تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 46 از 46

نام تاپيک: بهترین روش یا دارو برای جلوگیری از ریزش مو چیه..؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

میل را تا کی کاهش میده تا زمانی که مصرف می کنم یا بعد از تمام کردن دوره مصرف هم ممکنه روی میل اثر بزاره؟
    آیا باید تا آخر عمر مصرف کنم یا بعد از یک سال که مصرف کردم موهام درست شد دیگه رهاش کنم؟
    تا چند روز بعد از مصرف عوارضش از بین میره . من خودم مدتی استفاده میکردم . نتیجه عالی میده ولی خوب دکتر به من گفت بیشتر از 2 سال استفاده نکن منم بیخیالش شدم . این دارو واسه کسایی که سرطان پروستات دارن هم تجویز میشه .

در ضمن اگه متاهل هستین توصیه میکنم استفاده نکنید . تو کاتالوگ خود دارو هم نوشته

2. این کاربر از Vah!d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه linuxboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

تا چند روز بعد از مصرف عوارضش از بین میره . من خودم مدتی استفاده میکردم . نتیجه عالی میده ولی خوب دکتر به من گفت بیشتر از 2 سال استفاده نکن منم بیخیالش شدم . این دارو واسه کسایی که سرطان پروستات دارن هم تجویز میشه .

در ضمن اگه متاهل هستین توصیه میکنم استفاده نکنید . تو کاتالوگ خود دارو هم نوشته
    نه مجردم
    آن وقت حالا که شما رهاش کردید آیا موهاتون دوباره برگشته به همون حالت قبل از مصرف یا بهتر از آن زمان هست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Arpanet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

میل را تا کی کاهش میده تا زمانی که مصرف می کنم یا بعد از تمام کردن دوره مصرف هم ممکنه روی میل اثر بزاره؟
    آیا باید تا آخر عمر مصرف کنم یا بعد از یک سال که مصرف کردم موهام درست شد دیگه رهاش کنم؟
    عوارض دارو الزاما هميشه بروز نميكنه و همين طور در همه جمعيت/مصرف بايد دائمي باشه و اصلا اين دارو براي همين طراحي شده بايد امتحان كني تا متوجه نوع عوارض بشي با قطع دارو بعد از مدتي وضع به شكل قبل بر ميگرده
    ولي كلا از مصرف دائمي دارو نترسيد داروها با هم خيلي فرق ميكنن

5. این کاربر از Arpanet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SAEEDSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ZombieLand

پيش فرض

سلام دوستان میخواستم تجربیات خودم رو بگم:

اول بگم که این نوشته من فقط برای کسانی است که ریزش موی سرشون ارثی نیست

0- دوری از استرس ( به شدت تاثیر داره ) این مورد 1 انقدر مهمه که اصلا فکرش رو هم نمیکنید.
    1- تغذیه مناسب و مصرف غذاهایی که ویتامین b داره
    2-خوردن قرص فینستراید (FINPECIA ) هندی که قیمتش هز 30 تاش میشه 7 تومن که برای 2 سال استفاده کنید کل دو سال میشه 7000 ضربدر 24
    ایرانیش به هیچ عنوان توصیه نمیشه و به شدت عوارض داره و میشه گفت مذخرفه!

آمریکایشش هم خیلی گرونه و برای پولدارا توصیه اکید میشه ! البته هندیش هم خیلی خوبه

عوارض: میلی جنسی رو به شدت کم میکنه و آب منی شما به صورت لخته میشه . درضمن این که میل جنسی رو کم میکنه خودش یه جورای خوبه ( خودتون میدونید منظورم چیه )هیچ عارضه دیگه ای نداره و درضمن بشه 50 60 سالتون به هیچ عنوان سرطان پروستات هم نمیگیرید چون این قرص ابتدا برای درمان این بیماری تجویز میشده که متوجه شدن که اکثرشون مو در آوردن .میشه گفت کشف این دارو اتفاقی بوده و تنها داروی تایید شده برای این است. درضمن این قرص رو از دسترس جنس مونث دور کنید! خیلی این قضیه مهمه حتی نباید دست یه خانم به این قرص لمس بشه! چون این دارو میتونه بچه یه خانم باردار رو ناقص کنه!

--------------------------------------

3- همه شامپو ها مذخرفن و فقط جنبه تبلیغاتی دارن و استفاده از یه شامپو خاص تا آخر عمر خیلی بهتر از استفاده از انواع شامپو هاست

شامپو توصیه ای من:

HEAD & SHOULDER

4-خوردن تا 1 سال قرص ZINK PLUS آلمانی به علت داشتن ویتامین B و روی
    5- به هیچ عنوان قرص ویتامین A نخورید و قضاهایی هم که این ویتامین رو دارن کم کنید مثل زرده تخم مرغ ( البته نه انقدر که کمبود ویتامین A پیدا کنید! ولی مصرفش رو کم کنید )
    6- اتو مو رو بندازید سطل آشغال
    7- بعد از حموم حتما موها رو خشک کنید و با موی خیس ولش نکنید خودش خشک بشه در ضمن با ناخن سر نشورید و خیلی خیلی ملایم برخورد کنید و سشوار خیلی ملایم بزنید از دور تا حدی که فقط خشک کنه
    8 ژل و چسب مو اصلا استفاده نکنید و اگر هم از چسب مو برای نگه داشتن مو استفاد ه میکنی از مارک های معروف و به هیچ عنوان زیاد نزدین و خیلی ملایم روی مو که فقط موهاتون رو نگه داره و جوری نزنید که به عمق مو نفوذ کنه
    9- دیگه از الان تا آخر فقط یک جهت مو و یک مدل مو انتخاب کنید و دیگه جهتش رو عوض نکنید . من پیشنهاد میکننم که از مدل مویی که من استفاده میکنم استفاده کنید.

من 28 سالمه و موهام چند سال پیش که برای کنکور ارشد میخوندم در طی 8 ماه که خوندم . به شدت ریخت طوری که وقتی خودمو تو آینده نگاه کردم از شدت ترس میخواستم بمیرم(چون موهام بلند بود متوجه نشده بودم ولی وقتی که بعد از کنکور موهامو کوتاه کردم واقعا ترسناک بود) خلاصه 2 سال فینستراید هندی خوردم و الان ریزش ندارم و موهام هم راضی کنندست ( نمیگم مثل جوونیام شده ولی راضیم) .

من اصلا از ماینوکسیدل استفاده نکردم و نمیدونم چجوریه و از کسانی که استفاده کردن میخوام که بیان بگن چون خودمم میخوام بدونم. فقط شنیدم که اثرش موقتیه و تا قطع کنید دوباره موها میریزه....... خوب توضیح بدید در موردش منتظرم.

7. 2 کاربر از SAEEDSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ***Spring***'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ♠♠♠♠♠♠♠

11

سلام ...

منابع پایین برای مو هست :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع : کتاب معجزات درمانی گیاهان دارویی در طب ایرانی - دکتر محمد دریایی

انواع روشها برای موی سر:

1

حنا 10 گرم --- تخم شنبلیله 50 گرم --- تخم شاهی 50 گرم --- موم 5 گرم

روغن زیتون با کنجد 250 گرم ، موم را در روغن زیتون حرارت داده بقیه را نرم کوبیده در روغن حل کرده بجوشانند ، صاف کنند ، عصاره‏ی آن را شب ها به سر بمالند

2

گل زوفا 20 گرم --- میوه‏ی سرو 50 گرم --- سیاوشان 10 گرم

روغن زیتون با کنجد 250 گرم همه را نرم کوبیده در روغن حرارت داده صاف کنند ، یک شب درمیان به سر بمالند

3

روغن نارگیل - روغن زیتون - روغن کنجد به نسبت مساوی یک شب درمیان به سر بمالند

4

شنبلیله خشک 250 گرم --- تخم شاهی 100 گرم --- درمنه 100 گرم --- تخم شنبلیله 150 گرم --- مورد 250 گرم --- تخم مورد 150 گرم

همه را نرم کوبیده یک استکان در یک لیوان روغن کنجد جوشانده ، صاف نموده هفته‏ای سه مرتبه به سر بمالند

5

حنا 10 گرم --- موم 5 گرم --- تخم شاهی 50 گرم --- روغن زیتون 250 گرم --- شنبلیله 50 گرم

همه را نرم کوبیده در روغن زیتون و موم ریخته بجوشانند تا گرم شود شب ها به سر بمالند

منبع : کتاب معجزات درمانی گیاهان دارویی در طب ایرانی - دکتر محمد دریایی

9. 2 کاربر از ***Spring*** بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض تجربیات من

در اینجا تجربیات 15ساله خودم و راه حلی که بعد از مطالعه راه حلهای مختلف از سنتی و مدرن گرفته و مطالعه کتابهای درمان ریزش مو و صحبت با چندین دکتر پوست و مو داشتم رو برای شما میذارم.

(نکته: مواردی که ذکر می کنم فقط برای الگوی ریزش موی مردانه (آلوپسی آندوژنتیک) و در مورد پوست سر چرب است).

1- قویترین و موثرترین دارو توی همه این مدت استفاده از فیناستراید بوده که برای من بعد از این همه راه حل و بعد از گذشت چندین سال حکم یه معجزه رو داشته.

2- استفاده از یک شامپوی خوب (هرکس گفته شامپو تاثیری در کاهش ریزش مو نداره بسیار اشتباه کرده). یک شامپوی خوب واقعا خیلی از مشکلات مو رو (که در مورد خودم چربی زیاد پوست بوده) حل میکنه. یکی از دلایل قوی ریزش مو در پوستهای چرب خود وجود چربی زیاده که باعث جلوگیری از تنفس پوست و رسیدن مواد مغذی میشه. من سالها از Head and Shoulders لیمویی که مخصوص موی چرب بوده استفاده کردم، اما متاسفانه چون مدتیه که نایاب شده، از Alpecin A2 استفاده می کنم.

3- تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن. (هرچقدر که رژیم غذاییمون کامل باشه باز هم بدن ما از بعضی جهات دچار کمبود هست. من حدود 4ساله که از مولتی ویتامین Centrum استفاده می کنم و به تاثیرش ایمان دارم.

4- ورزش و تعرق پوست. با وجودیکه تقریبا ریزش موهام قطع شده, اما تفاوت اندکی در ریزش موهام توی فصل بهار و تابستون که ورزش می کنم و زمستون که فعالیت بدنیم کم میشه وجود داره.

راه حلهایی که گفتم برای من بسیار کارساز بوده، و خوشبختانه امروز با وجودیکه 31 سال سن دارم و از 16 سالگی با ریزش موی شدید دست و پنجه نرم کردم اما امروز وضعبت موهام از خیلی از همسنام بهتره. امیدوارم برای شما هم کارساز باشه.

ماینوکسیدیل رو هم حدود 2سال استفاده کردم، ولی باوجودیکه تاثیر این دارو هم از نظر علمی ثابت شده هست اما به نظرم در مورد خودم استفاده ازش یک اشتباه بود وهرچند در کوتاه مدت جواب خوبی بهم داد، اما تاثیر منفی اش در بلند مدت روی موهام بدتر بود. شاید بدترین تجربه استفاده از داروهای مختلف واسه ریزش موهام همین ماینوکسیدیل بود که وقتی استفاده ازش رو قطع کردم یک ریزش موی شدید پیدا کردم.

11. این کاربر از galaxas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •