تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 11 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 105

نام تاپيک: کامپیوتر رو برای دانلود 24 ساعته روشن نذارید!!! - بهترین محصول اومد !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه bios2bb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

چقد مدل داره این asus من که گیج شدم...

اقا من یه وسیله میخوام که همچین کاری کنه:

1. دیگه شب مجبور نباشم یه pc رو روشن بزارم که دانلود کنه. چون هم مصرف برق بالاست، هم طول عمر سیستم رو پایین میاره...
    2. هم تورنت دانلود میکنم و هم رپیدشیر (با اکانت). آیا دانلود منجر داخلیش قدرتمند هست؟ کلاینت تورنتش چطور؟ میشه اکانت سایت هایی مثل rapidshare و ... رو براش تعریف کرد؟ قابلیت دانلود همزمان داره؟ (لینک مستقیم+لینک مستقیم/تورنت+تورنت/تورنت+لینک مستقیم) زمان بندی شروع دانلود ها چطور؟
    3. ترجیحا با سیم باشه. چون فعلا هیچ وسیله wireless ندارم...
    4. قیمتشم بالا نباشه...

با تشکر...

داره خودمونی میشه reza_hsm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اقای غریبه 63 یه مدل 500w تهیه فرمودند به قیمت 180 که از این محصولی که گذاشتم با کیفییت تر میباشد.
    فعلا با اتصال به هارد مشکل پیدا کردند در اولین فرصت که نتیجه رو گرفتند در همین تاپیک در پست اول اطلاعات جدیدتر میزارم.
    مشکل با هاردش هم اینه که هارد اسکترنال رو وصل کرده و یه سری پوشه رو ردست میکنه (music- video-picture,..( ولی هارد رو نیمشناسه !! فقط داخلش پوشه تولید میکنه و نمیشه که روی این هارد چیزی دالنود کرد هروقت اشکالات برطرف شد به طور کامل توضیح خواهیم داد.
    آقا نتیجش معلوم نشد؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

چقد مدل داره این asus من که گیج شدم...

اقا من یه وسیله میخوام که همچین کاری کنه:

1. دیگه شب مجبور نباشم یه pc رو روشن بزارم که دانلود کنه. چون هم مصرف برق بالاست، هم طول عمر سیستم رو پایین میاره...
    2. هم تورنت دانلود میکنم و هم رپیدشیر (با اکانت). آیا دانلود منجر داخلیش قدرتمند هست؟ کلاینت تورنتش چطور؟ میشه اکانت سایت هایی مثل rapidshare و ... رو براش تعریف کرد؟ قابلیت دانلود همزمان داره؟ (لینک مستقیم+لینک مستقیم/تورنت+تورنت/تورنت+لینک مستقیم) زمان بندی شروع دانلود ها چطور؟
    3. ترجیحا با سیم باشه. چون فعلا هیچ وسیله wireless ندارم...
    4. قیمتشم بالا نباشه...

با تشکر...
    سلام
    1-خوب همین وسیله میتونه کاری که گفتید رو انجام بده
    2-تورنت دانلود میکنه از سرویسهای P2P فقط تورنت رو ظاهرا دانلود میکنه با ایمول و بقیه برنامه ها چک نکردم ولی میدونم تورنت رو مییگره سیدرها رو هم پایدار نگه میداره واقعا به صرفه است.
    3-اکانت سایتهای پولی مثل رپید شیر رو اطلاعی ندارم باید این دوستمون اقای غریبه بیاد ببینیم در چه وضعیتیه هستیش. فکر میکنم که فقط یک دانلود رو میتونند انجام بدهند . ولی احتمالا با ظهور دستگاههای usb3 که جدیدتر هستند احتمالا فریمویر داخلی این دستگاهها هم تغییر کند و مجهز به USB3 شوند من فکرمیکنم که در اینده نزدیک بتونیم امکانات بیشتری در این روترها ببینیم. ولی شدنش در اینده نزدیک میشه.
    3- این وسیله امکانات زیادی داره و من قبول دارم که خیلی امکاناتش زیاده و باید به فکر یک وسیله جمع و جورتر باشند ولی عزیز این روتر برای استفاده در افیس به کار میره و برای استفاده شخصی و منزل کاربردی نداره چون خارج مثل ایران نیست که اینترنت زپرتی داشته باشند و احتیاجی به دانلود شبانه ندارند . این وسیله باری کاربرد اداری ساخته شده که خودتون هم میدونید در یک اداره 30-40 تا کامپیوتر روشن هست و این درواقع یک سویچ هست و و هم یک رهیاب یا به قولی روتر که میتونه پکتها رو از نزدیکترین منبع گرفته و به سیستمها ارسال کنه در واقع کارش پردازش هوشمندانه مسیرها و هستش که به عنوان مسیریاب شناخته میشه . و اگر ما در ایران از این وسیله فقط به عنوان دانلودر استفاده میکنیم علتش رو باید از قیمتها و کیفیتهای مزخرف سرویسها جویا شد.
    پس نتیجه میگیریم که وایرلس بودنش برای چه منظوری هست.
    4- قیمتی که فعلا در محصولات ایسوز هست مثلا n13 از 110 تومن هستش ولی مطمئنا کمتر هم میشه فعلا شرکت ایسوز داره نون اختراعشو میخوره وقتی که سودشو از این اختراع ببره کمتر هم میشه.

آقا نتیجش معلوم نشد؟؟؟
    متاسفانه ضریب هوشی این کارمندان شرکت دالای یه خورده بالاست به دوستمون سفارش کردند که دستگاهشو برای تست به یک شرکت دیگه ارجاع بده. متاسفانه
    و ایشون هفته گذشته به من گفتند که به یک شرکت دیگه ای این دستگاه رو میبرند تا علتش رو بررسی کنند چرا با هاردهای pqi اگه اشتباه نکنم . مشکل داره متاسفانه من با این هارد کار نکردم. ولیم یدونم علت نشناختن این دستگاه ربطی به خراب بودنش نداره قزعه سالم و نو و اکبند بوده مطمئنا علتش نرم افزاری هست. امروز صبح هم با دوستم تماس گرفتم متاسفانه هنزو انلاین نشدند ببینیم در چه وضعیتیه هر وقت مشخص شد خودم نتیجه رو در تاپیکم ( همین تاپیک ) برای اگاهی عموم میزارم.
    موفق باشید

4. 4 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

شما حال خوبه ؟
    من چه قانونی رو نقض کردم ؟!!
    در ثانی مگه اینجا مدیر نداره که شما به خودت حق میدی تهمت یزنی و حکم هم صادر کنی ؟
    نه شما هیچ قانونی رو نقض نکردی !

6. این کاربر از ieeeman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

اقا این تست قابلیت های RT-N13U معلوم نشد؟ من فکر کنم این دالای کامپیوتر خیلی داره گرون میفروشه!!! قیمت این قطعه 54.99$ در حالی که دالای کامپیوتر داره 112$ میفروشه!!! یعنی دو برابر!!!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

mail in rebate 20$ چی فکر کردی برو newegg !

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    همین جهنم

پيش فرض N13U

این mail in rebate فکر کنم فقط برای ایالات متحده باشه و تخفیف تا آخر این ماه میلادی برقرار باشه.
    یکی از دوستام می خواد مودم ADSL بخره،اگر این روتر این قابلیت را دارد که شبها با خاموش بودن کامپیوتر،بتونه از مدیا فایر یا رپید شیر چند فایل را پشت سر هم دانلود کند.من مودم ASUS AM604g را به دوستم بدم و یک مودم ساده و همین روتر را بخرم؟
    Last edited by brilliant1; 02-06-2010 at 18:00.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

برای جاهای دیگه هم داره تو سایت ایسوس هست ولی من قیمت رو گفتم حساب کار دستتان باشد کلا این روتر خوب سودی داره تو چین درخواست بدی استوک 10 دلار هم میسازن 4 پورت وایرلس سری n!البته استوک بدون کارتن و آداپتور و کابل و سی دی و ....
    10 دلار!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

جناب KING_DESIGNER و ieeeman میدونید نکته انحرافی این گیرهای خاله زنکی شما در مورد قانون شکنی من چیه ؟

اینه که تمام پست های من بعد از خوانده شدن توسط مدیر تائید و نمایش داده میشه و که شما میتوانید بخوانید و الکی بهش گیر بدینو موضوع بحث رو منحرف کنید !

این آخرین جواب من به تهمت های شما بود قضاوت رو میزارم به عهده مدیر مربوطه .

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

این mail in rebate فکر کنم فقط برای ایالات متحده باشه و تخفیف تا آخر این ماه میلادی برقرار باشه.
    یکی از دوستام می خواد مودم ADSL بخره،اگر این روتر این قابلیت را دارد که شبها با خاموش بودن کامپیوتر،بتونه از مدیا فایر یا رپید شیر چند فایل را پشت سر هم دانلود کند.من مودم ASUS AM604g را به دوستم بدم و یک مودم ساده و همین روتر را بخرم؟

خودش مودم ADSL نیست... باید یه مودم ADSL بهش وصل کنی...

---------- Post added at 07:07 AM ---------- Previous post was at 07:05 AM ----------

از مدیا فایر و رپیدشیر رو نمیدونم متاسفانه من فقط معرفی کردم مثل سایتهای هات اورکلاک نیستیم که بتونیم تهیه کنیم و ریویوو بگیریم.
    ولی تا جایی که من میدونم فقط یک لینک دانلود داره
    دوست من هم n13 نگرفته یک مدل بهترش رو گرفته که 180 قیمتش هست.
    فعلا هم گارشی نداده
    اگر گزارشی بدهند که من مستقیم بدون دخل و تصرف حرفهاشون رو این تاپیک پابلیش میکنم . فقط باید تشریف بیارند و بگویند که داستان چیه.
    در مورد مودم هم تصمیم گیری با شماست من قول نمیدم که از رپید شیر بگیره یا نگیره. من فقطمیدونم یک دانلود مینجر داره که تورنت + دانلود مستقیم رو مییگره لین کرو مییدید و دانلود میکنه.
    این روتر به درد سرویسهای ارزون مخابرات میخوره که دائم روشنش بزاری و بری برگردی دانلود کنه.
    بهترین دانلود از لحاظ زمانی لینک مستقیم هست ولی وقتی که این دستگاه یک لینک رو میگیره و تمامی فایلهای حجیم تکه تکه شده اند و مثلا یک فایل 1 گیگی به ده پارت 100 مگی تقسیم شده فکرک نم به مکشل بخورید
    ولی در تورنت وقتی لینک یک فایل 1 گیگ رو به این روتر بدید خودش کارشو میکنه و صبح میتونید فایلتون رو تحویل بگیرید به شرطی که سیدرهای زیاد و بالای 10 تا رو معرفی کنید چون در قانون تورنت گفتند هرچقدر سیدر بالاتر باشه سرعت دریافت هم بیشتره و فایلها به اصطلاح fake نمیشوند.
    کلا اگر تورنت باز باشید واقعا به صرفه است و یک شب راحت میتونید یک گیگ رو بگیرید.
    داداش ما تو شهرستان اینترنت پر سرعت داریم... شبی حداقل 3GB میگیریم... بیشتر هم تو کار رپیدشیریم تا تورنت... 110 تومن پولی کمی نیست که من بدم تا شبی واسم 1GB دانلود کنه...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •