تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 23 از 27 اولاول ... 13192021222324252627 آخرآخر
نمايش نتايج 221 به 230 از 262

نام تاپيک: چند نکته مهم برای خریداران کم تجربه HDTV ـها

اگه نباشه جاش خالی می مونه jabi7joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TehRan

پيش فرض

سلام.. دوستان تا 1.5 میلیون می خوام TV بگیرم.. چی بخرم؟ 42 و به بالاتر باشه که بهتر.. دیگه ما کارگرا بیشتر زورمون نمی رسه..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام.. دوستان تا 1.5 میلیون می خوام TV بگیرم.. چی بخرم؟ 42 و به بالاتر باشه که بهتر.. دیگه ما کارگرا بیشتر زورمون نمی رسه..

بالاتر از 42 اینچ نمیتونی بگیری با این پول! با این حدودا میتونی این دو مدل پلاسما رو بگیری، سایز 42 اینچ:
    LG pa4500 / Samsung f4850

3. 2 کاربر از saeid_61u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال roohi_rsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    روي ادراك فضا ، رنگ ، صدا ، روي درياچه آرام نگين

پيش فرض

دوستان من میخوام 3 تا 3.200 هزینه کنم به نظرت چی پیشنهاد میدید .البته نمیدونم چه برندی بگیرم و چ چیزی یعنی ال ای دی یا پلاسما کدوم بگیرم بهتره .مصرفش پایین و کیفیت صفحه خوبی داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

پیکسل سوخته به پیکسلی میگن که رنگش ثابت مونده باشه و عوض نشه.بر خلاف گفته دوستمون پیکسل سوخته الزاما قرمز رنگ نیست اما چون رنگش ثابت میمونه اگه بتونین به هر طریقی صفحه رو بصورت یک دست با رنگ های اصلی بپوشونین به راحتی پیداش میکنین.
    نرم افزار معرفی شده بر مبنای همین تئوری ساخته شده اما برای استفاده در کامپیوتر هست.
    پیشنهاد من اینه که با توجه به رزولوشن تلویزیونی که قصد خریدش رو دارید در نرم افزار paint ویندوز عکسهایی با رنگ یکنواخت و با رزولوشن tv بسازید بزنید رو یک فلش مموری موقع خرید از usb تلویزیون عکس ها رو بزنید بصورت اسلاید نمایش داده بشن و با دقت تمام صفحه رو نگاه کنید بالاخره تو یکی از رنگها خودش رو نشون میده.

نکته مهم1:ادوستانی که فکر می کنن یکی دو تا پیکسل سوخته چیزی نیست و خودش رو نشون نمیده باید بگم که اشتباه می کنن.

نکته مهم 2:رنگ هایی که باید استفاده کنید تا راحت پیکسل سوخته رو پیدا کنید اینا هستن:
    مشکی سفید آبی قرمز زرد سبز

پ.ن 1:این پست رو توی اون یکی تاپیک که مهم شده "چند نکته مهم برای خریداران کم تجربه HDTV ـها" هم میزنم تا اگه این یکی تاپیک بره پایین راحت پیدا بشه.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با این که مسئله مهمی هست اما کمتر دیدم تو این انجمن بهش پرداخته شده باشه.

پ.ن2:اگه حوصله ساخت عکس ها رو ندارید من عکس هایی که خودم ساختم رو براتون در یک فایل rar ضمیمه کردم با حجم بسیار اندک 5 کیلوبایت.
    رزولوشن عکسها 1980 در 1080 هست (منطبق با استاندارد تلویزیون های full hd مثله همین b690 سامسونگ)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام
    من این فایل زیپ رو چطوری میتونم دانلود کنم؟ چرا لینک بصورت نقطه چین افتاده؟

6. این کاربر از sonkia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستانی که tv سری F سامسونگ را خریداری کرده اند آیا با زیرنویس فارسی از روی هارد کامپیوتر و فلش مموری مشکلی ندارند ؟؟؟؟

من امروز می خواستم سری F مدل 5590 را بخرم اما فلش که زدم دیدم زیرنویس فارسی خرچنگ قورباغه نشان می داد و در تنظیمات زیرنویس که رفتم زبان عربی وجود نداشت بزارم تا زیرنویس را درست نشان دهد

آیا با آپگرد tv از طریق اینترنت گزینه عربی اضافه میشه یا نه ؟؟؟

مرسی
    Last edited by mostafa_rsx; 19-03-2014 at 20:07.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستانی که tv سری F سامسونگ را خریداری کرده اند آیا با زیرنویس فارسی از روی هارد کامپیوتر و فلش مموری مشکلی ندارند ؟؟؟؟

من امروز می خواستم سری F مدل 5590 را بخرم اما فلش که زدم دیدم زیرنویس فارسی خرچنگ قورباغه نشان می داد و در تنظیمات زیرنویس که رفتم زبان عربی وجود نداشت بزارم تا زیرنویس را درست نشان دهد

آیا با آپگرد tv از طریق اینترنت گزینه عربی اضافه میشه یا نه ؟؟؟

مرسی
    دوست عزیز
    از این مطلب استفاده کنید
    اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
    تصور کنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ی را [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
    دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی م [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌ Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت
    در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است

9. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوست عزیز
    از این مطلب استفاده کنید
    اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
    تصور کنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ی را [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
    دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی م [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌ Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
    این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت
    در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است
    این نرم افزار میاد encoding زیرنویس را به utf-8 تبدیل می کند که با notepad هم میشه اینکار را انجام داد

اما شما مطمئن هستید با تغییر encoding به utf-8 مشکل زیرنویس فارسی در سری F سامسونگ حل می شود ؟؟؟

آخه سری F زبان عربی را نداره ها

حـــــرفـه ای ase_pase's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    همین اطراف

پيش فرض

سلام
    با حدود 7 تومن چه برند و چه مدلي مناسب هست براي خريد ؟
    50 تا 60 اينچ و واسه خونه هم هست.

داره خودمونی میشه fusion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    بندر عباس

پيش فرض

دوستان تا 4 تومن بهترین تلوزیونی که میشه خرید چیه؟
    سایز 47

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان می خوام تلویزیون پلاسما الجی مدل
    42PN45000
    بخرم به قیمت 1.500 نظرتون چیه خوبه یا بد ؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •