تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 11 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 104

نام تاپيک: *** بهترین سیستم عامل گوشی موبایل در ایران ***

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

خوب دوست عزیر میشه در مورد کارایی های این سیستم عامل برنامه های کاربردی و دیگر مشخصاتش بیشتر توضیح بدید
    سلام دوست عزیز.
    ببینید اگه بخوام به طور خلاصه برای شما بگم اینه که شما تقریبا هر نرم افزار کاربردی رو که در ویندوز کامپیوتر استفاده میکنی به طور تقریبی نمونه اش در ویندوز موبایل هم وجود داره و از جهت تنوع نرم افزاری سیستم عامل ویندوز موبایل از بقیه سیستم عامل ها بالاتره.
    و اگه شما به طور حرفه ای با کامپیوتر کار میکنید و برنامه سازی و برنامه نویسی میکنید بهترین انتخاب برای برنامه سازی برای یک سیستم عامل همراه همین ویندوز موبایله چونکه شما تقریبا میتونی هر برنامه ای رو که در ویندوز کامپیوتر طراحی میکنی و مینویسی در ویندوز موبایل هم میتونی طراحی کنی و بنویسی به عنوان مثال من خودم نیمی از پروژه های برنامه نویسیم روی ویندوز موبایل بود.
    و در آخر بهت بگم که وقتی شما خودت یه برنامه یا بازی رو طراحی کرده باشی و بنویسی و ازش در PPC خودت استفاده کنی چنان لذتی میبری که قابل وصف نیست.((برنامه نویسان کامپیوتر کاملا متوجه منظورم میشن))
    امیدوارم خوب تونسته باشم توضیح بدم.
    با سپاس.

2. 2 کاربر از SevenHaft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال djmilad_mrb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

پس اگه بخوایم تا اینجایه کار به یه جمع بندی منطقی برسیم ویندوز موبایل دارایه بیشترین کارایی و امکانات نرم افزاری در ایرانه
    ضمن اینکه ظاهرا مشکل ساپورت 16 میلیون رنگ و مولتی تاچ هم تو ورژن جدیدش(7) برطرف شده

دوست عزیز شاید خیلیا یکی از مشکلات ویندوز موبایل رو هنگ کردن زیاد این سیستم عامل بدونن نظر شما در این رابطه چی هست؟

4. این کاربر از djmilad_mrb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

پس اگه بخوایم تا اینجایه کار به یه جمع بندی منطقی برسیم ویندوز موبایل دارایه بیشترین کارایی و امکانات نرم افزاری در ایرانه
    ضمن اینکه ظاهرا مشکل ساپورت 16 میلیون رنگ و مولتی تاچ هم تو ورژن جدیدش(7) برطرف شده

دوست عزیز شاید خیلیا یکی از مشکلات ویندوز موبایل رو هنگ کردن زیاد این سیستم عامل بدونن نظر شما در این رابطه چی هست؟
    دوست عزیز من از ویندوز موبایل 6.1 و 6.5 استفاده میکنم و میتونم به جرات بگم که تا حالا هیچ هنگی از این سیستم عامل ها ندیدم و اگه هر کسی هم به طور استاندارد از این سیستم عامل ها استفاده کنه محاله هنگی در این سیستم عامل ها ببینه.
    کلا در علم نرم افزار این یک قاعده است که اگر از حداکثر توان یک سخت افزار بخوای استفاده کنی روی نرم افزار دستگاه تاثیر خواهد گذاشت به عنوان مثال:
    شما اگه در ویندوز موبایل چندتا برنامه سنگین ((دقت کن گفتم برنامه سنگین از لحاظ نرم افزاری)) رو به طور همزمان بخوای اجرا کنی و از همشون استفاده کنی خوب به طور طبیعی یک مقدار سیستمت کند عمل کنه و در بعضی موارد شاید هنگ کنه که این موضوع در کامپیوتر های خانگی هم وجود داره و اگه شما چند برنامه سنگین رو در کامپیوترت همزمان بخوای اجرا کنی مانند اینکه بخوای فتوشاپ و یک کامپایلر زبان برنامه نویسی و یک بازی رایانه ای و یک پلیر برای گوش دادن به موسیقی و همینطور یک اکسپلورر برای گشت و گذار در اینترنت رو به طور همزمان اجرا کنی میبینی که کامپیوتر هم کند میشه و ریستارت میکنه یا که هنگ.
    در مورد صفحه نمایش هم بهت بگم که درسته که ویندوز موبایل 65 هزار رنگ ساپورت میکنه ولی من به جرات بهت میگم که اگه گوشیت Omnia II باشه اصلا متوجه این موضوع نمیشی چونکه صفحه نمایشش از نوع AMOLED هست و کیفیت تصویرش فوق العاده است و از گوشیهایی که 16 میلیون رنگ رو ساپورت میکنند کیفیت تصویرش بالاتره و اگه این حرفم رو قبول نمیکنی برو به کلوب Omnia II و از دارندگان این گوشی این موضوع رو بپرس.
    با سپاس.
    Last edited by SevenHaft; 24-04-2010 at 09:31.

6. 2 کاربر از SevenHaft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

این 16 میلیون رنگ زیاد فایده نداره
    بیشتر جنس صفحه و رزولیشن مهمه
    اکثر گوشیهای پاکت پی سی صفحه عالی دارند با اینکه 65 کیلو رنگ ساپورت میکنند

ویندوز موبایل یه چیز خوبی هم داره
    برنامه ها و بازیها را به راحتی میتونی نصب کنی
    که در سیمبیان باید گوشی -- بشه یا برنامه ها را ساین کرد
    بقیه سیستم عاملها هم مشکلاتی شبیه اینا دارند

ما بحث هنگ کردن
    ویندوز موبایل شاید کم هنگ کنه
    ولی درصدش از سیمبیان بیشتره
    سیمبیانهای امروز تقریبا هنگ نمیکنند
    بقیه سیستم عاملها هم نمیدونم احتمالا اونا هم کمتر هنگ بکنند
    سرعت بالا اومدن ویندز موبایل نیز نسبتا کمتره
    مخصوصا بعد از مدتی کار کردن و نصب برنامه هایی که در استارتاپ قرار میگیرند
    ویندوز موبایل کلا شباهت زیادی به ویندوز داره

8. این کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال djmilad_mrb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

این 16 میلیون رنگ زیاد فایده نداره
    بیشتر جنس صفحه و رزولیشن مهمه
    اکثر گوشیهای پاکت پی سی صفحه عالی دارند با اینکه 65 کیلو رنگ ساپورت میکنند
    ظاهرا تو نسخه جدید (7) 16 میلیون ساپورت میشه

ویندوز موبایل یه چیز خوبی هم داره
    برنامه ها و بازیها را به راحتی میتونی نصب کنی
    که در سیمبیان باید گوشی -- بشه یا برنامه ها را ساین کرد
    بقیه سیستم عاملها هم مشکلاتی شبیه اینا دارند
    دقیقا حق با شماست ویندوز موبایل واقعا از این نظر برتر هست
    فقط یه سوال الان برام پیش اومد خوب میدونیم ویندوز موبایل شبیه سازی شده خود ویندوزه و ممکنه مشکلات ویندوز رو کم و بیش داشته باشه
    سوال مهم اینه که آیا ویندوز ویندوز موبایل رو هم میشه مثل ویندوز عو ض کرد؟؟؟( نه ار تقا ورژن منظورم وقتیه که ویندوز کند میشه )
    Last edited by djmilad_mrb; 25-04-2010 at 07:36.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

ظاهرا تو نسخه جدید (7) 16 میلیون ساپورت میشه

دقیقا حق با شماست ویندوز موبایل واقعا از این نظر برتر هست
    فقط یه سوال الان برام پیش اومد خوب میدونیم ویندوز موبایل شبیه سازی شده خود ویندوزه و ممکنه مشکلات ویندوز رو کم و بیش داشته باشه
    سوال مهم اینه که آیا ویندوز ویندوز موبایل رو هم میشه مثل ویندوز عو ض کرد؟؟؟( نه ار تقا ورژن منظورم وقتیه که ویندوز کند میشه )
    بله به راحتی میشه اینکارو کرد
    در ویندوز کامپیوتر اگر ویندوز خراب بشه باید سی دی ویندوز را پیدا کنی و ویندوز جدید نصب کنی
    اما در پاکت پی سیها (ویندوز موبایل) نیازی به سی دی و .. نیست
    ویندوز در قسمتی از پاکت پی سی کپی شده
    این قسمت در ویندوز موبایل رام نامیده میشه
    بعد از هارد ریست کردن پاکت پی سی ویندوز از روی رام مجددا ریخته میشه
    پس با یک هارد ریست ویندوز مثل روز اولش میشه ....

11. 8 کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه kamran2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

لطفا درباره bada یکم بیشتر اطلاعات بدین.
    الان چه گوشی هایی بااین سیستم عامل در ایران وجود داره؟

داره خودمونی میشه kaveh.VB's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هیچ گوشی با سیستم عامل بادا توی ایران نیست اولین گوشی که این سیستم عامل رو داره ویو سامسونگه که هنوز ایران نیومده

مشکلات ویندوز موبایل از نظر من 1- سیستم عامل بیش از حد از منابع سیستم استفاده میکنه مثلا میگیم اکسپریا با سی پی یو 522 و رم 255 همه میگن حتما خیلی سریعتر از مثلا گوشی 5800 نوکیا که سی پی یو 400 هست کار میکنه که اصلا اینطور نیست و سرعتش معمولی هست نسبت به سیمبین و مک و اندرود و غیره
    2- توی خود ویندوز من ظرف یکسالی که ویندوز موبایل داشتم هنگ ندیدم اما توی نرم افزار های جانبی تا دلتون بخواد هنگ میکرد مثلا من Core player رو نصب کرده بودم یهو قاطی میکرد و هنگ میکرد یعنی خیلی هنگ میکردا همینطور نرم افزار های مشابه توی ویندوزهای مختلف من امتحان کردم و این مشکل بود.........
    3 - برنامه هاش خیلی زودتر و اسانتر از برنامه های مثلا آیفون و غیره کرک میشدند واسه همین دولاپرها اشتیاق زیادی به نوشتن مثلا بازی های خوف برای این سیستم عامل رو ندارند.

مزیت هم که خوب زیاد داره یکی اینکه از اینترفیس ویندوز موبایل هیچ کس خسته نمیشه برعکس سیمبین و ایفون به 1000 نوع چهره و شکل مختلف میتونید در بیارید که واقعا جالب بود / یکی هم برنامه نویسی براش خیلی راحتتره کافیه شما یک ویژوال استادیو نصب کنید تا تمام امکانات برنامه نویسی در اختیار شما قرار بگیره /نصب نرم افزار و مدیریت آنها واقعا خیلی راحتته اصلا مشکلات سیمبیان یا جیل کردن آیفون رو نداره ../برنامههاس تخصصی خوی برای رشته های مختلف براش نوشته شده مثلا برنامه رای مهندسین معمار و یا عمران و یا دکتر ها و پرستار ها من خوم اینها رو که گفتم رو خودم دارم مثلا برنامه آپتودیت که مرجع خیلی خوب برای دکترها و پرستارها هست برنامه مشابه ای هم برای مهندسین وجود داره خواستید بگید نام ببرم /

14. 2 کاربر از kaveh.VB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ░░░░░░

پيش فرض

خوب یعنی بلاخره ما نباید یه تکونی به خودمون بدیم ؟

وقتی انتظار یه گوشی درست و حسابی با امکانات خیلی زیاد داریم، به جای اینکه هزینه‌ی میلیونی فقط برای یه قلم جنس بکنیم، بیایم چند قلم جنس رو کنار هم بذاریم تا بهترین نتیجه رو بگیریم ( مثل : گوشی + کابل کامپوزیت یا احیاناً HDMI + اکسس پوینت برای اینترنت بی‌سیم + ... )

دیگه اونوقته که میتونیم حداقل تو خونه‌ی خودمون از اکثر قابلیت‌های گوشیمون استفاده کنیم

در رابطه با سیستم عامل‌ها، بحث نرم‌افزاری گرمه و هر شرکتی که از این لحاظ، سیستم عامل خودش رو بیشتر پشتیبانی کنه برتری داره

تو ایران هم مسیر سایر کشور‌ها، دیگه داره کم‌کم بحث شبکه‌های اجتماعی مثل فیس‌بوک، توئیتر و گوگل‌باز مطرح میشه و به طبع کاربر‌ها به فکر گجت‌هایی هستن که از این جهت به بهترین نحو نیاز‌هاشون رو برطرف کنه

دوستای عزیزی که میفرمایند مک مینی یا آندروید بیشتر به بخش سرگرمی توجه داره، باید تو دید خودشون تجدید نظر کنن و همه چیز رو به پای سرگرمی نذارن

دیگه الان پشت سیستم عامل Dos نشستن کلاس گذاشتن نداره یا قدرت و اطلاعات فرد رو نشون نمی‌ده، بلکه متحجر بودن فرد رو به رخ میکشه

سیستم عامل ویندوز هم سیستم عامل خیلی خوبیه، ولی تا جایی که من مارکتش رو نگاه کردم حرفی واسه گفتن نداره ( کاری به نرم‌افزارهای خارجی که سراسر وب هست ندارم )

ovi هم چک کردم، اون هم فعلا داره گل کوچیک بازی می‌کنه

از لحاظ Sync بودن با سخت‌افزارها هم در درجه‌ی اول Mac و در بعد Android و Symbian رو می‌پسندم

البته در مورد خرید گوشی آیفون هم دیگه به نظر من خریدش اصلا به صلاح نیست، ولی خرید آیپد رو حتی با قیمت کمتر ( یا برابر ) رو پیشنهاد می‌کنم

و در اخر بگم که امید خیلی خیلی زیادی به Windows phone 7 دارم و مطمئناً میتونه یکی از رقبای سرسخت مک و آندروید باشه

16. 2 کاربر از huti_421 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

به نظره منم ویندوز موبایل گزینه ی بسیار خوبیه ولی برای کسی که بخواد استفاده کنی ولی کسی که یه استفاده ی معمولی داره به نظرم لازم نیست خودشو گرفتاره پیچدگی های ویندوز کنه....
    مثلن من الان لپ تاپ دارم و به نظرم یه سیستم عامل مثل سیمبین برای من خوبه چون کارای تخصصی را میشه با لپتاپ به راحتی انجام داد.....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •