تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: آیا تعمیر موس ممکنه؟

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

سلام؛یه موس سیمی (‏tmo-310‏)‏Tonb‏ دارم که خرابه. نوری هست یعتی به کامپیوتر که میزنی چراغهاش مثل رنگین‎ ‎کمون رنگ عوض میکنن ولی دکمه هاش اصلا کار نمیکنه. زیر موس گوشه هاش ۴ تا برجستگی هست واسه اینکه خوب روی میز حرکت کنه. نمیدونم زیرشون پیچه یا نه// یه بار که ویندوزم منفجر شد این هم خراب شد. امیدی هست درست بشه؟

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

من یه ماوس سیمی فراسو دارم از سال اول دانشگاه که 6 تومن خریدم تا الان داره کار میکنه ، فقط رنگش رفته !
    لامصب خیلی کیفیتش خوبه فراسو
    من یدونه دسته بازی فراسو دارم - سال 87 خریدم سالم بود تا وقتیکه پسرخاله 5 سالم سیمش پاره کرد
    به هرجا مراجعه میکنم میگن تعمیر نمیکنیم. موندم چیکار کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

من یه ماوس سیمی فراسو دارم از سال اول دانشگاه که 6 تومن خریدم تا الان داره کار میکنه ، فقط رنگش رفته !
    لامصب خیلی کیفیتش خوبه فراسو
    داغ رو دلم نزار موس ایکس پی خریدم چپ کلیکش گاهی ول میکنه نمیگیره

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

داغ رو دلم نزار موس ایکس پی خریدم چپ کلیکش گاهی ول میکنه نمیگیره
    من یک موس دارم سال 85 خریدم! از نوع لیزری پشتش نوشته سامسونگ هست لامصب اخ نگفته .فقط دکمه سمت راستش رنگ روش سیاه شده انگشتم روش فسیل انداخته تنها قطعه هست که تو این سال ها از کامپیوترم عوض نشده
    ولی خیلی دوست دارم a4tech یدونه وایرلسشو بخرم فقط یکم گرونه ولی اخر یکی میخرم

داره خودمونی میشه dur's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    در حال حاظر رو صندل پشت مانيتور

پيش فرض

آره ميشه درستش كرد.من همين موسمو بيست بار درست كردم.(بدون هزينه)
    اول بايد پيچارو باز كنيد بسته به مدل موس جاش و تعدادش فرق ميكنه.
    گاهي براي خلاص كردن خار لازمه رويه ي پشتي رو به عقب هل بدين(با حوصله و دقت دونه دونه خارا رو آزاد كنيد اكثرا يه دونه موجوده)خلاصه زوركي نيست
    حال برد الكتريكي موس رو ميبينيد.با چند تا ميكرو سوئيچ(همون كليد يا دگمه هاي موس)علت خرابي اونه اينه كه به مرور زمان روي صفحه رو آشغال ميگيره كه يا ناشي از جرقه يا غبار يا چربي دسته.

دو تا راه دارين ميكرو سوئيچ كه خراب شده با حويه درش بيارين و با يه دونه نو عوض كنيد(قيمت زيادي نداره دونه 150 تا 200 تك تومن)
    راه دوم ميكرو سويچ يه پوشش پلاستيكي داره كه بايد خاراشو آزاد كنين و درش بيارين با الكل قسمت هاي فلزي رو بشورين دوباره ببندين.(اگه خارش بشكنه يا موقع بستن اشتباه بندين بايد سوئيچ عوض بشه)

كلا يه كار ظريف و اعصاب خورد كنه عوض كردن راحت ترين كاره اگه خودتون عوض ميكنين 3 تا پايه داره كه بايد سر جاش باشه اگه ديدين موقع كليك كردن برعكس كليك ميكنه يا اينكه همش كليك رو نگه داشته اشتباه ي پايه هارو قرار دادين با عوض كردن جاي اون درست ميشه.توصيه ميكنم از كسي كه تجربه تعمير مدار داره كمك بگيرين لازم نيست بترسين فقط واسه اينكه كار تميز از آب دراد وگرنه خيلي ساده و راحته

6. این کاربر از dur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه karimz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    فعال انجمن حقوق بشر

پيش فرض

هیچی دیگه اگر شکسته باید باهاش همینطوری بسازی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

اره ممکنه بشه درستش کنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

بنده یه سوال داشتم شاید جاش اینجا نباشه ولی چون بچه ها اینجا در مورد موس بحث میکنند و منم سوالم در خصوص موس هستش، اینجا مطرحش میکنم : من یه دونه موس بی سیم VAIO دارم، سوالم اینه که از چه پدی واسه زیرش استفاده کنم ؟؟ آخه از این پدهایی معمولی که میشه ازشون واسه موس های لیزری با سیم استفاده کرد واسه موس من جواب نمیده ! الان دارم از چوب صافی که تو کابینت سازی ازش استفاده میکنند، استفاده میکنم که موس روی اون خوب جواب میده ولی دستم درد میگیره بعد از استفاده طولانی . چه کار کنم به نظرتون ؟؟؟ ممنون .

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

بنده یه سوال داشتم شاید جاش اینجا نباشه ولی چون بچه ها اینجا در مورد موس بحث میکنند و منم سوالم در خصوص موس هستش، اینجا مطرحش میکنم : من یه دونه موس بی سیم VAIO دارم، سوالم اینه که از چه پدی واسه زیرش استفاده کنم ؟؟ آخه از این پدهایی معمولی که میشه ازشون واسه موس های لیزری با سیم استفاده کرد واسه موس من جواب نمیده ! الان دارم از چوب صافی که تو کابینت سازی ازش استفاده میکنند، استفاده میکنم که موس روی اون خوب جواب میده ولی دستم درد میگیره بعد از استفاده طولانی . چه کار کنم به نظرتون ؟؟؟ ممنون .
    هر چیزی که زمینش کاملا سفید باشه عالی جواب میده میتونید با کاغذ چک کنید قبل خرید پد موس.

Tapatalk

11. این کاربر از mohammadi_4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

سلام؛
    ماوس زیر را دارا میباشم:

محتوای مخفی: مدل 

MAXIM
    Optical
    MA - 105

مخصوصاٌ زمان وبگردی بعد از چند دقیقه، صفحه بیخودی بالا پایین میره
    وقتی میخوام کلیک کنم انگار لینک از زیر اشاره گر ماوس لیز میخوره و فرار میکنه
    بعضی وقت ها بدون اینکه حرکت خاصی به ماوس بدم، اسکرول خودش میاد پایین صفحه
    ماوس رو هم که در میارم همه چی درست میشه

میخوام بدونم آیا امیدی هست؟
    این سومین ماوسی هست که خراب میشه که البته 2-3 سال پیش خریدم
    این دفعه اگه ناچار بشم بخرم، حتماً فراسو میـگیرم
    دلم نمیاد بازش کنم، 2 تا دکمه سالمش هم یه وقت خراب میشه
    اصلاً میشه با تغییر تنظیمات و ... اسکرول ماوس رو از کار انداخت؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •