تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 27 از 27

نام تاپيک: تست آنتی ویروس با 100 و چند فایل ویروسی

پروفشنال EhsanEricsson's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Ghabrestoon

پيش فرض

جمله هایی که به شوخی میگید بیشتر دقت کنید.
    کلی دقت توشه خیالت تخت ! شما خودشو ناراحت نکن ،
    به صورت استثنا شما یه نفر میتونی f-secure نصب نکنی مشقول الزمبه هم نمیشی
    اونی که نباید بدونه نمیدونه ، اونیم که میدونه مثل شما میدونه ، پس فرقی نداره!
    حرف بدی گفته نشده ، شما نگاهتو صاف کن
    Last edited by EhsanEricsson; 23-04-2010 at 17:22.

اگه نباشه جاش خالی می مونه alireza_farshid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Shatel Island

پيش فرض

دوستان عزیز
    این فایل رو ابتدا باز کردم و با کسپر اسکن کردم 9 تا پیدا کرد. سپس باقیمانده فایل رو با اویرا اسکن کردم 38 تا پیدا کرد. دوباره باقیمانده رو با کسپر اسکن کردم و این بار کسپر 37 تا پیدا کرد = 9 + 38 37 = 84

حالا 53 فایل Disinfect شده باقی مونده رو که کسپر و اویرا هر دو غیر ویروسی میدونستن رو با AVAST اسکن کردم و در کمال تعجب 11 تا ویروس پیدا کرد 84 + 11 = 95 !!!!

توصیه میکنم دوستانی که از کسپر استفاده میکنن اویرا رو هم البته بدون گارد نصب کنن. بدون گارد تداخلی با هم ندارن. ولی در کل این نتیجه برام خیلی عجیب بود.

Last edited by alireza_farshid; 25-04-2010 at 13:41.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Shatel Island

پيش فرض

دوستان اضافه میکنم که یک ویروس هست که اجازه نمیداد کسپر کامل اسکن کنه و وقتی اویرا اون ویروس رو حذف کرد ، کسپر بقیه رو شناخت . علت بالا بودن نرخ کلی اسکن هم این هستش که برخی از فایل ها حاوی چند نوع فایل با الگوریتمهای متفاوتند. مثلا با Trust port اگه اسکن بشه یه چیزی حدود 600 - 700 تا فایل رو توی اسکنش میشمره اما 37- 8 تا بیشتر پیدا نکرد.

در کل اگه نتیجه تست خودم در امروز رو بخوام تعمیم بدم میشه گفت همه چیز را همگان دانند و همگان هنوز زاده نشده اند ( بزرگمهر حکیم) ---> همگان آنتی ویروس ها هم زادده نشده اند

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Ghabrestoon

پيش فرض

نتیجه اینکه کسپر هم ضعیفه

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Shatel Island

پيش فرض

f-secure internet security 2010 با آپدیت امروز 28 تا شناخت . ملاک هم شناختن تعداد بالا نیست بلکه تشخیص درسته .
    اما مثلا g-data با اینکه فالس آلارمش پایینه اما 54 تا میشناسه ، این به این دلیله که تشخیصش درسته اما زیادی حساسه و شاید اون ویروسایی که تشخیص میده واقعا ویروس باشه اما در واقع اون ویروسا کبریت بی خطر باشن .

(تشخیص 2 تا ویروس خطرناک بین 100 ویروس مهم تر از شناختن 98 تا شبه ویروس بی خطر بین 100 ویروسه (منظور فالس آلارم نیستا )
    در کل آنتی ویروس باید تشخیصش خیلی قوی باشه اما الکیم به هر چیزی گیر نده ، مثلا به ویروسای funny

بالاخره ؟؟؟؟؟؟

احسان جان گفتم که همه چیز را همگان دانند . علت شناسایی بالای GDATA هم استفاده از 2 موتوره . این روزا داره تعداد این نوع آنتی ویروسها زیاد میشه . TustPort هم از همین آنتی ویروسهاست. شما هم این کاری رو که بنده کردم انجام بدی
    من بعد از تست تمام آنتی ویروس هایی که میشناسی ( حتی همین F-Secure) تصمیم به استفاده از کسپر گرفتم. به هر حال هم اگه همه بخوان یک آنتی ویروس رو انتخاب کنن که بقیه شرکتا باید تخته کنن و برن

در ضمن بحث رو به سمت فرسایش پیش نبریم بهتره . متأسفانه توی این تالار تازگیا اینجور بحثا که یه نفر بیاد و هی بگه آنتی ویروس من توپه و .... خیلی زیاد شده که همه هم دیدیم به نتیجه نمیرسه

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Ghabrestoon

پيش فرض

متأسفانه توی این تالار تازگیا اینجور بحثا که یه نفر بیاد و هی بگه آنتی ویروس من توپه و .... خیلی زیاد شده که همه هم دیدیم به نتیجه نمیرسه
    آنتی ویروسه من که توپ هست این درست
    ولی یکی تو عمرش کلا از 2 تا آنتی ویروس استفاده کرده میگه واسه من توپه ، یکی هم همه ی آنتی ویروسا رو امتحان کرده و آخر تجربش رو در اختیار بقیه قرار میده و میگه آنتی ویروسه من توپه .
    من شخصا همه رو داشتم و هر کدوم نقاط ضعف و قوت خودشون رو داشتن . اما به صورت میانگین f-secure اکثر قابلیت های خوبه بقیه آنتی ویروسها رو واقعا داشت و اکثر ضعفای بقیه رو نداشت ، شاید عمده ترین مشکلش واسه ما ایرانیا این باشه که آپدیت اولیش یکم حجمش زیاده . من پیشنهادم اینه که کسایی که میتونن بیان اینو یه امتحان کنن بعد به حرف من میرسن ،
    اما الان واقعا تو ایران کم ازش استفاده میشه ، الان 2 هفتست یه تاپیک زدم راجبش یه سوال داشتم هنوز هیچکس جواب نداده ، چون همه بیشتر دنبال اسمای قدیمی تر میرن . من خودم قبلا فقط کسپر رو قبول داشتم اما ...
    یه سر به اینجا بزنید میفهمید داستان از چه قرار بود ...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7. این کاربر از EhsanEricsson بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hoax3r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

فکر میکنم کسی که این مجموعه به قولی ویروس رو جمع کرده احتمالا یکی از این هدف ها که میگم مدنظرش بوده
    1 - خواسته یکسری رو سرکار بزاره،
    2 - هدفش تست آنتی ویروس ها بوده ولی برای تست میزان خطای آنتی ویروس ها در تشخیص فایل های غیر مخرب

به نظر میاد هیچ کدوم از این فایل ها مخرب نیستن با اینکه %50 اصلا اجرا نمیشن مابقی هم به قصد دیگری ساخته شدن
    من همه اینا روی یک ماشین مجازی اجرا کردم، هیچ اتفاقی هم نیافتد، حالا اگه یه آنتی ویروس اینا رو مخرب فرض کنه، اون موقع ....

9. این کاربر از hoax3r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •