تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: کمک برای خرید لپتاپ برای اولین بار و سوالات مبتدیانه من

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض کمک برای خرید لپتاپ برای اولین بار و سوالات مبتدیانه من

با سلام
    من اولین باره میخوام یه لپتاپ بخرم تا 800 هم بودجه دارم حالا چند سوال
    1.اصلا با این قیمت میشه چیز خوبی گیر اورد که بشه باهاش بازیهای سبک رو اجرا کرد؟؟
    2.چه مارکی خوبه که قطعات یدکیش هم گیر بیاد مثلا اگه هاردش خراب شد بشه هاردش رو خرید و جایگزین کرد؟؟
    3.باتریهاشون چه قیمتی هستند معمولا و چند سال دوام دارند؟؟
    4.فرق ال سی دی و ال ای دی خیلی فاحش هست میارزه به قیمت بیشتر؟؟
    5.پرفروش ترین مارک در ایران وجهان چیه؟؟
    6.با کیفیت ترین مارکها از لحاظ کیفیت ساخت به ترتیب کدام هستند؟؟
    7.من هرجا میرم میگند فقط دل مارکهای دیگه داغ میکنند و زود خراب میشند این حرف چقدر درسته؟؟
    8.لپتاپ هم مثل موبایل طی زمان کوتاه پس از ارایه به بازار قیمتش پایین میاد؟؟
    ممنون از همتون من خیلی ناشیم

پروفشنال REGISTERED-USER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تنهایی مطلق

پيش فرض

علیک سلام

1- بله میشه ولی چرا همش گیم انتخاب اول هست ؟ همه تو ایران دنبال این هستند که با 500 تومن هم بپ تاپ گیم بخرند !!! مسخره نیست ؟ برای گیم یه سی پی یو core 2 dou 2.0GHZ و یا dual core T4400 2.0GHZ هم کافیه + گرافیک not share با حداقل 256 مگابایت مموری اختصاصی DDR2

2- دل ، سونی ، اچ پی ، ایسر ، لنوو و ایسوز قطعاتش توی ایران فراوان و جزو پرفروش ترین برندهایند

3- باتری 60 تومن به بالا ... دوام تا 3 سال نهایت

4- ال ای دی پاور کمتری میخواد پس عمر باتری کمی بیشتر هست + شفافیت بهتری داره + ظریفتره

5- فعلا HP در جهان ، در ایران سونی و دل و اچ پی ... بین قیمت پایین ها چه در ایران چه در جهان : ACER و مقام دوم DELL

6- ایسوز - سونی - دل - اچ پی - توشیبا و ...

7- کل حرف هایی که توی بازار می زنند فروشنده ها چرند و بی اساسه و برای فروش خودشونه ! این همیشه یادت باشه

8- سه ماه بعدش با عرضه مدل های جدیدتر ، تا 100 هزار تومان هم افت داره .. بعد یکسال که دیگه قیمتی نداره !

__

برای شما برند ACER مدل acer 5740G و همچنین Lenovo G560 پیشنهاد میشه ... اگر به برند دل علاقه دارید 1564 و 1464 inspiron انتخاب ها فوق العاده ای هستند

موفق باشید

3. 4 کاربر از REGISTERED-USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

علیک سلام

1- بله میشه ولی چرا همش گیم انتخاب اول هست ؟ همه تو ایران دنبال این هستند که با 500 تومن هم بپ تاپ گیم بخرند !!! مسخره نیست ؟ برای گیم یه سی پی یو core 2 dou 2.0GHZ و یا dual core T4400 2.0GHZ هم کافیه + گرافیک not share با حداقل 256 مگابایت مموری اختصاصی DDR2

2- دل ، سونی ، اچ پی ، ایسر ، لنوو و ایسوز قطعاتش توی ایران فراوان و جزو پرفروش ترین برندهایند

3- باتری 60 تومن به بالا ... دوام تا 3 سال نهایت

4- ال ای دی پاور کمتری میخواد پس عمر باتری کمی بیشتر هست + شفافیت بهتری داره + ظریفتره

5- فعلا HP در جهان ، در ایران سونی و دل و اچ پی ... بین قیمت پایین ها چه در ایران چه در جهان : ACER و مقام دوم DELL

6- ایسوز - سونی - دل - اچ پی - توشیبا و ...

7- کل حرف هایی که توی بازار می زنند فروشنده ها چرند و بی اساسه و برای فروش خودشونه ! این همیشه یادت باشه

8- سه ماه بعدش با عرضه مدل های جدیدتر ، تا 100 هزار تومان هم افت داره .. بعد یکسال که دیگه قیمتی نداره !

__

برای شما برند ACER مدل acer 5740G و همچنین Lenovo G560 پیشنهاد میشه ... اگر به برند دل علاقه دارید 1564 و 1464 inspiron انتخاب ها فوق العاده ای هستند

موفق باشید
    خداییش دمت گرم منو روشن کردی
    نه من به برندی علاقه ندارم ولی تا 800 برای بازی بهترین انتخاب چیه؟؟(دوام باتریش خوب باشه و صفحش زیر 15 نباشه و کیفیت ساختش خوب باشه)
    و این مدل 1564 دل چند ساعت معمولا باتریش دوام میاره و احتمالا تا 2 ماه اینده قیمتش پایین تر میاد؟؟
    و این مدل 1564 قابلیت ارتقا داره؟؟
    ممنون ازت
    Last edited by vatan2009; 27-04-2010 at 00:01.

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تنهایی مطلق

پيش فرض

فعلا که از 820 رفته 860 تومن مدل 1564 ! کیفیت خوبی داره و باتری اش هم دوام خوبی داره بالای 3 سال اگه درست استفاده کنی ... کامل شارژ باشه برای کارهای desktop processing تا حدود 3 ساعت هم دوام میاره

ببینید ، یک لپ تاپ قط رم و هاردش رو میتونی ارتقا بدی + درایور اپتیکش + باتری اش !

همین

من خودم بودم lenovo G560 و یا Asus K50IN جدید رو میخریدم ... قابلیت و امکانات جدید و خاص خودشون رو دارند + ساپورت فوق العاده نرم افزاری این دوشرکت ... XP هم راحت نصب میشه سر دو مورد اخیر

6. 2 کاربر از REGISTERED-USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فعلا که از 820 رفته 860 تومن مدل 1564 ! کیفیت خوبی داره و باتری اش هم دوام خوبی داره بالای 3 سال اگه درست استفاده کنی ... کامل شارژ باشه برای کارهای desktop processing تا حدود 3 ساعت هم دوام میاره

ببینید ، یک لپ تاپ قط رم و هاردش رو میتونی ارتقا بدی + درایور اپتیکش + باتری اش !

همین

من خودم بودم lenovo G560 و یا Asus K50IN جدید رو میخریدم ... قابلیت و امکانات جدید و خاص خودشون رو دارند + ساپورت فوق العاده نرم افزاری این دوشرکت ... XP هم راحت نصب میشه سر دو مورد اخیر
    ممنون ازت عزیز کیفیت ساخت کدوم بهتره و ساخت کجا هستند؟؟
    lenovo G560
    Asus K50IN
    1564 dell
    و این لپتاپ ها که مشکلی در حرکت ندارند مثلا تو ماشین مشکلی براشون پیش نمیاد وقتی روشن هستند؟؟؟
    Last edited by vatan2009; 27-04-2010 at 10:47.

8. این کاربر از vatan2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تنهایی مطلق

پيش فرض

همه ساخت چین هستند

کیفیت به ترتیب lenovo بعد asus بعد دل
    __

خیر

10. این کاربر از REGISTERED-USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •