تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل در رایت DVD

آخر فروم باز /.,mnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض مشکل در رایت DVD

سلام.

یه چند وقتی هست که وقتی می خوام DVD رایت کنم (با nero 7 essentials ) یه خطا می ده که دی وی دی جای خالی برای رایت نداره و آیکون DVD rw هم به جای دی وی دی می نویسه CD Drive (وقتی دی وی دی می زارم توش) و حجم Used space و free space هر دو تاش رو می نویسه 0.00 bytes و روی چندین DVD نو امتحان کردم و ظاهرا مشکل از DVD خام نیست و وقتی DVD رو می زارم توی دستگاه در هنگام ورود می نویسه
    H:\ is not accessable
    Incorrect function

اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید.

تشـــکر فراوان.

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام.

یه چند وقتی هست که وقتی می خوام DVD رایت کنم (با nero 7 essentials ) یه خطا می ده که دی وی دی جای خالی برای رایت نداره و آیکون DVD rw هم به جای دی وی دی می نویسه CD Drive (وقتی دی وی دی می زارم توش) و حجم Used space و free space هر دو تاش رو می نویسه 0.00 bytes و روی چندین DVD نو امتحان کردم و ظاهرا مشکل از DVD خام نیست و وقتی DVD رو می زارم توی دستگاه در هنگام ورود می نویسه
    H:\ is not accessable
    Incorrect function

اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید.

تشـــکر فراوان.
    فکر کنم شما هم مشکلی مشابه من رو دارین....
    با نرم افزار imgburn ببین می تونی روی دیسک هات رایت کنی؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پ ن
    منم مشابه مشکل شما رو دارم که وقتی دیسک خام رو می زارم همه دیسک هارو تو درایو می نویسه CD Drive و همش رو هم موقع باز کردن ارور میده
    با نرو من میشد رایت کرد ولی خطا موقع رایت یا سوختنش زیاد بود.
    با این نرم افزار الان دارم رایت می کنم که تا الان مشکلی ازش نداشتم ....فقط اولش کار کردن ممکنه گیج کننده بیاد ولی بعد که یاد بگیری نرم افزار راحتی میشه

3. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

خیلی از پاسختون متشکرم.

نه متاسفانه نشد.
    البته اگه من بخوام تا 4 GB رو رایت کنم (با nero) رایت میکنه و مشکلی نداره (این رو حالا متوجه شدم) ولی بالاتر از 4 GB نمیشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Saeid1212's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı

پيش فرض

سلام
    من هم با چنین مشکلی روبرو شدم. توی سایت ماکروسافت به این مشکل اشاره شده ولی چیز خاصی نفهمیدم. فکر کنم ایراد از نحوه اتصالات دی وی دی رام باشه. اگه مشکلت حل شد بگو تا بقیه استفاده کنن.
    متن پاسخ ماکروسافت:
    This behavior occurs because Microsoft Office programs do not use the CD-ROM writing function that is available in some Microsoft Windows operating systems
    To work around this behavior, install a third-party CD-ROM recording program. A third-party CD-ROM program lets the CD-ROM writing function that is available in Windows XP work with your Office program.

Note Not all third-party CD-ROM recording programs let you save a file from an Office program directly to a CD-RW or a DVD/CD-RW drive. In this case, you must save the file to the hard disk drive, and then use the CD-ROM recording program to burn the file to a CD-RW or a DVD/CD-RW drive.

For more information about how to do this with your third-party CD-ROM recording program, look at the documentation for the program.

6. این کاربر از Saeid1212 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    من هم با چنین مشکلی روبرو شدم. توی سایت ماکروسافت به این مشکل اشاره شده ولی چیز خاصی نفهمیدم. فکر کنم ایراد از نحوه اتصالات دی وی دی رام باشه. اگه مشکلت حل شد بگو تا بقیه استفاده کنن.
    متن پاسخ ماکروسافت:
    This behavior occurs because Microsoft Office programs do not use the CD-ROM writing function that is available in some Microsoft Windows operating systems
    To work around this behavior, install a third-party CD-ROM recording program. A third-party CD-ROM program lets the CD-ROM writing function that is available in Windows XP work with your Office program.

Note Not all third-party CD-ROM recording programs let you save a file from an Office program directly to a CD-RW or a DVD/CD-RW drive. In this case, you must save the file to the hard disk drive, and then use the CD-ROM recording program to burn the file to a CD-RW or a DVD/CD-RW drive.

For more information about how to do this with your third-party CD-ROM recording program, look at the documentation for the program.

تشکر.

فکر نمی کنم اتصالات DVD R/RW من مشکلی داشته باشه فقط من قبلا می تونستم تمام DVD رو پر کنم ولی حالا می تونم حداکثر 4 GB رایت کنم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •