه این سیستم عامل مثل سیستم عامل نصب شده روی گوشی عمل نخواهد کرد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •