تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 24

نام تاپيک: افتر شیو محلول ژیلت

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض افتر شیو محلول ژیلت

سلام دوستان به خاطر جوش صورت تازگیا از افتر شیو استفاده میکنم قبلن ژیلت بود غلیظ بود و به راحتی بعد از اصلاح استفاده میکردم ولی حالا افتر شیو محلول ژیلت گرفتم که اصلا نمیدونم چجوری مصرفش کنم روی پنبه بریزم بزنم به صورت یا دستمال کاغذی و یا همینجوری بریزم رو دست چرا مثل عطر و ... چیزی واسش نذاشتن که پخش بشه !!!
    راستی من از صابون نوباکتر هم استفاده میکنم وقتی میخوام اصلاح کنم بهترین حالت چیه :
    الف) اول صابون بزنم و بعد از شتشو با استفاده از کف ژیلت اصلاح کنم
    ب) اصلاح کنم بعد صابون نوباکتر بزنم
    یا اصلا ترتیبش اثر خاصی نداری
    راستی اگه تو حموم وقتی جلوی آینه اصلاح میکنید و هر ثانیه رو آینه بخار میشینه و اعصابتون خرد میشه(یکی از مشکلای اصلی من!) یکم شامپو یا مایع ضرفشویی بزنید به آینه دیگه حموم پر از بخار هم بشه یه ذره هم رو آینه نمیشینه اینو یه آرایشگر بهم گفت واسه من که کلی مفید بود
  2. 11 کاربر از rambo_1386 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    یک گوشه از خاک ...

پيش فرض

راستی اگه تو حموم وقتی جلوی آینه اصلاح میکنید و هر ثانیه رو آینه بخار میشینه و اعصابتون خرد میشه(یکی از مشکلای اصلی من!) یکم شامپو یا مایع ضرفشویی بزنید به آینه دیگه حموم پر از بخار هم بشه یه ذره هم رو آینه نمیشینه اینو یه آرایشگر بهم گفت واسه من که کلی مفید بود
    کلی مشکل ما رو حل کردی !
    من که دیگه داشتم میترکیدم از این مشکل !!!

افتر شیو چی گرفتی ؟ ژیلت چی ؟ fusion ???

4. 2 کاربر از NaKhoda BiBaK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام
    اونی که شما گرفیتد لوسیون!مثل همون قبلیا!بریزید کف دست و بمالید به صورت!همین!

واسه جوش میگید که صابون نوباکتر کی بزنم؟
    راه حل های خیلی بهتری هم هست .میخوای اونا رو بگم...
    در کل بهتره قبل اصلاح صورتت رو بشوری و بهتر یه اسکراب هم بزنی

6. 2 کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض

افتر شیو چی گرفتی ؟ ژیلت چی ؟ fusion ???
    روش اینارو نوشته
    gillette after shave splash - COOLWAVE Fresh
    مثل همون قبلیا!بریزید کف دست و بمالید به صورت!همین!
    اینو که میریزی رو دست نصفش میریزه پایین رو صورت هم خوب نمیشه پخشش کرد! ولی قبلیه چون غلیظ بود میریختم رو دست و مشکل حل می شد ولی این محلولیه خیلی سخته استفاده از پنبه یا دستمال کاغذی که مشکلی پیش نمیاره مثلا دوباره باعث افزایش جوش بشه تازه جوش ها از بین رفته بدجوری میترسم!
    لوسیون دیگه چیه ؟
    واسه جوش میگید که صابون نوباکتر کی بزنم؟
    اینو کلی گفتم ! وقتی میریم حموم بهتره اول اصلاح کنیم بعد صابون بزنیم یا برعکس!!!
    راه حل های خیلی بهتری هم هست .میخوای اونا رو بگم...
    شرمنده میکنید
    در کل بهتره قبل اصلاح صورتت رو بشوری و بهتر یه اسکراب هم بزنی
    اسکراب دیگه چی بید؟؟؟ اصلا کلا اطلاعات من در این زمینه ها خیلی پایینه شما تعجب نکنید!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    یک گوشه از خاک ...

پيش فرض

اینو که میریزی رو دست نصفش میریزه پایین رو صورت هم خوب نمیشه پخشش کرد
    آها ! از اینا گرفتی !!!

یک مقدار میریزی کف دستت ! بعد با اون دستت یکزره میمالیش ( تا هر دو دست آغشته به مایع بشه ) زیاد نمالی ها همه مایع جذب پوست دست بشه !

بعد مثل حالت سیلی زدن ( با دو دست ) به دو طرف صورت بزن تا پخش صورت بشه !!!
    یواش سیلی ها ... نه خودت رو بزنی بکشی ! منظورم از سیلی حالتش هست وگرنه یواش فقط که مایع جذب پوست صورت بشه !!!

ضمنا از Match 3 turbo هم استفاده نکن ! سعی کن فیوژن 5 تیغه پاور که ویبره داره بگیری !
    قیمت 17 هزار تومن

9. 2 کاربر از NaKhoda BiBaK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

اینو که میریزی رو دست نصفش میریزه پایین رو صورت هم خوب نمیشه پخشش کرد! ولی قبلیه چون غلیظ بود میریختم رو دست و مشکل حل می شد ولی این محلولیه خیلی سخته استفاده از پنبه یا دستمال کاغذی که مشکلی پیش نمیاره مثلا دوباره باعث افزایش جوش بشه تازه جوش ها از بین رفته بدجوری میترسم!
    لوسیون دیگه چیه ؟
    رفیقمون گفت که چکار کنی.تایید میشه
    اینو کلی گفتم ! وقتی میریم حموم بهتره اول اصلاح کنیم بعد صابون بزنیم یا برعکس!!!
    اول صورتت رو بشوری بهتره.ولی واسه جوش بعد از اصلاح راه های بهتری هم هست اگه این صابون رو به خاطر جوش استفاده میکنی
    اسکراب دیگه چی بید؟؟؟ اصلا کلا اطلاعات من در این زمینه ها خیلی پایینه شما تعجب نکنید!!!
    اسکراب ها دارای یه نوع ساینده های فیزیکی هستن که سلول های مرده رو از سطح پوست جدا میکنن و اصلاح بهتر و بهداشتی تر داری در این صورت
    شرمنده میکنید
    بعد از اصلاح خیلی جوش داری یا نه؟ملایمه؟

11. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض

ضمنا از Match 3 turbo هم استفاده نکن !
    دادا دقیقا زدی تو خال چن ماهی هست از این استفاده میکنم حالا دلیل خاصی داری که میگی از این استفاده نکنم؟
    اسکراب ها دارای یه نوع ساینده های فیزیکی هستن که سلول های مرده رو از سطح پوست جدا میکنن و اصلاح بهتر و بهداشتی تر داری در این صورت
    میشه در این مورد بیشترذ توضیح بدی ؟ طریقه مصرف ؟ قیمت ؟ محل خرید ؟ مارک ؟ تلفظش چیه؟(بی زحمت انگلیسی یا با مصوتها بنویس)
    بعد از اصلاح خیلی جوش داری یا نه؟ملایمه؟
    قبلن خیلی بیشتر بود ولی الان چند ماهی هست که تقریبا از وقتی که افتر شیو و صابون گوگرد استفاده کردم کم شده ولی خوب کامل خوب نشده و جای بعضی اش هم مونده

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

برای جوش بعد اصلاح از افتر شیو seagull استفاده کن به علاوه قبل از اصلاح صورت وقتی صورتت رو شستی و خشک کردی مقداری بتادین بریز رو پنبه و بمال به کل صورتت و بعد با آب بشورش و ریشت رو بزن!جوشهای بعد اصلاح به صفر میرسه

توضیح خاصی نداره خب اسکراب!استفاده ازش هفته ای دوبار توصیه میشه ! Scrub یا بخوام فینگلیش بنویسم:eskerab
    مارک لومن خوبه و لی قیمتش یه مقدار بالاست نسبت به بقیه مارک ها!

14. 2 کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اسكراب كليون بگير فقط.

16. این کاربر از mojtaba2321 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال karkan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    TeHraN

پيش فرض

راستی من از صابون نوباکتر هم استفاده میکنم وقتی میخوام اصلاح کنم بهترین حالت چیه :
    الف) اول صابون بزنم و بعد از شتشو با استفاده از کف ژیلت اصلاح کنم
    ب) اصلاح کنم بعد صابون نوباکتر بزنم
    یا اصلا ترتیبش اثر خاصی نداری
    رمبو جان دستت درد نکنه..نجاتم دادی...نمیدونی تاحالا چند بار دم خطمو به خاطر بخار آینه حموم به فنا دادم..لامذهب همه چی رو تنظیم میکنی تا میخوای کار رو شروع کنی همه جا بخار میشه...

من از یه صابون واسه جوش استفاده میکنم که اسمش دقیقا نمیدونم چی بود..فکر کنم کاپوس یه همچین چیزایی بود...روش آلمانی نوشته بود..قیمت 2500

از نو باکتر و خرچنگ هم به مدت زیادی استفاده کردم..ولی این از همشون بهتر بوده..

اگه صورتت چربه اینو استفاده کن خیلی خوبه...به مدت زیادی پوست رو خشک میکنه..یادمه اون اوایل که گرفته بودم هربار که صورتمو با صابون میشستم کلی صابون میگرفت به لبم و بعد از یکساعت لبو لوچم همش خونی میشد..از بس خشک میکرد تا دهنمو باز میکردم لبم میترکید...بعدش یاد گرفتم چیکار کنم..

من قبلنا به آجیل و سس مایونز خیلی حساسیت داشتم..تا میخوردم به 2 ساعت نمیرسید جوش میزدم..ولی از اول فروردین دیگه صورتم جوش نزده..با اینکه کلی آجیلی و سس خوردم..البته میزنه یا خیلی کوچیکن یا خیلی بزرگ که اصلا در نمیان و واسه خودشون میرن..به نظرتون سن جوش زدن من تموم شده؟

18. این کاربر از karkan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •