تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 77

نام تاپيک: بلاخره چه آنتي ويروسي خوبه؟؟؟؟

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

کسی نگفت بده ، اون لینک واسه این بود که نشون بدم کسپر خوبه اما تابلو ترین کی لاگر رو نشناخت !
    یعنی میخواستم به اونی که گفت شک نکن کسپر بهترینه بگم بهتر از کسپر هم وجود داره !
    حالا باز تست AV رو بکش جلو

( صاحب تاپیک داداش تو هرچی drhaniballمیگه گوش کن . برو طبق همین منبع معتبری که گذاشته G-data نصب کن ! )
    چقدر بی دقتی میکنی.

پست من رو باز بخون ببین کدوم منبع رو معتبر ندونستم.

آخر فروم باز hoomi_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من سالهاست با Avast کار می کنم و واقعا ازش راضیم طوری که تاحالا ویروس نگرفته سیستمم و همیشه هم بروز بوده. نمیگم بهترین آنتی ویروسه ولی برای من بهترین بوده و عمرا عوضش کنم!

آخر فروم باز mmiladd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اُتاقم..!

پيش فرض

بهترین وجود نداره..!

اما کسپر و آویرا خوبن..!

اگه نباشه جاش خالی می مونه pcnondaily's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Cyberspace, Iran

پيش فرض

من شخصا این فرصت رو داشتم که آنتی ویروس های مختلفی مثل Bitdefender، Kaspersky، McAfee، Norton، Avira، Avast، AVG، Node و چند تا دیگه که نامعرفن رو توی یه سایت کامپوتری با تعداد زیاد کاربر بررسی کنم. نتیجه مشخصی که بهش رسیدم، این بود که به هیچ ضد ویروسی اطمینان 100% وجو نداره، و همیشه ممکنه یه ویروسی پیدا بشه که یکیشون نتونه اونو پیدا کنه. بنابراین باید در انخاب ضد ویروس مجموعه ای از عوامل مثل سرعت، دقت، آسانی به روز شدن، آسانی کارکردن (همان Handling) رو در نظر داشته باشین نه فقط دقت و قدرت.
    بعلاوه نکته مهم تر اینکه اغلب سیستم ها نه به واسطه داشتن یا نداشتن ضد ویروس، بلکه به علت ناآگاهی کاربر ویروسی می شن. بنابراین اگه می خواین سیستمتون ویروسی نشه:
    1. حتما از ضد ویروس در کنار Trojan Remover و یه فایروال خوب استفاده کنین.
    2. همیشه اونها رو به روز نگه دارین.
    3. خودتون توی عمل اسکن مشارکت کنین. به این معنی که فایل های سیستمس و هیدن رو آشکار کنین و به خصوص فلش دیسک ها رو خودتون هم نگاه کنین. ویروسهایی که با اونها منتقل می شن ساختار ساده ای دارن، اما اکثر ضدویروسها اونها رو نمی شناسن.
    4. از نرم افزار های ضد اوتوران مثل USB Disk Guard یا Panda USBVaccine استفاده کنین.
    5. تا میتونین فایل های مشکوک رو حتی از قابل اعتماد ترین دوستان، وبسایت ها و جاهای دیگه نگیرین.
    6. بر ورود تمامی فایل ها به سیستمتون همیشه نظارت داشته باشین.
    7. حواستون به کرک ها و پچ ها و ترینر ها هم باشه، اکثرا یه چندتایی ویروس و کرم دارن.
    من با این روش چند سالی هست که هیچ ضد ویروسی یا نرم افزار امنیتی استفاده نمی کنم و سیستمم ایمن مونده.

5. 2 کاربر از pcnondaily بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه 136209's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

منم تا الان دوسه سالیه کاسپر دارم مشکلی هم ندارم ازش راضیم

در آغاز فعالیت bjbozorgi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

ببین دوست عزیز یک سری ویروس ها هستند که اجازه نصب آنتی ویروس رو نمیدن مثل Sality
    اون آنتی ویروسی که نصب بوده و سیستمت در حالی که اون نصب بوده آلوده شده مقصر اصلیه.
    من توصیه می کنم اول از این آنتی ویروس Portable استفاده کنی. از این لینک دانلودش کن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    که حدود 3.5 MB است
    فایل آپدیتش هم تو این لینکه
    کد:
    که 15 MB

اگه جواب نداد باید از CD Bottable آنتی ویروس استفاده کنی که حدود 190 MB و از این لینک قابل دانلوده:
    کد:
    البته اگه امکان دانلودش رو نداری می تونم برات CD رو رایگان بفرستم.
    می تونی با این شماره باهام تماس بگیری : 88733693-021

پروفشنال EhsanEricsson's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Ghabrestoon

پيش فرض

چقدر بی دقتی میکنی.

پست من رو باز بخون ببین کدوم منبع رو معتبر ندونستم.
    راست میگی ،
    آخه اینقدر هرجا من پست زدم تو اومدی مخالفت کردی یه لحظه خطای دید پیدا کردم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    -^.

پيش فرض

avira راحت سریع بعضی جاها مشکل داره ولی کم نمی اره

آخر فروم باز Dr.FANOOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوست عزیز من چند لحظه شک کردم تاپیک جالبی رو معرفی کردی اما شما kasper نسخه اصلی همچین مشکلی داشت؟
    بعضی از بچه ها که می گن nod 32 خوبه به خاطر تاثیر کمی هست که این برنامه بر روی سرعت سیستم می گذارد .ولی به نظرمن nod32 هایی که ما استفاده می کنیم جاسوئیچی(توضیحات:چیزی که به کلید وصل می کنند!) هستن.این رو از قول یکی از دوستانم می گم: یه هارد اوردن گفتن باغ وحش ویروس هاست. با nod32 راحت 1000 تا انواع و اقسام عامل های مخرب رو گیر اورد وقتی با kasper رفتم سراغش 300 تا عامل مخرب دیگه مونده بود . علت چی می تونه باشه که nod32 این تعداد رو هنوز نشناخته؟ نمی گم مشکل از nod32 هست مشکل از نسخه هایی هست که من و شما داریم.البته من از avast و bit defendder هم خاطره ی خوش دارم دو سه بار به دادم رسیدند . اما از وقتی که 7 ریختم دارم با kasper کار می کنم و تا به حال مشکلی برام پیش نیومده مگر اینکه یه جاسوسی امده باشه و من بی خبر باشم و شاید هم الان به خوبی و خوشی در کنار هم می زیند!
    Last edited by Dr.FANOOS; 01-05-2010 at 23:31.

پروفشنال EhsanEricsson's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Ghabrestoon

پيش فرض

دوست عزیز من چند لحظه شک کردم تاپیک جالبی رو معرفی کردی اما شما kasper نسخه اصلی همچین مشکلی داشت؟
    بعضی از بچه ها که می گن node به خاطر سرعتی هست که داره.روی سرعت کامپیوتر هم عملا هیچ تاثیری نداره.ولی به نظرمن node هایی که ما استفاده می کنیم جاسوئیچی هستن.این رو از قول یکی از دوستانم می گم: یه هارد اوردن گفتن باغ وحش ویروس هاست. با node راحت 1000 تا انواع و قسام عامل های مخرب رو گیر اورد وقتی با kasper رفتم سراغش 300 تا عامل مخرب دیگه گیر اورد . نمی گم مشکل از node هست مشکل از نسخه هایی هست که من و شما داریم.البته من از avast و bit defebder هم خاطره ی خوش دارم دو سه بار به دادم رسیدند . اما از وقتی که 7 ریختم دارم با kasper کار می کنم و تا به حال مشکلی برام پیش نیومده مگر اینکه یه جاسوسی امده باشه و من بی خبر باشم و به خوبی و خوشی هم در کنار هم می زیند!
    1- روی صحبتت با کی بود؟
    2-منظورت از node همون nod32 هست دیگه؟
    3- یعنی چی node به خاطر سرعتی هست که داره؟
    4- بالاخره جاسوئیچی یا جاسوس؟
    5-bit defeBder جدیده؟
    6- کلمه ی "می زیند " یعنی زندگی میکنند؟!
    7- قسام همون اقسام هست؟
    8- به چی شک داری؟
    9- با کی کار داری؟
    10- کجا آدرس دادن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •