تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: True Crime: New York City

اگه نباشه جاش خالی می مونه jarooo_khakandaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض True Crime: New York City

Action Adventure>Modern
    جنايتي جديد. شهري جديد. ساخته شده توسط شركت Luxoflux، در True Crime: New York City شما با پليس ديگري در خيابانهاي از نو ساخته شده شهر نيويورك همراه خواهيد شد. هرچند بجاي كاراگاه شوخ طبع LAPD، نيك كانگ، اكنون شما با ماركوس ريد، يك جنايتكار سابقه دار ، كه به نيروي پليس نيويورك پيوسته است ، بازي خواهيد كرد. با توجه به جزئيات اندكي كه از بازي موجود است، بازي احتمالاً از همان سيستم قديمي اخلاق گرايانه استفاده خواهد كرد كه ميتواند ماركوس را به يك پليس خوب و يا (خيلي) بد تبديل كند.

امكانات:

- "زندگي پليس خياباني" دستگيري جنايتكاران، متوقف ساختن گانگسترهاي داخلي و خارجي در شهر، تحقيق و توقيف، استنطاق، و اجراي قانون به روش خود.

- "بر نيويورك حكومت كنيد" گشت آزاد در محله هاي شهر، نقشه شهر بصورت GPS، نمايش خيابانها و مسير مترو، ساختمانهاي مشخص شده و محوطه هاي بيشمار.

- "محيط وابسطه" فضائي كم نظير، استفاده از تك تك جزئيات هر نقشه در مبارزات خياباني.

- "مسابقات پر سرعت" در خيابان هاي نيويورك به مسابقه بپردازيد و با موتور سيكلت يا ماشين خود حركات آكروباتيك انجام دهيد.

- "مبارزات مرگبار" در مبارزات ميتوانيد از سبك هاي آزاد خياباني تا تكنيك هاي يك رزمي كارحرفه اي در از پاي در آوردن دشمنان خود استفاده كنيد.

- "سلاح هاي گرم" از سلاح هاي قدرتمند پليس، چوب بيس بال، شمشير و سلاحهاي مختلف مبارزات تن به تن، يا سلاحهايي كه از بازار سياه بدست مي آوريد در مبارزه با جنايت كاران استفاده نمائيد.

New Crime. New City. Developed by Activison-owned Luxoflux, True Crime: New York City will follow another policeman through the meticulously re-created streets of a real-life metropolitan area. However, instead of the wisecracking LAPD detective Nick Kang, gamers will now play as Marcus Reed, a former gang member turned NYPD officer. Though few details about TC:NYC have been revealed, it will presumably have a similar moral-ambiguity system where Marcus can be either a good or a (very) bad cop.

Features

*Street Cop Life* Bust criminals, take down foreign and local gangs, search and seize, extort, interrogate, and dispense justice your way - by the book or indulge in the temptations of the job.

*Rule New York City* Free-roaming authentic neighborhoods, GPS-accurate streets and subways, landmark buildings, and countless interiors.

*Dynamic Environments* Unprecedented environmental gameplay - use ovens, stoves, machines, coolers, pots, pans, chairs or anything else you can grab to pound enemies.

*High-Speed Shootouts* Race through the streets of New York in shootouts! Pull off stunts with motorcycles, sports cars, trucks, buses, and more.

*Brutal Combat Styles* Switch fighting styles on the fly from street fighting to a variety of martial arts modes, opening up an array of moves and strategies to take down enemies.

*Heavy Weaponry* Use high-powered police issue weaponry, bats, swords, and other melee weapons, obtain black market arms like flamethrowers, grenade launchers, and more.
    Memory: 256 MB or higher, 512 MB recommended
    Hard Drive: 2.7 GB free disc space
    Sound Card: DirectX 9.0c compliant, Sound Blaster® X-Fi™ series card recommended
    Video Card: 64 MB DirectX 9.0c video card (see supported list)
    Disc Drive: 8X CD-ROM drive required to install and play
    Peripherals: Keyboard and 3 Button Mouse required. 5 Button Mouse recommended. Gamepads are supported but not recommended.

Supported Video Cards*:
    Nvidia: Geforce FX series, Geforce 6 series, Geforce 7 series ATI: Radeon 9500, 9550, 9600, 9700, 9800, X500, X550, X800, X850
    *All integrated video chipsets are not supported, Intel Extreme Graphics/Media Accelerator and SiS chipsets included.
    *Geforce MX and Ti series cards not supported.

Recommended Video Cards:
    Geforce FX 5700 or Radeon 9600 or better

Supported Gamepads:
    Logitech Rumblepad 2
    Logitech Cordless Rumblepad
    Belkin Nostromo N45
    Xbox controler with USB adapter

The game pad must be able to mimic an Xbox controller and must have 12 programmable buttons, a D-pad, and 2 analog sticks.
    *Joysticks and racing wheels are not supported.

اگه نباشه جاش خالی می مونه jarooo_khakandaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

اينم نقد كامل:
    تاریخ انتشار:منتشر شده

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــ

منتشر کننده: Activision

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــ

سبک بازی: Action Adventure

انتشار برای: GC | XBox | PS 2 | PC

همانطوری که می دانید True Crime یکی از بهترین بازیهای سبک Action Adventure می باشد و می توان گفت که این بازی ترکیبی از بازی های Max Pyne و GTA هست. نسخه ی اول بازی True Crime با نام True Crime: Street Of LA طرفداران بسیار زیادی را به خودش اختصاص داد و کمپانی Activision قرار است سری جدید این بازی را با نام True Crime: New York City در تاریخ اول نوامبر 2005 به بازار عرضه کند. در این بازی شما در نقش یک سیاه پوست با نام Marcus Reed که قبل از پلیس شدنش یک تبهکار بوده است سعی می کنید تا با استفاده از تواناییها و تجربیات خود علاوه بر دستگیری قاتل مربی و رییس خود ریشه تبهکاران شهر را از جا بکنید.

ویزگیهای بازی:

1) زندگی Marcus Reed (شخصیت اول بازی): شما در نقش Marcus Reed میتوانید جنایتکاران را دستگیر کنید, قاتلین را از بین ببرید, شکنجه کنید, باز جویی کنید, جستجو کنید, توقیف کنید و عدالت را برقرار کنید.

2) تغییرات محله ها و خیابانها: عملکرد شما در اجرای قانون بر شهر نیو یورک تاثیر خواهد گذاشت به این ترتیب که اگر شما توجهی به خلاف های داخل شهر نداشته باشید میزان جرم و جنایت در شهر بالا میرود به گونه ای که خیابانها از زباله پر میشود و شهر پر از ناارامی میشود و ساختمانها ودرختان تخریب میشوند.اما اگر شما به خوبی با جنایتکاران مقابله کنید نه تنها میزان جرم کاهش می یابد بلکه چهره شهر نیز زیباتر خواهد شد.

3) امکانات جدید: در این بازی شما تقریبا به همه چیز دسترسی دارید که میتوانید با آنها دشمنان خود را از بین ببرید به عنوان مثال میتوانید انها را در اجاق بسوزانید یا انها را در فریزر حبس کنید و یا می توانید از پایه شکسته صندلی به عنوان چماق استفاده کنید.

4) رانندگی در شهر: رانندگی با انواع اتومبیل و موتور در این شهر امکان پذیر است و تعقیب و گریزهای شگفت انگیزی در مراحل مختلف این بازی وجود دارد.

5) حرکات رزمی دیدنی: شما به عنوان یک پلیس حرفه ای می توانید انواع حرکات رزمی را به کار ببرید. استفاده شما از این حرکات بستگی به مکانی که در آن حضور دارید دارد و به این ترتیب شما در دعواهای خیابانی به یک گونه و در جاهای مهمتر به گونه ای دیگر از هنرهای رزمی فوق العاده خود استفاده کنید.

6) سلاح های گرم وسرد: شما به عنوان یک کارمند پلیس می توانید از تمام سلاح های جنگی پلیس استفاده کنید. مهمات جنگی شما عبارتند از انواع سلاحهای پرتابی اعم از نارنجک و.... انواع تفنگ اعم از کلت و مسلسل و انواع سلاح های سرد از قبیل چاقو , چماق و....

به هر حال امیدواریم که True Crime 2 تمام علاقه مندان خود را راضی کند و کمپانی Activision با این اثر خود را محبوب تر سازد.

پروفشنال MESHKIPOSH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

در مورد True Crime: Street Of LA هم مينويسيد
    اين بازي رمز هم داره كه مثلا با زدن يك كد اتفاق خاصي بيفته ؟ ( اگه دار لطفا بذاريد )

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

اقا هر کی این بازی را کرده کمک کنه
    من توی یه مرحله( اوایل بازی )در شهر باید بری 3 تا نقطه ی نارنجی رنگ که در هر نقطه فردی هست که باید بهش دستبند بزنی ( 10 دقیقه زمان داری )
    اولی و دومی را که توی نقشه به محل مورد نطر رفته و فرد را دستبند زدم
    میخوام که برم منطقه بعدی هنوز نرسیده به ان منطقه نقطه ی نارنجی زنگ در نقشه پاک میشود
    و من دیگه اون نفر را نمیتونم پیدا کنم تا بهش دستبند بزنم
    ایا در ان محل باید کار خواصی انجام شود
    نمیدونم چه کنم !!!
    کمک کنید هر کی این بازی را انجام داده

در آغاز فعالیت DJ+'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض True Crime: New York City

سلام
    در بازی true crime new york city اولش 2 گروه که با هم دعوا می کنند را دستگیر میکنم اما آخرین نفر در می رود و سوار ماشین می شود و دیگر من نمی دونم چی کار کنم
    خواهش میکنم در همین تاپیک پاسخ دهید

آخر فروم باز shakerifar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

کاری نداره یک ماشین رو بردار تعقیبش کن

اگه نباشه جاش خالی می مونه SnoWall's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Skyrim, lol

11

از نظر من هم این بازی واقعا جذاب است
    من این بازی رو خیلی سال پیش تا آخرش (100 %) رفتم ولی باز هم سیر نمیشم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام من توی اون مرحله ای که یارو فرار میکنه،
    میره جای فن اگه بکشیش میمیری گیر کردم اگه ممکنه بگید چه جوری اونجا رو رد کردین.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •