تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 29 از 75 اولاول ... 1925262728293031323339 ... آخرآخر
نمايش نتايج 281 به 290 از 742

نام تاپيک: قیمت انواع خودرو در::::منطقه آزاد اروند::::

پروفشنال pouria_br's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    وضعیتـــ : .....!

پيش فرض

اقا ارزون تریم ماشین چیه ..من میخوام یه ماشین بگیرم ..8 تومن بیشتر ندارم...تهش چیزی گیر ما میاد یا نه؟؟؟؟ چقدر خرجهای غیر از خرید ماشین داره؟؟ منظور عوارض و بیمه وو......؟؟؟؟
    آقا گردش کن 10 تومن
    من شنیده بودم که kia cerato 16 تومنه ولی یارو نمایشگاه داره میداد 22
    فامیلمون یه کیا 16 تومن وارد کرد پول لازم بود 17.5 فروخت.
    منظورم اینه که اگه خواستی ماشین بیاری سعی کن خودت وارد کنی تا تهش برات یه چیزی بمونه
    Last edited by pouria_br; 02-09-2010 at 05:39.

آخر فروم باز armin_software's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

الان 120 کیلومتر هست؟

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت

پيش فرض

الان 120 کیلومتر هست؟
    والا انگار هنوز به تصویب نرسیده ولی در شرف تصویبه.
    آخه یکی میگه تصویب شده اون یکی میگه هنوز تصویب نشده
    ان شا الله که تصویب بشه.دیگه راحت میشه تا اهواز رفت.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

یعنی آدم این پستا رو میبینه نمیدونه چی بگه....
    دوست عزیز شما دوست نداری بخری...خیلی راحته...نخر...تمام !! دیگه لازم نیست بیای تو تایپیک هزارو یک ایراد و بهانه بیاری و دوستانی رو که قصد خرید دارن منصرف کنی....
    این که شما میگی قطعه و تعمیرکار نیست حرفتون درسته ولی فقط تا حدودی...
    مثلا" برای ماشین های آمریکایی ممکنه به مشکل برخورد و لی برای ماشین هایی که تو کشور نمایندگی فعال و رسمی دارن مثل...کیا.هیوندا.تویوتا.مزدا . بی ام و. پورشه و...مشکلی به این صورتی که که شما میگید بوجود نمیاد نهایتا" شما مرخصی میگیرید و ماشین رو میبیرید اهواز (هم قطعه هست و هم تعمیرکار)
    یا اگر مشکل خیلی حاد باشه تهران...
    تازه شما این رو هم در نظر بگیرید که این ماشین ها ساخت بهترین خودروسازی های جهان هستند...
    405 و پراید و پارس و تندر 90 و خلاصه این آشغال های ایران خودرو و سایپا نیستن که هر روز خراب بشن...و تعمیر بخوان...(من به شخصه فامیلمون 2 ساله آزرا خریده...میگه تو این مدت کوچک ترین خرابی نداشته!!! این رو هم در نظر بگیرید) بیشترشون گارانتی های 5 ساله دارن که کیفیت بالای ساخت اونا رو نشون میده... فقط آبادان و خرمشهر هم نیستن که منطقه آزاد شدن....
    کیش.قشم.چابهار.انزلی.ارس هم به جز ما هستن... پس با این حساب اونا هم نباید ماشین بخرن چون ممکنه مشکل بوجود بیاد...یه سر برید کیش یا چابهار اگه نرفتید...اصلا" انگار تو ایران نیستید...آبادان که تازه اولشه...
    اگه قرار باشه همه مثل شما فکر کنن پس باید تا آخر عمرمون سوار آشغال های ایران خودرو و سایپا باشیم...
    با سلام خدمت آقای بهزاد.
    عزیز م من توی من هم توی این کشور زندگی کردم هم 1 سال توی استرالیا زندگی کردم وهم به 4 کشور اروپایی سفر کردم. به همین خاطر میگم درستش اینه که اول زیرساخت ها مهیا بشه بعد نوبت به خرید برسه. یه سوال: خرید یه ماشین پلاک اروند چقدر طول میکشه؟ 2 ساعت؟ 3 ساعت؟ کاری نداره که. وقتی پول داشته باشی مشکلی نیست. حالا یه سوال دیگه: درست شدن خیابونای آبادان چطور؟ از 69 تا الان که 89 یعنی 20 ساله که نشده. از طرفی ما هنوز توی این شهر بعد از 20 سال یه نمایندگی ایران خودرو درست و حسابی نداریم. توی میدون یکی بود که اینقدر سر مردم رو کلاه گذاشت که تعطیلش کردن. یکی هم هست ایستگاه 12 که تعمیرگاه های سیار کنار خیابون ازش بهتر کار انجام میدن. این وضعیت اتومبیل توی آبادانه بعد از 20 سال.حالا شما انتظار داری هر کی از راه رسید و گفت نمایندگی و خدمات پس از فروش فلان ماشین خارجی قراره به زودی اینجا راه بیفته من و امثال من هم سریع کل بزنیم و سریع بدوییم بریم ماشین بخریم؟ من به دلایلی که آوردم معتقد هستم خرید این ماشینا خطاست و حق دارم راجع بهش صحبت کنم. اما بهزاد خان ما فحاشی میکنه و شعار میده. محدوده احترام به آزادی بیانش از محدوده مجاز حرکت ماشین پلاک اروندش کمتر به نظر میرسه!!
    اما چند نکته دیگه : تویوتا ایران رو تحریم کرده. اینو نماینده ایرانی تویوتا در تهران هم تایید کرده. آقا بهزاد حاله به نظرت این چه تاثیری روی قیمت و قطعات و دیگر مسایل داره؟ کی تا چند ساله آینده جوابگوی قطعات ماشینای تویوتای همشهریهای شماست؟ نکنه قراره شما به همراه یه مدیران منطقه آزاد یه سفر برید ژاپن و کدورت ها رو حل و فصل کنید؟ ای تحرم ها داره به کره جنوبی هم سرایت میکنه. زمزمه هاش داره شنیده میشه. آقای بهزاد خان mk به این چیزا میگن زیرساخت. گرفتن یه مجوز واسه واردات خودرو که کاری نداره. Chevrolt و Dodge و Infiniti و Hyundai که از خداشونه ماشیناشون فروش بره. تازه اونم نقد!!! اتفاقی که جاهای دیگه دنیا نمیفته. توی امریکا تویوتا از دم قسط میخری بدون سود. چرا؟ چون اینقدر محتاج مشتری هستن که حاضرن به همه شکل راه بیان. پس گرفتن یه مجوز از دولت واسه وارد کردن خودرو کار شاقی نیست. کار اصلی آوردن خدمات بعد از فروش و تامین قطعه و احداث تعمیرگاه های پیشرفته و غیره ست.
    الان هم که آبادان پر شده از ماشین های خاص. به نفع هیچ سرمایه گذاری نیست که واسه 20 عدد نیسان توی شهر بیاد نمایندگیش رو بیاره. تا الان من 3 تا Dodge Charger دیدم. تعمیر و تامین قطعه اینا با کیه؟ و دهها ماشین بی صاحب دیگه. توی استرالیا شورولت تولید میشه فورد تولید میشه تویوتا تولید میشه. کسی مشکلی نداره با چیزی اما اینجا اگه مخالفت کنی میشی پست!

5. 4 کاربر از psychoplatoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز armin_software's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

پست بالا تایید میشه
    کلا خدمات پس از فروش ماشین های آمریکایی نیست
    خیلی ها میگن این ماشین ها خراب نمیشن و من هم ای رو رد نمی کنم
    شما داری از خیابون رد میشه یک ماشین می یاد صاف می زنه جلوی ماشین شما و چند تا قطعه رو خراب میکنه!
    حالا باید بری دنبال قطعه
    همه ی جوانب رو در نظر بگیرید

داره خودمونی میشه arash2860's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    آبادان

13

مثل اینکه دوستان اصلا توی باغ نیستن !
    یعنی شما می فرمایید ابتدا شرکت های بزرگ یا شرکت های خصوصی یا اشخاص بیان توی شهر فروشگاه لوازم یدکی و تعمیرگاه انواع خودروها رو راه بیندازند بعد مردم برن ماشین بخرن ...
    خوب عزیز برادر شرکتی می یاد خدمات خودرویی راه می اندازه که از اون نوع خودرو تعداد قابل توجهی توی اون محیط باشه ...
    با توجه به گفته شما ما اصلا نباید خودروی خارجی بگیریم ...
    بارها گفتم بازم می گم هیچ دلیلی نداره که افکار و ایده های خودمون رو به اجبار به دیگران بقبولونیم ...
    هر کی دوست نداره خودروی خارجی بگیره یه سر بپره بره میدون طیب یه پراید دوگانه سوز با خدمات پس از فروش عالی بگیره یه عمر حال کنه ...

---------- Post added at 12:59 AM ---------- Previous post was at 12:57 AM ----------

والا انگار هنوز به تصویب نرسیده ولی در شرف تصویبه.
    آخه یکی میگه تصویب شده اون یکی میگه هنوز تصویب نشده
    ان شا الله که تصویب بشه.دیگه راحت میشه تا اهواز رفت.
    برادر منطقه آزاد نه استان آزاد !
    اصلا این محدوده افزایش پیدا نمی کنه حتی به 80 کیلومتر چه برسه به 120 کیلومتر
    شعاع 120 کیلومتر یعنی کل استان خوزستان !
    و این مخالف قوانین منطقه آزاد است ...

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت

پيش فرض

آره درست میگی.
    در ضمن فعلا دیگه به هیچ ماشینی مرخصی نمیدن.
    البته از کسی شنیدم.

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

سلام

دوستان اگه ماشین رو ۹۰ % و باقی‌ چیزها رو پرداخت بکنیم می‌تونیم پلاک رسمیش بکنیم ؟؟؟

یعنی‌ یه ماشین که اونجا ۲۰ تا هست پای ما 42 - ۴۰ تا در بیاد ؟

MERSI

اگه نباشه جاش خالی می مونه GAME-GTR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    IRAN/ABADAN

پيش فرض

یعنی شما می فرمایید ابتدا شرکت های بزرگ یا شرکت های خصوصی یا اشخاص بیان توی شهر فروشگاه لوازم یدکی و تعمیرگاه انواع خودروها رو راه بیندازند بعد مردم برن ماشین بخرن ...
    خوب عزیز برادر شرکتی می یاد خدمات خودرویی راه می اندازه که از اون نوع خودرو تعداد قابل توجهی توی اون محیط باشه ...
    بارها گفتم بازم می گم هیچ دلیلی نداره که افکار و ایده های خودمون رو به اجبار به دیگران بقبولونیم ...
    هر کی دوست نداره خودروی خارجی بگیره یه سر بپره بره میدون طیب یه پراید دوگانه سوز با خدمات پس از فروش عالی بگیره یه عمر حال کنه ...

---------- Post added at 12:59 AM ---------- Previous post was at 12:57 AM ----------

ببین دوست عزیز آبادان و خرمشهر تو این 20 - 30 سال همیشه بی صاحاب بودن ، حالا فکر میکنی یه دفه ای قطعات ماشینای منطقه آزاد تا مردم میرن مثلا 10تا سوپرا میخرن زیاد بشه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

با سلام
    آرش عزیز من توی باغم.
    1. این بحثی که داری داستان مرغ و تخم مرغه! ببین دوست عزیز من که از غیب خبر ندارم. تو هم نداری. من نمیتونم 100% بگم خدمات پس از فروش هیچوقت را نمیفته. تو هم نمیتونی بگی 100% راه میفته. اما من میگم با توجه به تجربه 20 ساله زندگی در آبادان چشمم آب نمیخوره که این مسئوولین شهر توانایی راه انداختن خدمات مناسب رو داشته باشن. همراه با ورود ماشینا خدمات هم باید شروع بشه .بازم میگم. تاجرای دبی از خداشونه این همه ماشینی که هزار هزار روی دستشون مونده رو آب کنن بره. خودشون که اینقدر ماشین بازی کردن که حالشون از فراری و پورشه و لامبورگینی هم بهم میخوره. چه برسه به 4 تا ماشین فکسنی کره ای.
    2. نگاه به این مساله از یه زاویه دیگه: من خودم رو میذارم جای یه سرمایه گذار. قبل از اینکه بخوام 2 میلیارد سرمایه اینجا بریزم اول محل رو بررسی میکنم. اولین سوال اینه که چند تا ماشین توی این شهر هست که مشتری من هستن؟ آبادان و خرمشهر شهرهای فقیری هستن. اینو همه سرش توافق داریم. خیلی ها یا ماشین ندارن یا منتهای زورشون پرایده. اینو میتونی از نسبت پراید و پیکان های شهر به بقیه ماشینا بفهمی. تعداد ماشینای خارجی توی شهر بالا میره اما به یه حدی که رسید متوقف میشه. الان طبق اعلام منطقه آزاد 700 ماشین توی شهر هست. مطمئن باشید به 1000 یا 1400 برسه به شدت روند افزایش کند میشه. حالا تنوع رو هم در نظر بگیرید. یعنی 1500 عدد ماشین تقسیم بر دهها نوع ماشین مختلف. سهم بالاترحتما به Hyundai و Kia میرسه . یعنی به صرفه تره که اگه بخوام نمایندگی تاسیس کنم بهتر برم سراغه کره ای ها. تازه اگه اونقدر ریسک پذیر باشم که به خاطر 500 تا ماشین نمایندگی راه بندازم.این بهترین سناریو موجوده. تکلیف بقیه چیه؟
    آبادان و خرمشهر شهرهای فقیری هستند و تعداد افرادی که توانایی خرید ماشین خارجی رو داشته باشن از تعداد محدودی فراتر نمیره. عزیزان تنها به قیمت اولیه توجه نکنید قیمت قطعات مهمتره. ممکنه قیمت یه سراتو اروند از یه پرشیا کمتر باشه اما قیمت چراغه جلو یه سراتو چند برابر قیمت چراغ جلو یه پرشیاست. این یکی از دلایلی که یه نفر که 17 میلون پول داره بالاجبار به یه پرشیا فکر میکنه تا یه سراتو.
    3. یک ساله توی بازار چینی ها که از بی رونقی توی کماست 2 تا پارچه به دیوار آویزونه که میگه: نمایندگی کیا و هیوندای. مغازه ها هم داره کیلو کیلو خاک میخوره. البته من 3 ماهه نرفتم اونجا. شاید الان کم کم سر و کله یه سراتو پیدا شده باشه!! توی اون نمایندگی تویوتا هم که به جز چند تا کرولای 2008 و 2009 هیچی نبود. فکر هم نکنم با این تحریم های تویوتا و ژاپن که امروز هم دور جدیدش شروع شد کسی زیاد دنبالش بره.
    4. عزیز من آرش خان. کسی نمیخواد بقیه رو مجبور به کاری کنه. اما هیچ از خودت پرسیدی فروم ها واسه چی به وجود اومدند؟ واسه صحبت واسه بیان نظرات مختلف.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •