تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 29

نام تاپيک: لرزش در تصویر LED با صفحه 46 اینچی مدل(( LW 95000 (( LG

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

14 لرزش در تصویر LED با صفحه 46 اینچی مدل(( LW 95000 (( LG

با سلام

من این ال ای دی رو یک هفته پیش خریدم 2.640

گارنتی داره تا یکسال دیگه

طراحی بدنه عالیه

کیفیت رنگ ها و کنتراست عالیه

یک صفحه محافط هم مانند پلاسما ها داره که خیالتون رو از ضربه بخصوص اگه بچه شیطون دارید تو خونه راحت میکنه

ولی یک مشکل عظیم و فوق العاده ناراحت کننده داره:

تصویر در حرکت های سریع لرزش داره که واقعا چشم رو خسته میکنه . من دیروز 3 ساعتی که داشتم فیلم میدیدم چشمام بشدت خسته شدن و کز کز تو چشمام احساس میکنم.

اول فکر کردم شاید چشام ضعیف شده.

این پنل گلد ایران ادعا میکنه که 400 هرتزه

تروموشن 400 ولی وقتی روی یک فیلم فوق اچ دی Iهستم اطلاعات پنل میزنه 50 هرتز بجای 400 هرتز (البته اطلاعاتم کمه تو این زمینه شاید بایدم اینو بنویسه و اون هرتز برق باشه نه تصویر
    به هر حال لرزش فوق العاده بالا
    من تا حالا چندین ال سی دی و ال ای دی برای رفع این مشکل عوض کردم ولی مشکل حل نشده که نشده.

بنظرم ال جی گلد ایران هم در تبلیغاتش اغراق میکنه .

واقعا به این نتیجه رسیدم برای ال ای دی نباید بیش از 1 میلیون خرج کرد. سرو ته یک کرباسن.

باید صبر کرد تا چند سال دیگه شاید مشکل تاری و لرزش رو بتونن حل کنن

کارهای که من کردم و جواب نداد :
    1- ترموشن را در حالتهای مختلف تنظیم کردم نشد

2- تاری موضعی ال ای دی که در تنظیماتش بود رو در حالت های مختلف قرار دادم مشکل حل نشد

3-ابعاد تصویر را در حالتهای مختلف قرار دادم نشد

4-تنظیمات مدیا پلیر رو در رزلوشن ها و حالتهای مختلف قرار دادم نشد.

5-سینمای 24 پی را هم خاموش است بصورت دیفالت

6- فقط هنوز با انواع مختلف کابل HDMI تست نکردم شاید مربوط به کابل و. بی کیفیت بودن کابل های HDMI باشه؟ البته به نظرم 1 در صد ممکنه مربوط به این باشه

7- همه نوع رزلوشن رو هم تست کردم چون انواع فرمت ها با انواع ابعاد رو تو "آرشیوم دارم
    1080P
    1080I
    720P
    576
    ولی همشون این مشکل رو دارن

8- در بخش بروز رسانی نرم افزار هم از طریق اینترنت و اسمارت خود ال ای دی نرم افزار را به آخرین ویرایش آپ دیت کردم

9- الان هم ناامید شدم کلا از ال جی و گلد ایران با اون تبلیغات بی اساسشون به نوعی واقعا اعتراف میکنم گول خوردم گول و اشتباه کردم و به نوعی پولمو تو جوب میریختم بهتر بود تا ال جی و بقیه برندها بگیرم که سر ما ملتو کلاه میزان با هرتز های دروغین

به نظرتون گارنتی ال جی این رو پس میگیره یا به نوعی مشکلشو حل میکنه.

اگر کسی راهی به نظرش میرسه لطفا منو راهنمایی کنه

دیگه نا امید شدم.

ممنونم
    Last edited by yasmas; 06-10-2012 at 08:52.

2. این کاربر از yasmas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

کسی نبود

منتظرم و چشم به راه کمک متخصصین امر

من همیشه به اینجا سر میزنم

هر عزیزی اطلاعاتی داشت لطفا اینجا بنویسه ثواب داره به خدا

4. این کاربر از yasmas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

آخه چرا پول دادی برای تکنولوژی 2011؟ حتما گول Full LED بودنشو خوردی که حربه تبلیغاتی بیش نیست. با یه کم پول بیشتر 76100 می خریدی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

آخه چرا پول دادی برای تکنولوژی 2011؟ حتما گول Full LED بودنشو خوردی که حربه تبلیغاتی بیش نیست. با یه کم پول بیشتر 76100 می خریدی.
    با تشکر از نظر شما

76100 رو هم بررسی کردم

تمامی مشخصات این ال ای دی با مدل 95000 یکیه بجز 3D . , اسکن 800 و قابش که سینماییه

ولی میخوام اینو بگم من رفتم جمهوری این مدل رو هم دیدم. تصویر 3 بعدی این مدل هم پرش جزیی داره و این هم تبلیغاتی بیش نیست.

کلا هنوز مشکل فلیکر رو نتونستن بصورت کامل حل کنن و هر شرکتی که تبلیغشو میکنه داره اطلاعات کذب محض را منتشر میکنه و بس.

اطلاعات روی کاغذ رو بی خیال اینو به تجربه میگم چون چندین ماه از عمرمو در سالهای مختلف برای مقایسه و خوندن فروم ها و انجمن های داخلی و خارجی گذاشتم که این چه تکنولوژی و انو چه تکنولوژی نتیجه اینکه نوشته ها همشون برای اهداف شوم اقتصادی و خالی کردن جیب من و شما و بازاریابی خودشونه و بس.

خودتون باید تشریف ببرید و تصویر رو ببینید

دنبال 55 اینچ هم فعلا نرید کیفیت تصاویر چون فعلا اس دی است ارزش هزینه رو نداره خودم 5 ماه یه مدل 55 اینچ داشتم که کلا کلافه ام کرده بود از بس بی کیفیت بود و فقط مجبور بودم فایل های اچ دیی رو ببینم.

جالبه که ال جی در یکی از آخرین نشریاتی که منتشر کرده ادعا کرده من بی نقص ترین تری دی را خلق کرده ام و بقیه باید برن کنار و برن همون 2 بعدی ها رو ارتقا بدن.

در هر صورت خریدن ال جی هر مدلی از بالاترین مدل تا کف ترین مدل رو پیشنهاد نمی کنم. کلا کلاهبرداری محضه

ربطی هم به مدل 2011 و 2012 و 201..... نداره

در کل بگم عزیزانم

من تا به حال 2 تومنی بابت تعویض و عوض کردن مدل های مختلف ضرر کردم و به تجربه دارم میگم.

کلا اطلاعات روی کاغذ درسته و عالی ولی وقتی میبرید خونه چه با بلو رای ببینید چه دی وی دی چه مابقی دستگاه های دیگه کلا لرزش و مشکل فلیکر رو دارند. شک نکنید
    Last edited by yasmas; 07-10-2012 at 11:01.

7. این کاربر از yasmas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

در مورد عدم اعتماد به اعداد منم با شما موافقم مخصوصا اینکه این عدد ها بین برند های مختلف قابلیت مقایسه هم نداره. منظورم از خریدن مدل جدیدتر این بود که قاعدتا باید مشکلات قبلی رو توش بهبود داده باشند. من خودم بیش از یه ساله سامسونگ دارم و چنین موردی نداشتم البته شاید شما وسواس دارید. به هر حال سایت flatpanelhd با بررسی هایی که کرده مدل 76100 رو توی مدل های 2012 نسبت به بهترین دونسته ولی توی بررسی های سایت های ریویوو کلا سامسونگ همیشه یه سر و گردن از ال جی بالاتره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من یه 8 ماهی میشه گرفتم و هیچ کدوم از این مشکلات رو ندارم .البته فکرمیکنم فاصله شما با TV کمه در ضمن من همیشه تنظیم نور پنل رو تو حالت 50% میذارم چون روشنایی بالایی داره و این مطلب رو نه تا این حد ولی اگه انجام بدین تفاوت رو متوجه میشین و حتما هم حالتهیی رو که برایه کالیبره کردن توصیه میشه رو امتحان کنید.

10. این کاربر از mazdakxp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    EMAMZADEH DAVOOD

پيش فرض

دوست عزیز شما که اینقدر چشمات حساس به لرزش تصویر بهتر بود جای led حالا هر چی که میخواد باشه الجی یا سامی یا سونی میرفتید پلاسما پاناسونیک انتخاب میکردید تا این مشکل رو نداشته باشید من از رو تجربه که داشتم میگم این مشکل تو تمام led ها یه زره حساس بشید میبینید ربطی به الجی و مادیران این حرفها نداره به خاطر عدم پاسخ دهی سریع پنل تو تمام led ها هستش هر کاری هم میکنند این مشکل باز به چشم میاد ولی پلاسما این خبرها نیستش
    Last edited by iranmard; 09-10-2012 at 01:57.

12. این کاربر از iranmard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

تو بازار تبلیغ برای ال ای دی مخصوصا برندای کره ای اینقدر زیاده که چشم و گوش مردم کم اطلاعو بسته من که با ال ای دی نمیتونم زیاد تصویرای متحرک ببینم تصویر یه دفعه درهم میشه اگه بخوام بگم خیلی مشکلای دیگه هست کنتراست پائین مخصوصا تو محیطای کم نور افت کنتراست از زاویه های کناری رنگای آب رنگی و تصویر تیز غیر واقعی مخصوصا واسه من که گیم بازی میکنم روی ال ای دی گرافیک بازیا به فنا میره تنها راه حلش خریدن یکی از پلاسماهای پاناسونیکه الیته اونم کامل نیست ولی من خیلی بیشتر از ال ای دی ترجیحش میدم مخصوصا برای فیلم دیدنو گیم بازی کردن.

14. این کاربر از ehsan.aref بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

واقعا ممنونم که پاسخ دادید

شما درست می فرمایید پلاسما که خیلی سریعتره ولی تصویرش جلوه و زیبایی ال ای دی ها رو نداره و به نظر تصویرش کدر تر و مرده تره و اصلا پویا نیست ولی به هر حال نیو پلاسما ها رشد قابل ملاحظه ای کردند ولی باز هم ال ای دی ها انتخاب اولند.

ولی باز هم تشکر میکنم که وقت گذاشتید و پاسخ دادید.

16. این کاربر از yasmas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

ممنونم دوست گلم که وقت گذاشتید

18. این کاربر از yasmas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •