تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 70

نام تاپيک: کمک فوری:روشن نشدن تلویزیون LCD سامسونگ LE40B750

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام من led سامسونگ دارم داخل منو مخفی بودم برق رفت دیگه روشن نشد حتی چراغ جلو ش خواهشن راهنمای کنید .چطوری خودم درستش کنم.مدل ue40 eh5000
    دوست عزیز
    فکر می کنم تلویزیون شما به اصلاح Brick شده و نیاز است که مین برد تان تعویض شود ولی اگر از لحاظ فنی واردید از این مطلب این پست استفاده کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزیز

رفع مشکل بوت نشدن تلویزیون بعداز نصب فریمور
    تلویزیون را روشن کنید وقتی لوگوی بوت ظاهر شد و ناپدید شد، با کنترول
    MUTE” “2” “5” “8” “EXIT” را فشاردهید در نهایت، یک صفحه نمایش ظاهر شد که میگوید: "به روز رسانی نرم افزار". به محض این که کامل شد، تلویزیون به طور خودکار به حالت نرمال درمی آید.
    سلام دوست عزیز من هم مشکل دوستمانabdollah0098رو دارم البته مدل من ua32d4430bmآیا روش شما روی این مدل جواب میده؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز من هم مشکل دوستمانabdollah0098رو دارم البته مدل من ua32d4430bmآیا روش شما روی این مدل جواب میده؟
    دوست عزیز
    از این مطلب استفاده کنید
    “MUTE” “2” “5” “8” “EXIT” را فشاردهید در نهایت، یک صفحه نمایش ظاهر شد که میگوید: "به روز رسانی نرم افزار". به محض این که کامل شد، تلویزیون به طور خودکار به حالت نرمال درمی آید.

دستورالعمل ها

- حذف از USB فلش درایو به روز رسانی سیستم عامل از پورت USB در تلویزیون سامسونگ.

2- سیم برق تلویزیون سامسونگ از پریز برق را بکشید. تا ده به آرامی بشمار.

3- قرار دادن سیستم عامل درایو فلش USB به روز رسانی را به پورت USB بر روی تلویزیون سامسونگ
    4- دوشاخه کابل برق تلویزیون به پریز برق وصل کنید.
    5- دکمه پاور در تلویزیون سامسونگ را فشار داده و برای دو یا سه ثانیه نگه دارید .
    6- صبر کنید تا عنوان ارتقا سیستم عامل در صفحه نمایش نمایان شود. صبر کنید تا عنوان سیستم عامل ارتقا بازنشانی و اجرا می شود برای حدود یک دقیقه.
    7- صبر کنید تا عملیات ارتقاء دهی میان نرم افزار و تلویزیون اتمام یابد و تلویزیون خاموش و سپس دوباره روشن شود در حال حاضر سیستم عامل تلویزیون تنظیم مجدد شده است. خاموش کنید تلویزیون هنگامی که انجام شود

5. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزیز
    از این مطلب استفاده کنید
    “MUTE” “2” “5” “8” “EXIT” را فشاردهید در نهایت، یک صفحه نمایش ظاهر شد که میگوید: "به روز رسانی نرم افزار". به محض این که کامل شد، تلویزیون به طور خودکار به حالت نرمال درمی آید.

دستورالعمل ها

- حذف از USB فلش درایو به روز رسانی سیستم عامل از پورت USB در تلویزیون سامسونگ.

2- سیم برق تلویزیون سامسونگ از پریز برق را بکشید. تا ده به آرامی بشمار.

3- قرار دادن سیستم عامل درایو فلش USB به روز رسانی را به پورت USB بر روی تلویزیون سامسونگ
    4- دوشاخه کابل برق تلویزیون به پریز برق وصل کنید.
    5- دکمه پاور در تلویزیون سامسونگ را فشار داده و برای دو یا سه ثانیه نگه دارید .
    6- صبر کنید تا عنوان ارتقا سیستم عامل در صفحه نمایش نمایان شود. صبر کنید تا عنوان سیستم عامل ارتقا بازنشانی و اجرا می شود برای حدود یک دقیقه.
    7- صبر کنید تا عملیات ارتقاء دهی میان نرم افزار و تلویزیون اتمام یابد و تلویزیون خاموش و سپس دوباره روشن شود در حال حاضر سیستم عامل تلویزیون تنظیم مجدد شده است. خاموش کنید تلویزیون هنگامی که انجام شود
    سلام من فایل ارتقا تلویزیونمو توسایت سامسونگ پیدا نکردم مدلua32d4430bmباید چکارکنم؟
    درضمن من دستورالعمل 1رو متوجه نشدم میشه توضیح بدین.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام من فایل ارتقا تلویزیونمو توسایت سامسونگ پیدا نکردم مدلua32d4430bmباید چکارکنم؟
    درضمن من دستورالعمل 1رو متوجه نشدم میشه توضیح بدین.
    دوست عزیز
    یعنی اینکه usb را از تلویزیون جدا کنید نام گذاری ایران برای تلویزیون شما ua32d4430bm و نام گذاری اصلی آن ua32 d4003bm می باشد و برای دانلود فریمورتان به این سایت رفته و از قسمت محصول خود را انتخاب کنید اول تلویزیون را و سپس led را و بعد مدل تلویزیونتان یعنی ua32 d4003bm را انتخاب و دکمه پیدا کن را زده و فریمور یا همان سفت ابزار تان را دانلود و نصب می کنید.
    UA32D4003BM

UA32D4003BM

8. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزیز
    یعنی اینکه usb را از تلویزیون جدا کنید نام گذاری ایران برای تلویزیون شما ua32d4430bm و نام گذاری اصلی آن ua32 d4003bm می باشد و برای دانلود فریمورتان به این سایت رفته و از قسمت محصول خود را انتخاب کنید اول تلویزیون را و سپس led را و بعد مدل تلویزیونتان یعنی ua32 d4003bm را انتخاب و دکمه پیدا کن را زده و فریمور یا همان سفت ابزار تان را دانلود و نصب می کنید.
    UA32D4003BM

UA32D4003BM
    سلام دوست عزیز ازراهنماییهایتان کمال تشکررودارم کارهایی که فرمودین انجام دادم ولی اصلا صفحه نمایش برای ارتقا سیستم عامل ظاهر نمیشه. باید چکارکرد؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز ازراهنماییهایتان کمال تشکررودارم کارهایی که فرمودین انجام دادم ولی اصلا صفحه نمایش برای ارتقا سیستم عامل ظاهر نمیشه. باید چکارکرد؟
    دوست عزیز
    آیا توانستید که از فایل آبدیت استفاده کنید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دیگه کم کم دارم از داشتن سامسونگ میترسم اخه 6 میلیون پول دادم این سری جدید f8000 این طوری نشه ؟؟؟؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دیگه کم کم دارم از داشتن سامسونگ میترسم اخه 6 میلیون پول دادم این سری جدید f8000 این طوری نشه ؟؟؟؟
    دوست عزیز
    مگر چه مشگلی پیش آمده تلویزیون نو که مشگلی ندارد شما با آن چه کردید که میترسید؟

13. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزیز
    آیا توانستید که از فایل آبدیت استفاده کنید؟
    فایل روگرفتم یک بار بدون اکسترکت توفلش ریختم وبه تلویزیون زدم هیچ چیزی ظاهر نشد فایل رو اکسترکت کردم ومجددا به تلویزیون زدم ولی باز هم اثری نداشت .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •