تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 38 از 75 اولاول ... 2834353637383940414248 ... آخرآخر
نمايش نتايج 371 به 380 از 742

نام تاپيک: قیمت انواع خودرو در::::منطقه آزاد اروند::::

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

راستی بچه هایی که مرخصی گرفتن واسه بنزین تو شهر های دیگه مشکل نداشتن؟
    یعنی چی؟ کارت که ندارن؟ چه مشکلی دیگه باید داشته باشن؟

داره خودمونی میشه arash2860's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    آبادان

13

گفتم که شنیدم چنین چیزی رو
    همین که کسی نمیدونه مشکوک میزنه .

اینجا هم کسایی هستند که اروند دارند اما از وضعیت مالیات نمیدونند .

امیدوارم یکی پیدا شده تکذیب کنه گرون بودن مالیاتو
    ..............

راستی به موتور دیزل گیر نمیدن؟
    میشه وارد کرد؟
    برادر ما خودمون یه نیسان و یه سانتافه پلاک اروند داریم ... تا حالا که چیزی به نام مالیات پرداخت نکردیم ...

---------- Post added at 12:58 PM ---------- Previous post was at 12:56 PM ----------

کسی میدونه میشه ماشینی که تولید 2005 هست ام صفر کیلومتر و گارانتی داره رو وارد منطقه ازاد کرد یا نه؟؟؟؟؟
    نه نمی شه ... 2009 به بالا صفر
    یه چند نفر می خواستن با سند سازی 2005 صفر رو به نام 2008 صفر وارد کنن ، گیر افتادن ...

3. این کاربر از arash2860 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirr13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    هر جایی غیر از اینجا

پيش فرض

برادر ما خودمون یه نیسان و یه سانتافه پلاک اروند داریم ... تا حالا که چیزی به نام مالیات پرداخت نکردیم ...
    آرش خان برای همین دارم میپرسم ، شما که اروند دارین پیگیر بشین یه خبری هم به ما تو صف انتظار ها بدین.
    در هر صورت که مالیات داره ، اینش که طبیعیه ، اما اینکه چطور محاسبه میکنن معلوم نیست.

در کل دولت مهرورز که جایی نمیخوابه زیرش آب بره!

یعنی چی؟ کارت که ندارن؟ چه مشکلی دیگه باید داشته باشن؟
    آخه یه دوره کارت های جایگاه هارو جمع کرده بودن . الان چطوریه؟ با کارت جایگاه بنزین میزنین؟

.....

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

مالیات که سر سال باید پرداخت بشه. پس فعلا درشو گل بگیرید
    اون بنزین هم من همیشه دارم میزنم هیچ وقت هم کارت سوخت همرام نیست. خودشون دارن. اگر هم نداشتن یکی پیدا میشه به نرخ دوم از کارتش استفاده کنی!

6. 2 کاربر از SAEED_BARCELONA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sangig's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    ABADAN

پيش فرض

اقا با این شرایط افتضاحی که این ماشین ها دارند فکر کنم باید دورش خط بکشیمو بی خیالش بشیم نه اجازه می دن ماشین تولید سال های قبل و وارد کنیم تعرفه 20% درصدی که واسه ی یک منطقه ازاد خیلی بالاست باد حد اکثر 5 درصد باشه.محدودیت خروج که دارند .عوارض هم که میگن بالاست .خدمات پس از فروش هم که ندارن.و اینکه میگن ماشین رو باید بعد 4 یا 5 سال از منطقه خارج کنی .

اخه با این شرایط افتضاح که نمیشه سوار ماشین خارجی شد اگه به خواهیم زیر بار همچین شرایطی بریم خوب دیگه چه مرضیه میرم یه ماشین گذر موقت وارد میکنیم ازتدم هستیم هر جا خواستیم باش بریم.خلاصه مسولین نادان منطقه ازاد یک قانون های واسه این ماشینها وضع کردن که بعدم هم خودشون و هم کسانی که این ماشین هارو خریدن توش خواهند موند!!

8. این کاربر از sangig بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

داستان این پنج سال چی شد اخر حقیقت داشت یانه؟ دوستمون راست می گه اگه این طور فرقش با گذر موقت ها چیه؟

داره خودمونی میشه arash2860's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    آبادان

13

برادر به غیر از موضوع تعرفه 20 درصد گمرکی که تا همین چند روز پیش حداکثر 10 درصد محاسبه می شد ، بقیه موارد فقط شایعات مردم است البته کسانی که به هر دلیل خودروی پلاک اروند ندارن ! دقت بفرمایید در متن بالا چند بار از کلمه " می گن " استفاده کردین!
    قانون منع خروج که برای همه ی مناطق آزاد همینه ... البته 20 درصد گمرکی رو فقط اینجا می گیرن بقیه مناطق تک رقمیه ...
    وقتی شما می ری شخصا خارج از کشور یه برند خودرو انتخاب می کنی و میاری آبادان که نباید توقع داشته باشی شرکت اون خودرو حتما نمایندگی و خدمات پس از فروش اون رو هم توی شهر ما ایجاد کنه ... ایران خودرو و ساپیا که خدمات دارن چه گلی به سر مردم زدن که نگران خدمات پس از فروش اینا باشیم ... در ضمن خودروی خارجی رو اصلا با خودروی داخلی و مشکلاتش مقایسه نکنید ... ما سالهاست که انواع خودروهای خارجی رو داشتیم ... اگه به ماشین بررسی خیلی کم پیش می یاد که آدمو اذیت کنه ...
    اقوام ما کیش زندگی می کنن ... اونجا 2 تا ماشین دارن ... یه لنسر دارن که می دونم خیلی بیشتر از 5 سال هست که دارنش ... اصلا ماجرای خروج خودرو بعد از 5 سال یه شوخیه مغرضانه است ... ماشین رو بعد از 5 سال از منطقه خارج کنی کجا ببری؟ برگردونی کویت و امارات و عربستان ؟
    در مورد خروج خودرو هم باید گفت مگه مردم آبادان و خرمشهر مسافرکش بین شهری هستن که دائم بخوان خودرو رو بیرون ببرن ... خیلی از خانواده ها سالی یه بار هم به زور می رن از شهر بیرون ...
    در کل به نظر من حداقل به جای اینکه 15 تومن بدم یه خودرو داخلی بگیریم که نه امکانات داره و نه ظاهر ، یه خودرو خارجی می گیرم که باهاش حال کنم ... ماشین ایرانی رو که می گیری خیلی خوش شانس باشی اشکالات بعد از تحویل از کارخونه رو نداشته باشی ... تازه خرجش شروع می شه ... پخش ، باند ، چراغ ، رینگ ، لاستیک ، روکش و ... تا شاید ماشین رو بشه بهش گفت ماشین ! ترمز ای بی اس و بقیه ماجرا پیشکش ...
    نکته آخر اینکه فکر نکنم برای خرید خودروی خارجی اجباری باشه ... هر کی دوست نداشت پلاک اروند بگیره یه سر می ره نمایندگی سایپا یا ایران خودرو

---------- Post added at 04:37 AM ---------- Previous post was at 04:33 AM ----------

آرش خان برای همین دارم میپرسم ، شما که اروند دارین پیگیر بشین یه خبری هم به ما تو صف انتظار ها بدین.
    در هر صورت که مالیات داره ، اینش که طبیعیه ، اما اینکه چطور محاسبه میکنن معلوم نیست.

در کل دولت مهرورز که جایی نمیخوابه زیرش آب بره!

آخه یه دوره کارت های جایگاه هارو جمع کرده بودن . الان چطوریه؟ با کارت جایگاه بنزین میزنین؟

.....
    بنده که تا به حال برای بنزین مشکلی نداشتم...
    شما هم اگر زیاد درگیر شنیده ها و گفته ها هستین و تردید دارید به نظر من بهتره تا آخره امسال صبر کنید و بعد برای خرید تصمیم بگیرید به هر حال بعد از یک سال از ورود خودرو به منطقه ، تقریبا بحث های مالیات و عوارض و بیمه و ... مشخص می شه ...

11. 2 کاربر از arash2860 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sangig's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    ABADAN

پيش فرض

خدا کنه این طوری که شما میگید باشه
    به حر حال این سوال هی که در باره این ماشین ها هست و کسی هیچ جواب درستی واسشون نداره و هر روز یک سنگی جلوی پای این ماشین ها می ندازند .
    من خودم خوب می دونم کسانی تو این شهر هستند که نمی خواند این طرح رونق بگیره .اما در کل منطقه ازاد باید شرایطی بهتری و برای این ماشین ها ایجاد کنه?

داره خودمونی میشه 55276797's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    KuwaiT

پيش فرض

ارش واقعا حرفت درسته بابا ماشینن ایرااااااااااانییی کجااااااا خارجیییییییییی کجااااااااا اگه 2009 باشه تا 10 سال سالم .زیره پاته اصله کار اینه هوا ابادان خیلی بهتره دبی و کویته بعد مگه میخوای 24 ساعت و 7 روز سوار ماشین باشی والله این حرفا چیه .

14. این کاربر از 55276797 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه 55276797's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    KuwaiT

پيش فرض

BMW
    320i مودل 2009 30.180 ملیون 4در

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •