تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 27 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 262

نام تاپيک: چند نکته مهم برای خریداران کم تجربه HDTV ـها

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان

من یک lED بسیار خوب میخوام که هم full led باشه هم full hd باشه هم اون تکنولوژی که از طریق wifi میتونی بهش تصویر رو منتقل کنی داشته باشه
    -فعلا در رنج قيمتي مناسب SHARP LE700 ميتونه گزينه خوبي در FULL LED ها باشه كه دوستمون SAMIRA.. هم در پست بالا لينك دادند

-در مورد واي -فاي خوب بيشتر HDTV ها اين قابليت رو ندارند مگر موارد خاصي
    -ميتونيد از دانكل واي فاي كه به صورت مجزا تهيه ميشه هم استفاده كنيد براي HDTV مورد نظرتون

2. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

ممنون از مطالبتون
    Last edited by kisiya; 16-10-2010 at 11:37.

English | Active member godfather_mk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان.
    قصد خرید ال سی دی را دارم هدف استفاده xbox 360 و فیلم Hd ، توی انتخاب سایز ال سی دی مشکل دارم.از این جهت گفتم از تجربه شخصی دوستان استفاده کنم ، با توجه به حداکثر فاصله من از تلویزیون که 3 متر میباشد. دوستان 37 اینچ پیشنهاد میکنند یا 42 اینچ ، بحث پولش نیست . راستش خودم 42 دوست دارم ولی میترسم تو فاصله 3 متر چشم هام رو اذیت کنه.بنابر این دوستان لطف کنند و تجارب شخصی خودشون رو راجع به اینچ مناسب برای فاصله 3 متر اعلام کنند.
    با تشکر.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان.
    قصد خرید ال سی دی را دارم هدف استفاده xbox 360 و فیلم Hd ، توی انتخاب سایز ال سی دی مشکل دارم.از این جهت گفتم از تجربه شخصی دوستان استفاده کنم ، با توجه به حداکثر فاصله من از تلویزیون که 3 متر میباشد. دوستان 37 اینچ پیشنهاد میکنند یا 42 اینچ ، بحث پولش نیست . راستش خودم 42 دوست دارم ولی میترسم تو فاصله 3 متر چشم هام رو اذیت کنه.بنابر این دوستان لطف کنند و تجارب شخصی خودشون رو راجع به اینچ مناسب برای فاصله 3 متر اعلام کنند.
    با تشکر.
    -والا بارها صحبت اندازه گيري وفاصله هاي استاندارد در فروم شد
    -منتها باز هماين قضيه سليقه اي هست
    -به نظر من 42 گزينه مناسب تري هست با توجه به فاصله و اينكه گيمر هستين

6. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان.
    با تشکر.
    سلام به شما دوست عزيز
    بنده هم با tanha موافقم ولي اگر اجازه بدين بيشتر براتون توضيح مي دم
    داخل لينك زير نوشته شده كه اگر فاصله شما 3 متر باشه و بخوايد تصاوير و فيلم هاي HD ببنيد (كيفيت 1080) ميتونيد تلويزيون 76 اينچي هم بگيريد و مشكلي براتون پيش نمياد
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ولي اگر تصاوير شما مثلا 720P هستند بهتره تلوزيون شما حدود 40 تا 42 اينچ باشه. در هر دو حالت 37 اينچ خيلي كوچيكه
    پس من هم 42 بهتون پيشنهاد مي كنم (با توجه به اينكه مصرف عمدتون بازي و فيلم HD هست)
    در مورد مدل: بنده تلويزيون هاي جديد Quattron مدل LE820 رو پيشنهاد مي كنم. قيمت اين تلويزيون ها (چون كامل از ژاپن وارد ميشه) حدود 2 ميليون هست ولي اگر بحث قيمت براتون خيلي مطرح نيست پيشنهاد مي كنم اين لينك رو مطالعه بفرماييد

کد:

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

سلام به همه ی دوستان

من یک lED بسیار خوب میخوام که هم full led باشه هم full hd باشه هم اون تکنولوژی که از طریق wifi میتونی بهش تصویر رو منتقل کنی داشته باشه

اگر فول ال اي دي ميخواين بهتون LE700 رو پشنهاد مي كنم و اگر امكانات براتون مهمه اين لينك رو لطفا مشاهده كنيد.
    اين تلويزيون جديد هست و كيفيتش فوق العادست. تعداد كمي ازش وارد شده
    هر مدلي كه ميخوايد تا گرون نشده تهيه كنيد دوست عزيز
    کد:

8. 2 کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام به همه من میخام یک ال سی دی یا پلاسما بخرم در مورد پلاسما های پاناسونیک سری v که الان مدل v20 تو بازار هست خیلی شنیدم اینکه از نظر کیفیت تصویر بهتر از ال سی دی ها هستش البته من دیشب از نمایندگی پرسیدم در مورد مصرف برق و حرارت تولی د شده توسط این مدل که اقاهه گفت مصرف برقشون برابر ال سی دی هستش و همجنین جرارت تولید شده توسط اون . که فکر میکنم همیطوری یک چیزی گفت. میخام بدونم که پاناسوینک مدل وی 20 سایز 42 با قیمت 1800که نمایندگی گفت میارزه؟؟البته واسه من بیشتر کیفیت تصویر اهمیت داره ؟؟به نظر شما این مدل خوبه یا برم دنبال ال سی دی؟؟البته من شنیدم که مدل وی پاناسونیک سال گذشته جزو مدل سال بوده درسته؟؟اگه میشه منو راهنمایی کنید.
    در ضمن از از نمایندگی خیابان راهنمایی مشهد قیمت گرفتم نمیدونم تو شهرهای دیگه چنده>>

تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام
    من در مورد پلاسماهای پاناسونیک خیلی شنیدم بخصوص مدل v که الان مدل وی 20 در بازار هستش البته شنیدم که مدل وی سال گذشته جزو مدلهای سال بوده . میخام بدونم به نظر شما خرید این مدل با توجه به قیمت 1800 خوبه؟؟و البته میخام بدونم که نظر شما در مورد کیفیت تصویر این مدل سایز 42 چیه؟؟ایا واقعا کیفیتش تعریفی هست؟؟یا اینکه برم سراغ ال سی دی ؟؟من دیشب از نمایندگی در مورد مصرف برق و حرارتی که پلاسما تولید میکنه پرسیدم میگفت این مربوط به تولیدات قبل 2008 هستش و الان مصرف برق برابری میکنه با مدلهای ال سی دی و از نظر تولید حرارت نیز؟؟؟اییا صحت داره؟؟در ضمن من این قیمت رو از نمایندگی مشهد تو راهنمایی پرسیدم نمیدونم بقیه شهرها قیمتش چنده؟
    ممنون میشم که راهنماییم کنید چون واسه من کیفیت و البته مصرف برق مهمه
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام
    من در مورد پلاسماهای پاناسونیک خیلی شنیدم بخصوص مدل v که الان مدل وی 20 در بازار هستش البته شنیدم که مدل وی سال گذشته جزو مدلهای سال بوده . میخام بدونم به نظر شما خرید این مدل با توجه به قیمت 1800 خوبه؟؟و البته میخام بدونم که نظر شما در مورد کیفیت تصویر این مدل سایز 42 چیه؟؟ایا واقعا کیفیتش تعریفی هست؟؟یا اینکه برم سراغ ال سی دی ؟؟من دیشب از نمایندگی در مورد مصرف برق و حرارتی که پلاسما تولید میکنه پرسیدم میگفت این مربوط به تولیدات قبل 2008 هستش و الان مصرف برق برابری میکنه با مدلهای ال سی دی و از نظر تولید حرارت نیز؟؟؟اییا صحت داره؟؟در ضمن من این قیمت رو از نمایندگی مشهد تو راهنمایی پرسیدم نمیدونم بقیه شهرها قیمتش چنده؟
    ممنون میشم که راهنماییم کنید چون واسه من کیفیت و البته مصرف برق مهمه
    با تشکر

-سلام دوست عزيز در مورد قيمت كمي نسبت به تهران مشهد گرونتر هست متاسفانه
    -در مورد مدل مورد نظر وانتخابتون بله گزينه بسيار خوبيه توي تاپيك v20 به حد كافي در موردش صحبت شده

کد:

12. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام ممنون که جواب دادین اما میخام بدونم کلا به نظر شما خرید پلاسما بهتر از ال سی دی هست؟؟و البته در مورد بحث مصرف انرزی و تولید حرارت نظرتون چیه؟؟ایا هنوز بالاست؟؟یا اصلاح شده؟؟
    امشب رفته بودم نمایندگی سونی تو سناباد فروشنده یک حرف جالبی زد که کلی خندم گرفت میگفت پلاسما منسوخ شده

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام ممنون که جواب دادین اما میخام بدونم کلا به نظر شما خرید پلاسما بهتر از ال سی دی هست؟؟و البته در مورد بحث مصرف انرزی و تولید حرارت نظرتون چیه؟؟ایا هنوز بالاست؟؟یا اصلاح شده؟؟
    امشب رفته بودم نمایندگی سونی تو سناباد فروشنده یک حرف جالبی زد که کلی خندم گرفت میگفت پلاسما منسوخ شده
    -در مورد انتخاب بين پلاسما وال سي دي كاملا سليقه اي هست عزيز
    -خيلي ها روني تصوير پلاسماها رو به برايتنس پنل ال سي دي ترجيح ميدن وبر عكس
    -توصيه ميكنم حتما از نزديك مقايسه اي داشته باشين وبعد انتخاب كنيد
    -در مورد مصرف انرژي توي سري هاي جديد NEO PDP ‌ هاي پانا مخصوصا V20 خوب كارهاي خوبي شده ودر حالت نرمال 140 وات مصرف داره نه بيشتر
    -خوب سري هاي پر مصرفي هم داريم كه البته روز به روز در حال ارتقا وبهبود هستند
    -در مورد حرف فروشنده هاي بي اطلاع كه متاسفانه باعث گمراه شدن خيلي از يوزرهاي خونگي هم ميشه بايد گفت خدا هدايتشون كنه

15. 2 کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •