تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 35 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 345

نام تاپيک: معرفي گيرنده ديجيتال X.Vision با قيمت مشخص 79هزار تومان

اگه نباشه جاش خالی می مونه ProGamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

با سلام مجدد
    الان 2 روزه دستگاه X-Vision رو دارم استفاده میکنم و همه چیز درسته و میشه برای 8 نوبت به اون برنامه داد تا سر یک ساعت معین روشن بشه و یا برای یک مدت مشخص از یک کانال ضبط کنه و تو این مدت فقط یه اشکال بنظر میرسه وجود داره که البته بنظر میرسه اشکال این دستگاه نیست و یه نقصه که تو دستگاههای دیگه که قیمتهای بالاتری دارند شاید نباشه و اونم اینه که موقع ضبط برنامه فقط میشه همون کانالی رو که در حال ضبط هستش نگاه کرد و اگه خواسته باشید از یه کانال ضبط کنه و همزمان کانال دیگه ای رو تماشا کنید امکانش نیست. در مجموع با توجه به قیمت و گارانتی مطمئنش بنظرم انتخاب مناسبی هستش .
    درسته.
    شايد در ورژن هاي بعدي كه update ميشه اين نكته هم مورد توجه قرار بگيره

2. این کاربر از ProGamer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه a_fazlollahii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درسته.
    شايد در ورژن هاي بعدي كه update ميشه اين نكته هم مورد توجه قرار بگيره
    سلام
    اين مسئله ( تماشاي يك كانال هنگام ضبط كانال ديگر ) راه حل نرم افزاري ندارد . چون دستگاه داراي يك تيونر است.
    Last edited by a_fazlollahii; 26-04-2010 at 10:13.

4. این کاربر از a_fazlollahii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ممكنه چاره اي نرم افزاري براي سهولت كار انديشيده بشه. معلوم نيست. منم گفتم اميدوارم همچين اتفاقي بيافته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    اين مسئله ( تماشاي يك كانال هنگام ضبط كانال ديگر ) راه حل نرم افزاري ندارد . چون دستگاه داراي يك تيونر است.
    اتفاقا راه حل نرم افزاری باید داشته باشه. به شرطی که پردازنده قدرت کافی واسه اینکار داشته باشه. کانالایی که رو یه فرکانس هستند رو میشه همزمان دید. مثل همه ریسیورهای تک تیونره که تصویر در تصویر دارن.

7. 2 کاربر از kaveh_d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

اتفاقا راه حل نرم افزاری باید داشته باشه. به شرطی که پردازنده قدرت کافی واسه اینکار داشته باشه. کانالایی که رو یه فرکانس هستند رو میشه همزمان دید. مثل همه ریسیورهای تک تیونره که تصویر در تصویر دارن.
    من اين مشكل رو تو وبلاگ ماديران هم گفتم و بهم ايميل زد كه جواب ميدن و بررسي ميكنن

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

من هم با این نظر موافقم چون دستگاههایی رو دیدم که با یک تیونر میتونند امکان ضبط از یک کانال و تماشا کانالهای دیگه رو داشته باشند. بنظر میرسه با آپگرید نرم افزاری بشه در آینده این امکان رو ایجاد کرد.

داره خودمونی میشه a_fazlollahii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    در حالت تصویر در تصویر دو تا صدا که وجود ندارد. احتمالاً این نوع رسیورها فقط پخش دارند. رسیورهایی که چنین قابلیتی (ضبط یک کانال هنگام تماشای کانال دیگر) دارند به دو تا تیونر مجهزند. شما رسیوری تک تیونره دیده اید که چنین قابلیتی داشته باشد؟

داره خودمونی میشه DVB-S-XBOX360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

بله دوست عزیز

رسیورهای Dreambox DM500 HD PVR و Dreambox DM800 HD PVR به راحتی می توانند همزمان هر چند کانال که در یک فرکانس باشد مثلا 30 تا فول HD را همزمان روی حافظه هارد دیسک یا کول دیسک با فرمت استاندارد HD TS ضبط کنند و همزمان می توان همه ی آن کانالهای در حال ضبط و یا خارج از ضبط را تماشا کرد.

رسیورهای DM8000 HD دریم باکس این کارها را می تواند روی دو فرکانس مختلف انجام دهد.

کلاً محصولات فوق العاده عالی دریم باکس با داشتن سیستم عامل لینوکس واقعاً دنیا را متحول کرده اند.
    ممکنه رسیورهای دیگری هم چنین قابلیت هایی را داشته باشند اما من فقط با این چند نوع امتحان کرده ام.

Last edited by DVB-S-XBOX360; 26-04-2010 at 22:27.

12. این کاربر از DVB-S-XBOX360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

بله دوست عزیز

رسیورهای Dreambox DM500 HD PVR و Dreambox DM800 HD PVR به راحتی می توانند همزمان هر چند کانال که در یک فرکانس باشد مثلا 30 تا فول HD را همزمان روی حافظه هارد دیسک یا کول دیسک با فرمت استاندارد HD TS ضبط کنند و همزمان می توان همه ی آن کانالهای در حال ضبط و یا خارج از ضبط را تماشا کرد.

رسیورهای DM8000 HD دریم باکس این کارها را می تواند روی دو فرکانس مختلف انجام دهد.

کلاً محصولات فوق العاده عالی دریم باکس با داشتن سیستم عامل لینوکس واقعاً دنیا را متحول کرده اند.
    ممکنه رسیورهای دیگری هم چنین قابلیت هایی را داشته باشند اما من فقط با این چند نوع امتحان کرده ام.

من خيلي تعريف dream box رو شنيدم. فكركنم اگه قيمتش مناسب بود .
    ولي به علت قيمت 79 توماني xvision و فيچر هاي خوب دريم باكس، اينا اصلا قابل مقايسه نيستن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    در حالت تصویر در تصویر دو تا صدا که وجود ندارد. احتمالاً این نوع رسیورها فقط پخش دارند. رسیورهایی که چنین قابلیتی (ضبط یک کانال هنگام تماشای کانال دیگر) دارند به دو تا تیونر مجهزند. شما رسیوری تک تیونره دیده اید که چنین قابلیتی داشته باشد؟
    نفهمیدم مشکل صدا چیه. شما دلتون میخاد دوتا صدا رو همزمان بشنوید؟
    از نظر فنی که نباید مشکلی داشته باشه.

در ضمن ریسیور آی کلاس 75 تومنی خودمم میتونه همزمان یه کانالو ضبط کنه و ما بریم یه کانل دیگه تو همون فرکانسو نگاه کنیم.
    Last edited by kaveh_d; 29-04-2010 at 10:08.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •