تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 30 از 30

نام تاپيک: پاور مناسب سیستم و بی صدا برای ATI 5870

پروفشنال sina-star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

حتما :

اینم لینکش :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پاور های گرین بعد از 6 ما تا 1 سال کار کردن افت میکنن ( این افت در تمامی پاورهای دنیا هست ) اما بنده خودم به چشم دیدم که پاور 685 با یک سیستم معمولی چقدر افت بازدهیش زیاده ، ما به سیستمی با مشخصات معمولی که 450 وات توان مصرفیش بود یه --- کارت بهش وصل کردیم که 80 وات مصرف داره ، سیستم جوبگو نبود و پاور شروع به عربده زدن میکرد ( صدای فن چندین برابر شد) حتی از همان لحظه روشن شدن

نکته جالب این هست که پاور های گرین امتیاز 80+ رو میگیرن ، اما می خوام بدونم اگر یکی از پاوراشون رو بعد از یکسال ببرن برای تست ایا باز همون امتیاز رو کسب میکنن

من روی سیستم شخصیم پاور 430 گرین گذاشتم با گرافیک انبرد ( فنش فریاد میزنه) تازه سری 430 جزو مدل های هست که خازن وردیش ژاپنی و خروجیش سامگسون هنگ کنگی ( همون چین خودمون ) که به ادعا گرین بهترین تولید کننده خازن غیر ژاپنی
    این مسئله شامل تمام پاورها میشه و در گرین افت پاور نسبت به خیلی پاورها حداقل هست نه حداکثر !!!

من برای شما یک مثال ساده میزنم تا مسئله بکل حل بشه

من چند ماه پیش دوتا کارت گرافیک 4870x2 و 4870 رو خواستم کراس فایر کنم (الان هم هست ) پاورم از نوع کولر مستر با توان 800 وات(شایدم 850 وات دقیق یادم نیست مال دوستم بود ) بود ولی این پاور نتونست توان مورد نیاز این دو کارت گرافیک رو تحمل کنه و در زمان اوج استفاده از کارت گرافیک سیستم خاموش میشد !!!!

من پاورم گرین 780 وات ( سری جدید با 4 خروی 12 ولت ) و این پاور در اوج ناباوری الان 6 - 7 ماه هست که روی سیستم نصبه و به راحتی از پس هر دو گرافیک بر میاد !!!

کارتهای گرافیکی که پاور 800 یا 850 کولر مستر تحمل نکرد پاور 780 وات گرین تحمل کرد ( دیگه فکر نکنم جوابی برای این موضوع داشته باشید )

در ضمن سیستم الان هم دست خودکه و اگر شک دارید عکس هم میدارم ازش !!!

این مسئله رو یه بنده خدایی یه جای دیگه عنوان کرد در عوض خود عمرانی یه تست از پاور 1035 گرین گذاشت که بالای 1600 وات خروجی داد در ضمن اون خروجی نبوده در اون تست در واقع 1600 وات ورودی پاور بوده
    دقیقا شما درست میفرمایید !!!

دوست عزیز اتفاقا هردوی ما یک حرف رو میزنم !!! پس قبول داری که پاور گرین یکی از بهترین و عالی ترین ها هست ؟ حتی از Antec !!!!!!

خداییش بازم میگم : تنها مشکل گرین قیمت پایینشه !!!!!
    Last edited by sina-star; 11-06-2010 at 20:37.

پروفشنال amin_caragt2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز *کرج*

پيش فرض

دوست عزیز اتفاقا هردوی ما یک حرف رو میزنم !!! پس قبول داری که پاور گرین یکی از بهترین و عالی ترین ها هست ؟ حتی از Antec !!!!!!

!

نه دیگه آنتک تو دنیای پاور مثل رویرویز میمونه قطعات استسنایی +کیفیت عالی +قیمت بالا=آنتک

حتی مدل 1200 وقتی گرفتم تو دستم حس کردم یه چیر کاملا متفاوتی دارم میبینم داخل کابلهاشم از خازن استفاده کرده بود

3. این کاربر از amin_caragt2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    بن بست رضوی

پيش فرض

من گرین رو یکی از بهترین ها میدونم ولی Antec رو بهترین پاور دنیا.
    در کل با توجه به این سیستم که پست اول نشتین یه 885 بستونه

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

نه دیگه آنتک تو دنیای پاور مثل رویرویز میمونه قطعات استسنایی +کیفیت عالی +قیمت بالا=آنتک

حتی مدل 1200 وقتی گرفتم تو دستم حس کردم یه چیر کاملا متفاوتی دارم میبینم داخل کابلهاشم از خازن استفاده کرده بود
    با سلام

آخرش من یکی پیدا کردم که پاور آنتک دیده

آقا یک سوال خیلی ، خیــــــــــــــــلی واجب و مهم برای من

این پاور Antec مدل 1200 واتش تو بازار تهران موجود هست ؟ اگر هست قیمتش چقدره ؟

خواهش می کنم سریعا به این سوالم جواب بدین دیگه ! خیلی برام مهمه

در ضمن بله درسته پاور آنتک حتی کابل های ریل 12 ولتش هم از خازن استفاده کرده !

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

بله
    Antec Quattro 1200W حدود 280 تومن

7. این کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

دوستان گرین رو اینقدر بالا نبرین . یکطوری نشه بعدا که بازار رو دستش گرفت قیمتش نجومی بره بالا . رقبای گرین منظورم همه شرکت ها هستند باید توانائی فعالیت رو پیدا کنند . یک بازار خوب بازار رقابتیه . بازار تک قطبی به نفع مشتری نیست . کسی که از اقتصاد سر رشته داشته باشه میدونه من چی میگم .

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

دوستان گرین رو اینقدر بالا نبرین . یکطوری نشه بعدا که بازار رو دستش گرفت قیمتش نجومی بره بالا . رقبای گرین منظورم همه شرکت ها هستند باید توانائی فعالیت رو پیدا کنند . یک بازار خوب بازار رقابتیه . بازار تک قطبی به نفع مشتری نیست . کسی که از اقتصاد سر رشته داشته باشه میدونه من چی میگم .
    تا زمانی که وارد کننده های پاورهای معتبر دیگه از جمله Thermaltake,AcBel,Corsair,CoolerMaster و... فکری برای معتدل کردن قیمتهای پاورهاشون نکنند،اوضاع همینطور خواهد بود
    مشتری فقط به جنس با کیفیت با قیمت مناسب فکر میکنه...

10. این کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

green silent سعی بشه که 650 به بالا خریداری بشه.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

بله
    Antec Quattro 1200W حدود 280 تومن

خــــــــــــــــــــــــ ـیلی ممنون از پاسخ شما اگه قیمتش 280 تومن باشه من حتما میخرم ولی با توجه به اینکه کارایی این پاور از خیلی پاورهای با نام نشان از جمله کولر مستر بهتر هست ، شما مطمئن هستید که قیمتش 280 تومنه !!!!

اگر 280 تومن باشه واقعا خیلی عالیه
    و 100% میخرمش

تا زمانی که وارد کننده های پاورهای معتبر دیگه از جمله Thermaltake,AcBel,Corsair,CoolerMaster و... فکری برای معتدل کردن قیمتهای پاورهاشون نکنند،اوضاع همینطور خواهد بود
    مشتری فقط به جنس با کیفیت با قیمت مناسب فکر میکنه...

100% با شما موافقم

پروفشنال amin_caragt2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز *کرج*

پيش فرض

با سلام

آخرش من یکی پیدا کردم که پاور آنتک دیده

آقا یک سوال خیلی ، خیــــــــــــــــلی واجب و مهم برای من

خواهش می کنم سریعا به این سوالم جواب بدین دیگه ! خیلی برام مهمه

در ضمن بله درسته پاور آنتک حتی کابل های ریل 12 ولتش هم از خازن استفاده کرده !
    آره پیدا میشه

همونطور که رو جعبش زده داخل بیشتر خروجیهاش از خازن استفاده کرده

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •