تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 11 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 105

نام تاپيک: کامپیوتر رو برای دانلود 24 ساعته روشن نذارید!!! - بهترین محصول اومد !!!

داره خودمونی میشه SMVV's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    izeh

پيش فرض

سلام دوست گرامی میخواستم بگم اینجا فقط یه هارد اکسترنالو میدن 100 تومن .
    وقتی میگی گرونی میگن جنس اصلی نمیخوای برو هر جا چینی داره بخر ارزون تره.
    پس حالا ما باید چی کار کنیم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohsen121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

سلام . مي تونيد بيشتر توضيح بديد درباره اين مودم . الان من يه هارد 500 پاسپورتي دارم كه اگر اين مودم رو هم بگيرم از كجا اون وقت برق هارد رو تامين كنم .

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

مودم asus wl-600g همچین ویژگی نداره شما دارید اشتباه می کنید.
    این مودم مال سال 2006 هستش
    پورت usb فقط برای اتصال پرینتر وبه اشتراک گذاشتن پرینتر تو شبکه
    وهمچنین به اشتراک گذاشتن هار د اکسترنال یا فلش ممور ی هستش.

فقط روترهای asus همچین وِِیزگی رو دارند که تو تاپیک مخصوص خودش به اندازه کافی بحث شده:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام و درود عزیزجان لطف کنید با مدرک به ما نشون بدید .
    اینجوری خیلی چیزاروشن میشه ولی من خودم به شخصه عکس یک مودم دانلود منیجر دار رو دیدم که همین توضیحات ( بدون استفاده از سیستم 24 ساعته دانلود کنید ) رو عینا چاپ کرده بود ضمن اینکه قیافش هم خیلی شبیه همی مدل بود
    اگر اسم مدل رو بزارین منم پست اول رو پاک میکنم و اسم اون مدل رو میزارم
    پس ما منتظریم.

سلام . مي تونيد بيشتر توضيح بديد درباره اين مودم . الان من يه هارد 500 پاسپورتي دارم كه اگر اين مودم رو هم بگيرم از كجا اون وقت برق هارد رو تامين كنم .
    هارد 500 پاسپورتیت مگه اداپتور داره ؟ قبلا به کجا میزدی ؟
    از همن برق USB استفاده میکنه
    فقط هاردهای 1 ترا به بالا اداپتور دارند
    برقش مسئله ای نیست موضوع اینه که فعلا این دوستمون میگویند این مدل ، مدل دانلود منیجر دار نیست .
    ولی سایت ایسوز میگه USB رو داره پر بیراهع هم نمیگه بنده خدا من این رفیقم اقای غریبه 63 رو فرستادم تحقیق این بنده خدا هم از زبون فروشنده به من نقل قول کرده حالا اگر هم این مدل نباشه . من اسم مدلی که دانلود منیجر دار باشهرو حتما جایگزین میکنم ولی مهم کارکرد دستگاهست حالا این نشد یه مدل دیگه
    قراره 2-3 هفته دیگه هم مدلهای جدید دانلودمنیجر دار بیان که خرید اونها به صرفه تره و حتما عکسشو اینجا خواهم گذاشت
    ولی مهم کارکرده برای بار دوم میگم که همین مسئله ای هست احالا این مدل هم نباشه مهم نیست من اسم مدل رو حتما میزارم
    ولی فعلا پورت USB این مدل اثبات شده تا ببینیم مدلهای بعدی دانلود منیجر و تورنت رو دارند ا خیر.
    سوئالی بود بزارید تا وقتی دوستمون جواب قطعی رو بدهند ( چون منم این مدل ور ازمایش نکردم.)

4. 4 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه gharibe63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

ولی سایت ایسوز میگه USB رو داره پر بیراهع هم نمیگه بنده خدا من این رفیقم اقای غریبه 63 رو فرستادم تحقیق این بنده خدا هم از زبون فروشنده به من نقل قول کرده حالا اگر هم این مدل نباشه . من اسم مدلی که دانلود منیجر دار باشهرو حتما جایگزین میکنم ولی مهم کارکرد دستگاهست حالا این نشد یه مدل دیگه
    قراره 2-3 هفته دیگه هم مدلهای جدید دانلودمنیجر دار بیان که خرید اونها به صرفه تره و حتما عکسشو اینجا خواهم گذاشت
    ولی مهم کارکرده برای بار دوم میگم که همین مسئله ای هست احالا این مدل هم نباشه مهم نیست من اسم مدل رو حتما میزارم
    ولی فعلا پورت USB این مدل اثبات شده تا ببینیم مدلهای بعدی دانلود منیجر و تورنت رو دارند ا خیر.
    سوئالی بود بزارید تا وقتی دوستمون جواب قطعی رو بدهند ( چون منم این مدل ور ازمایش نکردم.)
    سلام
    تایید میشه
    دوستان بنده خودم با قسمت فروش دیال تماس گرفتم باور کنید خود فروشنده گفت که مدل WL600 دانلودمنیجر داره
    بعد بنده هم به جناب کینگ اطلاع دادم که این مدل دانلود منیجر داره
    بعد جناب کینگ زحمت کشیدند و اطلاعاتی در این زمینه کسب کرده و تاپیک زدند
    در مورد اینکه دوستان سوال میکنند که دانلود منیجر این مودم به چه صورت کار میکنه بنده و جناب کینگ از این مودم استفاده نمیکنیم که بتونیم راهنمایی کنیم

بنده ازدوستانی که از این مدل مودم استفاده میکنند خواهش میکنم خودشون از شرکت دیال درخواست راهنمایی کنند بعد تو همین تاپیک آموزش بدن تا همه دوستان استفاده کنند

6. 3 کاربر از gharibe63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

پست اول همین تاپیک به روز شد .
    اطلاعات جدید اضافه شد .
    امیدوارم که لذت ببرید

8. 5 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوست گرامی میخواستم بگم اینجا فقط یه هارد اکسترنالو میدن 100 تومن .
    وقتی میگی گرونی میگن جنس اصلی نمیخوای برو هر جا چینی داره بخر ارزون تره.
    پس حالا ما باید چی کار کنیم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ �؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ � �؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ � �؟؟؟؟
    امتحان کن ببین فلش مموری میتونه کار کنه یا یه تبدیل USB به لن بگیر به فلشت بزن ببین کار میکنه

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

عزیز برای دانلود من استفاده از فلش دیسک رو پیشنهاد نمیکنم چون به علت روشن موندن زاید ممکنه به فلش ایسب برسه و تمام فایلهای دانلودی هم بپره !@
    خرید یک هارد دست دوم 160 گیگ به قیمت 30 تومن پیشنهاد مناسبیه
    فلش برای کپی لحظه ای هستش نه استفاده بصورت مداوم.چون چیزی ینست جز یک IC و اگر داغ بشه میسوزه
    وقتی هم که شما این دستگاه رو 24 ساعت روشن میزارید پدر فلش در میاد !!!
    پس بهتره به فکر خرید هارد باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    آقا کسی اینجا این روتر رو نداره ؟
    دانلود باهاش چطوریه ؟

نرم افزارش امکانات Internet Download Manager رو داره ؟ میشه مثلا بهش برنامه داد که 20 تا پارت رو تک تک دانلود کنه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوباره سلام
    اینطور که بنده از ری ویو زیر دستگیرم شد دانلود منیجرش خیلی ابتدایی و فقط میتوانه لینک یک فایل رو بگیره !

کد:

13. 2 کاربر از AHHM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

سلام و والسلام چندبار سلام میکنی؟
    شما که تازه وارد هستی اول از همه بهتره بری قوانین رو بخونی بعد بیای پست بزنی .
    احترام به قوانین سایت و محیط فرهنگی اینجا بر همه کاربران واجب هست لطفا رعایت کنید.
    اما در مورد پست اخیرتون :
    شما بهتر بود طبق همون لینک به اولین ریویو مراجعه میکردید و نتایج رو میخوندی.

The wireless router utilities include a device discovery tool, a firmware restoration tool and the download manager. This one can download files via the HTTP, FTP and even bitTorrent protocol. But the most amazing thing is that it can download 24/7, even if the PC is turned OFF! This application supports drag & drop of .torrent files and also has the contextual menu option when right-clicking on a file.
    کد:
    اینجا یک نوار ادرس بیشتر نیست ولی دلیل نمیشه که فقط یکی قبول کنه .
    متاسفانه از این قسمت زیاد مطلبی ننوشته
    خود شما برید و از این قسمت مطلب یگر بیارید و این مقاله رو تموم کنید.

15. 2 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •