تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 35 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 345

نام تاپيک: معرفي گيرنده ديجيتال X.Vision با قيمت مشخص 79هزار تومان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

آقا یکی بیاد بگه این دریم باکس چه مدلهایی داره و چه قیمتاییه و از کجا میشه گیر آورد؟ من یه b690 دارم اما متاسفانه سامسونگ ایران تیونر دیجیتالشو برداشته چون به گفته ی خودشون فقط توی دو سه تا شهر ایران کانالایی مثل کانال 3 دیجیتالی پخش میشن بنابراین تیونر دیجیتالشو نصب نکردن.

داره خودمونی میشه a_fazlollahii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

چون به گفته ی خودشون فقط توی دو سه تا شهر ایران کانالایی مثل کانال 3 دیجیتالی پخش میشن بنابراین تیونر دیجیتالشو نصب نکردن.
    سلام
    نه خیر . الان در تهران 14 کانال دیجیتال تلویزیونی و 10 کانال رادیویی قابل دریافت است. برای تلویزیون شما باید ست تاپ باکس بخرید تا بتوانید کانالهای دیجیتال زمینی را بگیرید. دریم باکس مربوط به کانالهای پخش ماهواره ای است. اگر تلویزیون شما اروپایی بود (LE40b650 مثلاً)، شبکه های دیجیتال را می گرفت ونیاز به ست تاپ باکس نبود.

3. 2 کاربر از a_fazlollahii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

آره، میدونم، درسته، من کانال 3 رو فقط مثال زدم.
    اگه میدونستم سامسونگ توی ایران همچین حرکتی رو انجام داده، از اینجا نمیخریدم، سفارش میدادم از بانه اروپاییشو میاوردن..
    اینطور که خودم حدس میزنم و مشخصات دریم باکس رو در صفحات پیش دیدم، باید گرون باشه لعنتی. من که هنوز دارم از یه s t a r s * t S R X 1 5 0 D P l u s زغالی استفاده میکنم..!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض سطح گیرندگی

سلام

دوستانی که گیرنده دیجیتال خریدند لطف کنند بگن سطح گیرندگی چطوره ؟؟؟ یعنی آیا به راحتی میشه با یه آنتن کانال ها رو گرفت یا احتیاج به تیون و تنظیم آنتن هم هست. یا وقتی سیگنال ضعیف باشه چه اتفاقی می افته

ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

بستگی به محل داره. یکی از آشناها طرفای میدون انقلاب با یه آنتن رو میزی راحت میگیره و اما سمت افسریه باید حتما آنتن هوایی گذاشت و ...
    اگه آنتن ضعیف باشه یا هیچی نمیگیره یا رو تصویر دائما فریز داری.

داره خودمونی میشه a_fazlollahii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام

دوستانی که گیرنده دیجیتال خریدند لطف کنند بگن سطح گیرندگی چطوره ؟؟؟ یعنی آیا به راحتی میشه با یه آنتن کانال ها رو گرفت یا احتیاج به تیون و تنظیم آنتن هم هست. یا وقتی سیگنال ضعیف باشه چه اتفاقی می افته

ممنون
    سلام
    من با آنتن معمولي هوايي 85 الي 90 درصد سيگنال و با آنتن معمولي روميزي درحد 68 درصد سيگنال دارم كيفيت تصاوير هم در هر دو مورد بسيار خوب است. نياز به تنظيم خاصي براي آنتن نيست. درتهران رو به جماران تنظيم كنيد كه شبكه هاي ديجيتال از اون فرستنده پخش مي شوند.
    وقتي سيگنال زير 50 درصد باشه تصوير فريز و يا چهارخونه اي مي شود و در حالت سيگنال كم پيام No signal يا سيگنال دريافت نمي شود بر روي تلويزيون مي آيد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

آره، میدونم، درسته، من کانال 3 رو فقط مثال زدم.
    اگه میدونستم سامسونگ توی ایران همچین حرکتی رو انجام داده، از اینجا نمیخریدم، سفارش میدادم از بانه اروپاییشو میاوردن..
    اینطور که خودم حدس میزنم و مشخصات دریم باکس رو در صفحات پیش دیدم، باید گرون باشه لعنتی. من که هنوز دارم از یه s t a r s * t S R X 1 5 0 D P l u s زغالی استفاده میکنم..!
    هزينه دريم باكس زياده. براي ديدن كانال هاي ايراني در حال حاضر xvision بهترين گزينس.
    و براي خريد رسيور هم dream box . ولي چون هزينش زياده ميشه يه reciever معمولي بگيرين با يه دانگل كه اونم مثل رسيوره و كانال ها رو باز ميكنه. البته يه اكانت يك ساله به قيمت 10 تومن هم لازم دارين ها

اگه نباشه جاش خالی می مونه amahdavi2004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

مناطقي كه ميتونن با استفاده از گيرنده ديجيتال برنامه ها رو ببينند

تهران - کرج - پاکدشت - قرچک - ورامین - بومهن - رودهن - اصفهان - مازندران - سمنان - شاهرود - قزوین - گرگان - قم - یزد - کرمانشاه
    من براي يكي از نزديكان كه در يكي از شهرستانهايي كه نام برديد زندگي مي كند مي خواهم از اين دستگاهها بگيرم فقط پرسشي دارم:
    1 - آيا مطمئنيد در اين شهرها پخش ديجيتال وجود دارد چون فقط براي تهران اطلاع رساني شده است.
    2 - آيا مدلي وجود دارد كه هم تيونر آنالوگ داشته باشد و هم ديجيتال؛ كه اگر احياناً هنوز در منطقه مورد نظر پخش ديجيتال راه اندازي نشده باشد از آنالوگ استفاده شود تا زماني كه ديجيتال راه اندازي شد از تيونر ديجيتال استفاده شود؟
    3 - ضمناً اين دستگاهها به مانيتورهاي fullHD مثل Samsung XL2370 هم خروجي مي دهند؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ProGamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

من براي يكي از نزديكان كه در يكي از شهرستانهايي كه نام برديد زندگي مي كند مي خواهم از اين دستگاهها بگيرم فقط پرسشي دارم:
    1 - آيا مطمئنيد در اين شهرها پخش ديجيتال وجود دارد چون فقط براي تهران اطلاع رساني شده است.
    2 - آيا مدلي وجود دارد كه هم تيونر آنالوگ داشته باشد و هم ديجيتال؛ كه اگر احياناً هنوز در منطقه مورد نظر پخش ديجيتال راه اندازي نشده باشد از آنالوگ استفاده شود تا زماني كه ديجيتال راه اندازي شد از تيونر ديجيتال استفاده شود؟
    3 - ضمناً اين دستگاهها به مانيتورهاي fullHD مثل Samsung XL2370 هم خروجي مي دهند؟
    1- بله در شهرستان هاي نام برده شده وجود داره. باز اگر ميخواي 200% مطمئن بشي ميتوني يه پيغام بدي و از وبلاگ ماديران بپرسي:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    يا زنگ بزني به تكتا:

88055080 - 021

2- ببين شما يه انتن بايد داشته باشي كه ميشه همون تيونر آنالوگ ديگه. ديگه تيونر روي --- لازم نيست داشته باشه. اگر از آنتن بگيري ميشه آنالوگ اگر از دستگاه بگيري ميشه ديجيتال

3- فقط monitor-TV ها هستن كه ميتوني اين --- رو بهشون وصل كني. در واقع: ماينتور هايي كه يا خروج يAV دارند يا componnet به اين --- وصل ميشن

---------- Post added at 01:14 PM ---------- Previous post was at 01:13 PM ----------

مشخصات فني دستگاه ---

11. 2 کاربر از ProGamer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amahdavi2004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

Samsung XL2370 ورودي HDMI , DVI و خروجي Optical , Audio دارد، كداميك با اين مانيتور سازگار است؟ پروويژن يا ايكس ويژن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •