تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 105

نام تاپيک: کامپیوتر رو برای دانلود 24 ساعته روشن نذارید!!! - بهترین محصول اومد !!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض کامپیوتر رو برای دانلود 24 ساعته روشن نذارید!!! - بهترین محصول اومد !!!

+

سلام
    قبلا در همین پست توضیح دادم که یک وسیله جدید اومده که کار شما رو راحت کرده و بدون نیاز به سیستم براتون دانلود میکنه متاسفانه اصل خبر از اول اشتباه به دست من رسیده بود ، این کار شدنی است ولی نه با یک وسیله با 2 وسیله !

در شبکه قطعه ای هست به نام روتر ! کاری با کارکرد این وسیله نداریم ولی یک وسیله ای هست شبیه مودم َDSL ولی کاربرد دیگری در شبکه دارد
    شرکت ایسوز روتر جدیدی به نام
    RT-N13U

معرفی کرده که
    1 سوکت ورودی شبکه دارد و 4 تا خروجی LAN که مانند یک هاب عمل میکند و یک پورت USB که اصلیترین قسمت این وسیله رو تشکیل میدهد و همچنین وایرلس میباشد و دارای انتن مخفی است و توان کاربری بالایی رو نیز دارد

شما با اتصال یک مودم ADSL معمولی و ارزان قیت که حتی وایرلس هم نداشته باشد و فقط یک خروجی LAN داشته باشد
    مانند مدل asus am 602 که یک مدل ساده است
    میتونید با این وسیله ارتباط برقرار کنید و یک هارد USb رو به قسمت usb این دستگاه بزنید و از طریق کامپیوتر وارد بخش نرم افزاری دستگاه شده و لینکها دانلودی خودتون رو دستگاه میدهید
    این دستگاه قابلیت پشتیبانی از پروتکلهای HTTP/ P2P / FTP رو دارد . و طبق گفته شرکت سازنده HTTP, FTP, BT (BitTorrent) download protocols

در ضمن اگر شما از اینترنت بیسیم استفاده میکنید نگران نباشید
    میتونید مودم معمولی بخرید و با اتصال کابل کراس بین مودم و این روتر از امنکانات وایرلس این مودم استفاده کنید . و حتی میتونید پرینترتون رو هم در شبکه به اشتراک بزارید.

پس واقعا به درد بخور هست و قیمت این وسیله در برابر مصرف برق کمتر و اصطهلاک سیستم واقعا ناچیز هست . طبق گفته سایت شرکت وارد کننده حدود 110 هزارتومان

در ضمن یک قابلیت توپ !!! استفاد ه از سرویس 3G موبایلهای نسل 3 که قادر به دریافت اینترنت با سرعت بالا بر روی موبایل هستند ( با GPRs فرق میکنه ) برایدریافت همچین سرویسی نیاز به یک وسیله به ناتم 3g dangle usb دارید که به این وسیله نصب میکنید و میتونید در شبکه از اون استفاده کنید . !!!! واقعا روتر تمیزیه !

ویرایش:
    بعد از این همه مدت شرکت ایرانسل بسته های افزایش رو اورده به نام سرویس gprs که یک ماه نامحدود رو به قیمت 10 تومن و بسیار مناسب تحویل میده شما با خرید یک سیم کارت دانگل ( رجوه به تاپیک edge ایرانسل در امضای بنده ) میتونید این دانگل رو به روتر وصل کنید و بدون نیاز به موبایل با این دانگل به به اینترنت وصل بشید و مستقیم فایلهای دانلودی رو به داخل هارد اکسترنال بریزید این روش برای جاهایی که ADSL ندارند امکان پذیر هست ضمن این که ارتباط بصورت بی سیم هست و قابلیت reconnect شدن هم داره خلاصه بی نیاز از هرچیزی با خیال راحت دانلود کنید پس اگر ADSL ندارید لزومی به خواندن قسمت خرید مودم ADSL ندارید .... با تشکر .

در صورت استفاده از aDSL شما به یک مودم هم نیاز دارید که من این مدل رو پیشنهاد میکنم

مودم ایسوز am 602 که فقط یک لن و یک USB دارد .(USB این مودم برای ارتباط بین مودم و سیستم هست و جنبه اشتراک فایل و هارد و..مثل روتر بالایی رو ندارد اشتباه نکنید)
    و شما میبایست از پورت لن این مودم برای ارتباط با LAN روتر بالایی استفاده کنید ./

حالا بعد از اتصال این دو وسیله نیاز به یک پایگاه ذخیره فایل دارید که اون چیزی نیست جز یک هارد اکسترنال
    که در ظرفیتهای مختلف بین 250 گیگ تا 2 ترابایت عرضه شده و بنا به سلیقه شما میتونید در هر حجمی که خواستید بخرید
    ولی یک نکته در دوره جدیدی هستیم و عمر USB2 به سر اومده و دوستان توجه داشته باشند که این روتر با USB2 کار میکنه.
    ولی برای خرید یک هارد اکسترنال با توجه به این که بالاترین سرعت اینترنت در ایران حدود 500-600 تا بیشتر نبوده و همه دوستان اکثرا با سرعت 100-200 دانلود میکنند پس هر شب بیشتر از 3-4 گیگ دانلود نداریم .پس نتیجه میگیریم به یک هارد خیلی بزرگ نیازی نیست توصیه من اینه که برای کاهش هزینه یک هارد 250 گیگ با قمیت 50 تومن نیز تهیه کنید و از دانلود کردن لذت ببرید و هیچوقت هم نگران اصطهلاک سیستم نباشید.

قیمتها :
    قیمت مودم حدود 40 تومان و قیمت روتر اشاره شده در بالا حدود 110 تومان میباشد. و قیمت یک هارد 250 هم حدود 50-60 تومان میباشد که بهترین نوع ان هم وسترن دیجیتال میباشد.

لینک روتر در سایت سازنده :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لینک مودم در سایت سازنده :
    کد:
    (قیمتها جنبه اگاهی داره بنده فروشنده نیستم لطف کنید از طرح سئوالات بی مورد پرهیز کنید )

ویرایش 2 :
    ( این قسمت برای دوستانی است که روتر رو خریدند ولی متاسفانه در موقع اتصال هارد اکسترنال به مشکل خوردند )

خوب بعد از حدود 5-6 ماه که جناب غریبه 63 عزیز روتر wl500-w رو تهیه کردند تا الان به مشکل خورده بودند و میگفتند که هارد رو شناسایی نمیکنه جالب هم اینجاست که این روتر یک سر و گردن از روتی که من در بالا معرفی کردم بهتر هست و در ضمن گرونتر هست حدود 180-200 تومن ایشون هزینه خرید این روتر رو پرداخت کردند .

و برای من هم جای سئوال بود تا این که روتر رو به گارانتی بردند ولی متاسفانه در شرکت گارانتی کننده هم ظاهرا جواب درستی به ایشون نداده بودند . و هیچی از این روتر نمیدونستند یکی نیست بگه بلد نیستین چرا اسم خودتو نرو میزارین گارانتی .)

دیروز صبح با اقا غریبه 63 توی یاهو مسنجر قرار گذاشتم و گفتیم تیری در تاریکی بزنیم یا این روتر رو درستش میکنیم یا اینکه واقعا روتر مشکل داره و خوشبختانه امروز جواب داد .

باید عرض کنم که سیستم کار این روتر مبتنی بر سیستم عامل لینوکس هست ( با سیستم عامل ویندوز محصول مایکروسافت اشتباه نگیرین )
    و خوب دوستان اهل فن تا جایی که میدونند لینوکس به درد کارای شبکه میخوره و کلا سیستمش از سیستم عامل ویندوز جداست و خلاصه اون یه چیزی هست این ویندوز هم یه چیز دیگریست

و نحوه نمایش درایوها هم در my computer هم حتی بصورت دیگریست و اصلا کل سیستم چیز دیگریست.

متاسفانه یا خوشبختانه واقعا خاک بر سر شرکت ایسوز که هیچ راهنمایی داخل کاتالوگ و بروشور همراه این روتر عرضه نکرده و بنده فقط با استناد به یک پیغام خطا توسنتم ایراد کار رو پیدا کنم

و اما مشکل چه بود و رفع عیب آن چه بود ..
    دوست عزیزم این روتر رو راه اندازی کرده بودند و وایرلس رو راه انداخته بودند ولی در هنگام اتصال هارد به مشکل خورده بودند و هارد رو شناسایی نکرده بود .
    , و پیغام خطایی شبیه کادر زیر رو ازائه میداد

متن پیغام :
    network error:
    you may plug the unsupported filesystem usb storage device ( ex. ntfs ,..)!
    please format to EXT2/EXT3 filesystem.
    if you format to fat/fat32 filesystem , you only download below 4GB files

خوب معنی و مفهوم جمله بالا یعنی این که شما یه وسیله نگهداری USB رو به وصل کردید ولی متاسفانه تحت پوشش ما نیستش
    لطفا فرمتش رو بهEXT2 , EXT3 تغییر بدید
    اگر ما از سیستم fat ویا fat32 استفاده کنید شما فایلهای زیر 4 گیگ رو فقط میتونید نگهداری کنید
    ----------------------------------------------------------------------------------------------

یعنی اینکه باید هار د رو به فرمت EXT2.EXT3 در بیاریم . و مثلا فیلمهای HD که حجمی بیشتر از 5 گیگ دارند نمیتونند در فرمتها FAT شناخته بشوند.
    خوب حالا ما باید این فرمت EXT2 ویا EXT3 رو انجام بدهیم.

طریقه فرمت کردن هارد دیسک اکسترنال به EXT 2 و یا EXT3
    هزاران نرم افزار برای مدیریت هارد ساخته شده که به سادگی دو تا کلیک میتونه این کار رو انجام بده
    ولی قصد ما تبدیل هارد دیسک به فرمت جدید هست
    من برنامه Acronis Disk Director Suite 10 رو به شما پینشهاد میدم .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قبل از اجرا و نصب برنامه چند تا هشدار به دوستان نا اگاه و کم تجربه میدم :

1- این برنامه مثل چاقوی دولبه است و ممکنه که اطلاعات هارد شما رو پاک کنه !!! البته بستگی به مهارتتون داره و اینکه از روی خطی که من کشیدم حرکت کنید و اگر از این خط خارج بشید دیگه به خودتون ضرر زدید و اطلاعاتتون از بین میره.

2- در صورت امکان از هارد دیسک فعلی یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

3- اطلاعاتی در هارد دیسک اکسترنال نباید باشه اگر حاوی اطلاعات باشه هم به هارد دیسک اسیب میرسه هم روند کار رو کندتر میکنه میبایست شما اطلاعات هارد دیسکتون رو به یک جای دیگه منتقل کنید و بعد ادامه بدید و هارد رو کاملا خالی کنین.

4- برای استفاده از هارد دیسک برای این روتر میبایست یک درایو داخل هارد اسکترنال باشه و درایو دیگری نداشته باشید

5- (( ما چون قصد معرفی برنامه رو نداریم در حدی که کار ما راه بیفته برنامه رو اموزش میدیم کسانی که دوست دارند بیشتر در مورد این برنامه اگاهی پیدا کنند میتونند به سایت شرکتش سر بزنند و یاد بگیریند.))

6- اکیدا توصیه میکنم به هیچ عنوان تا پایان عملیات دکمه پرچم سیاه سفید رو نزنید شاید اشتباهی یکی از درایوهای سیستمتوت رو پاک کنین.

7- ضمنا هرگونه اشتباهی از جانب شما به من ربطی نداره . مسئولیتش پای خودتون

:2 7:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

برنامه رو از اینجا دریافتش کنین

کد:
    ابتدا برنامه رو نصب کنید در موقع نصب سریال رو وارد کنید.
    رو که داخل همون پوشه هست وارد کنین

وقتی برنامه نصب شد
    از منوی start / program برنامه acronis disc director suit رو اجرا کنید.
    وارد محیط برنامه بشید
    این برنامه یک منو در بالا و یک نوار ابزار داره که ما فقط به دوتا دکمه از این همه ابزار این برنامه نیاز داریم
    پس لطفا کلیک اضافی نکنید چون واقعا خطرناکه مجددا تاکید کردم ..

یک نکته من روی هارد خودم در حال امتحان هستم و متاسفانه هارد اکسترنالم در دسترس نیست
    ولی شما روی سیستمتون 2 تا دیسک میبینین
    ))

خوب در داخل برنامه یک لیست از درایوها رو میبینید
    که در دو دسته قرار گرفته اند
    دیسک یک و دیسک دو
    خوب ما به دیسک یک کاری نداریم چون که هارد شماست ( ولی من در داخل عکس زیر کار دارم چون که به هارد دسترسی نداشتم و مجبور شدم روی هارد خودم امتحان کنم. )

دیسک شماره یک مربوط به هارد دیسک فعلی روی سیستم هست که هارد اینرنال سیستم شما محسوب میشه و به هیچ عنوان نباید به این دیسک دست بزنید .

دیسک دوم مربوط به هارد اکسترنال شما میشه که باید بدون اطلاعات باشه.
    خوب ما با این هارد کار داریم
    اگر دوتا پارتیشن ویا بیشتر روی هارد اسکترنال دارید بهتره که با یک کلیک روی هردو پارتیشن گزینه DELETE رو بزنید و خلاص و از اونجا به بعد ادامه بدید.

خوب روی درایو هارد اسکترنال کلیک راست میکنیم و گزینه فرمت رو انتخاب میکنیم

سپس در پنجره باز شده نوع فرمت رو از حالت ntfs ویا fat به EXT3 انتخاب میکنیم و تبدیل میکنیم و گزینه ok رو میزنیم

سپس دکمه پرچم در قسمت بالا گوشه سمت چپ رو فشار میدهیم.

مواظب باشید - به هیچ وجه کلیک اضافی نکرده باشید اگر کلیک اضافی کرده باشید و گزینه ای اضافی رو انتخاب کرده باشید چه بسا اطلاعات شما از دست بره
    هشدار میدهم :
    به هیچ وجه تا حصول اطمینان اصلا این کلید رو نزنید.)

خوب اگر به تمامی کارهای بالا در همین حد انجام شده و مشکلی نیست پرچم رو بزنید و منتظر بشید که هارد رو فرمت کنه پنجره بسته میشه و شروع به اعمال تغییرات میکنه .
    (ممکن هم هست که سیستم ریستارت بشه که در این صورت هم بهتره چک کنین که در درایو سی دی شما سی دی ویندوز نباشه چون ممکنهبصورت ناخواسته سیستم رو بوت کنید و روند کار رو خراب کنید.)

خوب یه پنجره جدید باز میشه و شروع به لود کردن میکنه که روند کار رو نشون میده

وقتی که این پنجره کارش تموم شد
    هارد رو از سیستم جدا کنید و سیستم رو خاموش روشن کنید هارد رو دوباره وصل کنید میبیند که در my computer هارد اکسترنال شما نیست
    خوب به من فحش ندید تقصیر من چیه
    این مشکل مایکروسافته

خوب این یک دلیل بیشتر نداره و اون هم اینه که ویندوز با این فرمت مشکل داره و این فرمت رو شناسایی نمیکنه
    برای اینکه این مشکل برطرف بشه
    باید به این سایت برید
    کد:
    و این برنامه رو دانلود کنید.
    کد:
    این یک برنامه است که فایلهای روی هارد شما رو به زبان سیستم ترجمه میکنه و امکان شناسایی هارد شما رو به سیستم ویندوز فراهم میکنه
    ( قابل ذکر هست که اشاره کنم هارد شما توسط ویندوز شناخته میشه ولی فرمت روی هارد رو شناسایی نمیکنه پس جای نگرانی نیست به هیچ وجه گریه نکنید به من هم فحش ندید )

خوب حالا با اون برنامه میشه که هارد رو داخل ویندوز باز کرد و فایلهای داخل هارد رو از روی هارد به داخل سیستم کپی کرد...

یک راهنمایی هم به شما دوستان میکنم که برای اتصال هارد حتما یک هارد دست دوم حدود 100 گیگ به این کار اختصاص بدید ترجیحا هم مارکش وسترن دیجیتال باشه که سگ جون باشه و بتونه 24 ساعته دانلود کنه. قیمتش هم کمتره اصطهلاکش هم کمتره چون واقعا هاردهای خوبی هستند

ظاهرا ایسوز گند زده با این خدمات پس از فروشش و جالب تر اینکه همین مشکل رو هم توی سایت ایسوز گفته شده ولی برای رفع عیب فقط به دو کلمه استفاده از یک نرم افزار پارتیشن بندی اشاره شده نه توضیحی نه شرحی خاک بر سرت ایسوز

خوب بسیار ممنونم از دوست خوبم غریبه 63 عزیز که با صبر و شکیبایی پله به پله تمام سولاخ سنبه های این دستگاه رو بیرون ریختند تا من بتونم همه رو حلاجی کنم و اصل قضیه رو بیرون بکشم.

دستگاه خوبیه و این دوستمون غریبه 63 هم بسیار راضیه طوری که با هیجان خاصی امروز فرمودند که کار میکنه و مشکلی نداره و یه ضرب گذاشتند روی دانلود
    امیدوارم که بتونه مورد استفاده دوستانی که خریداری کردند قرار بگیره .
    ان شا الله
    Last edited by 'POP'; 22-08-2010 at 13:34.

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

دوست عزیز این که خیلی وقته اومده

3. این کاربر از hellbrain666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Exir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پشمک آباد

پيش فرض

این 2 ساله اومده.
    n13 الان اومده از تورنتم می گیره اینو نمیدونم.

5. 2 کاربر از Exir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

مرسی از اظهار فضلتون ....ترکوندین

البته جسارت نباشه شما که اینقدر به فکر راهنمایی دوستان بودید توی این 2 سالی که اون تاپیک ترفند استفاده از اینترنت شبانه صبانت باز شده بود کجا بودید ؟؟؟؟
    نکنه درحال تفحص بودین ؟ یا هنوز مودم ساخته نشده بود ؟

زحمت میکشیدید یه تاپیک جدید باز میکردید و توضیحاتتون رو میدادید.
    به هرحال من دوست دارم به همه کمک کنم.
    امیدوارم که ناراحت نشده باشید.

---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:17 AM ----------

در ضمن عزیز قیمت n13 حدود 200 تومنه دوبرابر این هستش .
    من با بودجه پایین و درحدود 100 تومن صحبت میکنم.
    توی این رینج اگر چیزی هست یه تاپیک بزن و معرفی کن دوستان اینقدهههههههههههههههههههه ههههه خوشحال میشن که نگو.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    همین جهنم

پيش فرض

فروردین 88 که من asusam604g را 95 تومان خریدم،این مودم حدود 150 یا 160 بود که بودجه ام هم نمی رسید.اما الان این مودم با توجه به گسترش شبکه بی سیم سری n قیمتش کاهش یافته و به قیمت مناسبی رسیده.من با این نوع مودم در همین سایت آشنا شدم و الان در پی آنم که مودم فعلیم را بفروشم و این مودم را بخرم.فکر کنم مودمم را بیشتر از 50 نخرن.بعد از اینکه قیمت برق آزاد شود به صرفه بودن این مودم برای ما بیشتر مشخص می شود.
    تشکر از اطلاع رسانی عمومی

8. 4 کاربر از brilliant1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

خواهش میکنم
    منم بیشتر به خاطر مصرف برق خرید این مودم رو پیشنهاد میکنم.
    قبلا این مودم رو دیده بودم ولی اسمشو یادم نبود تا این که جناب gharibe 63 رو به ماموریت فرستادیم و اسم مدل رو در اورد . خودم رفتم تحقیقاتمو بیشتر کردم و همراه مشخصات گفتیم بزنیم ملت استفاده کنند .

وقتی که خودش دانلود میکنه و خاصیت auto redial داره و موقع دیسکانکتی به قریادت میرسه چرا سیستم رو روشن بزاریم و کلی متضرر بشیم و اصطهلاک قطعات رو داشته باشیم.
    وانگهی این مودم بوسیله هارد اسکترنال کار میکنه که هاردهای کوچیک و یا اصطلاحا پاسپورتی از اداپتور استفاده نمیکنند.و برق خودش رو از usb تامین میکنه.
    درثانی ! کسی هم که میخواد دانلود بکنه شبی بیشتر از 4-5 گیگ که دیگه نمیتونه بیشتر دانلود کنه پس یه هارد کوچیک هم بگیره حدود 30 گیگ هم کارش رو راه میندازه و فردا صبحش که دانلودش رو انجام داد میتونه هارد رو خالی کنه توی کامپیوترش

پس نتیجه میگیرم کاملا به صرفه هست و متناسب با شرایط اقلیمی ایران ساخته شده

راستی :
    واقعا به لطف این طرحهای دولت با چه تکنولوزی هایی که اشنا نمیشیم هر روز یه چیز جدید
    اینترنت یک طرفه - دو طرفه - افلاین - و هم اکنون هارد اکسترنال و یک مودم همش 100 تومن
    Last edited by KING_DESIGNER; 26-04-2010 at 00:29. دليل: یی

10. 8 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم vroom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Atl

پيش فرض

کار من که با یک فلش مموری هم حل میشه نیازی به هارد نیست
    حالا دوستان این مودم 100% این قابلیت را داره؟ من نرم بخرم بعد ببینم که مثلا کامپیوتر را هم باید روشن بذاریم

12. 3 کاربر از vroom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای wichidika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

13 اشتباه نکنید

مودم asus wl-600g همچین ویژگی نداره شما دارید اشتباه می کنید.
    این مودم مال سال 2006 هستش
    پورت usb فقط برای اتصال پرینتر وبه اشتراک گذاشتن پرینتر تو شبکه
    وهمچنین به اشتراک گذاشتن هار د اکسترنال یا فلش ممور ی هستش.

فقط روترهای asus همچین وِِیزگی رو دارند که تو تاپیک مخصوص خودش به اندازه کافی بحث شده:
    کد:
    Last edited by wichidika; 26-04-2010 at 12:36.

14. 7 کاربر از wichidika بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aliani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

ممنون
    حالا دانلود منیجرش خوب هست ؟ میشه باهاش از rs البته با اکانت دانلود کرد ؟ به صورت nat وصل میشه موقعی که pc خاموشه ؟
    چون من دانلود هام با چیز پی ان هست میخواستم بدونم میشه با مودم vpm رو فعال کرد یا خیر ؟

16. این کاربر از aliani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال aliani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

مودم asus wl-600g همچین ویژگی نداره شما داردی اشتباه می کنید.
    پورت usb فقط برای اتصال پرینتر وبه اشتراک گذاشتن پرینتر تو شبکه
    وهمچنین به اشتراک گذاشتن هار د اکسترنال یا فلش ممور ی هستش.

فقط روترهای asus همچین وِزگی رو دارند که تو تاپیک مخصوص خودش به اندازه کافی بحث شده:
    کد:
    آخه تو 700 صفحه چجوری میشه این مطلبها رو پیدا کرد کاش یه مطلب جامعی در مورد اینطور مودمها بود یا اینکه یه راهنماییه بیشتری میکردید .
    ممنون

18. 3 کاربر از aliani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •