تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید اینترنت پر سرعت ADSL

آخر فروم باز denzelmovie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض راهنمایی برای خرید اینترنت پر سرعت ADSL

دوستان عزیز من میخوام اینترنت پر سرعت خانگی ADSL بخرم
    میخواستم یه کم من رو راهنمایی کنید
    از چه شرکتی بخرم بهتره؟
    برای خرید ADSL باید چه کارهایی بکنم؟
    ماهیانه چقدر باید پرداخت کنم؟
    اولش چقدر باید خرج کنم؟
    اگه از اینترنت پر سرعت استفاده کنم دیگه مبلغی روی قبض تلفن نمیاد؟
    شرمنده سوالها زیاد شد
    با تشکر
    Last edited by denzelmovie; 07-04-2010 at 10:36.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

شما شهرتون رو اول بگید. چون تو هر شهری یک سرویس دهنده خوبه.

3. این کاربر از sei_pm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه davood.2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    در پناه او...

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    با اجازه از بزرگترا

برای انتخاب شرکت بستگی به شهر و پوشش منطقه شما داره . شرکتهای مختلف هم با دادن امکانات متفاوت به مشترک های خودشون با هم رقابت می کنن مثلا بعضی ها شبانه رایگان میدن بعضی ها ترافیک مجانی میدن و ... اما با توجه به خدماتشون بعضی ها هم هیچی جز میزان اشترک به مشترک نمیدن . اما این شرکتها تو کیفیت هم تفاوت دارن . موقع خرید سعی کن از شرکتی بخری که هر خط رو بین افراد کمتری share می کنه چون در این صورت در یک زمان افراد کمتری از یک خط استفاده می کنن و سرعت بیشتری گیرت می یاد برای همین حولست باشه اگه یک شرکت خدمات بیشتری داد مثلا دیدی رایگان داره یا ترافیک ترافیک بیشتری میده یا ارزونتره حتما تعداد مشترکهای یک خط رو بپرس اگه گفت 6 تا یا 5 تا اصلا ارزش نداره ولی دو تا خوبه مثلا من خودم از شرکت اسیا تک خدمات می گیرم که هر خط رو بین 2 نفر شیر می کنه و سرعتش عالیه پیشنهاد من هم همین شرکته اگه دیدی پشتیبانی می کنه بگیر

برای خرید کار خاصی نیاز نیست تنها انتخاب شرکت و بعد انتخاب سرویس و واریز پول و تمام

مبلغ ماهیانه بستگی به خودت داره باید ببینی نیازت چه قدره البته به کاربر خانگی بیشتر 128 نمیدن مگر اینکه جواز کسب یا کارت دانشگاهی ( همه قبول نمی کنن ) داشته باشی تا بتونی سرعت بالاتر بگیری . اگه دانلود زیاد می کنی طبیعاتا باید ترافیک بیشتری بگیری بعضی از شرکتها ترافیک رو ماهیانه میفروشن بعضیها وسط ماه اگه تموم شد میدن و ... مثلا من سرعت 512 با ترافیگ 2 گیگ گرفتم 15600 که خیلی مناسبه اگه تموم شد میتونم گیگ اضافه بخرم هر گیگی 5500 برای همین خیالم راحته البته من دانلود ندارم و دانلودم رو با دانشگاه از طریق فیبر نوری انجام میدم برای همین 2 گیگ کافیمه برای همین مبلغ بستگی به خودت داره

خرجه اولش شامل قیمت مودم + هزینه راه اندازی + هزینه شارز 1 ماه که حدودا میشه 90000 ( من این قدر دادم) بستگی به نوع مودم که میگیری قیمتها فرق میکنه مودم من combo هست که 55000 تومن گرفتم و توانایی اتصال به دو کامپیوتر رو داره

با خرید adsl نه تلفنت مشغول می شه نه هزینه ای اضاف میشه در واقع به اندازه زنگ زدنتون پول میدی

امیدوارم تونسته باشم راهنمایی کرده باشه

یا علی...

آخر فروم باز denzelmovie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

من اصفهان هستم

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

تو تاپیک خود اصفهان بری بیشتر کمکت می کنند . ولی جدیدا از پیشگامان تعریف می کنند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •