تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 24 از 27 اولاول ... 142021222324252627 آخرآخر
نمايش نتايج 231 به 240 از 262

نام تاپيک: چند نکته مهم برای خریداران کم تجربه HDTV ـها

داره خودمونی میشه keet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

دوستان شما اگر میتونستید تلویزیون LG 42LA66100 رو با تخفیف خوب بخرید این کارو میکردید یا صبر میکردید تا بودجه تون برسه و تلویزیون Sony KDL-42W804 رو میخریدید؟

در کل بین این دو برند و دو مدل کدوم بهتره و انتخاب میکردید؟

پیشاپیش سپاسگذارم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام
    دوستان با بودجه 2200 میخوام ال ای دی 40 اینچ بگیرم
    پیشنهادتون با این مبلغ چیه؟
    خودم الان نظرم روf6450 سامسونگ
    البته f6350 هم دیدم که 300 تومن ارزونتر فقط 200 هرتز و اسمارت نیست
    حالا مثلا برای دیدن فوتبال با ----- اچدی این اختلاف 400 هرتز با 200 هرتز محسوس و ارزش داره بیشتر هزینه کنم یا نه؟

در ضمن اگه تو این رنج قیمت 4650 بهترین انتخاب نیست لطفا پیشنهادتون بدید
    ممنون اگه راهنمائی کنید چون امروز یا نهایت فردا میخوام خرید کنم
    Last edited by 1nani; 10-06-2014 at 03:17.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

میخواستم ببینم این تصویر و کلیپ های که برای تست خرید تلویزیون هست رو از کجا میشه تهیه کرد ؟

حقیقتش قصد خرید تی وی داشتم میخواستم موقع خرید نکاتی مثل پیکسل سوخته و ... رو بررسی کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

قصد خریدled سامسونگ سری h رو دارم میخوام بدونم با گارانتی و بدون گارانتی اما اصلی یه مدل از لحاظ کیفیت تصویر با هم فرق دارن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

با سلام
    اولا بايد بگم كه اسمارت توي ايران با اينترنتي كه داره بي معني دوما اون هرتز كه بهش اشاره كردي براي فيلمهاي اكشن خاصيت داره يا تصاويري كه سرعت زيادي دارن و به نظر من بازم زياد مهم نيست (بازم ميگم اسمارت تو ايران بي معني)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    براي تست پنل و پيكسل سوخته سه رنگ اصلي قرمز -آبي -سبز را با نرم افزار پاينت كامپيوتر به صورت اسلايد و رزلوشن تلويزيون درست كن و بريز روي فلش و پنل تلويزيون را تست كن ببين آيا پيكسل سوخته داره يا نه (رنگ سفيد و مشكي هم باشه خوبه)

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان شما اگر میتونستید تلویزیون LG 42LA66100 رو با تخفیف خوب بخرید این کارو میکردید یا صبر میکردید تا بودجه تون برسه و تلویزیون Sony KDL-42W804 رو میخریدید؟

در کل بین این دو برند و دو مدل کدوم بهتره و انتخاب میکردید؟

پیشاپیش سپاسگذارم.
    دوست عزیز
    در موقع خرید هر وسیله اول باید کاربردهای را که نیاز دارید و آن وسیله می تواند نیازتان را برآورد اطلاعات مربوط به آن را پیدا کنید.
    و بعد دنبال برندی که از لحاظ کمی و کیفی در آن وسیله اعمال کرده بهترین آن را انتخاب کنید که این اول برمی گردد به اطلاعات درست آن برند و سپس سلیقه شخصی خریدار و یا کاربر آن وسیله ممکن است یک برند در بکار گیری یک سیستم و یا یک عملکرد نسبت به دیگران بهتر عمل کرده باشد. پس شما باید ببینید که چه عملکرد و یا سیستمی در درجه اول اولویت برای شما را دارد آن را انتخاب و از آن سیستم و برند بهره ببرید.
    لازم بذکر است مشورت بگیرید ولی صرف مشورت دلیل بر انتخاب نیست و شما بدون اطلاعات کافی و مقایسه هیچ انتخابی را انجام ندهید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام من میخواستم یک LED بخرم ولی هیچ اطلاعی از انواع اون ندارم خیلی ممنون میشم اگه یکی بگه چی بخرم
    بودجه حدود 2.5

داره خودمونی میشه hasan1896's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دقيقا مشكل اكثر lcd ها افت شديد شدت روشنايي پس از 2 تا 3 سه سال و مصرف روزانه حدود 10 ساعت است (به مرور از سال اول به بعد شروع به افت تدريجي روشنايي مي كنه تا سال چهارم به وضوح افت روشنايي داره) اين قضيه در لامپهاي كم مصرف هم كه تشبيهي ساده از درخشندگي ccfl هستند كاملا ديده ميشه. اگه كسي از اين لامپها در خانه يا مغازه استفاده مي كنه به راحتي متوجه ميشه وقتي يك لامپ نو مي خره و كنار يك لامپ قديمي مي گذاره چقدر درخشندگي بيشتر داره.
    با این پول میتونی به سونی فکر کنی. مدل 48w605 میتونه گزینه مناسبی باشه. این مدل رسیوردار هم هست. الجی جدیدا خیلی خوب داره کار میکنه و اکثر مردم به خاطر کیفیت ساخت بسیار خوب و امکانات عالی و قیمت مناسب به سمت اون میرن. جدیدا سری 6520 رو معرفی کرده که 3D داره و اسمارت هست. میتونی یه 47 اینچش رو به راحتی با این پول بخری.

داره خودمونی میشه hasan1896's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان سلام.
    اینجا کسی تجربه کار با تلویزیون الجی مدل 42LB552v رو داره؟ این مدل ----- داره. میخام ببینم کسانی که داشتن راضی هستن یا نه؟ قیمتش چقدره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •