تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 11 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 104

نام تاپيک: *** بهترین سیستم عامل گوشی موبایل در ایران ***

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

من میگم بر چند اساس طبقه بندی کنید. مثلا بر اساس اینترفیس و یوزرفرندلی بودن , قر و فر نداشتن برنامه , سنگین بودن ( به نسبت پردازنده یکسان ) , موجود بودن برنامه و ...

2. این کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال djmilad_mrb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من تقریبا با همه سیستم عاملها کار کرده ام و تو ایران بهترینها از لحاظ نداشتن دنگ و فنگ بصورت زیر هستش:
    1:ویندوز موبایل
    2:سیمبیان
    3:maemo os
    4:آندروئید
    5:مک
    دوست عزیز خیلی عالیه که شما با همه سیستتم عاملها کارکردید
    فقط معیارتونو واسه دنگو فنگ بگید

چیزی که واسه خیلیا مهمه اینه که اون محصولی رو که میخرن تا چه حد میتونن از قابلیتهاش تو ایران استفاده کنن!!

شاید در نگاه اول کسی سیمبین رو در حد سیستم عاملهایی مثل آندروید یا مک اوس به حساب نیاره اما ما باید شرایط کشور خودمون رو هم در نظر بگیریم

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من میگم بر چند اساس طبقه بندی کنید. مثلا بر اساس اینترفیس و یوزرفرندلی بودن , قر و فر نداشتن برنامه , سنگین بودن ( به نسبت پردازنده یکسان ) , موجود بودن برنامه و ...
    حرف شما کاملا درست و منطقیه من به جز سیمبین تجربه استفاده از سیستم عامل دیگه ای رو ندارم

انشالله دوستانی که تجربه استفاده از هر کدوم از سیستم عاملها رو دارن بیان و در مورد سیستم عامل گوشیشون (بدون تعصب) نظر خودشنو اعلام کنن

مطلبتون به این صورت باشه و نمراتی رو از 1 تا 10 به os گوشیتون بدید
    1-سرعت بارگزاری گوش(بوت شدن گوشی)
    2-اینتر فیس
    3- کارایی
    4- تسلط بر سیستم عامل
    5- میزان برنامه های موجود برایه گوشی در ایران

اطلاعات تکمیلی رو خودتون اضافه کنید
    Last edited by djmilad_mrb; 23-04-2010 at 12:23.

5. این کاربر از djmilad_mrb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

به نظر من:
    ویندوز موبایل
    بیشتر مناسب کاربران حرفه ای و تحصیل کرده و اونایی که از گوشی کارهای حرفه ای و در حدد پی سی انتظار دارن هست.
    مک مناسب افراد اهل بازی و سرگرمی و البته پولدارها! و افراد اهل پوز هست.
    سمبین که آسونترین و راحترین سیستم عامل از نظر کار کردن باهاش است مناسب افرادی که زیاد اهل دردسر و کنجکاوی نیستن مثل افراد میانسال و پیر والبته تاحدی خانوم ها هستش.
    آندرویید هم کمی تازه وارد هست ولی می خواد بین ویندوز و مک قرار بگیره یعنی هم کاربردی هم سرگرمی سیستم عامل آیندس با این رشد سریعی که داره سهم زیادی از بازار رو خواهد گرفت.
    گوشی های بدون سیستم عامل هم که اصطلاحا جاوا بیس ها مال اونایی هست که از گوشی انتظاری جز گوشی بودن ندارن.
    در کل به نظر من مقایسه بین این ها مثل مقایسه بین آدم هاست یعنی نمیشه مقایسه کرد چون کاملا سلیقه ای بوده و بسته به نیاز کاربر هر کدوم نقاط قوت و ضعف خاص خودشو داره.

7. 5 کاربر از godaze بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

به نظر من[SIZE=3][COLOR=Red]:
    در کل به نظر من مقایسه بین این ها مثل مقایسه بین آدم هاست یعنی نمیشه مقایسه کرد چون کاملا سلیقه ای بوده و بسته به نیاز کاربر هر کدوم نقاط قوت و ضعف خاص خودشو داره.
    دوست من این حرف شمارو تا حدی قبول دارم منتها زمانی که شما قصد دارید با 700000 پول نقد یه گوشی مثلا ویندوز موبایل یا آندروید بخرید مخصوصا این دومی فرق نمیکنه یا آیفون (البته 200 تومن ناقابل باید بزاری رو پولت)تا چه حد این گوشیها تو ایران کارایی دارن؟؟
    به قول معروف اونقدری که پول میدی آش میخوری یا نه؟

9. این کاربر از djmilad_mrb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوست من این حرف شمارو تا حدی قبول دارم منتها زمانی که شما قصد دارید با 700000 پول نقد یه گوشی مثلا ویندوز موبایل یا آندروید بخرید مخصوصا این دومی فرق نمیکنه یا آیفون (البته 200 تومن ناقابل باید بزاری رو پولت)تا چه حد این گوشیها تو ایران کارایی دارن؟؟
    به قول معروف اونقدری که پول میدی آش میخوری یا نه؟
    گفتم که این بستگی به کاربرد شخص داره.مطمئنا انتخاب افراد علاوه بر توان مالی به نیازها و کابردهاشون هم بستگی داره همون طور که قطعا نیاز من با نیاز شما در رنج 700 تومن متفاوت خواهد بود.شاید یکی آندرویید رو پسند کنه یکی ویندوز موبایل یکی هم مک و ... در کل همه این سیستم عامل ها (اگه اشتباه نکنم) ایران رو تحریم کردن و فکر کنم ما ایرانی ها هم توی این مدت روش دور زدن این تحریم ها رو تا حد زیادی یاد گرفتیم! حتی این نوکیا خیر ندیده که بیشترین سهم بازار ایران را داره و بدتر از اون مثلا نمایندگی داره و بدتر از همه سایتش فارسی را هم ساپورت میکنه عوضی OviStore ایران رو تحریم کرده!یعنی فقط پول گوشی و ساپورت رو میگیرن بدون ساپورت!فکر کنم فقط مردمش تحریمن نه ...البته من منکر این نیستم که فرق نمیکنه اتفاقا من میگم فرق دارن اساسی منتها اینکه کدوم اوله کدوم دومه ... اینا رو زیاد قبول ندارم.

11. این کاربر از godaze بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

به نظر من هم ویندوز موبایل بهتره البته برای من.
    من خودم برنامه نویس کامپیوتر هستم و رشته مهندسی نرم افزار خوندم پس بدون تعصب میگم که کسی که بخواد کارهای حرفه ای بکنه نظیر برنامه نویسی و برنامه سازی برای گوشی و کارهای از این دست باید بره سراغ ویندوز موبایل.
    به عنوان مثال من خودم بازی X-O که همه ما حداقل یه بار در دوران مدرسه بازی کردیم رو با زبان #C برای ویندوز موبایل طراحی کردم و نوشتم.
    از لحاظ برنامه سازی و برنامه نویسی بهترین گزینه ویندوز موبایله چون که غول نرم افزاری دنیا مایکروسافت پشتشه و ازش حمایت میکنه و بخاطر همین هم هست که نرم افزارهای کاربردی ((دقت کنید گفتم نرم افزار نه بازی)) براش بیشتره.
    در کل اگه بخوام بگم اینطوری میشه:
    1-برای کسانی که کارهای حرفه ای میکنند و برنامه های حرفه ای میخوان ویندوز موبایل بهترین گزینه هست.
    2-برای کسانی که بیشتر اهل تفریحات و سرگرمی هستند سیستم عامل آیفون بهترین گزینه هست.
    3-برای کسانی که از گوشی استفاده های معمولی و ساده میکنند و از گوشی انتظارات زیادی ندارند سیستم عامل سیمبیان بهترین گزینه هست.
    آندورید هم فعلا زوده که در موردش بخوایم قضاوت کنیم چون هنوز امتحان خودش رو پس نداده.
    در آخر به نظر من هم نمیشه این سیستم عامل ها رو رتبه بندی کرد چون هر کسی صلیقه ای داره و نیازش در یک زمینه ای هست پس با توجه به صلیقه و نیازش باید انتخاب کنه.
    با سپاس.
    Last edited by SevenHaft; 23-04-2010 at 14:18.

13. 6 کاربر از SevenHaft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

به نظره من بسته به نیاز افراد میشه سیستم عامل ها را نسبت به هم برتری داد

15. 2 کاربر از merikh_merikh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

الان بیشترین ساپورت از لحاظ بازی و نرم افزار رو مک داره
    اگه یه کمی از انحصار طلبی و روی مخ کاربر قدم زدنش برداره اپل
    میتونیم بگیم در حال حاضر بهترین سیستم عامله
    چون آپشن های ریاد و مختلفی برای یوزر هاش باز میکنه

17. این کاربر از ali racer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

الان بیشترین ساپورت از لحاظ بازی و نرم افزار رو مک داره
    شما مشکلی از این نظر نداری؟ چون برایه نصب برنامه بر رویه گوشیه آیفون شما باید گوشیتونو جیلبریک کنی!!!
    شما میتونی از تمامیه برنامه هایه موجود برایه گوشیه آیفون استفاده کنی؟
    به نظره من بسته به نیاز افراد میشه سیستم عامل ها را نسبت به هم برتری داد
    قبول دارم از ابتدایه بحث باید هدف از بررسی مشخص میشد اما علت اینکه این کار رو انجام ندادم این بود که برنامه های کاربردی و متنوعی برایه گوشیهایه تحت سیمبین و گوشیهایه تحت جاوا ارائه شده که شاید لزوم خرید این گوشی حتی اگه کاربر حرفه ای هم باشید در عمل نباشه اما بازم حرف شما صحیح هست شاید برایه ما ایرانیا هنوز ضرورت استفاده از smartphone ها احساس نشده
    به نظر من هم ویندوز موبایل بهتره البته برای من.
    من خودم برنامه نویس کامپیوتر هستم و رشته مهندسی نرم افزار خوندم پس بدون تعصب میگم که کسی که بخواد کارهای حرفه ای بکنه نظیر برنامه نویسی و برنامه سازی برای گوشی و کارهای از این دست باید بره سراغ ویندوز موبایل..
    خوب دوست عزیر میشه در مورد کارایی های این سیستم عامل برنامه های کاربردی و دیگر مشخصاتش بیشتر توضیح بدید

19. این کاربر از djmilad_mrb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •