تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 674 اولاول 1234561252102502 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 6731

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2011

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

یعنی در X360 از Natal هم پشتیبانی میکنه و میتونی با Natal هم بازی کنی.( البته در خانه توصیه نمی شود.دی: )
    .................................................. .................................................. ....................
    البته گفته شده با ناتال فقط می تونید ضربه کاشته یا پنالتی بزنید نه اینکه کله بازی فوتبال رو انجام بدید .....!!!!!!!!!!!! من موندم یه موقع مهمون بیاد خونه آدم و ببینه که یکی داره جلوی یه ال سی دی بزرگ هی پاشو تکون می ده و خودشو می ندازه زمین و هی میگه مسی به من پاس بده !!! چه فکری می کنه ×!!!!!!!!!!!!!!!!

2. 8 کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای CATALONIA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Eclipse

پيش فرض

با اين رويه ي Konami ميشه انتظار اين رو داشت كه در نسخه ي بعد يا همين نسخه شاهد ليگ قهرمانان آسيا هم باشيم .... 

اگه نباشه جاش خالی می مونه farhad07's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Orumieh

پيش فرض

خدا کنه مشکلات داوری و دفاعی و دروازبانی یی که تو 2010 بود تو این نباشه !! و حلش کنند !

5. 4 کاربر از farhad07 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

البته هنوز اسکرین شات یا ویدئویی منتشر نشده که بشه درموردش نظر داد
    احتمالا انتظار تحول خاصی نیست( به جز موشن کنترل ) مثل همیشه مگه بهبود عیوب گذشته (و در صورت خوش شانسی اضافخه نشدن کاستی جدیدی)
    به شدت تائید میشه...

خدا کنه مشکلات داوری و دفاعی و دروازبانی یی که تو 2010 بود تو این نباشه !! و حلش کنند !
    البته مشکلات بازی بیشتر از اینهاست و کونامی خیلی کارهای دیگه برای رفع مشکلات باید انجام بده...
    ولی این هوش پایین دورازه بانان و مدافعین تحت کنترل CPU خیلی تو ذوق میزنه..
    توی موشن کپچر هم باید بیشتر از اینها وقت بگذارن چونکه تنوع حرکات بازیکنان خیلی کم بود
    در کل من که امید زیادی به این بازی ندارم...نسخه 2010 که من رو از PES که همیشه طرفدارش بودم فراری داد.

7. 5 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 4039's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

سلام به همه دوستان

خب بالاخره تاپیک نسخه 2011 بازی هم استارتش خورد . منم مثل بقیه فقط امیدوارم که شاهد یک بازی کم نقص و جذاب باشیم اما به احتمال بسیار زیاد شاهد تغییرات اساسی توی این نسخه هم نخواهیم بود . علت این مساله اینه که توی هر نسل , نسخه اول بازی نماینگر شاکله اصلی اون بازی در هر نسلیه و توی نسخه های بعدی تغییرات جزئی اعمال میشه .
    اگه دقت کرده باشید نسخه های سری کارنت بازی شباهت زیادی به هم دارن توی این نسل هم به همین شکله بنابراین انتظار یک بازی متفاوت رو نباید داشته باشیم . این مساله رو میشه توی سریهای فیفا توی نسل کارنت و نکست هم دید .

من پارسال در کنار چند نفر دیگه از بچه ها اخبار و اطلاعات بروز نسخه 10 بازیو توی تاپیک میذاشتیم اما امسال کمتر به تاپیک سر میزنم چون از طرفی شرکتهای بازی ساز از جمله همین کونامی به وعده هایی که میدن چندان عمل نمیکنن و از طرفی بعضی از دوستان اینقدر با نا امیدی نسبت به این بازی صحبت میکنن که واقعا انگیزو از آدم میگیرن .
    در ضمن از آرمین عزیز هم تشکر میکنم که این تاپیکو راه اندازی کرد منتظر اخبار و اطلاعات جدید از طرف ایشون و بقیه دوستان هستیم .

9. 11 کاربر از 4039 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Dr.FANOOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

آقا این قضیه 10 تا ستاره چیه؟

11. این کاربر از Dr.FANOOS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ragbar12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    منطقه جنگي

پيش فرض

بي صبرانه منتظر ميمونيم
    فقط اميد وارم تو ذوق نزنه
    همون گندي كه پس از بازي موفق پيس 6 به بار اورد (پيس 2008)
    2009 و 10 خوب بودن اميد وارم بازم شوك وارد نكننن!!!
    Last edited by ragbar12; 10-04-2010 at 01:09.

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

از طرفی بعضی از دوستان اینقدر با نا امیدی نسبت به این بازی صحبت میکنن که واقعا انگیزو از آدم میگیرن .
    حسین خان منظورت من بود دیگه ...!
    دیگه چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است...وقتی چیزی ضعیف باشه که نمیشه به زور اون رو خوب نشون داد
    اگر هم به هر دوز و کلکی بتونی اون رو خوب جلوه بدی ولی بالاخره گندش درمیاد...( تست بازی همه چیز رو به من نشون داد)
    ولی شما زیاد خودت رو ناراحت نکن و این صحبت های من رو ندید بگیر و کار خودت رو بکن
    ما که قدر زحمات شما و بقیه دوستان رو میدونیم و سعی میکنیم با زدن دکمه تشکر از خجالتتون در بیایم
    در کل امیدوارم توی این نسخه چیزی برای امید دوباره به این بازی دیده بشه و من یکی رو برای شروع دوباره راضی کنه
    فعلا...

14. 4 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 4039's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

حسین خان منظورت من بود دیگه ...!
    دیگه چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است...وقتی چیزی ضعیف باشه که نمیشه به زور اون رو خوب نشون داد
    اگر هم به هر دوز و کلکی بتونی اون رو خوب جلوه بدی ولی بالاخره گندش درمیاد...( تست بازی همه چیز رو به من نشون داد)
    ولی شما زیاد خودت رو ناراحت نکن و این صحبت های من رو ندید بگیر و کار خودت رو بکن
    ما که قدر زحمات شما و بقیه دوستان رو میدونیم و سعی میکنیم با زدن دکمه تشکر از خجالتتون در بیایم
    در کل امیدوارم توی این نسخه چیزی برای امید دوباره به این بازی دیده بشه و من یکی رو برای شروع دوباره راضی کنه
    فعلا...
    سلام بهزاد جان خوبی که ایشالا

حقیقتا یک بازی اینقدر ارزش نداره که بخاطرش خدای نکرده یک نفر دلخور و یا ناراحت بشه این صمیمیت و دوستیهاست که ارزشمنده وگرنه بازیها یکی یکی میان و میرن راستش منم بیشتر بخاطر همین هم صحبت شدن با دوستانی مثل شما به سایت سر میزنم وگرنه اخبار بازیها رو میشه از منبعش گرفت و لزومی نداره کسی اینجا سر بزنه . به نظر من همین دور هم جمع بودن و نظر دادن به کل بازی میرزه . من فکر میکنم شما از حرف من ناراحت شدی . من این حرفو کلی گفتم آخه دیدم بعضی از دوستان خوبم مثل آرمین عزیز ( آرمین این دور و بر نیست ؟ اگه دیدین من دیگه به اینجا سر نمیزنم محل دفنمو از آرمین بگیرین ) و چند نفر دیگه از بچه ها نقاط ضعف بازیو همش تکرار میکنن آخه ما قبلا بارها بازیو نقد کردیم دیگه نقاط ضعف و قوت بازیو همه میدونن پس چرا بازم نقاط ضعفو تکرار کنیم واقعا اینکار نتیجه ای بجز دلسرد کردن گیمرها داره میبخشید که اینقدر رک حرف میزنم چون اگه منو لایق دوستی بدونید دوست ندارم در ظاهر یک رفتار داشته باشم اما در باطن جور دیگه ای باشم میخوام رک و راست حرف خودمو با دوستانم بزنم .
    من توی مقدمه صحبتهام حرف شما رو کلا تایید کردم و گفتم که نباید انتظار یک بازی متفاوت رو داشت و اشاره کردم که اینا به وعده هاشون عمل نمیکنن پس فکر میکنم خوب نباشه من متهم به طرفداری از بازی بشم .

در مورد این نسخه هم بهزاد از الان دوباره نباید به این بازی و وعدهای کونامی دل ببندیم چون آخرش همه رو دوباره سرخورده میکنه . به همین خاطر بود که تصمیم گرفتم همین اول شروع این تاپیک این مساله رو عنوان کنم که بچه ها بعد از چند ماه وعد و وعید مجددا ناامید نشن .
    Last edited by 4039; 10-04-2010 at 09:28.

16. 8 کاربر از 4039 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mosolim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

با اين رويه ي Konami ميشه انتظار اين رو داشت كه در نسخه ي بعد يا همين نسخه شاهد ليگ قهرمانان آسيا هم باشيم ....
    سلام
    هیچ وقت منتظر چنین مودی نباش. کونامی معتبرترین لیگ هارو لیسانس میگیره.

18. این کاربر از mosolim بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •