تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 73 از 76 اولاول ... 23636970717273747576 آخرآخر
نمايش نتايج 721 به 730 از 751

نام تاپيک: ◄ ™ Lenovo اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

داره خودمونی میشه zhramb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

سلام دوستان اینجا کسی z480 داره؟ مال من مشکل گرافیک پیدا کرد و یبار تابحال رفته گارانتی. شما ها این مشکلو نداشتین؟ دلم چرکین شده نسبت بهش :((

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان اینجا کسی z480 داره؟ مال من مشکل گرافیک پیدا کرد و یبار تابحال رفته گارانتی. شما ها این مشکلو نداشتین؟ دلم چرکین شده نسبت بهش :((
    گرافیکش آنبورده؟

داره خودمونی میشه Amir Sepehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان من یه Z50-70 به تازگی خریدم... تو اینترنت بعضی جاها دیدم میگن تو سی دیش نرم افزار مدیریت انرزش و مدیریت و بهبود اسپیکر و اینا هستش... من پیدا نکردم فقط درایورا میخواستم ببینم کسی میدونه کدوم برنامه هستش ؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان من یه Z50-70 به تازگی خریدم... تو اینترنت بعضی جاها دیدم میگن تو سی دیش نرم افزار مدیریت انرزش و مدیریت و بهبود اسپیکر و اینا هستش... من پیدا نکردم فقط درایورا میخواستم ببینم کسی میدونه کدوم برنامه هستش ؟؟؟؟
    فکر نمیکنم باشه باید از سایتش دانلود کنین

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

خداوکیلی دوستان تعصب رو بزاریم کنار صفحه نمایشهای لنوو جرا انقدر عجیبند .. من دیگه دارم شک میبرم اینایی که وارد ایران میشند مشکل دارند و امروز z5070 رو برای یه بنده خدایی خریدم ویندوز نصب کردم به نظرم فاجعه بود صفحه نمایشش این دیه چه full hd هستش که حتی از روبرو بهش نگاه میکنی کنتراست پایین رنگ نمایان میشه. زاویه دیدش حتی از روبرو هم افتضاح بود از نظرم .. من نمیدونم آیا لنوو به شعور مشتری نمیخواد احترام بذاره ؟ صرفا بنویسی ful hd بعد با همین نام به ملت بفروشی ؟

بنده خدا طرف فکر کرد سرش کلاه گذاشتم جنس بد بهش انداختم .چون متاسفانه همزمان لپتاپ خودم n56 jr رو دیده بود مقایسه کرد و با عمق فاجعه آشنا شد ازون موقع تو ذوقش خورده . منم گفتم داداش 2 میلیون و خورده ای پول دادی همینقدرم باید آَش بخوری دیگه ناراحتی نداره که .. اما تو دلم واقعا تعجب کردم از این صفحه نمایش عجیب

6. 4 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما که میدونستی اینطوریه چرا براش گرفتی؟ تو پاساژ پایتخت روشنشو گذاشتن میتونستی ببینی

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

شما که میدونستی اینطوریه چرا براش گرفتی؟ تو پاساژ پایتخت روشنشو گذاشتن میتونستی ببینی

دوست عزیز من اهل رشتم .. من بهش گفتم n550 رو بردار اما از ظاهر Z5070 خوشش اومده بود ..

پروفشنال Y@var's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام به دوستان

منم دارم فردا z50-70 رو واسه پسر خالم میخرم/ حقیقتش می خواد بازی زیاد انجام بده و با توجه به مقدار پولی که میخواد بده این مدل بهترین مدلیه که میتونه ورداره / اولش z510 رو میخواستیم بگیریم ولی به خاطر کیفیت صفحش پشیمون شدیم/

حالا دوست عزیز میخواستم ببینم در چه حدی بده؟ و اینکه در مقایسه با z510 که خیلی بهتره؟ مطمئنا انتظار نداریم کیفیت صفحش مثل asus شما با اون قیمتش باشه ولی میخوام ببینم زیاد رو اعصاب نباشه/خودمم probook 4540s دارم با اینکه کیفیت صفحش زیاد جالب نیست ولی بازم ازش راضیم میخواستم ببینم یعنی قراره از لپ تاپ منم بدتر باشه؟! (البته صفحه ی من مثل مدل شما مات هستش و این مدل براق!)

پیشاپیش ممنون

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام به دوستان

منم دارم فردا z50-70 رو واسه پسر خالم میخرم/ حقیقتش می خواد بازی زیاد انجام بده و با توجه به مقدار پولی که میخواد بده این مدل بهترین مدلیه که میتونه ورداره / اولش z510 رو میخواستیم بگیریم ولی به خاطر کیفیت صفحش پشیمون شدیم/

حالا دوست عزیز میخواستم ببینم در چه حدی بده؟ و اینکه در مقایسه با z510 که خیلی بهتره؟ مطمئنا انتظار نداریم کیفیت صفحش مثل asus شما با اون قیمتش باشه ولی میخوام ببینم زیاد رو اعصاب نباشه/خودمم probook 4540s دارم با اینکه کیفیت صفحش زیاد جالب نیست ولی بازم ازش راضیم میخواستم ببینم یعنی قراره از لپ تاپ منم بدتر باشه؟! (البته صفحه ی من مثل مدل شما مات هستش و این مدل براق!)

پیشاپیش ممنون

ببخشید خیلی رک میگم از نظر شخص بنده زاویه دید صفحه نمایش این مدل فاجعست .. من تا الان 3 لپتاپ dell 5010 .. acer e1 ...asus n56jr رو شخصا داشتم و با لپتاپهای دیگم حتی از لنوو کار کردم اما از نظرم این مدل Z5070 با full hd بودنش داره ملتو گول میزنه وگرنه زاویه دید و کنتراست رنگ از نظرم اصلا خوب نیست . گرچه عادت کنید بهش مشکلی نخواهید داشت . اما به نظرم برای یه لپتاپ full hd اصلا صفحه نمایش خوبی نیست .

11. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من نظرمو پس میگیرم به اون فاجعه ای که گفته بودم نیست .. لپتاپ رو بردم به فروشنده تحویل دادم متوجه شدیم صفحه نمایشش کلا مشکل داشته و یکی دیگه داد این یکی خیلی بهتره . اما همچنان زاویه دید و کنتراست زنگ از نظرم ضعیف اما قابل تحمله و میتونید رو خریدش حساب باز کنید .به نظر لپتاپ بدی نمیاد اگر کیفیت صفحه نمایش در حد ایده آل نمیخواید

13. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •