تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 70

نام تاپيک: کمک فوری:روشن نشدن تلویزیون LCD سامسونگ LE40B750

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض کمک فوری:روشن نشدن تلویزیون LCD سامسونگ LE40B750

سلام دوستان عزیز
    من یک LCD سامسونگ مدل LE40B750 دارم که مدل اروپایی است چند روز پیش وارد منو مخفی شدم و گزینه Tuner را تغییر دادم و بعد کلید پاور کنترل را فشار دادم تا تغییرات ذخیره و ریستارت شود اما متاسفانه دیگر روشن نشد .البته به محض زدن دوشاخه به برق لامپ قرمز رنگ گوشه LCD که مربوط به سنسور کنترل میباشد چشمک میزند و پانل برای چند ثانیه نورانی و سفید میشود و مجددا خاموش و همین وضعیت تکرار میشود.هر کار میکنم که بتوانم با زدن کلیدهای منو مخفی دوباره وارد منو مخفی شوم و Reset Factory کنم ممکن نمیشود.

با پیگیری فراوان متوجه شدم که مشکل پیش آمده برای من اخیرا و طی چند هفته گذشته در سطح وسیع کشورهای مختلف برای بسیاری از دارندگا تمام مدلهای سامسونگ B650 و B750 درست بعد از وارد کردن Firmware جدید 3000.2 که سایت رسمی سامسونگ UK برای مدلهای یاد شده صادر کرده این مشکلات پیش آمده و از همه بدتر اینکه در این فیرم ویر گزینه Alternative software نیز حذف شده که برگشت به ورژن قبلی را متوقف کرده است.من پشت LCD را با راهنمایی یکی از دوستان باز کردم و کلید Reset Factory را نیز استفاده نمودم اما بی نتیجه بود.
    مطلب را در چند فروم اختصای ال سی دی های سامسونگ مطرح کردم و دیدم که بقیه هم قبل از من به مشکلات این فیرم ویر جدید 3000.2 مبتلا شده اند .حتی دوستان هم وطن که مدلهای LA40b690 دارند و از فیرم ویر جدید 3000.2 سری LE یعنی اروپایی استفاده کرده اند همگی دچار مشکل شده اند و هیچ راه برگشت و زدن دوباره فیرم ویر نسخه های قبلی وجود ندارد .
    تنها راهی که تا کنون مانده فلش کردن IC اصلی Mainboard میباشد که با توجه به اینکه سری اروپایی یعنی LE دارای گارانتی نیست نه سام سرویس میپذیرد و اگر هم بعضی از سرویس کاران بپذیرند که تماس گرفته ام گفته اند که باید برد هم مدل آن وجود داشته باشد تا کار فلش کردن یا Jtag کردن انجام شود.

موضوع را نیز در چند سایت و فروم سامسونگ مطرح کرده ام که می توانید ببینید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    به این تاپیک در Cnet توجه کنید:
    کد:
    و این هم تاپیکی که خودم در Cnet باز کردم و پاسخ یکی از کاربران که دقیقا مشکل بنده را بعد از زدن این فیرم ویر جدید 3000.2 داشته است:
    کد:
    از دوستان صاحب نظر برای حل این مشکل درخواست همفکری و کمک دارم.قبلا از توجه شما سپاسگزارم.
    Last edited by abdollah0098; 07-04-2010 at 01:34.

2. 2 کاربر از abdollah0098 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ata_webmaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

من چندین بار راجع وارد شدن دوستان برای انگولک کردن منوی مخفی تلویزیون سامسونگ توضیح داده بودم ولی متاسفانه گوش دوستان بدهکار نیست و حتی این مشگل برای یکی از دوستان و چندین دوستان دیگر در فروم های دیگر پیش آمده بود
    این مطلبی را که شما میگید سامسونگ شما مدل اروپایی هست خوب dvbt تنظیم شده داره تو منو و نیازی نیست به انجام اینکار که وارد منو مخفی تی وی بشید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در پست های زیر هم دلیلشو گفتم
    این مشگل مربوط میشه به گزینه ای به نام xray که در وضعیت روشن است
    زمانی که تلویزیون های دیجیتالی منظورم سخت افزارشون هست نه dvbt می خواهند روشن بشن تمامی مقادیر رو چک می کنند که نرم افزار با سخت افزار تطبیق داشته باشه زمانی که شما اون گزینه رو فعال کردین حتما تیونیر دیجیتالی تو دستگاه نیست که این مشگل بوجود اومده در نتیجه این وضعیت پیش میاد این وضعیت شامل تمامی گزینه ابعاد تصویر و دیگر مغادیر هم میشه
    تنها کاری که شما می توانید انجام بدین خواهش کنید که از بچه های سام سرویس تلویزیون شما را ریست کنند که با اینکار انجام میشه چون دقیقا این مشگل برای یکی دیگر از دوستان هم پیش اومده بود
    من شنیدم اتفاقا سام سرویس ها انجام میدن ولی پول میگیرن اگر منصف باشه 20 یا 30 تومان بیشتر نباید بشه چون فقط ریست می کنند و کاری نمی کنند

4. 2 کاربر از ata_webmaker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

من چندین بار راجع وارد شدن دوستان برای انگولک کردن منوی مخفی تلویزیون سامسونگ توضیح داده بودم ولی متاسفانه گوش دوستان بدهکار نیست و حتی این مشگل برای یکی از دوستان و چندین دوستان دیگر در فروم های دیگر پیش آمده بود
    این مطلبی را که شما میگید سامسونگ شما مدل اروپایی هست خوب dvbt تنظیم شده داره تو منو و نیازی نیست به انجام اینکار که وارد منو مخفی تی وی بشید
    در پست های زیر هم دلیلشو گفتم
    این مشگل مربوط میشه به گزینه ای به نام xray که در وضعیت روشن است
    زمانی که تلویزیون های دیجیتالی منظورم سخت افزارشون هست نه dvbt می خواهند روشن بشن تمامی مقادیر رو چک می کنند که نرم افزار با سخت افزار تطبیق داشته باشه زمانی که شما اون گزینه رو فعال کردین حتما تیونیر دیجیتالی تو دستگاه نیست که این مشگل بوجود اومده در نتیجه این وضعیت پیش میاد این وضعیت شامل تمامی گزینه ابعاد تصویر و دیگر مغادیر هم میشه
    تنها کاری که شما می توانید انجام بدین خواهش کنید که از بچه های سام سرویس تلویزیون شما را ریست کنند که با اینکار انجام میشه چون دقیقا این مشگل برای یکی دیگر از دوستان هم پیش اومده بود
    من شنیدم اتفاقا سام سرویس ها انجام میدن ولی پول میگیرن اگر منصف باشه 20 یا 30 تومان بیشتر نباید بشه چون فقط ریست می کنند و کاری نمی کنند

سلام
    دوست عزیز این موضوع بعد از انتقال فیرم ویر جدید 3000.2 سامسونگ برای اغلب دارندگان مدلهای B650 و B750 پیش آمده .ظاهرا شرکت سام سونگ قصد محدود کردن امکانات این LCD ها را داشته یا اینکه باگ مهمی داشته که این همه تلفات گرفته.
    شما اگر لینکهایی را که مربوط به سایتهای انگلیسی زبان است گذاشته ام بخوانید متوجه خواهید شد.
    در ضمن من از طریق کلید ریست سخت افزاری اقدام کردم اما نتیجه نداد.
    سرویس کاران سام هم گفته اند که حتما باید یک برد مدل B750 در اختیار داشته باشند تا از روی آن IC برد بنده را فلش کنند .درست مثل Jtag کردن.
    اما مشکل پیدا کردن LCD مدل LE40B750 است و الا از نوع LA نمی توان بجای آن استفاده کرد.

6. این کاربر از abdollah0098 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

این همه در این بخش صحبت از LCD LED میشه هیچ کسی نمی خواست در این تاپیک نظری بده ؟!

8. این کاربر از abdollah0098 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

TV رو در حالت Standby قرار بدین دکمه های {INFO} {MENU} {MUTE} {POWER} رو به طور همزمان فشار بدین و دو ثانیه نگه دارید اگر با این روش پنل با سرویس منو روشن شد که میتونید برید و پنل رو Reset کنید اگر با این روش کاری انجام نشد همونطور که خودتون گفتید هیچ راه حلی به غیر از فلش کردن Setup پنل وجود نداره.

10. این کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohammadirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Iran..Rasht

پيش فرض

چه جالب!!!

Lcd ما هم دچار مشکل شده بود
    دقیقا همین مشکل که روشن نمیشد

چراغ هی چشمک میزد و قرمز میموند

البته برای من ال جی بوده نه سامسونگ
    دیروز غروب برم نمایندگی امروز ظهر گرفتم.چون گارانتی داشت مجونی تموم شد ولی اگه گارانتی نداشت باید تا 100 چوب ضرر میکردم

البته ال جی منوی مخفی نداره.مثل اینکه یکی از سنسور ها سوخته بود یا به قول تعمیرکار باد کرده بود!

12. 2 کاربر از mohammadirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

چه جالب!!!

Lcd ما هم دچار مشکل شده بود
    دقیقا همین مشکل که روشن نمیشد

چراغ هی چشمک میزد و قرمز میموند

البته برای من ال جی بوده نه سامسونگ
    دیروز غروب برم نمایندگی امروز ظهر گرفتم.چون گارانتی داشت مجونی تموم شد ولی اگه گارانتی نداشت باید تا 100 چوب ضرر میکردم

البته ال جی منوی مخفی نداره.مثل اینکه یکی از سنسور ها سوخته بود یا به قول تعمیرکار باد کرده بود!
    LG منو مخفی داره به جای یکی 2 تا هم داره.

14. 2 کاربر از jabarsink2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض مشكل با تلويزيون lcd سامسونگ مدل LE40A856S1

با سلام خدمت دوستان گرامي

من حدود يك ماهي است اين تلويزيون را خريده ام اما مشكلي كه به تازگي پيدا كرده اينست كه بدون دليل ديگر تلويزيون روشن نشد و فقط زماني كه آنرا به برق مي زني پنل كليدهاي آن روشن شده و صفحه روشن نمي شود و دوباره خاموش شده و روشن مي شود البته بعد از يك هفته اي كه خاموش بود يك دفعه روشن شد ولي دوباره بعد از چند روز كار كردن همان مشكل بوجود آمده تعمير كار مي گه بايد بردي را كه وروديها به آن وصل مي شود را تعويض نمائيد ولي مشكل اينجاست كه قطعات اين سريهاي جديد يا اوراق آنها در بازار وجود ندارد لطفا راهنمايي نماييد

با تشكر

16. این کاربر از vahid_vzc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

LG منو مخفی داره به جای یکی 2 تا هم داره.
    با سلام
    ممکن است روش ورود به این منو ها را بفرمائید .

18. این کاربر از javid43 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

با سلام من 42 اينچ x vision دارم چند روزيه براي روشن شدن مشكل پيدا كرده بايد چندين بار پاورو روي كنترل رو بزنيم تا روشن بشه-مرتب led جلوي دستگاه خاموش و روشن ميشه به رنك زرد و قرمز كه بعد از 5 تا 10 بار سبز ميشه و دستگاه روشن ميشه.اگر امكان داره راهنمايي كنيد.ممنون

20. این کاربر از MASOUD48 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •