تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 70 از 70

نام تاپيک: کمک فوری:روشن نشدن تلویزیون LCD سامسونگ LE40B750

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ممنون از کمکتون . تغییری نکرد. من اینطوری حسی میکنم که به خاطر اینه دوشاخه رو از برق جدا کردم باید مشکل برقی باشه نه نرم افزاری. احتمال داره مقاومت ها مشکل پیدا کرده باشند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوست عزیز
    اول اینکه نباید این کار را می کردید و دوم از روشهای زیر استفاده کنید ببینید مشگل حل می شود

رفع مشکل بوت نشدن تلویزیون بعداز نصب فریمور
    تلویزیون را روشن کنید وقتی لوگوی بوت ظاهر شد و ناپدید شد، با کنترول
    “MUTE” “2” “5” “8” “EXIT” را فشاردهید در نهایت، یک صفحه نمایش ظاهر شد که میگوید: "به روز رسانی نرم افزار". به محض این که کامل شد، تلویزیون به طور خودکار به حالت نرمال درمی آید.

ویا
    1- سیم برق تلویزیون سامسونگ از پریز برق را بکشید. تا ده به آرامی بشمار.

2- سیستم عامل به روز رسانی را در درایو فلش USB قرار دهید و آن را به پورت USB تلویزیون وصل کنید.
    3- دوشاخه کابل برق تلویزیون به پریز برق وصل کنید.
    4- دکمه پاور در تلویزیون سامسونگ را فشار داده و برای دو یا سه ثانیه نگه دارید .
    5- صبر کنید تا عنوان ارتقا سیستم عامل در صفحه نمایش نمایان شود. صبر کنید تا عنوان سیستم عامل ارتقا بازنشانی و برای حدود یک دقیقه اجرا شود .
    6 صبر کنید تا عملیات ارتقاء دهی میان نرم افزار و تلویزیون اتمام یابد و تلویزیون خاموش و سپس دوباره روشن شود در حال حاضر سیستم عامل تلویزیون تنظیم مجدد شده است. خاموش کنید تلویزیون را هنگامی که انجام شود
    ممنون از کمکتون . تغییری نکرد. من اینطوری حسی میکنم که به خاطر اینه دوشاخه رو از برق جدا کردم باید مشکل برقی باشه نه نرم افزاری. احتمال داره مقاومت ها مشکل پیدا کرده باشند

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    متاسفانه تلویزیونتان بریکت شده و باید به تعمیرگاه مجاز بروید. و اگر با روش آی سی eeprom آشنایی دارید و از لحاظ فنی مهارت دارید ممکن است بشود دوباره احیا بشود وگرنه باید مین برد تعویض کنید.
    به این پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بروید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوست عزیز
    متاسفانه تلویزیونتان بریکت شده و باید به تعمیرگاه مجاز بروید. و اگر با روش آی سی eeprom آشنایی دارید و از لحاظ فنی مهارت دارید ممکن است بشود دوباره احیا بشود وگرنه باید مین برد تعویض کنید.
    به این پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بروید
    دوست عزیز من دستگاه رو بردم نمایندگی مجاز. اونا گفتن که ظاهرا IC E-Flashing دستگاه ایراد داره و الان قراره که واسم تعویض کنن. البته موجو نداشتن قرار شده که از تهران برام سفارش بگیرن

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز من دستگاه رو بردم نمایندگی مجاز. اونا گفتن که ظاهرا IC E-Flashing دستگاه ایراد داره و الان قراره که واسم تعویض کنن. البته موجو نداشتن قرار شده که از تهران برام سفارش بگیرن
    دوست عزیز
    نمایندگی همان
    آی سی eeprom را برایتان تعویض و یا پرگرام خواهد کرد
    که ظاهرا IC E-Flashing می گویند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام وشن بشه
    تلویزیون پلاسمای سامسونگ دارم که اگه تلویزیون رو خاموش کنم و بخوام دوباره روشنش کنم حدودنیم ساعت باید صبر کنم تا دوباره روشن بشه میشه بگین مشکلش چیه؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام وشن بشه
    تلویزیون پلاسمای سامسونگ دارم که اگه تلویزیون رو خاموش کنم و بخوام دوباره روشنش کنم حدودنیم ساعت باید صبر کنم تا دوباره روشن بشه میشه بگین مشکلش چیه؟
    دوست عزیز
    احتمالاً پاورتان مشگل دارد به تعمیرگاه مراجعه کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

با سلام و خسته نباشین خدمت شما عزیزان .... و با تشکر فراوان بابت زحماتی که میکشید تا به تمام سوالات دوستان پاسخ دهید ... تشکر و خسته نباشید فراوان[گل][گل]
    بنده یه led سونی 46اینچ KDL_46EX520 دارم که مدت 5 سال است خریدم و در این مدت مشکلی نداشته است اما الان مدتی است که وقتی میخواهم روشنش کنم دگمه پاور اون رو یمزنم دگمه پاور بجای اینکگه سبز شود و روشن شود شروع میکند به چشمک زدن و قرمز میشود یعنی چشمک قرمز میزند و و اصلا روشن نمیشود البته امروز سومین بار بود که اینجروی شد دو دفعه دیگه هم اینجروی شد یکبار بیست روز قبل و یکبار هفت هشت روز قبل اینجروی شد و هر بار بعد اینکه چشمک قرمز میزد و روشن نیمشد من خاموشش میکردم بعد از نیم ساعت مجدادا روشن میکردم که روشن میشد اما امروز دیگه روشن نشد . ممنون میشم اگر راهنماییم کنین و بگین باید چیکار کنم .. در ضمن بنده خودم دست به آچار هستم و کارم تاسیسات هست البته گاهی با هویه و لوازم الکترونیک هم در حد چند تا لحیم کار کردم و تا حدودی میتوانم بعضی از کارها رو انجام بدهم
    با تشکر از شما عزیزان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام ... کسی من و راهنمایی نمیکنه؟ خواهشا اگه کسی میتونه راهنماییم کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام برای ابدیت وارد منو مخفی شدم پیغامwaitداد منم ازبرق کشیدم حالا فقط چراغ پشت روشن میشه وهیچ چیز کار نمیکنه چکار کنم مدل تلویزیونlcd d475
    Last edited by danyalsh; 24-12-2016 at 20:01.

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •