تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 50 از 75 اولاول ... 4046474849505152535460 ... آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 742

نام تاپيک: قیمت انواع خودرو در::::منطقه آزاد اروند::::

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

اما اگر یک وقت خواستیم رو دو برند خواص تمرکز کنیم چه بهتر اگه امریکایی باشند

داره خودمونی میشه sangig's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    ABADAN

پيش فرض

کم مونده فیات آبارث هم بیارن ملت!
    من شخصا هیچ وقت فکر نمی کردم همچین ماشینهایی وارد بشه و فکر میکردم همین تویوتا هیوندا کیا وارد بشه یا دیگه نهایتش اینه که بنز و بی ام ودبلیو وارد بشه اما حالا یک ماشین هایی میبینم که تا حالا ارومشون ندیده بودم چه برسه به خودشون .من اصلا قبل از این طرح نمی دونستم اینفینیتی چی هست !!!ملت میرند یک ماشینهایی وارد میکنند که ادم توش میمونه که اگه این ماشین خراب شد کسی توی این شهر پیدا میشه که بتونه کاپوت این ماشین و بالا بزنه ؟ابودانین دیگه ! اما این جور تنوع خودرویی تو کیش هست باید بریم ببینیم اونا چی کار میکنند به هر حال این راهی که اونها سال ها پیش رفتند!!!

Last edited by sangig; 08-10-2010 at 10:29.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirr13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    هر جایی غیر از اینجا

پيش فرض

البته در مورد اینفینیتی مشکلی نیست ، چون همون نیسان خودمونه و اکثر قطعاتش مشترکه.
    در واقع معقولانه ترین کار رو میکنن ، مخصوصا اونا که لکسس وارد میکنند.
    چون تقریبا تویوتا وارد میکنند اما با برند و قیافه دهن پر کن!

تو کیش هم تا جایی که مربوط به ساکنین با حقوق معمولیه بیشتر تویوتا و هیوندایی و کیا وارد شده.
    اما اونا که دستشون به دهنشون میرسه دیگه محدودیتی ندارند.

آبادان هم تا 3-4 سال دیگه همینطوری میشه.
    همین الان هم تعد یاریس ها و مزدا3 های تو شهر رو جمع بزنی و بر تعداد موستانگ ها و چارجر های شهر تقسیم کنی (مثلا) به این نتیجه میرسی.

4. 2 کاربر از amirr13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    ABADAN

پيش فرض

دوستان پلا ک اروندش رویت شد فقط این چه ماشینیه؟؟؟؟؟؟

پروفشنال Dark.Life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ها؟!

پيش فرض

به احتمال زیاد کرایسلر 300C هست

Last edited by Dark.Life; 08-10-2010 at 10:58.

اگه نباشه جاش خالی می مونه GAME-GTR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    IRAN/ABADAN

پيش فرض

دوستان پلا ک اروندش رویت شد فقط این چه ماشینیه؟؟؟؟؟؟
    همونطور که دوستمون فرمودن کرایسلر 300c. آمریکاییه.
    یه پلاک اروند مشکی هست و یه گذر موقت نقره ای.
    کسی میدونه گذره مال کجاس ؟

8. 2 کاربر از GAME-GTR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال pouria_br's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    وضعیتـــ : .....!

پيش فرض

آقا من دیشب یه فورد موستانگ مشکی رنگ دیدم
    البته به غیر از اون سورمه ای(آبی نفتی)

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    ABADAN

پيش فرض

به نطرم فورد موستانگ خیلی زشتگزینه های بهتری هم وچود داره

11. این کاربر از sangig بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

بیا ببرمت تهران ببین کدوم تعمیر کار که می تونه ماشینها ی اروپایی امریکا ژاپني کره ای با هم درست میکنه!!!!!

بعدش هم دوست عزیز هیچ وقت هیچ وقت سعی نکن اون ور اب رو با ایران مقایسه کنی

اونجا همه چیز تخصصیبه به طور مثال یک برنامه نویس کامپیوتر هیچ وقت خودش ویندوز عوض نمی کنه یا کامپیوترش رو تعمیر نمیکنه و این کار وبه متخصص این کار می سپاره .دیگه چی برسه به ماشین
    تو خودت ميگي تا كشورهايي عربي رو كنارمون داريم نيازي به محدود كردن واردات نداريم. همه هرچي خواستن بيارن!

بعد ميگي اينور اب و با اونور مقايسه نكن!
    تو ماشين از اون كشورهايي مياري كه قبل از ورود ماشين به اوننها يا اصلا ساخته شدن ماشين در اونها اتفاقات ديگه اي افتاده بوده! حالا من و تو زورمون نميرسه تو كشورمون از اون كارها بكنيم اما از طرفي ميخوايم نتايج حاصل از اون اتفاقات مال ما شه! چرا نبايد مقايسه كرد؟ تو خودت مقايسه كردي كه بين سمند و بنز ، بنز و ترجيح دادي و حالا ميخواي توابادان سوارش بشي! ادم با مقايسه زندست. اگه مقايسه نبود كه همه همون ماشيناي داخل و سوار ميشدن شكر خدا ميكردن.

تو را بخدا يه مقايسه بين اين عكس بالا از كرايسلر و اون بنز مشكي كه عكسش توي صفحات قبل هست بكنيد. هموني كه توي يه كوچه 6 متري مخروبه پارك شده.
    به خودتون جرات پرسيدن چند سوال رو بديد. چرا بعد از اينهمه سال شهر ما اينشكليه؟ اگه ميشد انتخاب كنيد بين ماشين بالا و محله اي كه اون ماشين توشه، كدومه انتخاب ميكرديد؟ چرا ما يه تاپيك واسه وضع اسفناك شهر نداريم اما روزي 100 تا تاپيك واسه يه مشت ماشينه لوكس خوب اما كاملا غير ضروري باز ميشه؟ همه ما تاا حالا هر كدوم بارها پامون تو لجناي شهر رفته و خودمون و ماشينامون تو جوب اب لجن گرفته افتاديم و شب تا صبح از بي برقي نو شرجي بيداري كشيديم اما 2 تا تاپيك واسه ناليدن نداريم. اما همه گير داديم چرا سمنند قيافش مثه الاقه به زور 120 ميره و .... در و تخته ببايد جور باشن. اون سمند ماله همين شهره. والا از من بپرسي پيكان زيادشه.
    كسي كه توي يه خونه نيمه مخروبه ته ذوالفقاري زندگي ميكنه اگه 40 ميليون گيرش اومد نبايد بره لوستر 10 مليوني و تلوزيونه 52 اينچي led 3d sony بخره! شهري كه هفته گذشته مامور شهرداريش واسه باز كردن فاضللاب تو لوله ها مرده! كرايسلرش چيه؟

در ضمن دوست من اگه شما هي از تلوزيو ن و اينترنت به قول خودت اونور اب و ديدي من سالها استراليا زندگي كردم و المان و فرانسه و انگليس رو گشتم. خوب ميدونم تخصص چيه. تهران ماله خودت!
    تو استراليا من 4 يا 5 تا ماشيين عوض كردم.اما هييچوقت دلم براي ماشينام تنگ نميشه. با همين لگن ايرانخودروم ميسسازم. دلم واسه شهري كه توش بودم پاركا و ساحل رودخونش و مردم بافرهنگش تنگ ميشه!

13. 3 کاربر از psychoplatoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

عزیزم منم حرفات قبول دارم اما بازم داری اون ور و با این طرف مقایسه میکنی بعضی چیز ها رو نباید مقایسه کرد.شما داری شرایط و خدمات خودرو رو در اما رات و با ابادان رو با هم مقایسه میکنی .اصلا این کار شما منطقی نیست.
    بعدش توی ایران مردم دلشون به یه چیز های همین جوری خوشه (ماشین بازی و .....)شما چیکار داری که مردم با پولشون چی مخرند شاید یکی دلش خواست لوستر بخره یکم میره کرایسلر میخره هر کس پول داره می ده ماشین خارجی می خره لذتش هم می بره اخه تو مملکتی که پرشیا 20 ملیون یکی مثل من رفته این پول داده یک کمری خریده لذتش هم میبره
    در ضمن من نمی دونم شما چرا انقد میخوای همه چیزو با هم قاطی کنید یاموضوع عجیب و پیچیده نشون بدید این ها فقط یک مشت ماشینند وسیله سرگرمی و تفریح مردم
    Last edited by benzzz; 09-10-2010 at 05:42.

15. این کاربر از benzzz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •