تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 27 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 262

نام تاپيک: چند نکته مهم برای خریداران کم تجربه HDTV ـها

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام به همه من میخام یک ال سی دی یا پلاسما بخرم در مورد پلاسما های پاناسونیک سری v که الان مدل v20 تو بازار هست خیلی شنیدم اینکه از نظر کیفیت تصویر بهتر از ال سی دی ها هستش البته من دیشب از نمایندگی پرسیدم در مورد مصرف برق و حرارت تولی د شده توسط این مدل که اقاهه گفت مصرف برقشون برابر ال سی دی هستش و همجنین جرارت تولید شده توسط اون . که فکر میکنم همیطوری یک چیزی گفت. میخام بدونم که پاناسوینک مدل وی 20 سایز 42 با قیمت 1800که نمایندگی گفت میارزه؟؟البته واسه من بیشتر کیفیت تصویر اهمیت داره ؟؟به نظر شما این مدل خوبه یا برم دنبال ال سی دی؟؟البته من شنیدم که مدل وی پاناسونیک سال گذشته جزو مدل سال بوده درسته؟؟اگه میشه منو راهنمایی کنید.
    در ضمن از از نمایندگی خیابان راهنمایی مشهد قیمت گرفتم نمیدونم تو شهرهای دیگه چنده>>

اگه امکانش هست اقای آلوکارد هم نظرشون رو بگن ممنون میشم .ضمن تشکر از دوست خوبمون که جواب منو دادن

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

مصرف برق این پلاسما تقریبا با LCD ـهای دو سه سال پیش برابری میکنه ولی تقریبا دو برابر LED ـها برق مصرف میکنه به صورت کلی مصرف این پنل به نظر من نگران کننده نیست و در حد قابل قبولی هست از نظر تولید حرارت به صورت تجربی از 60 الی 70 درصد LCD ـها حرارت بیشتری تولید میکنه ولی نسبت به بعضی حرارت کمتر و یا مساوی داره.
    از نظر کیفیت تصویر این پنل برتری های عمومی پلاسما پنلها رو نسبت به LCD ـها داره یعنی مشکل زاویه دید و موشن بلور نداره و نور هم در سطح پنل به طور یکنواخت پخش میشه و کنتراست بالایی هم داره که زیر نور منزل تصاویر با عمق بیشتر و زیباتری تولید میکنه و البته نسبت به نسلهای قبل پلاسما پنلها برایتنس بالاتری داره که قابل مقایسه با LCD ـها هست در کنار اون ضعفهایی هم داره مثلا مجموعا برق بیشتری مصرف میکنه و مستعد Image retention هم هست ضمنا بعضی افراد در تصاویر بعضی پلاسماها متوجه سو سو زدن تصویر در نواحی روشن میشن به هر حال شما میتونید این مورد آخر رو در فروشگاه بررسی کنید.
    در کل این پنل به نظر من با توجه به قیمت خوبی که داره یک انتخاب عالی هست من بازی Call of duty BO رو روی این پنل تجربه کردم و در قیاس با LCD ای که قبلا بازی رو روی اون تجربه کرده بودم کیفیت و عمق بازی به طرز جالب توجهی جهش پیدا کرده بود (نظر و تجربه شخصی) که برای من خیلی جالب بود.

اگه امکانش هست اقای آلوکارد هم نظرشون رو بگن ممنون میشم .ضمن تشکر از دوست خوبمون که جواب منو دادن

3. 7 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

مصرف برق این پلاسما تقریبا با LCD ـهای دو سه سال پیش برابری میکنه ولی تقریبا دو برابر LED ـها برق مصرف میکنه به صورت کلی مصرف این پنل به نظر من نگران کننده نیست و در حد قابل قبولی هست از نظر تولید حرارت به صورت تجربی از 60 الی 70 درصد LCD ـها حرارت بیشتری تولید میکنه ولی نسبت به بعضی حرارت کمتر و یا مساوی داره.
    از نظر کیفیت تصویر این پنل برتری های عمومی پلاسما پنلها رو نسبت به LCD ـها داره یعنی مشکل زاویه دید و موشن بلور نداره و نور هم در سطح پنل به طور یکنواخت پخش میشه و کنتراست بالایی هم داره که زیر نور منزل تصاویر با عمق بیشتر و زیباتری تولید میکنه و البته نسبت به نسلهای قبل پلاسما پنلها برایتنس بالاتری داره که قابل مقایسه با LCD ـها هست در کنار اون ضعفهایی هم داره مثلا مجموعا برق بیشتری مصرف میکنه و مستعد Image retention هم هست ضمنا بعضی افراد در تصاویر بعضی پلاسماها متوجه سو سو زدن تصویر در نواحی روشن میشن به هر حال شما میتونید این مورد آخر رو در فروشگاه بررسی کنید.
    در کل این پنل به نظر من با توجه به قیمت خوبی که داره یک انتخاب عالی هست من بازی Call of duty BO رو روی این پنل تجربه کردم و در قیاس با LCD ای که قبلا بازی رو روی اون تجربه کرده بودم کیفیت و عمق بازی به طرز جالب توجهی جهش پیدا کرده بود (نظر و تجربه شخصی) که برای من خیلی جالب بود.

ممنون جناب آلوکارد(میبخشید با این اسم میگم چون اسمتون رو نمیدونم)
    چند سوال دیگه اقای الوکارد
    در حالت میانگین مصرف برق ال سی دی و پلاسما و ال ای دی چقدر است؟؟
    اینکه این پلاسما بیش 60 یا 70 درصد ال سی دیها حرارت بیشتری تولید میکنه به نظر شما نگران کننده نیست ؟؟ یعنی در مصارف طولانی یا طی استفاده چند ساله مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟
    البته من شنیدم برای کاهش حرارت در این مدل وی 20 یک سری فن پشت تی وی تعبیه شده که خود این فنها تولید صدا هم میکنه ایا این مسئله درسته؟؟شما که تجربه استفاده از این پنل رو دارید نظرتون چیه در این مورد؟؟از طرفی اگه دارای فن باشه ایا ممکنه در اثر گذر زمان این فنها خاک به خودش بگیره و دقیقا مثل فن کامپیوتر که پس از مدتی خاک میگیره و تولید صدای بدی میکنه و باید خاکگیری بشه این اتفاق واسه این فن ها هم بیفته؟؟ اگه اینطوری باشه باید چیکار کرد؟؟
    البته من نظر قطعی رو ال سی دی یا پلاسما ندارم و فقط و فقط کیفیت تصویر واسم مهمه میخام نظر شما رو بدونم که به نظر شما از نظر کیفیت تصویر کدوم یکی بر دیگری ارجحیت داره؟؟و به قولی بر دیگری میچربه؟؟
    اگه نظر شما ال سی دی هست چه مدلی و اگه پلاسما یا ال ای دی هست چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟
    البته من میخام حداکثر 2 تومان هزینه کنم
    ممنون میشم اگه در این مورد هم نظر بدین.
    سوال اخر اینکه از اونجایی که من فعلا تا هفت یا هشت ماه اینده از این تلویزیون استفاده نخواهم کرد میخام بدونم از نظر شما اصلا معقولانه هست که من الان اقدام به خرید بکنم یا اینکه بهتر همون زمانی که میخام استفاده بکنم اقدام به خرید بکنم ؟؟/ممکنه از نظر تکنولوزی و قیمت تا هفت هشت ماه اینده تغییری ایجاد بشه در زمینه تی وی ؟؟ اگه میشه بر اساس اطلاعات عمومیتون به این سوال هم جواب بدید

بازم ممنون از پاسخی که خواهید داد

تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

ممنون جناب آلوکارد(میبخشید با این اسم میگم چون اسمتون رو نمیدونم)
    چند سوال دیگه اقای الوکارد
    در حالت میانگین مصرف برق ال سی دی و پلاسما و ال ای دی چقدر است؟؟
    اینکه این پلاسما بیش 60 یا 70 درصد ال سی دیها حرارت بیشتری تولید میکنه به نظر شما نگران کننده نیست ؟؟ یعنی در مصارف طولانی یا طی استفاده چند ساله مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟
    البته من شنیدم برای کاهش حرارت در این مدل وی 20 یک سری فن پشت تی وی تعبیه شده که خود این فنها تولید صدا هم میکنه ایا این مسئله درسته؟؟شما که تجربه استفاده از این پنل رو دارید نظرتون چیه در این مورد؟؟از طرفی اگه دارای فن باشه ایا ممکنه در اثر گذر زمان این فنها خاک به خودش بگیره و دقیقا مثل فن کامپیوتر که پس از مدتی خاک میگیره و تولید صدای بدی میکنه و باید خاکگیری بشه این اتفاق واسه این فن ها هم بیفته؟؟ اگه اینطوری باشه باید چیکار کرد؟؟
    البته من نظر قطعی رو ال سی دی یا پلاسما ندارم و فقط و فقط کیفیت تصویر واسم مهمه میخام نظر شما رو بدونم که به نظر شما از نظر کیفیت تصویر کدوم یکی بر دیگری ارجحیت داره؟؟و به قولی بر دیگری میچربه؟؟
    اگه نظر شما ال سی دی هست چه مدلی و اگه پلاسما یا ال ای دی هست چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟
    البته من میخام حداکثر 2 تومان هزینه کنم
    ممنون میشم اگه در این مورد هم نظر بدین.
    سوال اخر اینکه از اونجایی که من فعلا تا هفت یا هشت ماه اینده از این تلویزیون استفاده نخواهم کرد میخام بدونم از نظر شما اصلا معقولانه هست که من الان اقدام به خرید بکنم یا اینکه بهتر همون زمانی که میخام استفاده بکنم اقدام به خرید بکنم ؟؟/ممکنه از نظر تکنولوزی و قیمت تا هفت هشت ماه اینده تغییری ایجاد بشه در زمینه تی وی ؟؟ اگه میشه بر اساس اطلاعات عمومیتون به این سوال هم جواب بدید

بازم ممنون از پاسخی که خواهید داد

من هنوز منتظر پاسختون هستم اقای الوکارد
    البته یک سوال دیگه هم دارم
    با توجه به گسترش انواع و اقسام ویروسها که از طریق کابل شبکه و wifiو به خصوص از طریق یو اس بی منتقل میشه میخام بدونم اگر به هرشکلی ویروس به تلویزیون منتقل بشه چه اتفاقاتی ممکنه بیفته واسه تلویزیون؟؟؟
    اصلا ممکنه که ویروس از این طریق به تلویزیون منتقل بشه؟؟
    ممنون

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

مصرف برق پلاسماها با توجه به محتویات مورد نمایش متغیر هست ولی پلاسماهای جدید پاناسونیک (سایز 42 اینچ) متوسط به صورت تقریبی بین 150 تا 220 وات برق مصرف میکنن LCD ـهای هم سایز از برندهای مختلف و مدلهای مختلف بین 140 تا 180 وات و LED ـهای هم سایز بین 90 تا 120 وات.
    از نظر حرارت با توجه به اینکه شرکت سازنده 100 درصد حرارت رو محاسبه و با علم به این موضوع پنل رو گارانتی و ضمانت کرده فکر نمیکنم جای نگرانی وجود داشته باشه.
    از نظر تولید صدا , صدای فنها از فاصله 40 الی 50 سانتیمتری به بعد توی یک اتاق کاملا ساکت زمانیکه صدای TV هم Mute بود برای من قابل شنیدن نیست.
    با توجه به ادعای سازنده تکنولوژی به کار رفته در این فنها به شکلی هست که به صدا نمیوفتن و ... (حالا این ادعا در عمل چقدر صحت داشته باشه خدا میدونه ولی به هر حال پاناسونیک برند خوش نامی هست)
    عوامل موثر در کیفیت تصویر مثل کنتراست بالاتر و موارد دیگه در پلاسماها همچنان برتر هستن و من از این برتریها لذت میبرم ولی پلاسماها به دلیل نوع تکنولوژِی و مواد به کار رفته در ساختشون زیر نور مغازه ها چندان نمیتوننن قدرت واقعیشون رو نمایش بدن.
    پلاسما V20 و LCD C650 سامسونگ بین پلاسماها و ال سی دیهای مطرح بازار به نظر من مناسب تر هستن.
    برای خریدن لوازم الکترونیکی هر چقدر که شما صبر کنید محصولات نسل به نسل پیشرفت میکنن ولی اینجا ایران هست و تقریبا کسی از آینده اقتصادی یک ربع بعد هم خبر نداره.
    ویروسهای کامپیوتری با توجه به بستر محدود سخت افزاری و نرم افزاری پنلهای فعلی بعید هست که مشکل جدی ایجاد کنن.

7. 4 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

درود دوستان.
    شما یک تلویزیون فول اچ دی دارید و یک پخش کننده با دو خروجی: YCbCr , RGB
    حال کدام یک از این خروجی ها دارای کیفیت بهتری می باشد.
    با سپاس.

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

درود دوستان.
    شما یک تلویزیون فول اچ دی دارید و یک پخش کننده با دو خروجی: YCbCr , RGB
    حال کدام یک از این خروجی ها دارای کیفیت بهتری می باشد.
    با سپاس.
    -سلام دوست خوبم
    مسلما خروجی ycbcr کیفیت بهتری داره تقریبا مشابه hdmi

10. 2 کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض چند نكته كه هنگام خريد HDTV ها بايد به آنها دقت كرد. چه تلويزيوني مناسب شماست؟

خريد يك HDTV مناسب در ميان تعداد زيادي مدل و برند و تكنولوژي مي تواند چندين روز وقت شما را بگيرد. هر روز هم يك تكنولوژي جديد به بازار رقابت اضافه مي شود و امكانات تلويزيون ها بالاتر مي رود. انتخاب نيز هر بار سخت تر مي شود. ولي آيا همه اين امكانات در خريد شما تاثير دارند؟ اين مقاله براي محدود كردن انتخاب هاي شما و انجام يك خريد راحت فراهم شده است.

اگر هزينه تلويزيون براي شما اهميت ندارد، مي خواهيد يك تلويزيون داشته باشيد كه عملكرد بسيار عالي داشته باشد و از مشاهده تصاوير و رنگ هاي آن لذت ببريد. لذا به شما توصيه مي كنيم، تلويزيون سه بعدي بخريد، البته به شرطي كه نمي خواهيد در آن تصاوير سه بعدي ببينيد! از آنجايي كه اين تلويزيون ها بايد بتوانند در هر لحظه براي هر چشم يك تصوير مجزا توليد كنند، بنابراين بايد پنل هاي با كيفيت و پر سرعتي داشته باشند. هر تلويزيون سه بعدي داراي يك پنل بسيار قوي تر نسبت به بهترين مدل دو بعدي است.
    تا اينجا مطمئن هستيم كه تلويزيون هاي سه بعدي داراي پنل هاي با كيفيت تري نسبت به تلويزيون هاي معمولي دو بعدي هستند. ولي آيا اين پنل ها آنقدر قوي هستند كه بتوانند تصاوير سه بعدي را به خوبي نمايش دهند؟
    مقايسه پلاسما و LCD

از لحاظ مالي، تلويزيون پلاسما نسبت به LCD برنده هستند. پلاسما يك تصوير بسيار خوب ارائه مي كند، رنگ سياه عميقي را نمايش مي دهد و كنتراست و رزولوشن بهتري نيز نسبت به LCD دارد.(البته LED هاي امروزي هم رنگ مشكي عميقي دارند) از نقاط ضعف تلويزيون هاي پلاسما مي توان مصرف برق بيشتر و Brightness كمتر نسبت به LCD ها را نام برد. (لازم به ذكر است كه اين تلويزيون هاي جديد پلاسما مصرف برق كمتري نسبت به مدل هاي قديمي دارند ولي همچنان مصرف برق آن ها با LCD و خصوصا LED ها متفاوت است)
    نتيجتا به شما توصيه مي كنيم: اگر قصد خريد تلويزيون HD زير 42 اينچ داريد : LCD تهيه كنيد و اگر سايز بالاي 42 مد نظر شماست، تلويزيون پلاسما بخريد(تلويزيون هاي پلاسما در سايز پايين موجود نيستند). لازم به ذكر است تلويزيون هاي پلاسما ....

ادامه مطلب را در منبع بخوانید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

12. این کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

سلام

دوروبر 800 تومن

lcd يا led ?

samsung يا lg ?

گيج شدم والا نميدونم كدومو انتخاب كنم

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام

دوروبر 800 تومن

lcd يا led ?

samsung يا lg ?

گيج شدم والا نميدونم كدومو انتخاب كنم
    -اينجا مطرح كنيد بزرگوار :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •