تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: کم شدن سرعت فلش

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با سلام .. درسته خیلی وقته از تاریخ این سوال گذشته اما گفتم شاید جدیدا برای کسی این اتفاق بیوفته و از سرچ گوگل به اینجا برسه
    من هم همین مشکل رو پیدا کرده بودم و سرعت فلشم به 1 مگ رسیده بود.. هر چی هم فرمت میکردم درست نمیشد.. بالاخره راه حل رو پیدا کردم... شما هم تست کنید شاید برای شما هم درست شد
    وضعیتی که فلشم داشت: فلش سیلیکون پاور...فرمتش کرده بودم به فرمت ntfs و توش یه فایل چند مگی بود... سرعت کپی 1 مگ و حتی کمتر!!!
    راه حل:
    1- نصب نرم افزار HDD Regenerator

2- باز کردن نرم افزار و انتخاب گزینه Bootable usb flash انتخاب فلش و کلیک بر گزینه ok... در آخر این مرحله میخواد ریستارت بشه که من no رو زدم
    (حالا فلشتون به حالت بوتیبل در اومده و حجمش شده حدود 1.9Gb )
    3- دوباره گزینه Bootable usb flash و بعد از انتخاب فلش گزینه reset flash size رو انتخاب کنید..( در این مرحله فلش من بدون حجم نشان داده شد و برای وارد شدن به فلش باید فرمتش میکردم )
    4- راست کلیک روی فلش و انتخاب گزینه format ... تنظیمات فرمت: نوع فرمت fat32 ... و allocation unit size =8192
    بعد از فرمت سرعت فلشم خوب شد
    نکته: شاید نیاز نباشد دقیقا گام های منو برین اما خب گفتم دقیق بگم چکار کردم که شاید فقط همین حالت جواب بده... مدیون نشم
    من با این روش فلش را خواستم درست کنم ولی ظرفیت فلش 8 گیگ شد 2 گیگ و برنمیگشت! (گزینه reset flash size در این نرم افزار وجود ندارد!)

راه حل را در پست پایینی نوشتم

2. 2 کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

چگونه حجم فلش را برگردانیم :

1. cmd ویندوز را باز کنید
    2. تایپ کنید diskpart و اینتر را بزنید
    3. تایپ کنید list disk و بعد شماره‌ایی که در کنار اسم فلش دیسکتان نشان میدهد را پیدا کنید
    4. تایپ کنید select disk X و و به جای x شماره‌ایی را که در مرحله قبل پیدا کردید را تایپ کنید و اینتر بزنید
    5. تایپ کنید clean و اینتر بزنید
    6. تایپ کنید create partition primary و اینتر بزنید
    7. حالا بروید در my computer و روی فلش راست کلیک کنید و آنرا فرمت کنید

4. 2 کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت saeedavril's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کلا این فلش ها همشون قلابی هستن که سرعت write اینقدر ضعیفه !! من یه سیلیکون پاور نو خریدم از دیجیکالا 35 تومن مدل ( hewel j30 ) به اسم usb 3.1 بد سرعتش از hp قدیمی که 5 ساله دارم و یو اس بی 2 هست خیلی کمههههه !!! یعنی یه فایل 4 گیگ میخای کپی کنی توش 1 ساعتو نیم طول میکشه و سرعت کپی 0 میشه و به 2 نمیرسه !! جالبه حجم 1 گیگ میخای کپی کنی ... سرعتش از 5-6 بیشتر نمیشه !

! یعنی روی سی دی رایت کنی سریع تر انجام میشه !!! بد با اچ پی که میخام کپی کنم همون حجم رو حدود 10 دقیقه !!! این یعنی چیپ های قلابی یا همون چینی !!! که اوایل هم در بازار ریخته بود !! حالا الان مثلا چهارتا برند اومدن چهارتا گارانتی وارد کردن مثل پشگل دارن سر مردم رو کلاه میزارن .... در کل باید بگم برند های جدید رو اصلا نگیرید !! کلا همشون قلابی هستن !! فلشی لش باشه ...سرعت رایش حداقل باید 10 باشه ! زیر ده باشه فلش قلابیه !! یعنی ای سی و چیپ هایی که براش استفاده کردن پشگل نشان است !!! بهترین فلش همون اچ پی هست !! یعنی پولی که برای این سیلیکون پاور دادم 8 گیگ !! میتونستم همون 16 گیگ اچ پی رو بگیرم تازه usb 2 بود و 5 ساله ازش راضیم !!! خلاصه گول این برند های جدید رو نخورید !!! گارانتی زنگ زدم کلا یه حرف مسخره ای میزنه !! میگه سرعت استانداردش همینه !! خحداقل سرعت رایت 5 هست بد حداکثر سرعت رید ( read) بیست برابر !!!! این نرم افزار تست سرعت فلش هست : CrystalDiskMark5_2_1 .... با این میتونید سرعت رایت و رید رو تست کنید .بهترین تست سرعت 1 گیگ هست .....

6. این کاربر از saeedavril بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من هم فلش قدیمی ترسند دارم سرعتش بدک نیست فلش جدید ترنسند خریدم سرعتش نصف قبلی است روی جعبه‌‌های فلش هم عجیبه که هیچ کدام از مارکهایی که در بازار دیدم سرعت رید و رایت را ننوشته!

در آغاز فعالیت saeedavril's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من هم فلش قدیمی ترسند دارم سرعتش بدک نیست فلش جدید ترنسند خریدم سرعتش نصف قبلی است روی جعبه‌‌های فلش هم عجیبه که هیچ کدام از مارکهایی که در بازار دیدم سرعت رید و رایت را ننوشته!
    دقیقا ..سیاست دزدیه جدیده !! فقط نوشتن usb 3 و usb 3.1 در صورتی که سرعتشون از usb 2 پایین تره یه جورایی افتضاست !!! البته adata دیدم خوب بوده !! ولی این سیلیکون پاور کلا تقلبیش تو ایران اومده !!! کلا پیشنهاد میکنم هیچ وقت فلش انلاین خریداری نکنید.... حتما از بازار بخرید به شرط read و write !

9. این کاربر از saeedavril بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •