تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 76 اولاول ... 51112131415161718192565 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 751

نام تاپيک: ◄ ™ Lenovo اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliano's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

آقا یک نفر درباره ی این برند lenovo توضیحات مبسوطی بده
    اصلاً ساخت کدوم کشوره؟
    مال کدوم کمپانیه؟
    تو ایران جواب داده درست یا نه؟

داره خودمونی میشه zare57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

يه جستجو ميزدي راجع به اين شركت تو سايت توضيحاتي هست
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:

داره خودمونی میشه arira's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    from Hell

پيش فرض

بچه ها به نظر شما lenovo g560 بهتره یا acer aspire 5742
    فروشنده که میگفت lenovo بردارم
    من گیم بازی نمیکنم و برام گرافیک زیاد مهم نیست
    قیمت هم lenovo رو 750 و acer رو 890
    البته هر دوتا i5 هستن
    همه چی به کنار قیافه lenovo خوشگل تره
    به نظرتون کدوم رو بگیرم؟

داره خودمونی میشه programmer2fx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بچه ها به نظر شما lenovo g560 بهتره یا acer aspire 5742
    فروشنده که میگفت lenovo بردارم
    من گیم بازی نمیکنم و برام گرافیک زیاد مهم نیست
    قیمت هم lenovo رو 750 و acer رو 890
    البته هر دوتا i5 هستن
    همه چی به کنار قیافه lenovo خوشگل تره
    به نظرتون کدوم رو بگیرم؟
    بین Lenovo و Acer حتما Lenovo .
    کلا Lenovo کول تره. فقط به شرط غیر Refur بگیر.
    موفق باشی

5. 2 کاربر از programmer2fx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه delzende's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بین Lenovo و Acer حتما Lenovo .
    کلا Lenovo کول تره. فقط به شرط غیر Refur بگیر.
    موفق باشی

refur یعنی چی؟

7. این کاربر از delzende بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه 110 110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

جواب شما اینجاست:

کد:
    واین قسمت رو خودم از لینک بالا جدا کردم برا راحت شدن شما

اول توضیح بدم که ریفربیش چیه و به چه لپ تاپ هایی اطلاق میشه تا برسیم به اینکه سیاست فروش اونها در ایران و خارج ایران چه تفاوتی دارند.

به لپ تاپی میگن ریفربیش که بعد از تست نهایی از کارخونه خارج میشه و به نمایندگی فروش میره که به فروشنده دسته اول معروفه!
    این لپ تاپ ها توسط نماینده فروش تست میشه و اشکالاتی در اون دیده میشه. نمایندگی اون رو برگشت میده به کارخونه و کارخونه اون رو باز میکنه اشکالات رو برطرف میکنه و دوباره تست میکنه (ReTested) و با درج کلمه (Refurbished) بر رو یه برچسب زیر لپ تاپ و بر رو جعبه دوباره به بازار میفرسته.
    ولی اینجا دلایل برگشت خیلی مهم و البته متفاوته. ممکنه نمایندگی لپ تاپ رو به خاطر اشکال فنی برگشت بده که این اشکال فنی هر چیزی ممکنه باشه . مثلا کنده شدن یکی از دکمه های کیبورد یا خرابی مادربرد. همونطور که میدونید این خرابی کجا و آن کجا!!!! اگه مشکل کیبورد باشه که خیلی فرقی با لپ تاپ برگشت نخورده که به اونا اصطلاحا اصل میگن نداره ولی اگه مادربرد خراب باشه چی؟

یکی از دلایل دیگه هم میتونه فروش نرفتن لپ تاپ باشه و یا ویترینی شدن اون. یعنی مدتی در نمایندگی میمونه و فروش نمیره و اونا برگشتش میدن یا تو ویترین میذارنش که موجب خراشیده شدن و یا رنگ باختن بدنه لپ تاپ میشه.

مشکل اسایی این لپ تاپ ها اینه که کارخونه اعلام نمی کنه که دلیل برگشت چی بوده. و این باعث ایجاد شک در مصرف کننده میشه.
    ممکنه بپرسین خوب چرا میزنه ریفربیش اگه روی دستگاه و جعبه نزنه که هیچکس نمی دونه که مرمت شده است؟

جوابش اینه که کارخونه این لپ تاپ ها رو با قیمت های پایینی برای مصرف کنندگان جهان سومی مثل بعضی کشورهای آفریقایی به بازار میده و کشورهای خارج از لیست کارخونه اجازه استفاده از اون رو ندارن. اختلاف قیمت هم چشمگیره. این لپ تاپ ها به پول ما حساب کنیم
    به طور متوسط 200 هزار تومان در هر 1 میلیون تومان اختلاف دارند .

متاسفانه در ایران با کندن برچسب و تعویض بسته بندی این لپ تاپ ها رو در بازار به جای اصل می فروشند و تقریبا هیچ راهی برای فهمیدن این موضوع هم وجود نداره.
    همین چند وقت پیش بعضی شرکت ها از شرکت معتبر و شناخته شده ایران رهجو به خاطر اختلاف قیمت محصولات لپ تاپش با بازارهای جهانی شکایت کردند. اونا میگفتن که چطور ممکنه لپ تاپ در ایران با وجود تحریم و هزینه های واردات ارزونتر از کشور مبداء یعنی چین باشه؟ واقعا ممکنه؟

اونا معتقد بودند که ایران رهجو با وارد کردن لپ تاپ های ریفربیش و تعویض برچسب و جعبه اونا رو به بازار میاره و ارزونتر از کشور مبداء می فروشه.

من کاری به این که آیا چنین عملی صورت گرفته یا نه ندارم . ولی میخواستم شما رو در جریان ریزه کاری های بازار در ایران و جهان بزارم.

اینم بگم که خیلی واسه خودم جالب هستش.
    چند وقت پیش با اپراتور شرکت Dell که در سایت این شرکت برای پاسخگویی حضور داره و با چت کردن به سوالات پاسخ میده در این باره پرسیدم . من انگلیسی در حد خوبی بلدم ولی نتونستم بهش حالی کنم که این کار یعنی تعویض برچسب و جعبه در اینجا صورت میگیره.
    بیچاره همش میگفت من متوجه نمیشم!! مگه میشه؟ !!! آخرش هم چت روم رو روی آی پی من بست!!!!

موفق باشین.

9. 4 کاربر از 110 110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

کسی میدونه g570 کی میاد ایران؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

جواب شما اینجاست:

کد:
    واین قسمت رو خودم از لینک بالا جدا کردم برا راحت شدن شما

اول توضیح بدم که ریفربیش چیه و به چه لپ تاپ هایی اطلاق میشه تا برسیم به اینکه سیاست فروش اونها در ایران و خارج ایران چه تفاوتی دارند.

به لپ تاپی میگن ریفربیش که بعد از تست نهایی از کارخونه خارج میشه و به نمایندگی فروش میره که به فروشنده دسته اول معروفه!
    این لپ تاپ ها توسط نماینده فروش تست میشه و اشکالاتی در اون دیده میشه. نمایندگی اون رو برگشت میده به کارخونه و کارخونه اون رو باز میکنه اشکالات رو برطرف میکنه و دوباره تست میکنه (ReTested) و با درج کلمه (Refurbished) بر رو یه برچسب زیر لپ تاپ و بر رو جعبه دوباره به بازار میفرسته.
    ولی اینجا دلایل برگشت خیلی مهم و البته متفاوته. ممکنه نمایندگی لپ تاپ رو به خاطر اشکال فنی برگشت بده که این اشکال فنی هر چیزی ممکنه باشه . مثلا کنده شدن یکی از دکمه های کیبورد یا خرابی مادربرد. همونطور که میدونید این خرابی کجا و آن کجا!!!! اگه مشکل کیبورد باشه که خیلی فرقی با لپ تاپ برگشت نخورده که به اونا اصطلاحا اصل میگن نداره ولی اگه مادربرد خراب باشه چی؟

یکی از دلایل دیگه هم میتونه فروش نرفتن لپ تاپ باشه و یا ویترینی شدن اون. یعنی مدتی در نمایندگی میمونه و فروش نمیره و اونا برگشتش میدن یا تو ویترین میذارنش که موجب خراشیده شدن و یا رنگ باختن بدنه لپ تاپ میشه.

مشکل اسایی این لپ تاپ ها اینه که کارخونه اعلام نمی کنه که دلیل برگشت چی بوده. و این باعث ایجاد شک در مصرف کننده میشه.
    ممکنه بپرسین خوب چرا میزنه ریفربیش اگه روی دستگاه و جعبه نزنه که هیچکس نمی دونه که مرمت شده است؟

جوابش اینه که کارخونه این لپ تاپ ها رو با قیمت های پایینی برای مصرف کنندگان جهان سومی مثل بعضی کشورهای آفریقایی به بازار میده و کشورهای خارج از لیست کارخونه اجازه استفاده از اون رو ندارن. اختلاف قیمت هم چشمگیره. این لپ تاپ ها به پول ما حساب کنیم
    به طور متوسط 200 هزار تومان در هر 1 میلیون تومان اختلاف دارند .

متاسفانه در ایران با کندن برچسب و تعویض بسته بندی این لپ تاپ ها رو در بازار به جای اصل می فروشند و تقریبا هیچ راهی برای فهمیدن این موضوع هم وجود نداره.
    همین چند وقت پیش بعضی شرکت ها از شرکت معتبر و شناخته شده ایران رهجو به خاطر اختلاف قیمت محصولات لپ تاپش با بازارهای جهانی شکایت کردند. اونا میگفتن که چطور ممکنه لپ تاپ در ایران با وجود تحریم و هزینه های واردات ارزونتر از کشور مبداء یعنی چین باشه؟ واقعا ممکنه؟

اونا معتقد بودند که ایران رهجو با وارد کردن لپ تاپ های ریفربیش و تعویض برچسب و جعبه اونا رو به بازار میاره و ارزونتر از کشور مبداء می فروشه.

من کاری به این که آیا چنین عملی صورت گرفته یا نه ندارم . ولی میخواستم شما رو در جریان ریزه کاری های بازار در ایران و جهان بزارم.

اینم بگم که خیلی واسه خودم جالب هستش.
    چند وقت پیش با اپراتور شرکت Dell که در سایت این شرکت برای پاسخگویی حضور داره و با چت کردن به سوالات پاسخ میده در این باره پرسیدم . من انگلیسی در حد خوبی بلدم ولی نتونستم بهش حالی کنم که این کار یعنی تعویض برچسب و جعبه در اینجا صورت میگیره.
    بیچاره همش میگفت من متوجه نمیشم!! مگه میشه؟ !!! آخرش هم چت روم رو روی آی پی من بست!!!!

موفق باشین.
    دست گلت درد نکنه داداش.واقعا ممنونم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

کسی میدونه g570 کی میاد ایران؟
    یعنی هیچ کس خبر نداره؟؟:(

اصولا لپ تاپ ها بعد از چه مدت وارد ایران میشن؟!

1/4/2011 معرفی شده.

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

یعنی هیچ کس خبر نداره؟؟:(

اصولا لپ تاپ ها بعد از چه مدت وارد ایران میشن؟!

1/4/2011 معرفی شده.
    شما باید با سایت سازگار ارقام مکاتبه کنین .چون به هر حال اونا وارد می کنن .اینطوری جواب دقیق تری میگیری دوست عزیز .
    حالا کانفیگ این مدلو میزاری ببینیم؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •