تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: مشاوره برا خرید LED TV با سایز 40

اگه نباشه جاش خالی می مونه sound.vision's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

حقیقتش من شرایطم جوریه که امکان رفتن به مغازه رو ندارم و برای همین نظر شما که قبلا مدلهای مختلف رو دیدین مهمه ولی من سنندج هستم و یکی از اصلی ترین واردکننده های LCD تو بانه یکی از فامیلامونه که اگه هر مدلی بخوام حتما گیر میاره در مورد فلیپس هم بله شنیدم که از همه بهتره ولی اختلاف قیمت خیلی بیشتر از اختلاف کیفیتیه که اراه میده و در مورد سایز من برای دیدن شبکه و فیلمهای HD فکر کردم مناسبترین سایز باشه اگه اینطوریه که شما میگین 42 اینچ میگیرم به هر حال ممنون میشم از راهنمای هاتون
    دوست عزیز اینجوری که نمی شه خرید کرد (یعنی اگه من بودم هیچ وقت بدون دیدن تصویر تی وی اونو انتخاب نمی کردم) مشکل اینه که تصویر خیلی سلیقه ای هست یه وقت می بینی یه نفر هست که میاد و تصاویر تند و اغراق آمیز در رنگ و... برندهای مثل ال جی رو می پسنده در حالی که تصاویر استاندارد تی وی هایی مثل فیلیپس و شارپ رو به فلان....! هم نمی گیره...چون به نظر هر چه در رنگ و ...اغراق وجود داشته باشه بهتره! مضافا اینکه یه تی وی خوب تنها در تصویر خوب نیست بلکه باید در صدا و امکانات جانبی مثل داشتن گیرنده داخلی دیجیتال...امکانات یو اس بی و...هم خوب باشه.... بازم می گم اینکار درستی نیست که شما بخوای تنها با استناد به حرف من اقدام به خرید کنی ولی در کل اگه من جای شما بودم بدون هیچ تردیدی فقط یه تی وی رو انتخاب می کردم اونم فیلیپس مدل 9705 سایز 40.... با در نظر داشتن اینکه شما می خوای تی وی بدون گارانتی بگیری خیلی گرون در نمیاد. مضافا اینکه ارزش بهای پرداختی رو داره (نظر شخصی)
    مشخصات رو چک کن تفاوت ها رو بهتر متوجه می شی.
    Last edited by sound.vision; 30-05-2011 at 17:31.

2. این کاربر از sound.vision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

خوب خیلی ممنون ازینکه اینطور وقت میزاری و خیلی خوب جواب مارو میدی حرف شما کاملا درسته ولی حقیقتش من خیلی کم بیرون میرم و با ویلچر توپاساژ یه خورده سخته ولی اینکه کار مارو راحت کردین و رو این مدل تاکید کردین این مدل Philips 9705 400Hz 0.5ms خصوصیات خیلی عالی داره فقط این مدل 46 اینچشم به همون خوبیه میشه قیمتشون رو تو تهران بدون گارانتی لطف کنین
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه sound.vision's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خوب خیلی ممنون ازینکه اینطور وقت میزاری و خیلی خوب جواب مارو میدی حرف شما کاملا درسته ولی حقیقتش من خیلی کم بیرون میرم و با ویلچر توپاساژ یه خورده سخته ولی اینکه کار مارو راحت کردین و رو این مدل تاکید کردین این مدل Philips 9705 400Hz 0.5ms خصوصیات خیلی عالی داره فقط این مدل 46 اینچشم به همون خوبیه میشه قیمتشون رو تو تهران بدون گارانتی لطف کنین
    ممنون
    حق با شماست با این شرایط جست و جو کمی سخت خواهد بود کاش دوست و استاد خوبمون ابی عزیز مثل سابق راهنمای دوستانی چون شما باشن t_tanhayam اگه در مورد تی وی سوال اختصاصی داشتی حتمن با این آی دی بالا تماس بگیر راهنمای بسیار خوب و اطلاعات بسیار با ارزشی دارن.

والا در مورد بدون گارانتی آنچنان اطلاعات بدرد بخوری ندارم ولی تو این تاپیک کمی در مورد تی وی های فیلیپس و سوال شما صحبت شده بد نیست مطالعه بفرمایید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مضافا اینکه یه سایت هم این پایین می گذارم که قیمت های تهران البته با گارانتی رو داره و حتی اینجور می تونی بفهمی چه کالایی الان تو بازار پیدا می شه و چه کالایی پیدا نمی شه قیمت هایش حدودا با بازار تفاوتی نمی کنه شاید در مجموع 5 درصد بیشتر باشه اینم لینکش :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگر سورس فول یا حداقل HD دارید به سایز 46 فکر کنید چون افت کیفیت رو سایزهای بزرگ و رو تصاویر SD خیلی مشهود هست.... در مورد 9705 ظاهرا اگه کیت 3D نخواهید یه 300 هزار تومنی از قیمتش کم می شه...

5. این کاربر از sound.vision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

خیلی ممنون خیلی کمک کردین خیلی اطلاعات کاملی دادین دیگه جای هیچ سوالی باقی نزاشتین
    Spasivo

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •