تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مکمل پروتئین و عوارض آن!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض مکمل پروتئین و عوارض آن!!!

سلام دوستان عزیز این سوال قبلن تو بدنسازی پرسیدم ولی خوب فکر کنم بیشتر به پزشکی مربوطه میخوام بدونم این مکمل های پروتئین عوارضی داره ؟ مثلا روی میزان خواب تاثیر میزارن یا خواب سنگین میکنن یا نه؟ بعد مصرفش روی مغز چطور مثلا قدرت تحلیل پایین بیاره یا انتقال اطلاعات از حافظه کوتاه مدت به بلند مدت تاثیری نمیذاره در کل روی مغز هم عوارض داره یا نه؟
    بعد بهترین زمان برای مصرف مکمل پروتئینی چه ساعتیه ؟ روی خودش نوشته قبل از خواب ولی من قبلن تو یه کتابی خوندم در خواب اطلاعات از حافظه کوتاه مدت به بلند مدت انتقال میده رو همین حساب گفتم شاید مشکلی واسه حافظه پیش بیاد دیگه دارم ساعت 14 میخورم !!! واقعا مشکلی پیش میاد یا من زیاد وسواس به خرج میدم!!!
    متشکرم

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوست عزیز اگر این مکمل ها فقط شامل پروتئین باشه قاعدتا نباید مشکلی ایجاد کنه ولی از آنجاییکه این پودر ها همگی تجاری هستند احتمال وجود مواد دیگری مثل هورمونها و یا داروهای خاص در آنها وجود داره که اگر اینطور باشه شاید تاثیرات سوئی هم داشته باشند

3. 2 کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض

دوست عزیز اگر این مکمل ها فقط شامل پروتئین باشه قاعدتا نباید مشکلی ایجاد کنه ولی از آنجاییکه این پودر ها همگی تجاری هستند احتمال وجود مواد دیگری مثل هورمونها و یا داروهای خاص در آنها وجود داره که اگر اینطور باشه شاید تاثیرات سوئی هم داشته باشند
    واقعیتش چند روز دارم مصرف میکنم احساس میکنم خوابم سنگین تر شده یعنی با این حساب من دارم به خودم تلقیت میکنم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •