تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 22

نام تاپيک: >>Dragon Age Origins Awakening<<

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

13 >>Dragon Age Origins Awakening<<

!PRESENT

Dragon Age Origins The Awakening

بانام ویاد خداوند وبا اجازه دوستان بازی جدید سری Dragon age (عصر اژدها)رو خدمتتون معرفی میکنم

ناشر: EA
    سازنده: BioWare
    پلتفرم: PC,PS3,XBOX360
    سبک: RPG . اکشن سوم شخص . نقش آفرینی
    درجه بندی:Mature+17
    تاریخ انتشار:25اسفند1388 و16مارچ2010درآمریکای شمالی

تاریخ انتشار بازی:
    الکترونیک آرتز از انتشار اولین دنباله ی مستقل بازی عصر اژدها تحت عنوان بیداری(Awakening)خبر داد.بیداری در تاریخ بیست و پنچم اسفند سال 1388 برای پلتفرم های رایانه های شخصی،ایکس باکس۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر خواهد شد.بنابر اظهارات مسئولان الکترونیک آرتز،بازی کننده می تواند شخصیت های خود را از نسخه ی اصلی عیناً وارد نسخه ی بیداری کرده و با ویرایش مجدد تنظیمات هر یک به بازی ادامه دهد.سیستم جدید افزایش قابلیت شخصیت ها (Level Up) در کنار پنچ شخصیت همراه جدید،به نسخه ی بیداری اضافه شده است.برای به اتمام رساندن دنباله ی مستقل عصر اژدها به پانزده ساعت نیاز خواهد بود.هم چنین از تیم طراحان و نویسندگان نسخه ی اصلی عصر اژدها در تولید بیداری استفاده شده است.

Dragon Age:Origins-Awakening Expansion Pack 2010 : بازی فوق العاده زیبا و اکشن نقش آفرینی تحسین شده سال 2009 که از اکثر علاقمندان در ژانر خود بی نظیر شناخته شده است . این بازی بزرگ کمپانی EA داستان زیبای Dragon Age را از ابتدا و به گونه ای حماسی و فیلم گونه آغاز می کند و بازیکن را در اعماق زیبایی های بازی و داستانش فرو می برد . دنیای خیالی بی نظیر، زیبا و حماسی بازی، روایت داستان فوق العاده جذاب، نبرد های واقعی و زیبا به همراه گرافیک فوق العاده بازی، وجود سحر و جادو منحصر به فرد بازی همه و همه در کنار کمترین نقاص ضعف بازی Dragon Age را از دیدگاه منتقدان بازی های رایانه ای در جایگاه فوق العاده قرار داد.
    این بازی توانست از وب سایت مطرح نقد بازی GameSpot نمره فوق عالی 9.5 را کسب کند و عنوان یکی از برترین بازی های تاریخ بازی های رایانه ای در این سایت را از آن خود کند .
    Dragon Age: Origins - Awakening [Expansion Pack] [2010
    PC | English | BioWare | 2009 | 2.16GB
    Genre: Add-on / RPG / 3D / 3rd Person
    اگر از علاقه مندان این بازی هستید هم اکنون میتوانید پک جدید این بازی را دانلود کنید. پس از دانلود تمامی فایلها از طریق نرم افزار 7ZIP فایلها را استخراج کنید.
    دانلود از سایتهای مختلف:
    2.16GB
    حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows XP (SP3) or Windows Vista (SP1) or Windows 7
    Processor: Intel Core 2 Single 1.6 Ghz Processor (or equivalent) or AMD 64 2.0 GHz Processor (or equivalent)
    Memory: 1GB (1.5 GB Vista and Windows 7)
    Graphics: ATI Radeon X850 256MB or NVIDIA GeForce 6600 GT 128MB or greater (Windows Vista: Radeon X1550 256 MB or NVidia GeForce 7600GT 256MB)
    DirectX ®: DirectX (November 2007)
    Hard Drive: 20 GB HD space
    Sound: Direct X Compatible Sound Card

توضیحات بازی:
    حتما با سبک بازی های CRPG که مخفف computer role-playing هست آشنایی دارید.این سبک بازی تنها برای پلتفرم Pc طراحی میشه به دلیل اینکه از نهایت امکانات Pc استفاده می کنه که می توان به تکیه بسیار زیاد بر روی موس .این سبک به عنوان یک سبک پرطرفدار در دهه آخر 20 تا اواسط قرن 21 در اوج قرار داشت که بیشتر مدیون کمپانی های Bethesda (سازنده بازی Elder Scrolls) و کمپانی Black Isle (سارنده بازی Fallout1،2 ) می باشدکه البته موفقیت چشمگیر بازی BioWare در این راه بی تاثیر نبوده
    داستان بازی در دنیای رخ می دهد که گروهی از جنگجویان به نام Grey Warden باید با گروه دیگر به نام Blight مبارزه و جنگ کنند البته در بازی شما با دنیای تاریک و بازی خیالی روبرو خواهید بود همچنین قابل ذکر هست که بازی به گیمر اجازه می دهد که داستانی کاملا شخصی و مجزا از دیگر گیمر ها برای بازی خلق نماید 6 طبقه در در یازی وجود دارد Mage , Dwarf Noble , Dwarf Commoner , City Elf , Dalish Elf و Human Noble در صورت انتخاب هر کدام روند داستانی بازی روند داستانی بازی منحصر به فرد خواهد بود.این اولین بازی BioWare است که علاوه بر چندین پایان،چندین آغاز نیز دارد.

امتیازات بازی در سایت های مختلف:
    gamespot=8
    ign=8.5
    1up=b
    videogamer=8
    euro gamer=9
    pc gamer uk =8.1

اسکرین شات های بازی:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    دانلود تریلر بازی:
    Dieser Trainer beinhaltet folgende Cheatoptionen im Spiel

Unendlich Gesundheit
    Unendlich Ausdauer
    +1000
    Dieser Trainer beinhaltet folgende Cheatoptionen im Spiel

Unendlich Gesundheit
    Unendlich Ausdauer
    +1000 Erfahrungspunkte
    +5 Attribut Punkte
    +5 Talent punkte
    +5 Skill Punkte
    +1000 mehr Geld
    Erfahrungspunkte

+5 Attribut Punkte
    +5 Talent punkte
    +5 Skill Punkte
    +1000 mehr Geld

دانلود از لینک مستقیم:
    کد:
    Last edited by Advanced Ali-001; 13-04-2010 at 15:09.

2. 17 کاربر از Advanced Ali-001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    یه جایی تو زمین سبز خداوند

پيش فرض

ممنون علی جان.خیلی خوب بود.ولی واسه Expansion Pack ها معمولا تاپیک نمی زنن.اما با مدیرا هماهنگ کن حتما تاپیک خوبی میشه.

4. 4 کاربر از sinak3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام. خیلی ممنون به خاطر این تاپیک .
    بازی از نظر گیم پلی کمی تکراری شده بود ، ولی هنوز هم سرگرم کننده و جذاب بود!! از نظر داستان وشیوه ی روایت هم مثل نسخه ی اول فوق العاده بود ولی متأسفانه کمی آشفتگی در بیان بازی وجود داشت، به طوری که کل داستان بازی مرحله ی آخر بیان می شد که بسیار هم شوکه کننده بود و همچنین نقاط ابهام بسیاری هم باقی گذاشت که با توجه به این که خیلی از دوستان هنوز بازی رو انجام ندادن ، نمی تونم در موردشون صحبت کنم . کاستی هایی در مأموریت های بازی وجود داشت ، به طوری که تعداد مأموریت های اصلی ، در مقابل مأموریت های فرعی خیلی کم بود و با توجه به رنک بسیار بالای کاراکتر ها ، مأموریت ها فرعی اون جذابیت لازم رو نداشتند ( البته نبرد اخر این بازی بسیار سخت تر و سطح بالاتر از سایر مأموریت ها بود و تمام کردنش روی سطح hard ، برای من غیر ممکن شده بود!!)
    بازی از نظر موسیقی و گرافیک ، درست مثل نسخه ی قبلی بود و تفاوتی وجود نداشت!!
    در کل این expansion pack یکی از بهترین expansion pack هایی بود که بازی کردم و تونست ادامه ی خوبی برای بازی بسیار بزرگ DA باشه!

6. 4 کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام. خیلی ممنون به خاطر این تاپیک .
    بازی از نظر گیم پلی کمی تکراری شده بود ، ولی هنوز هم سرگرم کننده و جذاب بود!! از نظر داستان وشیوه ی روایت هم مثل نسخه ی اول فوق العاده بود ولی متأسفانه کمی آشفتگی در بیان بازی وجود داشت، به طوری که کل داستان بازی مرحله ی آخر بیان می شد که بسیار هم شوکه کننده بود و همچنین نقاط ابهام بسیاری هم باقی گذاشت که با توجه به این که خیلی از دوستان هنوز بازی رو انجام ندادن ، نمی تونم در موردشون صحبت کنم . کاستی هایی در مأموریت های بازی وجود داشت ، به طوری که تعداد مأموریت های اصلی ، در مقابل مأموریت های فرعی خیلی کم بود و با توجه به رنک بسیار بالای کاراکتر ها ، مأموریت ها فرعی اون جذابیت لازم رو نداشتند ( البته نبرد اخر این بازی بسیار سخت تر و سطح بالاتر از سایر مأموریت ها بود و تمام کردنش روی سطح hard ، برای من غیر ممکن شده بود!!)
    بازی از نظر موسیقی و گرافیک ، درست مثل نسخه ی قبلی بود و تفاوتی وجود نداشت!!
    در کل این expansion pack یکی از بهترین expansion pack هایی بود که بازی کردم و تونست ادامه ی خوبی برای بازی بسیار بزرگ DA باشه!
    الان نه من موندم اصلاً تو چطوری روی Hard بازی می‌کنی من Medium خیلی جاها گیر می‌کنم چند بار باید برم، نه خدایی چطوری روی Hard میری؟

8. این کاربر از Guts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

الان نه من موندم اصلاً تو چطوری روی Hard بازی می‌کنی من Medium خیلی جاها گیر می‌کنم چند بار باید برم، نه خدایی چطوری روی Hard میری؟
    مثلأ کجا ها گیر می کنی؟! من lvl 25 بودم که بازی رو شروع کردم با توجه به زره و اسلحه ام ، strange ,dexity حدود 60 بودن!!! تجربه ی 100 ساعت DA بازی کردن هم خیلی به من کمک کرد!
    کلأ در بازی های rpg کوچکترین اشتباه در استراتژی و یا انتخاب افراد همراه ، باعث می شه که انجام بازی غیر ممکن بشه!

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

مثلأ کجا ها گیر می کنی؟! من lvl 25 بودم که بازی رو شروع کردم با توجه به زره و اسلحه ام ، strange ,dexity حدود 60 بودن!!! تجربه ی 100 ساعت DA بازی کردن هم خیلی به من کمک کرد!
    کلأ در بازی های rpg کوچکترین اشتباه در استراتژی و یا انتخاب افراد همراه ، باعث می شه که انجام بازی غیر ممکن بشه!
    خوب پس بگو، نامردیه من از lvl 19 از اول شخصیتم رو ساختم، با این حال Hard خیلی سخت باید باشه.

حـــــرفـه ای xeNociDe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Isolated System

پيش فرض

نمیدونم که چه نوع بازی هست من نسخه قبلیشو بازی کردم زیاد حال نداد...فکر کنم این خوب باشه!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    یه جایی تو زمین سبز خداوند

پيش فرض

نمیدونم که چه نوع بازی هست من نسخه قبلیشو بازی کردم زیاد حال نداد...فکر کنم این خوب باشه!
    دوست من این فقط یه Expansion Pack هست که رو نسخه اصلی بازی نصب میشه.در ضمن نسخه اصلی بازی یکی از بهترین بازیهای تاریخ بود.

13. 2 کاربر از sinak3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوست من این فقط یه Expansion Pack هست که رو نسخه اصلی بازی نصب میشه.در ضمن نسخه اصلی بازی یکی از بهترین بازیهای تاریخ بود.
    دقیقاً باید RPG باز باشی تا از این بازی خوشت بیاد، اگر این کاره باشی بازی فوق‌العادست ولی اگر نباشی بازی بیخوده.

15. 2 کاربر از Guts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

تشکراتون کوووووووووووووووووووو

17. این کاربر از Advanced Ali-001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •