تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 674 اولاول 123456781454104504 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 6731

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2011

آخر فروم باز 4039's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

اتفاقا خیلی عقبه!
    وحید جان اینم از اون حرفا بودا... خوب اگه مشکلات رو بر طرف کنن مشخصه بهترین میشه و بحث هم سر همین موضوع هست که چقدر میتونن این کار رو بکنن؟!
    اون چیزی که PES 2010 دیدم فکر نکنم بشه تو یه سال حداقل درست بشه.... به قولی خانه از پای بست ویران است... باید کونامی واقعا موتور PES رو نکست جن کنه نه اینکه فقط اسم نسخه هاش باشه نکست

فیفای الان به خاطر کاری که حداقل از 4 سال پیش شروع کردن به اینجا رسیده و کونامی هم باید بالاخره از نو شروع کنه چون واقعا استیل بازی همون بازی ای هستش که از چندین سال پیش خاطر داریم و فقط هر سال جزئیات بهش اضافه کردن..... کاری به گرافیک ندارم چون تو بازی فوتبال گرافیک میره رده چندم!

نه باید خیلی امیدوار بود نه خیلی نا امید ... فقط اینکه باید با زمان جلو رفت و دید چی میشه...

سلام مسعود عزیز امیدوارم حالت خوب باشه .
    آقا قرار شد ما رو ببری کلوپ دوستت پس چی شد ما هنوز منتظریم ها !

دقیقا همینطوره . هسته اصلی گیم پلی بازی هنوز همونیه که حتی توی سری کارنت داشتیم . تازه نقاط قوت گیم پلی کارنت رو تبدیل به نقاط ضعف کردن و سیباس میگفت ما هنوز نتونستیم با نسل نکست مچ بشیم به همین خاطر بازیهای سری نکست به این شکله .

من شک ندارم که تا پایان دوران نکسن جن همین آش هستشو همین کاسه یعنی نسخه های بعدی این بازی فقط ضعفهای ریزش گرفته میشه و گیم پلی فرق چندانی نخواهد کرد .

اما جنگ این دو رقیب دیرینه توی نسل آینده دیدنیه چون مطمئنا از الان هر دو شرکت دارن برای بازیهای نسل بعد برنامه ریزی میکنن و بخشی از نیروهای داخل استودیو رو به این مورد اختصاص دادن .

2. 7 کاربر از 4039 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

لایسنس تیمها هم نمره قبولی نمیگیره اما انصافا اینو میشه با پچ درستش کرد .
    اره میشه با پچ یک لیگ رو جایگزین کرد ولی نمیشه لیگ اضافه کرد...مثلا توی همین فیفا حدود 20 تا لیگ وجود داره
    کونامی هم بجای اینکه هر سال با اون لیگ های قدیمی شروع کنه بیاد لیگهای دسته دوم رو هم اضافه کنه...مثل سری ب ایتالیا

بهزاد جان تعداد لیگها توی این نسخه کم نیست توی مستر لیگ ما 6 تا لیگ معتبر اروپا و همینطور دسته دوم لیگی که درش شرکت داشتیم رو توی بازی داشتیم همونطوریکه که گفتم فقط پچ میخواست که اسما درست بشن .
    خوب شما منیجر مود فیفا رو هم نگاه کن...توی اون تنوع وجود داره یا PES ؟!
    مشخصه توی فیفا...اونقدر بازیکن و تیم اونجا وجود داره که خیالت از هر نظر راحته...

نور پردازی نمره بسیار بالایی میگیره این نسخه از نورپردازی داینامیک بهره برده و موتور گرافیکی این نسخه یکی از قویترین موتورهای گرافیکی در بازیهاست .
    نورپردازی اگه توی شب خوب باشه توی روز به نظر من خیلی بده...مخصوصا بعضی قسمتهای ورزگاه که انقدر نور اون زیاد میشه که ادم بعد از نگاه کردن به اون قسمت چشمهاش درد میگیره و فکر میکنی الانه که کور بشی!

این مورد هم درسته اما نقطه ضعف عمده به حساب نمیاد اما باید جزء کم کاریها به حسابش آورد .
    این مورد که از موقعی که ما PES بازی کردیم مشکل بوده و هنوز هم پابرجاست

تازه باید به اینا شوتهای بسیار سنگین و غیر طبیعی بعضی از بازیکنان رو اضافه کرد . همینطور پیشرفت غیر طبیعی بازیکنان توی مستر لیگ که حتی بازیکنان گمنام هم ستاره میشن و ....
    اره...شوتها غیرطبیعیه...البته بعضی مواقع همین شوتهاس سنگین رو دورازه بانان خنگ PES با عکس العملهای خارق العاده میگیرن که ادم کف میکنه
    با پیشرفت غیرطبیعی بازیکنان هم موافقم و همچنین پسرفت غیر طبیعی بازیکنان...سیر نزولی توی مود مسترلیگ خیلی سریعه و بازیکنان 30 ساله توی یک فصل خیلی ضعیف میشن

اما این بازی نقاط قوت خوبی هم داره که واقعا تحسین برانگیزه مثل همون فردیت گرایی که من واقعا ازش لذت میبر . همینطور سیستمها و استراتژیهای متنوع که میشه رفتار تیمهای بزرگ اروپایی رو تا حدودی شبیه سازی کرد . همینطور گرافیک بسیار خوب و چند مورد دیگه .
    اره...من هم قبلا گفتم که این بازی نکات مثبت هم داشته ولی اونقدر نبوده که نقاط ضعف رو پوشش بده...البته این استراتژیها توی بازی با CPU زیاد تاثیری نداره ولی وقتی با یک نفر دیگه بازی میکنه تاثیرش بیشتر به چشم میاد که دلیلش هم هوش ضعیف CPU هست

بهزاد ظاهرا تو هم مثل من و یکی دیگه از بچه ها ( امین ) فوتبال شبیه ساز رو به فوتبال فانتزی و آرکید ترجیح میدی . پس چرا نسخه 2009 رو بازی میکردی .
    اره...من چون خودم مسابقات فوتبال رو هم به شدت دنبال میکنم دوست دارم توی دنیای مجازی یا همین گیمینگ هم حالت شبیه ساز واقعی فوتبال رو دنبال کنم...نه این که یک بازی فانتزی که با هر دو تا حمله بشه یک گل زد
    نسخه 2009 رو بازی کردم چون بازی دیگه ای نبود که اون رو دنبال کنم و تجربه ای هم توی فیفا نداشتم...البته بعدش به سراغ فیفا 09 کارنت رفتم...پستهام هم توی تاپیک فیفا هست و ارمین جان هم میدونه...
    بعدش هم که نسخه 2010 اومد و کلی وعده وعید دادن و اخرش باز هم ضدحال خوردیم و باز رفتم به سراغ فیفا 09...
    Last edited by B3HZ@D; 10-04-2010 at 21:53.

4. 7 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 4039's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

بهزاد جان در مورد نور به احتمال زیاد باید ایراد از مانیتور یا تنظیمات کارت گرافیکت باشه . راستش توی کامپیوتر من نورها واقعا طبیعیه البته توی یک ورزشگاه در زمان غروب گوشه چپ کمی پرنوره .
    یادمه سر همین مساله یک بحثی توی تاپیک pes 2010 راه افتاد و کار به عکس گرفتن کشید . با مقایسه عکسها معلوم شد ایراد از تنظیمات کارت گرافیک چند تا از بچه هاست .

برتریهای محسوس فیفا حقیقتا منو مجاب کرد که دنبال یک ایکس باکس باشم . من نسخه 09 فیفا رو پارسال بازی کرده بودم و با گیم پلی اون بازی هم کاملا آشنا هستم اما وعده های کونامی منو متقاعد کرد که منتظر نسخه 2010 بمونم و نهایتا کار به این شکل در اومد .
    اما بهزاد فردیت گرایی توی pes حقیقتا یک چیز دیگست ایکاش فیفا هم این مورد رو توی گیم پلی داشت . نمیدونم این پستو قبلا دیدی یا نه اما دیدنش خالی از لطف نیست :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یکی از دلایل اصلی که گیمرهای خارجیو متقاعد کرده این بازیو بر فیفا ترجیح بدن همین مورده که من بعضی از مصداق هاشو توی این پست آوردم .
    Last edited by 4039; 10-04-2010 at 22:33.

6. 7 کاربر از 4039 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای xeNociDe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Isolated System

پيش فرض

جالبه بدونيد كه مدير شركت KONAMI اعلام كرده كه تغييرات اين نسخه مثل تغييرات نسخه PES 6 به Pro Evolution Soccer 2008 هست!
    همچنين اعلام شده كه اين بار در قسمت Master League قابليت عقد قرار داد با سرمربي و پيوستن به تيم هايي ديگر به غير از تيم انتخابي ابتداي بازي است!
    از نكات ديگر پيوستن سه تيم ديگر از جمله Jordan و DPR Korea‌هست!

اخبار ديگه رو به زودي قرار ميدم!

8. 2 کاربر از xeNociDe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

دوست عزیز منبع رو هم بزار تا بقیه بتونن به خبرهاتون اطمینان کنن!
    ممنون

10. 7 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز smallfrank's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

فعلا باید فقط به امید Fifa 11 Next Generation روی PC باشیم...

12. 2 کاربر از smallfrank بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اتفاقا خیلی عقبه!
    وحید جان اینم از اون حرفا بودا... خوب اگه مشکلات رو بر طرف کنن مشخصه بهترین میشه و بحث هم سر همین موضوع هست که چقدر میتونن این کار رو بکنن؟!
    اون چیزی که PES 2010 دیدم فکر نکنم بشه تو یه سال حداقل درست بشه.... به قولی خانه از پای بست ویران است... باید کونامی واقعا موتور PES رو نکست جن کنه نه اینکه فقط اسم نسخه هاش باشه نکست

فیفای الان به خاطر کاری که حداقل از 4 سال پیش شروع کردن به اینجا رسیده و کونامی هم باید بالاخره از نو شروع کنه چون واقعا استیل بازی همون بازی ای هستش که از چندین سال پیش خاطر داریم و فقط هر سال جزئیات بهش اضافه کردن..... کاری به گرافیک ندارم چون تو بازی فوتبال گرافیک میره رده چندم!

نه باید خیلی امیدوار بود نه خیلی نا امید ... فقط اینکه باید با زمان جلو رفت و دید چی میشه...
    مسعود جان نکنه به خاطر اینکه کونامی چند سال هستش لیگ آلمان رو لایسنس نمی کنه اینارو گفتی. اگه این طوری هستش من به کونامی میگم که هم لیگ آلمان رو بذاره و هم بایرن مونیخ رو هم قوی بسازه
    اینایی که گفتم شوخی بودش ولی واجب شد یه سری توضیحات در مورد صحبتهایی که همه دوستان کردن بدم
    اول در مورد امتیاز pes 2010 به نظرم من حداکثر 8.5 از 10 میشه بهش داد که من خودم بخوام بهش امتیاز بدم حدودا 8.5 بهش می دم ولی FIFA 10 مطمئنا امتیاز بالاتری می گیره و حداقل 9 رو میگیره.
    در مورد اینکه این شماره خیلی ضعیف بودش یکمی بی انصافی هستش. من خودم این 5-6 شماره اخیر pes رو خیلی زیاد بازی کردم و قشنگ با تمام ویژگی ها و معایب بازی آشنا هستم. به نظرم مثلا شماره 2008 میشه گفت خیلی ضعیف بود. از این نظر که یه سری چیزها واقعا بد طراحی شده. دروازه بان ها حتی در اون شماره از pes 2010 هم ضعیفتر بودن.گل زدن در بازی خیلی خیلی راحت بودن. دریبل کردن که یکی از راحتترین کارها بود. یعنی مثلا با یه بازیکنی که خصوصیات تکنیکی پایینی هم داشت حتی می شد همه بازیکنان رو دریبل زد و توی هر بازی می شد گلهای خیلی زیادی زد.که این چیزها بازیو به یک بازی فوق آرکید تبدیل می کرد. من خودم مثلا توی یه مسترلیگ در مجموع فصل 170 گل می زدم! ولی به نظرم pes 2009 پیشرفت قابل ملاحظه داشت و واقعا اکثر مشکلات شماره قبلی حل شده بود و مثلا دروازه بان ها واقعا عالی طراحی شده بودن و مثل pes 2008 دیگه سوتی های افتضاح نمی دادن. کلا pes 2008 به نظرم یکی از بهترین شماره ها بودش.حالا می رسیم سر اصل مطلب:
    در مورد pes 2010 به نظرم نسبت به شماره قبلی افت داشت و مشکلاتی داشت که خیلی عجیب بود از جمله مشکل دورازه بان ها و همین مشکل داوری که این دو تا مشکل جزو مشکلات عمده بازی بودن که از این مشکلات یه سری چیزها مثل مشکل دروازه بان ها در شماره قبلی حل شده بود . در کنار مشکلات بازی یه سری ویژگی ها و پیشرفت ها این شماره داشت که من قبلا خیلی جاها از جمله از جمله تاپیک pes 2010 توضیح دادم و شادی جاش اینجا نباشه. ولی چیزی که مهمه اینکه یه سری چیزا جزو مشکل جژئی بازی هستن. مثلا اینکه تیم ها کم هستن خیلی چیز مهمی نیست. اولا اینکه ای چیزا با پچ تا حدودی حل میشه و بعد مثلا تعداد تیم های زیاد دلیل بر برتری یک بازی فوتبال نیست. توی فیفا درسته تعداد تیم ها خیلی زیاد هستن ولی شاید مثلا یه سری لیگ ها زیاد نیاز نباشن.مثلا لیگ دسته سه ایتالیا یا آلمان چه فایده ای داره؟ درسته باعث میشه قسمت منیجر مد بهتر و با هیجان تر بشه ولی فرض کنید یه نفر اصلا قسمت منیجر مد فیفا و یا مسترلیگ pes رو نره و به جاش به صورت عادی بازی کنه اونوقت هست که اصلا تعداد تیم ها به چشم نمیاد. مثلا فرض کنید یه نفر می خواد قسمت Community در PES رو با دوستان خودش بره اصلا به جز تیم های درجه یک کسی به تیم های دیگه فکر نمی کنه.مثلا کسی اصلا تیمی از لیگ دسته سه ایتالیا رو می شناسه که بخواد اونو انتخاب کنه؟ خوب واضح هست که برای همچنین شخصی فقط تیمهای بزرگ و قدرمتند مهم هست. در مورد قسمت Community این جاش نیست که توضیح بدم ولی واقعا قسمت جذابی هستش و برای کسانی که می خوان با دوستانشون یه لیگی یا کاپی برن خیلی عالی هستش و امکانات خیلی خوبی این قسمت داره.
    در مورد مسترلیگ من خودم چون اون خیلی زیاد میرم همه قسمت های اونو تقریبا می دون که چی جوری هستش. این شماره یه سری تغییرات عمده داشتش که باعث شده بود که بازی جذابتر بشه ولی از طرفی یه سری مشکلات خیلی بد هم داشت از جمله پیشرفت و پسرفت فوق العاده بازیکنان.
    نکته که خیلی مهم است به قول حسین فردیت گرایی در PES است . طراحی خصوصیات بازیکنان در PES همیشه عالی هست و همیشه بهترین شکل بازیکنان طراحی بشن و همیشه یه سری نوآوری ها وجود داره. مثلا در این شماره کارتهای مهارتی در نظر گرفته شده که واقعا بازیکنان را هر چه بیشتر به فوتبال واقعی نزدیک می کنن. واقعا یه سری بازیکنان مثل تورس و مسی و اینیستا و... آدم حس می کنه که خیلی خیلی شبیه واقعیت هستن. این کارتهای مهارتی یک امتیاز PES هست و چیز هست که عملا توی فیفا دیده نمیشه.
    نکته دیگه این هست اگر یک بازی ضعیف باشه آدم بی کار نیست که براش وقت بذاره. این بازی درسته یه سری کاستی ها داره ولی با راه های مختلف اونارو میشه حل کرد. حسین عزیز کسی هستش که در این مورد راه کارهای مختلفی داره. مثلا برای مسترلیگ با کارهایی از قبیل: اصلاح پیشرفت بازیکنان-اصلاح خصوصیات بازیکنان تیمی که خودمون انتخاب کردیم و کم کردن از یه سری خصوصیات برای اینکه بازی سختر بشه و .... میشه از مشکلات بازی کم کرد همچنین میشه گزینه پیشرفت بازیکنان رو خاموش کرد که در این صورت خیلی از مشکلات مسترلیگ دیگه از بین میره و به این صورت به درد کسانی می خوره که به فوتبال واقعی علاقه زیادی دارن. در ضمن برای PES همیشه برنامه های زیاد ارئه میشه که با اونم میشه خیلی تغییرات خوب داد از جمله مثلا برنامه pes editor که برنامه خیلی مفیدی هستش. همچنین پچ های زیادی برای این بازی همیشه ارائه میشه که نشون میده که یه عده بیکار نیستن که پچ درست کنن برای بازی که ضعیف هستش. من خودم اگه این بازی ضعیف باشه یه ساعت هم اونو بازی نمی کردم. خودم با مشکلات بازی آشنام ولی اونارو سعی می کنم با راه های مختلف حل کنم نه اینکه مشکلات بازیو بزرگ نمایی کنم. در کل من این توضیحاتی که دادم قصد مقایسه دو بازی با هم رو نداشتم فقط خواستم یه سری چیزها روشن بشه.

14. 4 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز night lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

جالبه بدونيد كه مدير شركت KONAMI اعلام كرده كه تغييرات اين نسخه مثل تغييرات نسخه PES 6 به Pro Evolution Soccer 2008 هست!
    همچنين اعلام شده كه اين بار در قسمت Master League قابليت عقد قرار داد با سرمربي و پيوستن به تيم هايي ديگر به غير از تيم انتخابي ابتداي بازي است!
    از نكات ديگر پيوستن سه تيم ديگر از جمله Jordan و DPR Korea‌هست!

اخبار ديگه رو به زودي قرار ميدم!
    اگه اینطوری بشه که حرف نداره خیلی وقته این تو ذهنمه و حالا... خیلی خوبه
    اما اکه جوری بشه که شما به عنوان یه مربی بازی کنی و امتیاز مربیگری بگیری و و مشهور شی ولی به سبک master league و بتونی بعد از تموم شدن قرارداد تیمتو عوض کنی به تیمای قویتر بری بر اساس امتیازت خیلی با هال میشد!!!!!!!!

حـــــرفـه ای xeNociDe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Isolated System

پيش فرض

تا الان هیچ اسکرین شاتی موجود نبوده...؟
    -----------------------------------------------
    منبع اون خبر ها هم:
    AMERICAN'S GAME MAGAZINE

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

تا الان هیچ اسکرین شاتی موجود نبوده...؟
    -----------------------------------------------
    منبع اون خبر ها هم:
    AMERICAN'S GAME MAGAZINE
    نه هنوز...
    لینک این سایت رو که می گی بذار... می دونی چرا چون فکر می کنم چنین مجله آنلاینی که می گی وجود نداره چون من جستجو کردم نتیجه ای نداشت...
    مجله دختران آمریکایی بود ولی اینی که می گی... در کل می گم وقتی پستی رو می فرستی فقط یک درصد حدس بزن که 2 نفر ازش تشکر می کنن. به هر حال من بازم تهمت نمی زنم به شما شما منبع و متن اصلی این خبر که گفتی رو بذار و اگه خالی بندی بود بگو... چون می بینی که این تاپیک جای بحث های با اهمیت و جدی هست. نه اسپم و پست الکی. خواهشا رعایت کن. پسر مودب و با شخصیت و با جنبه ای هستی ولی حیف کمی بی ملاحضه هستی توی مسائل فروم و طبق اصول فعالیت نمی کنی. امیدوارم حل بشه این ها

18. 2 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •