تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 32

نام تاپيک: هنگ كردن اديوس موقع كپچر ؟؟!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Novan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض هنگ كردن اديوس موقع كپچر ؟؟!!!

سلام دوستان
    من يه سيستم جديد گرفتم كه براي اولين بار با يه مشكل جديد مواجه شدم، اونم هنگ كردن اديوس موقع كپچر هستش
    بعد از يه مدت كه كپچر به خوبي پيش ميره يهو تايم كپچرينگ capturing ثابت مي مونه در حالي كه فيلم كاست همون طور در حال play‌ شدن هستش، سيستم هم اينقدر سنگين ميشه كه راهي جز ريستارت دستي نمي مونه
    من اين مشكل رو هرچندوقت يه بار با لپ تاپ داشتم اما تا حالا رو دسكتاپ به اين مشكل برنخورده بودم (اين بار تعداد هنگ شدن ها بيشتر از كپچر سالم و بدون مشكل هستش)
    از دوستان اگه كسي تجربه چنين مشكلي داره ممنون ميشم راهنمايي كنه

آخر فروم باز Mr Andersson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

درود;

من يه سيستم جديد گرفتم كه براي اولين بار با يه مشكل جديد مواجه شدم
    من اين مشكل رو هرچندوقت يه بار با لپ تاپ داشتم اما تا حالا رو دسكتاپ به اين مشكل برنخورده بودم
    در بازجویی های بعدی مشخص شد مضنون خودش زده سیستمشو خراب کرده تا تنبلی کنه بخوابه! پاشو کار کن منم دارم یک کار برات میارم

هاردت بافر بالا یه؟ ویروس نداری؟ تنظیمات کپچر ادیوس رو رو چی گذاشتی؟ کارت کپچرت هم رو لپتاپ نصبه هم دکستاپ؟

.......

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

مهيار جان اين مشكل منو حل كن مخلصتم هستم!
    تنظيمات كپچر و بقيه چيزها (حتي تعداد هارد ديسك) تو همه مثل هم هستند
    ويروس هم اصلا نداره
    كارت كيچر سيستم جديد با قبلي ها فرق داره
    لپ تاپ هم كه پورت 1394 آماده داره
    فقط يه بار قبل از هنگ كامل يه ارور داد كه هارد سرعتش پايين هستش (disk too slow) و وقتي دوباره كپچر كردم هنگ كرد!
    تازه اگه از هارد باشه كه تو همه مثل هم هستش چرا تو اين يكي بايد اينجوري بشه؟! :(
    راستي .... تنها فرق مهم اين هستش كه تو لپ تاپ و اين سيستم جديد اديوس تو درايو C نصب هستش ولي تو قبلي ها تو درايو D
    ربطي به page file يا اينجور چيزا نداره؟
    جالبه كه هرچي مشكله مسخره هستش به تور من مي خوره!!!
    Last edited by Novan; 21-04-2010 at 00:21.

کاربر فعال انجمن میکس و مونتاژ علي طهماسبي's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوستان سلام يه تستي از كابل 1394 رت بكن قيمت كابل اصليشون به 30 هزار تومان هم ميرسه يكي از دوستانم اينطور مشكلي داشت رفع شد شايد مال شما هم .....

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

دوستان سلام يه تستي از كابل 1394 رت بكن قيمت كابل اصليشون به 30 هزار تومان هم ميرسه يكي از دوستانم اينطور مشكلي داشت رفع شد شايد مال شما هم .....
    علي آقا مشكل از كابل كپچر نمي تونه باشه چون فقط از يه كابل دارم استفاده مي كنم كه واسه سيستم هاي قديمي مشكلي پيش نمياره ولي مال جديدها هنگ مي كنه
    تو سايت grass valley هم سرچ كردم ديدم خيلي ها عينا مشكل منو دارن و هيچكسي راه حلي پيدا نكرد، لا اقل من متوجه نشدم!! :(
    خيلي بدشانسم من!

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

خيلي بدشانسم من!
    با سلام ياد يه فيلمي افتادم كه الان اسمش يادم نيست آخرفيلم هم اينجور شد كه طرف خيلي خوش شانسه كه اميدوارم براي شما هم چنين باشه
    دوست عزيز اصلا شما از چه كارتي براي كپچر با چه چيپستي استفاده مي كنيد

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

با سلام ياد يه فيلمي افتادم كه الان اسمش يادم نيست آخرفيلم هم اينجور شد كه طرف خيلي خوش شانسه كه اميدوارم براي شما هم چنين باشه
    دوست عزيز اصلا شما از چه كارتي براي كپچر با چه چيپستي استفاده مي كنيد
    ايشالا كه همين طور بشه!
    من از كارت 1394 استفاده مي كنم كه مال اين سيستم جديده فرق داره (اسمش رو نمي دونم ولي 3 تا پورت بزرگ داره)
    به نظرت مشكل از سخت افزاره؟

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوست عزيز چيپست روي كارتت چيه طوري كه مي گن NEC ژاپن اگه باشه بهتره پي سي آيشو عوض كن توي يه در گاه ديگه مادربردت بذار و امتحانش كن ببينم چطور ميشه يا حق

داره خودمونی میشه rasoolsm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام. دوست من ورژن ادیوست همونه که قبلا استفاده میکردی ؟؟؟ با یه نسخه ی دیگه از ادیوس امتحان کن و در ضمن محل save فایلهای کپچرتو تغییر بده.اگه حل نشد منم مثه بقیه میگم مشکل از سخت افزاره

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

دوست عزيز چيپست روي كارتت چيه طوري كه مي گن NEC ژاپن اگه باشه بهتره پي سي آيشو عوض كن توي يه در گاه ديگه مادربردت بذار و امتحانش كن ببينم چطور ميشه يا حق
    آقا ديشب يه بار بدون مشكل كپچر كرد ولي دوباره تو يه درايو ديگه (اولين بار تو يه درايو تو هارد دوم كه اديوس روش نصب نيست انجام دادم، دومين بار تو همون هاردي كه اديوس نصبه ولي تو يه درايو خالي) بعد از يه مدت كه برگشتم ديدم سيستم ريستارت شده
    من هميشه page file رو براي درايو C غيرفعال مي كنم و براي بقيه درايوها فعال مي كنم ولي ديشب فعالش كردم كه شايد بهتر بشه كه اون اتفاق افتاد كه يه كمي بهتر شده
    اين ريستارت تا حالا دو سه باري پيش اومده، كم كم دارم شك مي كنم كه نكنه از رم باشه، رم سيستم 2 تا كينگستون 2 گيگ هستش = 4 گيگ
    چيپست كارت 1394 هم همون NEC هستش

---------- Post added at 08:13 AM ---------- Previous post was at 08:11 AM ----------

سلام. دوست من ورژن ادیوست همونه که قبلا استفاده میکردی ؟؟؟ با یه نسخه ی دیگه از ادیوس امتحان کن و در ضمن محل save فایلهای کپچرتو تغییر بده.اگه حل نشد منم مثه بقیه میگم مشکل از سخت افزاره
    آره دوست من، همون قبليه، من فقط با ورژن 5.01 عادت دارم كار كنم (تازه دليلي نداره وقتي با سيستم هاي قبلي به مشكلي برنخوردم عوضش كنم)
    محل سيو هم تغيير ميدم ولي همون ميشه كه اين بالا نوشتم! :(

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •