تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: راهنمایی در مورد انتخاب Access Point می خواهم!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض راهنمایی در مورد انتخاب Access Point می خواهم!

با سلام به تمام اساتید شبکه.

من می خوام اینترنت point to point را توی ساختمون Share کنم. محدوده ی مورد نظرم 2 طبقه بالا تر و 2 طبقه پایین تره.

کمی گشتم 2 تا گزینه به نظر مناسب اومد. (هم از نظر برند هم از نظر قیمت ) یکی linksys WRT320N و یکیِD-Link PRE-N WIRELESS DIR-615 . اولی 115 هزار تومان ، دومی حدودا 60 هزار تومان. تفاوت عمده قطعا داره که یکیش dual band بودن linksys هستش.

می خواستم بدونم این تاثیری تو برد شبکه داره اصلا یا نه؟ در ثانی برای این شرایط من چه اکسس پوینتی پیشنهاد می کنید. در ضمن ترجیح میدم switch هم داشته باشه که از شبکه کابلی قبلی هم بتونم استفاده کنم علاوه بر وایرلس.

اینم لینک مشخصات این 2 تا اکسس پوینت:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز dsa dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زعفرانیه

پيش فرض

دوست عزیز wrt320 یکی از شاخ ترین روترهای بی سیم هست و توی فضای باز حدود 500 تا 600 بستگی به محیط و نویز برد داره .. اما برد های دی لینک زیاد جالب نیست . شما با wrt320 می توانید یک ساختمان 200 متری رو راحت پوشش بدهید .

wrt 610 با قیمت 195 تومان هم خوب هست .. wrt320 هم 106 تومان.

ولی با تجربه ای که در من در مورد تجهیزات شبکه دارم به شما wrt320/610 را پیشنهاد می کنم.

dual-band بودن هم ربطی نداره به برد یعنی اینکه روی 2.4 و 5.8 می تونه کار کنه.

accesss point های شرکت ubnt رو هم نگاه کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

خیلی خیلی از راهنماییتون ممنونم. راستش خیلی حرفه ای نمی خوام استفاده کنم از وایرلس. چون من یه شبکع سیمی دارم و فقط می خوام امکان استفاده ی وایرلس هم برای ساختمان فراهم کنم که امیدوارم با یه لینک سیس wrt320 بتونم این کارو بکنم.اگرچه 610 قطعا بهتره اما خوب من نمی خوام بیشتر از 100/110 تومان خرج این کار کنم. نظرتون در مورد آنتن چیه ؟ روی هر AP میشه آنتن نصب کرد ؟ تاثیر قابل توجهی در برد مفید داره ؟

آخر فروم باز dsa dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زعفرانیه

پيش فرض

wrt320n

3 تا انتن internal قدرتمند داره ..
    روی هر ap هم نمیشه انتن نصب کرد باید انتنش جدا بشه . روی برد هم هر چه نویز منطقه کمتر و dbi انتن بالاتر و خروجی کارت شبکه یا همون ap بالاتر باشه تاثیر می زاره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •