تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 74 از 76 اولاول ... 246470717273747576 آخرآخر
نمايش نتايج 731 به 740 از 751

نام تاپيک: ◄ ™ Lenovo اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

فقط صفحه بدی داره بقیه چیز ها عالیه ولی یکم گرم میشه

2. این کاربر از NOR-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Amir Sepehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من نظرمو پس میگیرم به اون فاجعه ای که گفته بودم نیست .. لپتاپ رو بردم به فروشنده تحویل دادم متوجه شدیم صفحه نمایشش کلا مشکل داشته و یکی دیگه داد این یکی خیلی بهتره . اما همچنان زاویه دید و کنتراست زنگ از نظرم ضعیف اما قابل تحمله و میتونید رو خریدش حساب باز کنید .به نظر لپتاپ بدی نمیاد اگر کیفیت صفحه نمایش در حد ایده آل نمیخواید
    زاویه دیدو باهاتون موافقم ولی کیفیت صفحش دیگه اونطوریم که شما میگید نیست انصافا... پس Z510 ببینید چی میگید... تو این رنج قیمت واقعا توجیه خرید این مدل بالاست..... اون دوستمونم که میگه میخواد خرید کنه تفاوت کیفیت ال سی دی Z50-70 با Z510 واقعا قابل تشخیص هستش... شما برو بازار رضا سالن جنوبیش جلوی در Z510 روشن گذاشتن میتونی ببینی اونجا

4. این کاربر از Amir Sepehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Y@var's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام خدمت همه ی دوستان

n50-70 رو خریدمش / صفحه نمایشش قابل تحمله/ به نظرم نسبت به قیمتش و سخت افزاری که داره خوبه.

فقط چند تا سوال واسم قبل و بعد از نصب ویندوز پیش اومده.

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

1- رزولیشن صفحه بعضی جاها خیلی بده مثل پنجره ی نصب نرم افزار ها/ نمنونش رو پایین گذاشتم پنجره ی دیوایس منیجر خیلی بی کیفیته و صفحه ی کناریش درسته.(فکر کنم یه جایی خوندم چون صفحش فول اچ دیه و بعضی پنجره ها باهاش سازگار نیستن عادیه واقعا همینطوریه یا یه جای کار ایراد داره)؟

2- متاسفانه جایی رو نمیتونم پیدا کنم که نوشته باشه گرافیک 4 گیگه / من بقیه لپ تاپ ها وقتی به قیمت screen resolutionشون میرفتم قشنگ مینوشت مثلا 2 گیگ dedicated و 2 گیگ شیر ولی در مورد این لپ تاپ که گرافیکش 4گیگه و 2 گیگ هم شیر میشه اینجوری نمینویسه / در ضمن درایور ها رو هم از هر دو گرافیک و درست نصب کردم / البته بگم اولین باره لپ تاپ دو گرافیکه از ترکیبی از Nvidia و اینتل میرسه دستم / لپ تاپای دیگه که دیدم Amd/Intel بوده. میخواستم ببینم یه جای کار ایراد داره یا اینکه کلا باید اینجوری نشون بده /(در ضمن با نرم افزار های نشون دهنده مشخصات دیدم نوشته اینتلم 2گیگ مموری داره و nvidia هم دو گیگ)

3- تنظیمات بایوسش خیلی زیاده / اگه یکی از دوستان به طور خلاصه بگن که کدوم گزینه ها رو بهتره فعال یا غیر فعال یا روی چیز دیگه ای بزارم بهتره ممنون میشم.

4- اما مهم ترین مشکلم اینه که ویندوز رو میخواستم از فلش نصب کنم موقع بوت از روی یو اس بی همون اول خاموش میکرد / گفتم شاید فلشم چون ضعیفه اینجوریه / واسه همین یه فلش دیگه رو لینوکس روش ریختم ولی اونم موقع بوت نوشت که نمیتونه فایلای سیستمی رو پیدا کنه / ممنون میشم بگین مشکل از کجاست

در ضمن بایوس رو هم آپدیت کردم ولی فایده ای نداشت.

پیشاپیش تشکر
    Last edited by Y@var; 31-08-2014 at 07:09.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

1- رزولیشن صفحه بعضی جاها خیلی بده مثل پنجره ی نصب نرم افزار ها/ نمنونش رو پایین گذاشتم پنجره ی دیوایس منیجر خیلی بی کیفیته و صفحه ی کناریش درسته.(فکر کنم یه جایی خوندم چون صفحش فول اچ دیه و بعضی پنجره ها باهاش سازگار نیستن عادیه واقعا همینطوریه یا یه جای کار ایراد داره)؟

2- متاسفانه جایی رو نمیتونم پیدا کنم که نوشته باشه گرافیک 4 گیگه / من بقیه لپ تاپ ها وقتی به قیمت screen resolutionشون میرفتم قشنگ مینوشت مثلا 2 گیگ dedicated و 2 گیگ شیر ولی در مورد این لپ تاپ که گرافیکش 4گیگه و 2 گیگ هم شیر میشه اینجوری نمینویسه / در ضمن درایور ها رو هم از هر دو گرافیک و درست نصب کردم / البته بگم اولین باره لپ تاپ دو گرافیکه از ترکیبی از Nvidia و اینتل میرسه دستم / لپ تاپای دیگه که دیدم Amd/Intel بوده. میخواستم ببینم یه جای کار ایراد داره یا اینکه کلا باید اینجوری نشون بده /(در ضمن با نرم افزار های نشون دهنده مشخصات دیدم نوشته اینتلم 2گیگ مموری داره و nvidia هم دو گیگ)

3- تنظیمات بایوسش خیلی زیاده / اگه یکی از دوستان به طور خلاصه بگن که کدوم گزینه ها رو بهتره فعال یا غیر فعال یا روی چیز دیگه ای بزارم بهتره ممنون میشم.

4- اما مهم ترین مشکلم اینه که ویندوز رو میخواستم از فلش نصب کنم موقع بوت از روی یو اس بی همون اول خاموش میکرد / گفتم شاید فلشم چون ضعیفه اینجوریه / واسه همین یه فلش دیگه رو لینوکس روش ریختم ولی اونم موقع بوت نوشت که نمیتونه فایلای سیستمی رو پیدا کنه / ممنون میشم بگین مشکل از کجاست

در ضمن بایوس رو هم آپدیت کردم ولی فایده ای نداشت.

پیشاپیش تشکر
    سلام دوست عزیز برای منم روی بعضی منوها یکم تار هستش... فک میکنم مشکل خاصی نیست و همون دلیلی شما گفتین شاید باشه.....

این لینکم راجع به گرافیک نگا کن زده 4 گیگ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. این کاربر از Amir Sepehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

......... حذف شود.....
    Last edited by Amir Sepehr; 31-08-2014 at 19:50.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

با سلام
    توی این سایت آقا نقدی از لپ تاپ Z50-70 موجوده؟ (سری B ترجیحا )
    بنظرتون کیفیش در حد z510-d هست یا خیر؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Max.Pain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

با سلام
    توی این سایت آقا نقدی از لپ تاپ Z50-70 موجوده؟ (سری B ترجیحا )
    بنظرتون کیفیش در حد z510-d هست یا خیر؟
    کیفیت چی؟!
    نمایشگر و کارت گرافیکش بهتر شده ولی پردازنده اش از سری U هست که ضعیفتره! بستگی به کاربرد شما از لپ تاپ داره!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    TEHRAN---kamranie

پيش فرض

کلوپ Lenovo Y50 نداریم/؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه manutd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوستان بنده در خصوص دستگاه e430c لنوو thinkpad سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

از روزی که دستگاه رو خریدم چون سی دی درایور نداشت و os

لذا بنده پس از نصب ویندوز و دانلود درایور متوجه شدم وایرلس و بلوتوث این دستگاه نصب نمی شود و کار نمی دهد

ناچارا چندین بار از سرس های مختلف فایل دانلود کردم اما باز کار نمی ده

مجبورم همش با کابل rj45 وصل باشم دوستان روشی راهی واسه نصب و کار انداختن این موارد دارند ممنون میشم عنوان کنید

Last edited by manutd2009; 10-01-2015 at 15:21.

اگه نباشه جاش خالی می مونه manutd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

کسی نیست راهنمایی کنه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •