تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 110 اولاول ... 44450515253545556575864104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 1095

نام تاپيک: ✔ کنکور تخصصی زبان

آخر فروم باز avator20002000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

پس این کتاب این جوریه؟ جواب نداره؟
    من بیشتر صفحه های این تاپیک رو خوندم غیر از 504 واژه و این کتاب و دونستن گرامر دیگه چی بخونم؟
    این کتاب شهاب اناری همان درک مطلب به زبان ساده است؟
    جوابشو تکی فکر نکنم بفروشن.خودکتابا عموما با حواب هستش.
    همینا رو شما خیلی خوب مسلط بشی کتابای دیگه احتیاج نمی شه.اناری کتابش درک مطلب+گرامر + چندتا نکته و.. هستش.(برای کنکور زبان کفایت می کنه.)
    فقط اینو یادت باشه با زدن فقط زبان بالا جایی قبول نمی شی خوب.باید در کنارش فارسی هم خوب بزنی.
    10 صفحه اخر این تاپیک هم پیشنهاد می کنم بخونی زیاد نیستش خیلی چیزا قبلا توضیح داده شده.
    موفق باشی

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

سلام دوستان.
    من الان سطح Advanced 3 کانون زبان ایران هستم و 10 روز دیگه فاینال دارم و ان شالله تمومش میکنم....زبانم هم به نظر خودم از خیلی ها بهتره.ولی خوب موندم که میگن مترجمی و اموزش زبان و ... اصلا در اینده پول توش نیست!به نظر شما واقعا این رشته ها ارزش داره که روش تمرکز کنم و تجربی رو بزارم کنار یا نه؟
    راستی به زبان هم خیلی بیشتر از تجربی علاقه دارم.

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

کسی جواب نمیده؟

آخر فروم باز faded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

زمان برگزاری کنکور زبان اختصاصی(تیر 91) صبح هست یا عصر ؟ جمعه یا یه روز دیگه؟ یعنی سالهای دیگه چه جوری بوده؟

در آغاز فعالیت parham-sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

زمان برگزاری کنکور زبان اختصاصی(تیر 91) صبح هست یا عصر ؟ جمعه یا یه روز دیگه؟ یعنی سالهای دیگه چه جوری بوده؟
    طبق سال های پیش عصر روز جمعه هست یعنی روز دومی که کنکور برگزار می شه .

6. این کاربر از parham-sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوستان.
    من الان سطح Advanced 3 کانون زبان ایران هستم و 10 روز دیگه فاینال دارم و ان شالله تمومش میکنم....زبانم هم به نظر خودم از خیلی ها بهتره.ولی خوب موندم که میگن مترجمی و اموزش زبان و ... اصلا در اینده پول توش نیست!به نظر شما واقعا این رشته ها ارزش داره که روش تمرکز کنم و تجربی رو بزارم کنار یا نه؟
    برو نجربی شما هیچ وفت تو زبان پولی در نمیاری چون هنوز نرفته داری آیه یاس میخونی

8. 2 کاربر از alirecoba2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

عصر هستش
    یعنی صبحش تجربی ها هستند و عصر زبان
    روز اول عصر هم هنر ........

کوفق باشید

داره خودمونی میشه javidflasher's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    بندر عبــــــــــــــاس

پيش فرض

سلام دوستان
    برای قبولی مترجمی دانشگا شیراز حدودا باید چه درصدهایی رو زد ؟
    منطقه 2ام
    بندر عباس هستم شیراز هم جز قطبمون حساب میشه فک کنم...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

من الان دانشجوی عمرانم دانشگاه آزاد قزوین. این ترم مرخصی گرفتم، بخونم برای کنکور زبان. سال 86 کنکور زبان رتبه 630 شدم منطقه دو، دانشگاه اصفهان قبول شدم. زبانم از اون موقع خیلی بهتر شده (اون سال هم عمومی هم تخصصی رو 78 زدم) ولی امسال فقط باید تهران قبول شم، چون بابام مریضه جای دور نمیتونم برم، قزوینم زبان و ادبیات که من میخوام نداره. الان که این 50 صفحه رو خوندم شدیداً ناامید شدم. رتبه های قلمچی ام تا حالا همه تک رقمی و دو رقمی بوده ترازم حدود 7000 اما بخاطره اینه که زبان عمومیارو همیشه 100 میزنم، تخصصی رو حدود 90. اما وضعیت درسای عمومیم به خصوص عربی هیچ تعریفی نداره. با این حساب فکر کنم باید بیخیال شم کلاً برم همون عمرانمو بخونم که اونم اصلاً علاقه ندارم. فقط امیدوارم تا موقع کنکور بتونم یه کاریش بکنم عمومیارو، به خصوص ادبیات. چقدر بده که رتبه و تراز قلمچی انقدر میتونه غلط انداز باشه.
    Last edited by Pooyan Assar; 20-02-2012 at 07:05.

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام دوستان.
    زبان و ادبیات انگلیسی که اصلا توش پول نیست ولی مترجمی زبان مثل بقیه رشته هاست و درآمد معمولی داره .
    فرار مغزها باعث شده که هر دانشجویی به فکر ترجمه مدارکش بیافته ( خودش هم حق نداره ترجمه کنه باید از یه جای معتبر ترجمه بشه تا دادگستری تاییدش کنه ) فکر نکنم مترجم های خوب و باسابقه مشکل درآمد داشته باشن .
    تازه اگه توی امتحانات IELTS و TOEFL و ... هم نمره خوبی داشته باشین میتونین کارنامه خودتون روتوی محل کارتون نصب کنین و دانشجوها و مهاجرایی که برای ترجمه مدارکشون به شما مراجعه میکنن از شما به عنوان دبیر خصوصی برای امتحاناتشون استفاده کنن .

13. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •