تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 35 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 345

نام تاپيک: معرفي گيرنده ديجيتال X.Vision با قيمت مشخص 79هزار تومان

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض معرفي گيرنده ديجيتال X.Vision با قيمت مشخص 79هزار تومان

سلام دوستان . ميخوام مشخصات اين DVBT رو بگم و علت اينكه قيمت هم گفتم اينه كه گرون نخريد. لطفا مديران عوض نكنند تاپيك رو. از قصد قيمت رو گفتم. در ضمن من هيچ نمايندگي فروشي رو نميشناسم و براي فروش اينجا نيستم. ميخوام معرفي كنم:

پخش دیجیتال برنامه های تلویزیونی در تهران و شیوه دریافت آن
    [/"][/

اگر ميخواهيد هيچ كدام از صحنه هاي جام جهاني را ازدست ندهيد و برنامه هاي فوتبال را با كيفيت DVD تماشا كنيد
    اگر خانواده شما تمايل به ديدن فوتبال مورد علاقه شما ندارند و شما هم مجبوريد به راي آنها احترام بگذاريد، ولي نمي خواهيد فوتبال رو از دست بدهيد
    اگر به مهماني دعوت شده ايد و دائما به فكر برنامه مورد نظر خود هستيد و اينكه چطوري در حاليكه كسي خونه نيست ضبطش كنيد؟؟؟؟
    و ....
    مطالب زير رو بخونيد. به شما كمك ميكنه

حتما بايد يه راه حلي براي ضبط برنامه ها در حالي كه شما به يك كانال ديگه نگاه ميكنيد وجود داشته باشه؟؟

--- یا ارسال دیجیتال تصاویر ویدیویی، یکی از استاندارد های بین المللی تلویزیون دیجیتال است که برای ارسال برنامه شبکه های تلویزیونی به صورت دیجیتال و با فرمت MPEG مورد استفاده قرار می گیرد‫.‬ این فناوری به صورت های مختلفی از جمله تلویزیون کابلی، برنامه های ماهواره ای و امواج مایکروویو به کار می رود‫.‬

صدا و سیمای ایران هم چندی است که به این سیستم تهیه و پخش برنامه های تلویزیونی روی آورده است. احتمالا طی ۳ تا ۴ سال گذشته اخبار مربوط به تعویض سیستم ضبط برنامه شبکه های مختلف سراسری و استانی را از آنالوگ به دیجیتال شنیده باشید. صدا و سیما از ابتدای آبان ماه ۸۸ هم پخش برنامه های تلویزیونی دیجیتال را در شهر تهران شروع کرده است و قرار است در فازهای بعدی تمامی نقاط کشور تحت پوشش این استاندارد قرار گیرند.
    با شروع پخش برنامه های تلویزیونی دیجیتال دستگاه های گیرنده مختلفی وارد بازار شدند، اما به نظر می رسد هم اکنون تنها دستگاهی که از طرف این سازمان برای استفاده از تلویزیون دیجیتال در تهران مورد تایید قرار گرفته گیرنده دیجیتال تلویزیون X.VISION با نام تجاری XDVB-111 است. این دستگاه ‬پس از انجام تست های لازم در شرکت تحقیق و توسعه وسایل الکترونیک (تکتا) که یکی از شرکت های تابعه صدا و سیما است، سازگار با سیستم ارسال ویدیوی دیجیتال ایران شناخته شده است.

از قابلیت های XDVB‪-‬111 می توان به امکان ضبط زمان بندی شده برنامه های تلویزیونی بر روی کول دیسک و هارد اکسترنال، پخش عکس از روی کول دیسک، ذخیره بیش از ۲۰۰۰ کانال، قفل کانال ها و منوهای خاص، تله تکست، امکان نمایش زیرنویس در صورت ارسال توسط شبکه تلویزیونی و قابلیت به روز رسانی نرم افزاری خودکار از طریق فرستنده اشاره کرد. این دستگاه هم اکنون با قیمت ۷۹ هزار تومان، با گارانتی در فروشگاه های صوتی و تصویری عرضه می گردد.

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:06 PM ----------

از ديگر قابليت هاي اين دستگاه ضبط برنامه ها روي فلش مموري
    دادن برنامه به دستگاه براي روشن و خاموش شدن و ضبط برنامه مورد علاقه
    Update دستگاه از طريق امواج صدا و سيما
    قابليت پخش MP3 و عكس با فلش مموري

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

دستگاه گيرنده ديجيتال xvision دارنده تاييديه از طرف تكتا ميباشد

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

• Fully MPEG-4/H.264/MPEG-2DVB-T Compliant
    • Software update & PVR by USB2.0
    • Fast Channel Filtering by first letter of channel name
    • رائه تصويرو صدا با کيفيت عالي، بدون سايه و برفک
    • داراي قابليت PVRبا USB2.0-ضبط برنامه ها برروي فلش مموري USB يا هارد اکسترنال با منبع تغذيه جداگانه
    • نمايشگر شماره کانال يا ساعت
    • نمايش تصوير با قابليت زوم در محدوده انتخابي تصوير
    • ظرفيت ذخيره بيش از 2 هزار کانال
    • نمايش 8 ليست دلخواه از برنامه هاي تلويزيوني و راديويي
    • خروجي صداي ديجيتال SPDIF
    • فقل منو و کانال هاي از پيش انتخاب شده
    • تله تکست به صورتOSD يا VBI
    • پشتيباني از چند تراک صدا و زير نويس چند زبانه
    • آپشن اسکن خودکار و دستي کانال ها
    • نمايش آخرين کانال نمايش داده شده حين روشن کردن دستگاه
    • دستگاه ريموت کنترل با دکمه هاي ميانبر رنگي
    • نرم افزار قابل ارتقا با USB و يا از طريق دريافت از آنتن (OTA)
    • نصب آسان و سريع و منوهاي با کارکرد ساده
    • راهنماي الکترونيکي EPG
    • پيدا کردن سريع کانالها با حرف اول نام کانال
    • نمايشگر قدرت سيگنال ديجيتال دريافتي
    • داراي 8 حافظه قابل برنامه ريزي براي روشن-خاموش و ضبط برنامه ها بصورت يک مرتبه اي ، روزانه و هفتگي

ساير مشخصات فني
    Last edited by samira_googleOne; 20-04-2010 at 14:49.

2. 17 کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

این تاپیکم هست:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. 2 کاربر از Guts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

تو اون تاپيكي كه گفتي اسم xvision ببري دوستان فروشنده پروويژن نصفت ميكنن

6. 3 کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ProGamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض مناطق تحت پوشش گيرنده ديجيتال

مناطقي كه ميتونن با استفاده از گيرنده ديجيتال برنامه ها رو ببينند

تهران - کرج - پاکدشت - قرچک - ورامین - بومهن - رودهن - اصفهان - مازندران - سمنان - شاهرود - قزوین - گرگان - قم - یزد - کرمانشاه

8. 6 کاربر از ProGamer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من و بچه هايي كه اينجا هستن تا يه حدي ميتونيم بهتون اطلاعات بديم. ولي اطلاعات خيلي تخصصي رو از maadiran.mihanblog.com بگيريد. حتما پاسخگو هست. من خودم ازش سئوال كردم جواب داده هميشه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

10. این کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه a_fazlollahii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

تو اون تاپيكي كه گفتي اسم xvision ببري دوستان فروشنده پروويژن نصفت ميكنن
    سلام
    نه خیر اینطور نیست. مثلاً من فروشنده پروویژن نیستم . فقط این دستگاه را حدود چهار ماه است دارم . به نظر من نقاط ضعف و قوت دستگاهها را باید گفت. نقطه قوت پروویژن در مقابل ایکس ویژن، HD بودن آن است. مدیا پلیر قوی هم دارد. مثل ایکس ویژن هم داغ نمی کند. نقاط ضعف : ضبط برنامه ریزی شده ندارد. (البته گفته اند که با آپ دیت نرم افزار این موضوع را حل می کنند.) از ایکس ویژن هم حدود 30 هزار تومان گرانتر است.

12. 5 کاربر از a_fazlollahii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    نه خیر اینطور نیست. مثلاً من فروشنده پروویژن نیستم . فقط این دستگاه را حدود چهار ماه است دارم . به نظر من نقاط ضعف و قوت دستگاهها را باید گفت. نقطه قوت پروویژن در مقابل ایکس ویژن، HD بودن آن است. مدیا پلیر قوی هم دارد. مثل ایکس ویژن هم داغ نمی کند. نقاط ضعف : ضبط برنامه ریزی شده ندارد. (البته گفته اند که با آپ دیت نرم افزار این موضوع را حل می کنند.) از ایکس ویژن هم حدود 30 هزار تومان گرانتر است.
    يكي از مهمترين ويژگي هاي xvision كه هيچ دستگاهي با آپديت نرم افزاري نميتونه اون رو اضافه كنه: قابليت ضبط برنامه هست. اين قابليت به شما اين امكان رو ميده كه به دستگاه برنامه بديد كه راس ساعت X روشن شه و A ساعت ضبط كنه و بعد خاموش بشه.
    اين دستگاه 7 برنامه مي گيرد. يعني در 7 ساعت مختلف ميتونه برنامه ها رو ضبط كنه.
    در واقع xvision داراي سخت افزاري هست كه اين قابليت رو بهش ميده و دستگاهي مثل پروويژن با هيچ آپديتي نميتونه به اين قابليت برسه. چون يه قابليت سخت افزاريه نه نرم افزراي
    در مورد داغ كردن: فقط 2 نفر ميگن xvision داغ ميكنه و شما هم گير دادي بهش. در ضمن شما از صبح تا شب تو فروم داري PM ميدي و از provision حمايت ميكني. دليلش فقط همينه كه خودت provision داري؟ احتمالا بخش فروش شركت نيستي؟
    منظورن از مديا پلير قوي چيه؟ دستگاه گيرنده ديجيتال اولين كارش ضبط و پخش برنامه هاي تلوزيون هست كه provision اين كار رو نميتونه كامل انجام بده چون ضبط نميكنه. در وعده دوم كاربردي مثل مديا پلير بودن مهم ميشه. مثل اينكه شما تلوزيون بخري ولي فقط از توش صدا در بياد . نتونه كارش رو كامل انجام بده.

14. 6 کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه a_fazlollahii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

...در مورد داغ كردن: فقط 2 نفر ميگن xvision داغ ميكنه و شما هم گير دادي بهش. در ضمن شما از صبح تا شب تو فروم داري PM ميدي و از provision حمايت ميكني. دليلش فقط همينه كه خودت provision داري؟ احتمالا بخش فروش شركت نيستي؟
    سلام
    اشتباه مي كنيد . من نه بخش قروش ونه خريد هيچ شركتي و مغازه اي و موسسه اي و ... نيستم . تا به حال هم به كسي PM نداده ام، مگر به كسي كه سوالي پرسيده باشد كه خوشبختانه در مورد پروويژن نبوده است.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اخه کانالهای چرند داخلی چی داره که ملت تماشا می کنند؟ دریغ از کمی احترام به شعور انسان.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

اخه کانالهای چرند داخلی چی داره که ملت تماشا می کنند؟ دریغ از کمی احترام به شعور انسان.
    تایید

18. 17 کاربر از alidj66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 35 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •