تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 11 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 104

نام تاپيک: *** بهترین سیستم عامل گوشی موبایل در ایران ***

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من سيمباين رو قبول دارم ولي با ويندوز موبايل كار نكردم
    ولي خوب تبق تعاريف چيز خوبي به نظر ميرسه
    سوالاتم اينه كه مثلا برنامه اي كه با مثلا vb طراحي ميكنيم با فرمت exe ميشه رو windows mobile اجرا كرد؟!
    و يكي ديگه از سوالاتم اينكه شنيده بودم مثلا براي ارسال بلوتوث مثل گوشي چينيها بايد رمز وارد كرد
    و يكي ديگه كه 65هزار رنگ ساپرت بودنش تو نور آفتاب كلا گند ميزنه و مولتي مديا ويندوز موبايل ضعيفه
    اينا دررستن؟
    (مثال من سر omnia hd هستش)
    ببین ویندوز موبایل اصلاً برنامه های pc رو اجرا نمیکنه ... برنامه هاش مخصوص خودش هستن
    بعضی از برنامه های pc به طور ضعیفتر تو پاکت پیسی هستن
    مثل آفیس یا paint
    نباید انتظار داشته باشی کار pc رو برات انجام بده
    به هر حال برنامه هاش بیشتر و حرفه ای تر از سیمبینه

در مورد بلوتوث متاسفانه اگه کسی بخاد برات چیزی بفرسته باید اول pair بشی
    65 هزار رنگ خیلی تاثیر گزار نیست بیشتر رزولوشن صفحه مهمه ... البته بیشتر پاکت پیسیا تو نور مشکل دارن که احتمالاً به خاطر همون 65 هزار رنگه
    امنیا2 صفحه amoled داره و کیفیتش از همه پاکت پیسیا بالاتره

مولتی مدیا هم تا حدودی درسته مخصوصاً htc که دوربین ضعیفی داره
    ولی امنیا 2 دوربینشم خیلی خوبه کیفیت صفحشم که گفتم خیلی عالیه همینطور صدای اسپیکر و هدفون

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

امنيا اچ دي بگيرم بهتر يا امنيا 2
    ؟ ! ! !
    دوست عزیز ویندوز موبایل سیستم عامل بسیار خوبیه ولی در مقابل دردسر های زیادی هم داره و خدا اون روزو نیاره که گوشیت ویروس بگیره(میشه مثل کامپیوتر که وقتی ویروس میگیره) ولی ناگفته نمون که کاراییه بالایی داره ولی به نظره من کسی باید ویندوز بگیره که به کارش بیاد در غیر این صورت لازم نیست خودشو گرفتاره پیچیدگی های ویندوز موبایل کنه.....

در موردانتخاب بین 8910 و اومنیا2 من اگه باشم 8910 را انتخاب میکنم چون یه سری حرف ها در مورد اومنیا2 مثل پریدن مموریه داخلی میزنن که من دوست ندارم گوشی ای بگیرم که در موردش حرف هایی میزنن چون گوشی ای که ازش تعریف میکنن ایراد داره چه برسه دیگه ازش بد بگن(البته اومنیا2 گوشیه بسیار خوبیه و اگه با پریدن مموری مشکلی ندارین گوشیه بسیار خوبیه با توجه به قیمتش).....

در نهایت من بین این دو 8910 را انتخاب میکنم.البته به ویواز هم میتونید فکر کنید

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوست عزیز ویندوز موبایل سیستم عامل بسیار خوبیه ولی در مقابل دردسر های زیادی هم داره و خدا اون روزو نیاره که گوشیت ویروس بگیره(میشه مثل کامپیوتر که وقتی ویروس میگیره) ولی ناگفته نمون که کاراییه بالایی داره ولی به نظره من کسی باید ویندوز بگیره که به کارش بیاد در غیر این صورت لازم نیست خودشو گرفتاره پیچیدگی های ویندوز موبایل کنه.....

در موردانتخاب بین 8910 و اومنیا2 من اگه باشم 8910 را انتخاب میکنم چون یه سری حرف ها در مورد اومنیا2 مثل پریدن مموریه داخلی میزنن که من دوست ندارم گوشی ای بگیرم که در موردش حرف هایی میزنن چون گوشی ای که ازش تعریف میکنن ایراد داره چه برسه دیگه ازش بد بگن(البته اومنیا2 گوشیه بسیار خوبیه و اگه با پریدن مموری مشکلی ندارین گوشیه بسیار خوبیه با توجه به قیمتش).....

در نهایت من بین این دو 8910 را انتخاب میکنم.البته به ویواز هم میتونید فکر کنید
    دوست عزیز این 10 بار
    میگم بگو پشت امنیا2 چی میگن ؟
    هی حرف خودشو میزنه
    من میگم پشت x2 خیلی بد میگن و کلی ایراد داره اینم مدرک :

از سرعتش ناراضی هستم! میگن وقتی که آپدیت جدید بیاد، حل خواهد شد.

انقدر سرعت این رام کند هستش، که میترسم دوربین رو روشن کنم و گوشی هنگ کنه...
    در سایت‌های رسمی، اعلام کردند که در ماه May آپدیت جدیدش که ویندوز موبایل ورژن 6.5.3 هستش، منتشر خواهد شد.
    ما هم منتظر هستیم که این آپدیت منتشر بشه.

کیفیت فیلمبرداری بر اساس دوربینی که داره: بد

من خودم خریدم و کاملا پشیمانم چون update هم کردم ولی بدتر شد
    اگه نمی خواین مثل من پشیمان نشین نخرین

واقعا خوب گفتي دوست عزيز منم خيلي پشيمانم از خريدش خيلي باگ زياد داره و سرعتش وحشتناك كمه و گير ميكنه
    شركت سوني اريكسون چجوري اين گوشي رو با اين همه مشكلات روانه بازار كرده واقعا جاي تاسف داره

من زمانی x1 داشتم و واقعا سرعتش گاهی منو دیوونه میکرد ، حالا همون رم و رام و cpu اومده روی این گوشی با سیستم عامل سنگین تر و صفحه بزرگتر ... همه نقد ها هم خیلی از سرعت پایین این گوشی شکایت کردن ... نمیدونم سونی اریکسون چرا داره این سری اکسپریا رو دستی دستی نابود می کنه ...

سلام
    آقا من 2 3 ماهی میشه x2 رو گرفتم .
    از دبی و بدون گارانتی گرفتم .
    وسط آپدیت سیستم هنگ کرد و شارژ هم کم اومد مجبور شدم ارتباط رو قطع کنم .
    اما دیگه گوشی روشن نشد !
    ظاهرا" dead شده .
    تاحالا هیچکس نتونسته کمکم کنه . گفتن ببر نمایندگی . بردم .
    8 روز توی شرکت کامتل گذاشتم گفتن نمیتونیم درست کنیم !
    من چیکار کنم ؟؟؟ اعصابم به هم ریخته !
    اینجا هم یکی حرفای منو تایید کرد
    خودتم داشتیش میدونی چقد ایراد داشته و فروختیش !
    بعد هی میای ازش تعریف میکنی
    دیگه تعصب اینجوری ندیده بودیم !!!

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

من سيمباين رو قبول دارم ولي با ويندوز موبايل كار نكردم
    ولي خوب تبق تعاريف چيز خوبي به نظر ميرسه
    سوالاتم اينه كه مثلا برنامه اي كه با مثلا vb طراحي ميكنيم با فرمت exe ميشه رو windows mobile اجرا كرد؟!
    و يكي ديگه از سوالاتم اينكه شنيده بودم مثلا براي ارسال بلوتوث مثل گوشي چينيها بايد رمز وارد كرد
    و يكي ديگه كه 65هزار رنگ ساپرت بودنش تو نور آفتاب كلا گند ميزنه و مولتي مديا ويندوز موبايل ضعيفه
    اينا دررستن؟
    (مثال من سر omnia hd هستش)
    برنامه های پی سی روی پاکت پی سی اجرا نمیشن ولی اکثر برنامه های پی سی برای پاکت پی سی ها وجود دارن ولی در سطح پایینتر و کند تر.
    در مورد بلوتوث هم حق با شماست و بلوتوث دردسر هایی داره که البته اگه عادت کنی عادی میشه.
    در مورد ال سی دی هم شاید 65 هزار رنگ از نظره شما ال سی دی را ضعیف بدونید ولی باید بدونید که روزولیشن در ال سی دی نقش بسیار مهم تری داره که در پاکت پی سی ها روزولیشن ال سی دی بسیار بالا میباشد که این امر باعث میشه پاکت پی سی ها ال سی دی های بسیار خوبی داشته باشنم فقط در زیر نور افتاب خواناییه کمی دارن.
    در مورد مولتی مدیا الان پاکت پی سی های جدید اکثرن از مولتی مدیای خوبی برخوردارن.مثلن ایکس2 مولتی مدیای خوب و کاملی داره همچنین اومنیا2.....

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

دوست عزیز این 10 بار
    میگم بگو پشت امنیا2 چی میگن ؟
    هی حرف خودشو میزنه
    من میگم پشت x2 خیلی بد میگن و کلی ایراد داره اینم مدرک :

اینجا هم یکی حرفای منو تایید کرد
    خودتم داشتیش میدونی چقد ایراد داشته و فروختیش !
    بعد هی میای ازش تعریف میکنی
    دیگه تعصب اینجوری ندیده بودیم !!!
    دوست عزيز شما بار ها پرسيدين و منم جواب دادم که اومنيا2 فقط مشکل پريدن مموري داره که مربوط به يک يا دو نفر نيست بلکه مربوط به خيلي ها ميباشد و در سايت هاي مختلفي در موردش بحث شده......
    و من تنها اين ايراد (پريدن مموري) را از اين گوشي گرفتم و بنا به نظره شخصيم دوست ندارم در مورد گوشي اي که ميخوام بگيرم حرف هايي مثل پريدن مموري يا هر حرف ديگه اي بزنن چون گوشي همين جوريش ايراد داره ديگه چه برسه به اين يه چيزايي هم بگن(مثل ترک خوردن ايکس1 که اين مورد بسيار بد تر از پريدن مموري ميباشد)
    همان طورم که گفتم کسي که بتونه با پريدن مموري کنار بياد و احتمال پريدن مموري را بده ميتونه اومنيا2 را بگيره چون بدون در نظر گرفتن پريدن مموري گوشيه بسيار خوبيه.

در مورد ايکس2 هم من اين گوشي را داشتم و خوب باش کار ميکردم و ايرادي ازش نديدم(البته ناگفته نمونه نسبت به گزينه هايي مثل اچ دي2 که يکي از دوستانم داره سرعت پايينتري داره) در کل بايد سرعت پايين و سخت افزار قديمي را از معايب اين گوشي دونست که البته در بين پاکت پي سي هاي کيبرد دار به نظره من يکي از بهترين گزينه ها ميباشد به خصوص با اين مولتي مدياي قوي و رابط کاربري ايکس پنل که بسيار زيبا ميباشد و امکان نصب تاچ فلو 3بعدي هم وجود داره.سرعتشم قابل قبوله ولي نسبت به گوشي هايي مثل اچ دي2 يا همين اومنيا2 از سرعت کمتري برخورداره.....

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

من ویندوز موبایل نداشتم. میشه دردسر هایی که دوستان میگن رو بگین؟ فکر کنم سیمبین دردسرهاش بیشتر باشه که! اول که گوشی رو میگیری باید چند ماه منتظر بمونی تا -- بشه! بعد هر کدوم از پچها و بعضی از برنامه ها کلی قر و فر دارن و باید مثلا فلان فایل رو از فلان فولدر برداری و فلان جا کپی کنی و ... یعنی اگه یک روز گوشیت رو فرمت کردی باید بشینی هر کدوم از این تاپیکها رو پیدا کنی و چند ساعت وقت بذاری و دوباره این همه برنامه ها رو با این قر و فرهای خاص خودش نصب کنی. حالا میخوام ببینم وین مو و آندروید هم اینجوری هستن؟
    Last edited by noisymind; 17-05-2010 at 11:21.

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

درضمن بهتره در این جا در مورد سیستم عامل ها بحث بشه و بحث در مورد گوشی ها هم جای خودش

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

من ویندوز موبایل نداشتم. میشه دردسر هایی که دوستان میگن رو بگین؟ فکر کنم سیمبین دردسرهاش بیشتر باشه که! اول که گوشی رو میگیری باید چند ماه منتظر بمونی تا -- بشه! بعد هر کدوم از پچها و بعضی از برنامه ها کلی قر و فر دارن و باید مثلا فلان فایل رو از فلان فولدر برداری و فلان جا کپی کنی و ... یعنی اگه یک روز گوشیت رو فرمت کردی باید بشینی هر کدوم از این تاپیکها رو پیدا کنی و چند ساعت وقت بذاری و دوباره این همه برنامه ها رو با این قر و فرهای خاص خودش نصب کنی. حالا میخوام ببینم وین مو و آندروید هم اینجوری هستن؟
    نصب برنامه در ویندو موبایل به نظره من راحت تره و کافیه که روی برنامه کیلید کنید تا گوشی شروع به نصبی برنامه کنه.
    پیچیدگی های ویندوز موبایل مربوط به تنظیمات این گوشی میباشد که خیلی پیچیده و نکته بین هستن و همچنین کار با برنامه ها که خیلی دقیق و البته پیچیده هستن و در کل محیط شلوغیم داره....
    ویندوز موبایل سیستم عامل بسیار خوبیه و اگه کسی ازش استفاده کنه خیلی لذت میبره به شرطی که واقعن به کارش بیاد....
    دوستان دیگه ای هستن که بهتر میتونن توضیح بدن مانند اقای گل محمدی جان که امیدوارم یه توضیح جامع تری بدن

9. این کاربر از merikh_merikh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

آره تو این جور موارد ویندوز بهتره ... تو نصب برنامه ویندوز از همه سیستم عاملا راحتره و هیچ دردسری نداره
    آندرویدم به این راحتی نیست چون برنامه هاش راحت گیر نمیان و باید از مارکتش با خود گوشی بگیری که واسه ایران یکم دردسر داره ... آیفونم که دیگه بدتر
    فقط یه سری موارد هست که البته اگه از کسایی که استفاده میکنن بپرسی و در جریان باشی که چه برنامه هایی برای گوشی مشکل ایجاد میکنه و از اونا استفاده نکنی مشکلی پیش نمیاد ... برنامه هایی منظورمه که گوشی رو به هم میریزن و مجبور میشی هارد ریست کنی ... وگرنه مشکل خاصی ندارن ... سرعتشونم که تازگی خیلی خوب شده
    مثلاً امنیا 2 که سرعتش خیلی عالیه ... hd2 هم که دیگه حتا از x10 که آندروید خیلی سریعتره
    ینی میدونی چجوریه ... ویندوز اگه سخت افزار خوبی داشته باشه از همه سریعتره ولی مثلاً سیمبین تو استفاده از سخت افزار محدودیت داره

11. این کاربر از ~ARDESHIR~ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه drm66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    می شه از معایب سیستم اندرویید و سیمبیان(به طورمقایسه ای بنویسید تا بتونم بین اینا انتخابخوبی داشته باشم؟ مرسی
    درضمن کدوم یکی از سیستم ها می تونه اپتودیت(یه نرم افزار پزشکی) رو بخونه؟
    کسی معایب این 2تارو نمیدونه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •