تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 35 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 345

نام تاپيک: معرفي گيرنده ديجيتال X.Vision با قيمت مشخص 79هزار تومان

اگه نباشه جاش خالی می مونه hashemi_ali_reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

به نظر من هم ، ارزش نداره برای چند تا کانال داخلی آدم 80 تومن خرج کنه!!! که چی بشه؟
    الان اکثرا ----- دارند می شه با همون ----- کانال های داخلی رو هم با کیفیت خیلی بالا دید.

2. 4 کاربر از hashemi_ali_reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

يكي از مهمترين ويژگي هاي xvision كه هيچ دستگاهي با آپديت نرم افزاري نميتونه اون رو اضافه كنه: قابليت ضبط برنامه هست. اين قابليت به شما اين امكان رو ميده كه به دستگاه برنامه بديد كه راس ساعت X روشن شه و A ساعت ضبط كنه و بعد خاموش بشه.
    اين دستگاه 7 برنامه مي گيرد. يعني در 7 ساعت مختلف ميتونه برنامه ها رو ضبط كنه.
    در واقع xvision داراي سخت افزاري هست كه اين قابليت رو بهش ميده و دستگاهي مثل پروويژن با هيچ آپديتي نميتونه به اين قابليت برسه. چون يه قابليت سخت افزاريه نه نرم افزراي
    در مورد داغ كردن: فقط 2 نفر ميگن xvision داغ ميكنه و شما هم گير دادي بهش. در ضمن شما از صبح تا شب تو فروم داري PM ميدي و از provision حمايت ميكني. دليلش فقط همينه كه خودت provision داري؟ احتمالا بخش فروش شركت نيستي؟
    منظورن از مديا پلير قوي چيه؟ دستگاه گيرنده ديجيتال اولين كارش ضبط و پخش برنامه هاي تلوزيون هست كه provision اين كار رو نميتونه كامل انجام بده چون ضبط نميكنه. در وعده دوم كاربردي مثل مديا پلير بودن مهم ميشه. مثل اينكه شما تلوزيون بخري ولي فقط از توش صدا در بياد . نتونه كارش رو كامل انجام بده.
    یکی از فامیل ها اینو گرفته

مالی نیست تازه من فریم ورشو براش آپدیت کردم کنترولش یه خورده بهتر شده قبلش باید زوم میکردی روش تا بگیره

کانال هم که عوض میکنی صفحه فیریز میشه اولش

دیگه ایرادی که داره خروجی های کم و نداشتن HDMI

قیمت 25000 تومان بدن بد نیست

در کل به درد نمیخوره اون امکان ضبط کانال ها رو هم که همه ----- های 70000 تومانی دارن که خوب چند هزار کانال هم میگیرن

داغ کردن رو نمیدونم

من کلا 15 دقیقه هم باهاش کار نکردم حالا شاید 100 تا ایراد دیگه هم داشته باشه

به نظرم بهترین گزینه ماهواره هست کسایی که نمیتونن دیش بزارن باید این رو بگیرن که اونم با این قیمت خیلی نامردیه

4. 7 کاربر از smoedrib بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یکی از فامیل ها اینو گرفته

مالی نیست تازه من فریم ورشو براش آپدیت کردم کنترولش یه خورده بهتر شده قبلش باید زوم میکردی روش تا بگیره

کانال هم که عوض میکنی صفحه فیریز میشه اولش

دیگه ایرادی که داره خروجی های کم و نداشتن HDMI

قیمت 25000 تومان بدن بد نیست

در کل به درد نمیخوره اون امکان ضبط کانال ها رو هم که همه ----- های 70000 تومانی دارن که خوب چند هزار کانال هم میگیرن

داغ کردن رو نمیدونم

من کلا 15 دقیقه هم باهاش کار نکردم حالا شاید 100 تا ایراد دیگه هم داشته باشه

به نظرم بهترین گزینه ماهواره هست کسایی که نمیتونن دیش بزارن باید این رو بگیرن که اونم با این قیمت خیلی نامردیه
    دوست عزيزم
    من و كل خونوادم از اين دستگاه خريداري كرديم و از كيفيتش خيلي راضيم
    باطري نو بنداز توي كنترلش هسچ مشكلي نداره
    كيفيت عاليه
    قيمتش بالاست ولي نسبت به پروويژن چيني كه 110 تومنه باز بهتره
    آقايوني كه ميگن به شعور آدما توهين ميشه و ميتونن اين كانال هاي تلويزيون رو با ماهواره ببينن:
    1- اين دستگاه قابليت ضبط داره و ميوني برنامه ها رو باهاش ضبط كني كه فكر نميكنم ماهوارت اين قابليت رو داشته باشه
    2- مسابقات جام جهاني توسط ماهواره ايران پخش نميشه. اينو كه ميدونيد حتما؟؟؟
    3- اگر ميخوايد جام جهاني رو با كيفيت ببينيد ، اين تنها دستگاه با قيمت تقريبا مناسبه كه هم برنامه ها رو با كيفيت پخش ميكنه هم فريز نميشه

در كل به نظر من هم دستگاه ها بايد ارزونتر باشن . ولي اين ارزون ترين و با كيفيت ترين دستگاه در قيمت خودش هست

6. 2 کاربر از alilosting بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوست عزيزم
    كيفيت عاليه
    آقايوني كه ميگن به شعور آدما توهين ميشه و ميتونن اين كانال هاي تلويزيون رو با ماهواره ببينن:
    1- اين دستگاه قابليت ضبط داره و ميوني برنامه ها رو باهاش ضبط كني كه فكر نميكنم ماهوارت اين قابليت رو داشته باشه
    3- اگر ميخوايد جام جهاني رو با كيفيت ببينيد ، اين تنها دستگاه با قيمت تقريبا مناسبه كه هم برنامه ها رو با كيفيت پخش ميكنه هم فريز نميشه

در كل به نظر من هم دستگاه ها بايد ارزونتر باشن . ولي اين ارزون ترين و با كيفيت ترين دستگاه در قيمت خودش هست
    به نظر من تنها مزیت این دستگاه نسبت به ماهواره داشتن اون کانال مستنده و بس. بجز اون از طریق ماهواره همه کانالای شهرستانو میشه گرفت که با این دستگاه در حال حاضر امکان پذیر نیست.
    الان اکثر ریسورهای رایج مثل آی کلاس قابلیت ضبط کردن رو دارن و با یه کد دستی هم شبکه سه رو راحت میشه باز کرد. حداقل تا الان که اینطور بوده.
    من فقط بخاطر اون کانال مستند رفتم یه مدل USB رو واسه کامپیوتر گرفتم 32 تومن .

8. 7 کاربر از kaveh_d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hashemi_ali_reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

به نظر من تنها مزیت این دستگاه نسبت به ماهواره داشتن اون کانال مستنده و بس. بجز اون از طریق ماهواره همه کانالای شهرستانو میشه گرفت که با این دستگاه در حال حاضر امکان پذیر نیست.
    الان اکثر ریسورهای رایج مثل آی کلاس قابلیت ضبط کردن رو دارن و با یه کد دستی هم شبکه سه رو راحت میشه باز کرد. حداقل تا الان که اینطور بوده.
    من فقط بخاطر اون کانال مستند رفتم یه مدل USB رو واسه کامپیوتر گرفتم 32 تومن .
    100000000 درصد موافقم!

10. 3 کاربر از hashemi_ali_reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوست عزيزم
    كيفيت عاليه

1- درسته من گفتم به شعور ادمها توهین میشه. حالا این ربطش به قابلیت ضبط دستگاه چیه؟
    2- با این وضعیتی که اینا میخوان فوتبال پخش کنند من باز هم نگاه نمی کنم . سال 2006 بازیها رو از کانال سوییس نگاه کردم.شاید امسال هم کانالی پیدا بشه .درغیر اینصورت عطای دیدن به اصطلاح پخش مستقیم رو به لقاش می بخشم.
    Last edited by symbian-freak; 24-04-2010 at 16:47.

12. 2 کاربر از symbian-freak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

1

سلام
    من امروز ایکس ویژن رو گرفتم با گارانتی مادایران و میخواستم بگم که دستگاه بسیار خوب و جمع و جوریه هیچ مشکلی هم نداره.
    Last edited by aghili2003; 24-04-2010 at 18:37.

14. 5 کاربر از aghili2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممون از همه
    دوستان لطفا در مورد اينكه دستگاه به درد ميخوره يا نه اظهار نظر نفرماييد. فقط تجربياتتون رو بگيد

---------- Post added at 08:46 AM ---------- Previous post was at 08:45 AM ----------

سلام
    من امروز ایکس ویژن رو گرفتم با گارانتی مادایران و میخواستم بگم که دستگاه بسیار خوب و جمع و جوریه هیچ مشکلی هم نداره.
    مباركتون باشه
    لطفا بعد از استفادهاشكالات و مزاياش رو بفرماييد خوشحال ميشيم

16. 4 کاربر از alilosting بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

در LCD ، LED ویا Plasma
    برای کانال های صدا و سیما اگه تصویر صاف و بدون برفک و سایه می خواهید باید از ----T استفاده کنید و انتخاب یکی از گزینه های زیر:

• SetopBox HD و استفاده از قابلیت Upscaling و دیدن تصاویر روی 720P یا 1080P (که در بهبود کیفیت تصاویر SD موثر است)

• استفاده از ----- HD با قابلیت ----T مثل: Strong 4910

• استفاده از HD MediaPlayer با قابلیت ----T مثل: NTR82, NTR83, Eaget M890

• استفاده از ----- HD مثل CubeRevo250 همراه با یک دیش و LNB جهت دریافت ماهواره ایران ( و یا به صورت دوفیته روی دیش ترک)

• و در نهایت خرید LCD یا LED با تیونر دیجیتال ----T

ناگفته نماند که رسیورها و اچ دی پلیرها علاوه بر قابلیت TimeShift قابلیت رکورد (PVR) ، نیز دارند. و برنامه ها را به فرمت TS و MPEG ضبط می کنند که در کامپیوتر و وسایل مشابه.. ، به راحتی قابل دیدن است. بعضی از LCD و پلاسما ها نیز قابلیت رکورد دارند.

18. 5 کاربر از best بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با سلام مجدد
    الان 2 روزه دستگاه X-Vision رو دارم استفاده میکنم و همه چیز درسته و میشه برای 8 نوبت به اون برنامه داد تا سر یک ساعت معین روشن بشه و یا برای یک مدت مشخص از یک کانال ضبط کنه و تو این مدت فقط یه اشکال بنظر میرسه وجود داره که البته بنظر میرسه اشکال این دستگاه نیست و یه نقصه که تو دستگاههای دیگه که قیمتهای بالاتری دارند شاید نباشه و اونم اینه که موقع ضبط برنامه فقط میشه همون کانالی رو که در حال ضبط هستش نگاه کرد و اگه خواسته باشید از یه کانال ضبط کنه و همزمان کانال دیگه ای رو تماشا کنید امکانش نیست. در مجموع با توجه به قیمت و گارانتی مطمئنش بنظرم انتخاب مناسبی هستش .

20. 3 کاربر از aghili2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •